72 AUKCJA PROMOCYJNA

72 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 18 maja 2024 r., godz. 12:00

Ekspozycja w Galerii od 11 maja.

Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 20 %.

1. Agata Bajszczak(ur.1982)

Energetyczna(2024) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 90x90 cm

 cena wywoławcza: 750,-

Bez tytułu(2024) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 750,-

Wpływająca(2024) sygn.p.d. Bajszczak

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 800,-

4. Agata Bącela(ur.1974)

Patera sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, 8,5x36x37 cm

cena wywoławcza: 400,-

5. Agata Bącela(ur.1974)

Komplet 3 mis z cyklu „Falbana” sygn. A.B.

ceramika szkliwiona, wys. 13, 13 i 10 cm

cena wywoławcza: 400,-

Wazon sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, 19x16x16 cm

cena wywoławcza: 300,-

Forma sgraffito sygn. twó / rcze / EGO

ceramika szkliwiona, 13x26x18 cm

cena wywoławcza: 300,-

8. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera sygn. KBącela

ceramika szkliwiona, 9x33x34 cm

cena wywoławcza: 400,-

Patera sygn. K.Bącela

ceramika szkliwiona, 8x33x32 cm

cena wywoławcza: 400,-

10. Natalia Anna Binkowska(ur.1990)

Ogień lodu(2023) sygn.l. i p.d. Binkowska

olej, żywica, płótno, 90x120 cm

cena wywoławcza: 800,-

11. Natalia Anna Binkowska(ur.1990)

Pewność kroku w Twizzlach(2023) sygn.l.d. Natalia Anna Binkowska

olej, żywica, płótno, 50x73 cm

cena wywoławcza: 600,-

12. Natalia Anna Binkowska(ur.1990)

Tajemnica Twizzli(2023) sygn.p.d. Natalia Anna Binkowska

cena wywoławcza: 600,-

13. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Out of her hair(2020) sygn.dat.p.d. 2020 Agnieszka Borkowska

linoryt barwny (10/12), 19x19 cm (41x41 cm z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

14. Agnieszka Borkowska(ur.1978)

Spring II(2020) sygn.dat.p.d. 2020 Agnieszka Borkowska

linoryt barwny (2/12), śr. 30,5 cm (58x58 cm z ramą)

cena wywoławcza: 600,-

15. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977)

Lustro sygn.p.d. BBT

olej, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 600,-

16. Marta Dunal(ur.1989)

Radosne uniesienie(2021) sygn.na odwrociu Marta Dunal

akryl, płyta, 60x60 cm (63,3x63,3 cm z ramą)

cena wywoławcza: 800,-

17. Magdalena Dworzańczyk(ur.1979)

Martwa natura z czajnikiem sygn.na odwrociu MAGDALENA DWORZAŃCZYK

olej, płótno, 50x61 cm

cena wywoławcza: 600,-

18. Gu-tang Clan

Simmer(2024) sygn.dat.na odwrociu GU-TANG CLAN … 2024

sitodruk (6/10), 70x50 cm

cena wywoławcza: 500,-

19. Herod

Małpka(2024) sygn.dat.na odwrociu HEROD / 2024

akryl, spray, szablon, deska, 20x20x2,7 cm

cena wywoławcza: 400,-

20. Herod

Selfie(2024) sygn.dat.na odwrociu HEROD / 2024   ​

cena wywoławcza: 400,-

21. Herod

Wiązka(2024) sygn.dat.na odwrociu HEROD / 2024   ​

cena wywoławcza: 400,-

22. Herod

Szympans pocztowy(2023) sygn.dat.na odwrociu HEROD 2023

gipsoryt (e.a.), 26,5x19,5 cm

cena wywoławcza: 300,-

23. Zigi Jack

Bez tytułu(2024) sygn.p.d. ZIGI JACK

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 800,-

24. Malwina Jagóra(ur.1990)

21(2018) sygn.dat.p.d. MJagóra / 2018

collage, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 700,-

25. Malwina Jagóra(ur.1990)

27(2018) sygn.dat.p.d. MJagóra / 2018

collage, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 700,-

26. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Wyżeł weimarski(2017) sygn.na odwrociu JAMIELUCHA

akryl, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

27. Dominik Janyszek(ur.1990)

3359(2023) sygn.dat.na odwrociu D. Janyszek / … 2023 r.

