46 AUKCJA PROMOCYJNA

46 AUKCJA PROMOCYJNA

sobota, 6 lipca 2019 r., godz. 12:00

Przed północą(2019) sygn.dat.p.d.

olej, akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

Pierwsza lekcja(2019) sygn.dat.l.d.

olej, akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

Komu w drogę, temu czas(2019) sygn.dat.l.d.

olej, akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

4. Svitlana Antsyborenko(ur.1997)

Matka(2017) sygn.na odwrociu

gwasz, papier, 17x20 cm

cena wywoławcza: 300,-

5. Svitlana Antsyborenko(ur.1997)

Forma(2019) sygn.dat.p.d.

litografia (e.a.), 23x17 cm (31x22 z ramą)

cena wywoławcza: 125,-

Talerz sygn.

ceramika szkliwiona, śr.28.5 cm

cena wywoławcza: 190,-

Misa sygn.

ceramika szkliwiona, wys.19, śr.37 cm

cena wywoławcza: 250,-

8. Krystyna Bącela(ur.1951)

Patera sygn.

ceramika szkliwiona, 8x37x36 cm

cena wywoławcza: 250,-

9. Monika Dałek(ur.1981)

Gniazdo czułości(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

10. Monika Dałek(ur.1981)

Oddychaj i nie bój się troszczyć(2018) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

11. Monika Dałek(ur.1981)

To nie miejsce na zawiedzione nadzieje(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

12. Sławomir Danielski(ur.1986)

Różowe latawce(2015) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

13. Sławomir Danielski(ur.1986)

Hello sunshine(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

14. Sławomir Danielski(ur.1986)

Thoughtful(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

15. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d.

tusz, piórko, papier   42x29.6 cm

cena wywoławcza: 300,-

16. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987)

Bez tytułu(2019) sygn.dat.l.d.

tusz, piórko, kredka, papier, 29.4x20.4 cm

cena wywoławcza: 300,-

17. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987)

Wenus(2018) sygn.dat.l.d.

tusz, piórko, papier, 22x16 cm

cena wywoławcza: 300,-

18. Agnieszka Figurska(ur.1971)

Metropolie 73(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

19. Tomasz Frasoński(ur.1993)

Bez tytułu(2015) sygn.l.d.

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

20. Tomasz Frasoński(ur.1993)

Niepokoje wewnętrzne(2018) sygn.p.d.

akryl, tektura, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

21. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Filtr 5-Złote, a skromne(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

22. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Bez tytułu 2(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 81x65 cm

cena wywoławcza: 350,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Klaudia Funkiewicz. Filtry-Edycja Obrazu” w Galerii ELart.

23. Klaudia Funkiewicz(ur.1991)

Bez tytułu 4(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

Obraz był prezentowany na wystawie „Klaudia Funkiewicz. Filtry-Edycja Obrazu” w Galerii ELart, na targach sztuki Art Fresh Festival w Hotelu Sheraton w Warszawie oraz reprodukowany w katalogu towarzyszącym wydarzeniu.

24. Izabela Gałązka(ur.1984)

Jaskółki(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

25. Izabela Gałązka(ur.1984)

Poranne róże(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

26. Piotr Gola(ur.1985)

Goodbye(2018) sygn.p.d.

olej, technika własna, płótno, 120x90 cm

cena wywoławcza: 500,-

27. Piotr Gola(ur.1985)

Chiefs suck-ups(2018) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

28. Grupa Artme

Port(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

29. Grupa Artme

Pejzaż drugi(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

30. Grupa Artme

Muzyk i tancerka(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

31. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Maj I(2019) sygn.dat.p.d.

gwasz, pastel, papier, 50x35 cm

cena wywoławcza: 380,-

32. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Maj II(2019) sygn.dat.l.d.

cena wywoławcza: 380,-

33. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979)

Maj III(2019) sygn.dat.l.d.

cena wywoławcza: 380,-

34. Gu-Tang clan

DOG #1(2019) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 106x76.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