technika własna, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 750,-

28. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Krótka historia-tryptyk(2024) sygn.dat.na odwrociu Wojciech / Kaleta / 2024 r.

olej, płótno, 25x35 cm (każdy)

cena wywoławcza: 800,-

29. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Dalej i Jeszcze dalej-dyptyk(2024) sygn.dat.na odwrociu Wojciech / Kaleta / … 2024 r.

olej, płótno, 30x25; 30x25 cm

cena wywoławcza: 600,-

30. Wojciech Kaleta(ur.1981)

I …(2024) sygn.dat.na odwrociu Wojciech Kaleta / … / 2024 r.

olej, płótno, 30x35 cm

cena wywoławcza: 500,-

31. Milena Kliszko(ur.1983)

Lighthouse on the island(2024) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2024 r.

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 750,-

32. Milena Kliszko(ur.1983)

Northern lights on Gotland(2024) sygn.dat.na odwrociu Milena Kliszko 2024 r.

akryl, płótno, 60x120 cm

cena wywoławcza: 750,-

33. Piotr Kolanko(ur.1987)

Stage 1(2016) sygn.dat.na odwrociu KOLANKO / … 2016

akryl, płótno, 61x51 cm

cena wywoławcza: 600,-

34. Anna Kołakowska(ur.1982)

Never say never(2024) sygn.dat.p.d. AK 24’

olej, płótno, 81x60 cm

cena wywoławcza: 650,-

35. Anna Kołakowska(ur.1982)

My true self(2024) sygn.dat.p.d. AK 24’   ​

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 650,-

36. Anna Kołakowska(ur.1982)

Sunny flow(2024) sygn.dat.p.d. AK 24’   ​

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 650,-

37. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978)

Shopping(2019) sygn.dat.p.d. Joanna Konieczna-Zapart … 2019r.

monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm

cena wywoławcza: 600,-

38. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988)

Panda sygn.p.d. JK

akryl, płótno, 50x70,5 cm

cena wywoławcza: 600,-

39. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982)

Kisajno sygn.p.d. KKC

olej, płótno, 65x81 cm

cena wywoławcza: 650,-

40. Julia Kremplewska(ur.1995)

Bez tytułu(2023) sygn.na odwrociu Julia Kremplewska

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 750,-

41. Julia Kremplewska(ur.1995)

Bez tytułu(2023) sygn.na odwrociu Julia Kremplewska     ​

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 750,-

42. Julia Kremplewska(ur.1995)

akryl, płótno, 70x90 cm

cena wywoławcza: 700,-

43. Agnieszka Krzak(ur.1992)

Floral painting II(2024) sygn.dat.na odwrociu AGNIESZKA KRZAK / … / 2024

olej, akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 550,-

44. Agnieszka Krzak(ur.1992)

Floral painting IV(2024) sygn.dat.na odwrociu AGNIESZKA KRZAK / … 2024

olej, akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 550,-

45. Agnieszka Krzak(ur.1992)

Floral painting VI(2024) sygn.dat.na odwrociu AGNIESZKA KRZAK / … 2024

olej, akryl, płótno, 50x50 cm

cena wywoławcza: 600,-

46. Kinga Kubiak(ur.1993)

Szepty kwieciste(2024) sygn.p.d. Kinga Kubiak

technika własna, akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 750,-

47. Magdalena Kurek(ur.1979)

Procida-w stronę słońca(2023) sygn.p.d. M.KUREK

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 700,-

48. Oleh Lavrii(ur.1967)

Jesień i ptaki(2018) sygn.p.d. Lavri

olej, płótno, 55x80 cm

cena wywoławcza: 650,-

49. Lix Flair

Light seeker(2024) sygn.dat.p.d. L.F. / 2024

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 550,-

50. Lix Flair

The King and his plum(2024) sygn.dat.p.d. L.F. / 2024

olej, płótno, 30x30 cm

cena wywoławcza: 500,-

51. Martyna Łuszczyńska(ur.1997)

Reflection of the magenta soul(2024) sygn.dat.na odwrociu Martyna Łuszczyńska / … / 2024

olej, płótno, śr. 108 cm

cena wywoławcza: 800,-

52. Kamila Majcher(ur.1982)

Rudyment(2017) sygn.p.d. K.Majcher

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 700,-

53. Paulina Majda(ur.1979)

Bez tytułu. Seria planszówkowa(2023) sygn.dat.p.d. MAJDA 2023

technika własna, tektura, 29x29 cm (45x45 cm z ramą)

cena wywoławcza: 900,-

54. Marek Morawski(ur.1995)

Unhug(2022) sygn.na odwrociu MORAWSKI / MAREK

olej, płótno, 90x75 cm

cena wywoławcza: 700,-

55. Marek Morawski(ur.1995)

Metal Mario(2023) sygn.na odwrociu MORAWSKI / MAREK

olej, akryl, płótno, 46x32 cm

cena wywoławcza: 500,-

56. Marek Morawski(ur.1995)

Kompozycja(2023) sygn.dat.na odwrociu 2023 / Morawski / Marek

olej, akryl, płótno, 75x70 cm

cena wywoławcza: 650,-

57. Krzysztof Obara(ur.1965)

Image ST1/24(2024) sygn.dat.p.d. Obara24

akryl, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 800,-

58. Krzysztof Obara(ur.1965)

Image KW124(2024) sygn.dat.p.d. Obara24

akryl, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 800,-

59. Krzysztof Obara(ur.1965)

Image LI1/23(2023) sygn.dat.p.d. Obara23

akryl, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 800,-

60. Błażej Ostrouch(ur.1994)

Element obcy IX(2020) sygn.dat.na odwrociu Błażej Ostrouch / … 2020

akryl, olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 700,-

61. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura(2024) sygn.dat.l.g. W.Piekarski 2024

olej, płótno, 50x60 cm

cena wywoławcza: 600,-

62. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy(2023) sygn.dat.p.d. W.Piekarski 2023

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

63. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż wiosenny(2023) sygn.dat.l.d. W.Piekarski 2023

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 600,-

64. Magdalena Połacik(ur.1980)

Sztuka łapania biedronek na lasso(2024) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 2024

olej, płótno, 46x61 cm

cena wywoławcza: 600,-

65. Magdalena Połacik(ur.1980)

Sezon na kanarki(2024) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 2024

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 600,-

66. Magdalena Połacik(ur.1980)

Pogawędki Georginetty(2024) sygn.dat.na odwrociu M. Połacik / 2024

olej, płótno, 40x50 cm

cena wywoławcza: 550,-

67. Milena Romanowska(ur.1965)

Kratownica(2019) sygn.dat.na odwrociu Milena Romanowska / … 2019

olej, płótno, 95x75 cm

cena wywoławcza: 700,-

68. Piotr Rosiński(ur.1972)

Melancholia(2024) sygn.p.d. Piotr Rosiński

akryl, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 600,-

69. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Ultramaryna(2024) sygn.dat.na odwrociu ’24 / SJSICIŃSKI

olej, płótno, 33x24 cm

cena wywoławcza: 400,-

70. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Różowa spinka oraz Niebieski i żółty-dyptyk(2024) sygn.dat.na odwrociu ’24 / SJSICIŃSKI

olej, płótno, 42x27; 30,5x21 cm

cena wywoławcza: 700,-

71. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Buty(2024) sygn.dat.na odwrociu ’24 / SJSICIŃSKI

olej, płótno, 30x24 cm

cena wywoławcza: 400,-

72. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Szalone cytryny(2024) sygn.dat.na odwrociu SJSICIŃSKI ’24

olej, płótno, 24x33,5 cm

cena wywoławcza: 400,-

73. Magdalena Sikorska(ur.1971)

Kwiaty w błękicie(2024) sygn.p.d. M.SIKORSKA

olej, płótno, 73x60 cm

cena wywoławcza: 650,-

74. Karol Skwark(ur.1999)

Zebranie(2023) sygn.dat.na odwrociu K. SKWARK / 2023

olej, płótno, 90x110 cm

cena wywoławcza: 800,-

75. Karol Skwark(ur.1999)

Myśli natrętne(2023) sygn.dat.na odwrociu K. SKWARK / 2023

olej, płótno, 81x65 cm

cena wywoławcza: 650,-

76. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2024) sygn.dat.p.d. Paweł Sobczak 2024