35. Gu-Tang clan

DOG #2(2019) sygn.p.śr.

technika mieszana, płótno, 106.5x76.5 cm

cena wywoławcza: 450,-

36. Gu-Tang clan

Joker(2019) sygn.na krawędzi

technika mieszana, płótno, 120x80 cm

cena wywoławcza: 500,-

37. Mariia Hrokh(ur.1996)

Muse(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x60 cm

cena wywoławcza: 400,-

38. Malwina Jagóra(ur.1990)

Czerwone szpilki(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

39. Malwina Jagóra(ur.1990)

Makijaż w drodze(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

40. Malwina Jagóra(ur.1990)

Na siedząco(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

41. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Patrycja(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

42. Joanna Jamielucha(ur.1991)

Przyjaciel(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 93x73 cm

cena wywoławcza: 400,-

43. Dominik Janyszek(ur.1990)

1700(2019) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 450,-

44. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Iść, ciągle iść w stronę słońca(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 30x40 cm

cena wywoławcza: 380,-

Samotnik(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 50x70 cm

cena wywoławcza: 500,-

46. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978)

Dziwny ogród(2019) sygn.dat.p.d.

technika mieszana, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

Figury i gesty 4(2017) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

Trzy słońca nad Wisłą. Rejs(2017-2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

49. Wojciech Kaleta(ur.1981)

Ktoś...(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

50. Dominika Kapczyńska(ur.1985)

Dynamiczny koń(2019) sygn.dat.p.g.

akryl, papier, 68x48 cm (70x50 z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

51. Dominika Kapczyńska(ur.1985)

Portret zagubionej dziewczyny(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, papier, 68.5x48 cm (70x50 z antyramą)

cena wywoławcza: 380,-

52. Roksana Karczewska(ur.1988)

Falling down(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno/płyta, 90x75 cm

cena wywoławcza: 400,-

53. Agnieszka Karpik(ur.1993)

Ulica 1 Maja(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 60x60 cm

cena wywoławcza: 300,-

54. Agnieszka Karpik(ur.1993)

Polesie nocą(2018) sygn.p.d.

akryl, płótno, 50x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

55. Agnieszka Karpik(ur.1993)

Ulica Gdańska(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 92x65 cm

cena wywoławcza: 350,-

56. Magda Karwowska(ur.1986)

Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu

technika własna, płótno, 120x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

57. Magda Karwowska(ur.1986)

cena wywoławcza: 500,-

58. Milena Kliszko(ur.1983)

Azyl(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x100 cm

cena wywoławcza: 450,-

59. Igor Kociński(ur.1995)

Krajobraz abstrakcyjny 6(2017) sygn.dat.p.d.

linoryt barwny (3/4), 42x30 cm

cena wywoławcza: 100,-

60. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2018) sygn.l.d.

linoryt barwny (5/5), 43x29.5 cm

cena wywoławcza: 100,-

61. Igor Kociński(ur.1995)

Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d.

linoryt barwny (3/7), 42.7x29.7 cm

cena wywoławcza: 100,-

62. Anna Kołakowska(ur.1982)

Bubble(2018) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

63. Anna Kołakowska(ur.1982)

Lost(2019) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 100x50 cm

cena wywoławcza: 400,-

64. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973)

Z głową w chmurach(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

65. Natalia Kupiec(ur.1994)

Październik(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 92x72.5 cm

cena wywoławcza: 400,-

66. Magdalena Kurek(ur.1979)

Wspomnienie z  Hiszpanii(2019) sygn.p.d.

olej, płótno, 100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

67. Magdalena Kurek(ur.1979)

Malachitowa łąka morza(2019) sygn.p.d.

olej, płótno, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

68. Magdalena Kurek(ur.1979)

Chwytaj dzień-zmierzch w Wenecji(2019) sygn.p.d.

olej, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 450,-

69. Donata Lesińska(ur.1954)

Kawa czy herbata-komplet: patera, dzbanek, mlecznik, 2 filiżanki do kawy
i 2 do herbaty ze spodeczkami(2019) sygn.