pastel, papier, 100x70 cm (100,5x70,5 cm z ramą)

cena wywoławcza: 950,-

77. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2024) sygn.dat.l.d. Paweł Sobczak 2024

cena wywoławcza: 950,-

78. Paweł Sobczak(ur.1995)

Bez tytułu(2024) sygn.dat.p.d. Sobczak 2024

cena wywoławcza: 950,-

79. Paula Solańska(ur.1981)

Sowa jadeitowa sygn. Paula Solańska

cena wywoławcza: 650,-

80. Paula Solańska(ur.1981)

Arystokrata sygn. P. Solańska

ceramika szkliwiona, 13x22x16 cm

cena wywoławcza: 650,-

81. Paula Solańska(ur.1981)

Kwiat-misa duża sygn. Paula Solańska

ceramika szkliwiona, 16x29x29 cm

cena wywoławcza: 350,-

82. Monika Synak(ur.1984)

Matka Wszechświata(2023) sygn.p.d. ms

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 650,-

83. Monika Synak(ur.1984)

Dobrze, że jesteś sygn.l.d. MS

akryl, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 550,-

84. Mariola Świgulska(ur.1961)

Lot ponad rzeczywistością(2023) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska 2023 r

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 600,-

85. Mariola Świgulska(ur.1961)

Złocista ekstrawagancja(2024) sygn.dat.p.d. mariola Świgulska Senna / 2024r

akryl, szlagmetal, płótno, 95x50 cm

cena wywoławcza: 650,-

86. Mariola Świgulska(ur.1961)

Śladami Pollocka(2024) sygn.dat.na odwrociu mariola Świgulska Senna 2024

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 800,-

87. Mariola Świgulska(ur.1961)

Brzozy lubią zmierzch(2024) sygn.dat.p.d. Świgulska / 2024r

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 650,-

88. Three art

Kompozycja kwadratowa X z cyklu „Formy uproszczone”(2024) sygn.dat.na odwrociu THREE ART / … / 2024’

akryl, płótno, 50x50 cm (52x52 cm z ramą)

cena wywoławcza: 700,-

89. Three art

Kompozycja kwadratowa XI z cyklu „Formy uproszczone”(2024) sygn.dat.na odwrociu THREE ART / … / 2024’

cena wywoławcza: 700,-

90. Three art

Kompozycja kwadratowa XII z cyklu „Formy uproszczone”(2024) sygn.dat.na odwrociu THREE ART / … / 2024’

cena wywoławcza: 700,-

91. Iwona Weiss(ur.1975)

Otulenie(2023) sygn.l.d. IWeiss

olej, płyta, 39,5x72 cm

cena wywoławcza: 600,-

92. Iwona Weiss(ur.1975)

Wypłynięcie(2023) sygn.l.d. IWeiss

olej, płyta, 110x52 cm

cena wywoławcza: 700,-

93. Iwona Weiss(ur.1975)

Bez tytułu(2024) sygn.p.d. IWeiss

węgiel, papier, 42x29,7 cm

cena wywoławcza: 500,-

94. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Lampa Luna(2024) sygn. ML

włóczka wełniana, stelaż metalowy, podstawa-ceramika szkliwiona, przewód z włącznikiem i wtyczką, oprawka plastikowa, żarówka ledowa, wys. 29, śr. 22 cm

cena wywoławcza: 500,-

95. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Lampa Flora(2024) sygn. ML

włóczka wełniana, stelaż metalowy, podstawa-ceramika, przewód z włącznikiem i wtyczką, oprawka plastikowa, żarówka ledowa, wys. 46, śr. 34  cm

cena wywoławcza: 500,-

96. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Lampa Aztek(2024) sygn. ML

włóczka wełniana, stelaż metalowy, podstawa-ceramika szkliwiona, przewód z włącznikiem i wtyczką, oprawka plastikowa, żarówka ledowa, wys. 39,5, śr. 25 cm

cena wywoławcza: 500,-

97. Paulina Zalewska(ur.1981)

Burger na wynos(2024) sygn.dat.p.d. PZ 2024

akryl, płótno, 90x90 cm (95x95 cm z ramą)

cena wywoławcza: 1.000,-