ceramika szkliwiona, śr.patery 25, wys. 6.5, 17, 7, 5.7, 6 cm

cena wywoławcza: 570,-

70. Donata Lesińska(ur.1954)

W japońskim stylu-komplet: dzbanek, cukiernica, 3 czarki, 2 miseczki(2019) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.23, 6.5, 6.5 i 6, 5 cm

cena wywoławcza: 400,-

71. Donata Lesińska(ur.1954)

Gorące lato-misa i patera(2019) sygn.

ceramika szkliwiona, wys.14 i 13.5 cm

cena wywoławcza: 350,-

72. Ewa Najdenow(ur.1967)

Nauka jazdy(2018) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 40x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

73. Ewa Najdenow(ur.1967)

IN2 z cyklu „Inżynieria duszy”(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x80 cm

cena wywoławcza: 450,-

74. Ewa Najdenow(ur.1967)

What am I looking for(2017) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

75. Jakub Napieraj(ur.1991)

Na światłach(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

76. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Talerz kobaltowy ze złoceniem sygn.

 kamionka szkliwiona, złocona naszkliwnie, śr.47 cm

cena wywoławcza: 300,-

77. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Sęk-wazon sygn.

porcelana szkliwiona, wys.28 cm

cena wywoławcza: 280,-

78. Łukasz Orfiniak(ur.1984)

Misa raku na podstawie sygn.

ceramika raku szkliwiona, reperowana techniką kintsugi, złocenie szlagmetal, wys.25, śr.misy 36 cm

cena wywoławcza: 400,-

79. Agnieszka Paradecka(ur.1993)

Fantasmagoria II(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

80. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż zimowy z rzeką(2019) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 46x61 cm

cena wywoławcza: 300,-

81. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Pejzaż leśny(2019) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 50x70 cm

cena wywoławcza: 300,-

82. Wojciech Piekarski(ur.1980)

Martwa natura z jabłkami(2019) sygn.dat.l.g.

olej, płótno, 60x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

83. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Kastor sygn.

ceramika szkliwiona, angoba, tlenki, wys.27 cm

cena wywoławcza: 500,-

84. Agnieszka Podkówka(ur.1972)

Polluks sygn.

ceramika szkliwiona, angoba, tlenki, wys.29 cm

cena wywoławcza: 500,-

85. Magdalena Połacik(ur.1980)

Zabójcza narzeczona(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 60x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

86. Magdalena Połacik(ur.1980)

Polowanie na żuka(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

87. Magdalena Połacik(ur.1980)

Słodkie wonie lata(2019) sygn.na odwrociu

olej, płótno, 80x90 cm

cena wywoławcza: 400,-

88. Piotr Romanowski(ur.1973)

Bałuty łódzkie(2019) sygn.dat.l.d.

collage, monotypia, papier, 70x50 cm

cena wywoławcza: 380,-

89. Piotr Romanowski(ur.1973)

Z cyklu „Kobiecość”(2019) sygn.dat.p.d.

collage, monotypia, olej, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

90. Agata Roszkiewicz(ur.1978)

Sad(2016) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 60x80 cm

cena wywoławcza: 350,-

91. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Y88-05-01(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 450,-

92. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Y88-05-02(2019) sygn.na odwrociu

 akryl, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 450,-

93. Małgorzata Rusiecka(ur.1988)

Dwa światy(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

94. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Dziewczyna i drzewo(2019) sygn.dat.l.d.

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

95. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Studium do obrazu „Dziewczyna i drzewo”(2019) sygn.dat.p.d.

olej, płótno, 50x40 cm

cena wywoławcza: 300,-

96. Sławomir J. Siciński(ur.1980)

Kwiaty bzu w wazonie(2019) sygn.p.d.

olej, płótno, 50x40.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

97. Anastasiya Sidarchuk(ur.1997)

Domowa dżungla(2018) sygn.na odwrociu

technika mieszana, płótno, 80x60 cm

cena wywoławcza: 350,-

98. Dominik Smolik(ur.1982)

Goya(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

99. Dominik Smolik(ur.1982)

Tintoretto(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

100. Dominik Smolik(ur.1982)

Tiziano Vecellio(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

101. Paweł Sobczak(ur.1995)

linoryt barwny (3/6), 63x45 cm

cena wywoławcza: 120,-

102. Paweł Sobczak(ur.1995)

linoryt barwny (2/4), 20x29 cm

cena wywoławcza: 80,-

103. Paweł Sobczak(ur.1995)

mezzotinta (e.a.), 32.5x20.7 cm

cena wywoławcza: 100,-

104. Paula Solańska(ur.1981)

Życie II(2018) sygn.p.d.

ceramika, 33x33 cm (40.3x40.2 z oprawą)

cena wywoławcza: 500,-

105. Paula Solańska(ur.1981)

Nimfa III(2018) sygn.

ceramika, 27x18x12 cm

cena wywoławcza: 700,-

106. Paula Solańska(ur.1981)

Venus w masce(2018) sygn.

ceramika, 23x19x13 cm

cena wywoławcza: 300,-

107. Kamila Stępniak(ur.1983)

Black&Gold Strawberry(2019) sygn.

żywica, 48x45x45 cm (postument 96x42.5x42.5)

cena wywoławcza: 1.200,-

108. Monika Synak(ur.1978)

Niebieski pokój z cyklu „Sny moje”(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

109. Monika Synak(ur.1978)

Ruszam na szlak z cyklu „Sny moje”(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

110. Monika Synak(ur.1978)

Znowu kot mi uciekł! z cyklu „Sny moje”(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

111. Paweł Świątek(ur.1982)

Kaskada(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 80x110 cm

cena wywoławcza: 450,-

112. Paweł Świątek(ur.1982)

Pod palmą(2019) sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 70x70 cm

cena wywoławcza: 350,-

113. Mariola Świgulska(ur.1961)

Niebosfera(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 100x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

114. Mariola Świgulska(ur.1961)

W krainie słońca(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cm

cena wywoławcza: 450,-

115. Mariola Świgulska(ur.1961)

Złota ulewa(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, szlagmetal, płótno, 80x120 cm

cena wywoławcza: 500,-

116. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Widok z okna(2017) sygn.dat.p.d.

kredka, piórko, pastel, papier, 70x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

117. Vanessa Świgulska(ur.1993)

Splątana geometria(2019) sygn.dat.p.d.

akryl, płótno, 60x100 cm

cena wywoławcza: 400,-

118. Piotr Woźniak(ur.1989)

Sen o trawie(2019) sygn.dat.p.d.

akwarela, akryl, odlew betonowy, płyta, 100.5x70.5 cm

cena wywoławcza: 500,-

119. Piotr Woźniak(ur.1989)

Idziemy przez las(2019) sygn.dat.p.d.

akwarela, akryl, płyta, 70x100 cm (76x106 z ramą)

cena wywoławcza: 500,-

120. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995)

Chłopiec(2019) sygn.dat.p.d.

węgiel, papier, 70x49.5 cm

cena wywoławcza: 300,-

121. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995)

Ona(2019) sygn.dat.p.d.

węgiel, papier, 70x50 cm

cena wywoławcza: 300,-

122. Magdalena Zalewska(ur.1956)

W wielkim mieście(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 100x100 cm

cena wywoławcza: 500,-

123. Magdalena Zalewska(ur.1956)

Na tarasie(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno    100x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

124. Magdalena Zalewska(ur.1956)

W ogrodzie(2019) sygn.p.d.

akryl, płótno, 80x80 cm

cena wywoławcza: 400,-

125. Paulina Zalewska(ur.1981)

Droga mleczna(2019) sygn.dat.p.d.

assemblage, akryl, płótno, 47x30 cm

cena wywoławcza: 380,-

Kompozycja I sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-

127. Michał Zalewski(ur.1985)

Kompozycja II sygn.na odwrociu

akryl, płótno, 90x70 cm

cena wywoławcza: 400,-