III AUKCJA PROMOCYJNA - DRUGI KROK
sobota, 11 czerwca 2011 r., godz. 12:00
Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 25 %.
1. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Akt 1(2011) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, tektura, 100x70 cm cena: 500,- |
2. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Akt 2(2011) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, tektura, 100x70 cm cena: 500,- |
3. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Akt 3(2011) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x60 cm cena: 500,- |
4. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Pejzaż metafizyczny I sygn.p.d. olej, płótno, 115x65 cm cena: 500,- |
5. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Pejzaż metafizyczny II sygn.p.d. olej, płótno, 115x65 cm cena: 500,- |
6. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Pejzaż metafizyczny III sygn.p.d. olej, płótno, 115x80 cm cena: 500,- |
7. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) To nie pornografia 1(2011) sygn.l.śr. olej, płótno, 20x20 cm cena: 300,- |
8. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) To nie pornografia 2(2011) sygn.śr. olej, płótno, 60x40 cm cena: 500,- |
9. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) To nie pornografia 3(2011) sygn.p.d. olej, płótno, 40x30 cm cena: 500,- |
10. Izabela Cieszko(ur.1978) W sieci(2010) sygn.p.d. olej, płótno, 60x82 cm cena: 500,- |
11. Izabela Cieszko(ur.1978) Radiation(2011) sygn. blueprint, 5 szt. 24x10 cm (każda) cena: 150,- |
12. Izabela Cieszko(ur.1978) Dwie Ewy(2007) sygn.dat.p.d. serigrafia (e/a), 20x15 cm cena: 150,- |
13. Daniel Cybula(ur.1978) Martwa natura z motylem(2011) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 50x50 cm cena: 500,- |
14. Daniel Cybula(ur.1978) Martwa natura karmazynowa(2011) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 50x50 cm cena: 500,- |
15. Daniel Cybula(ur.1978) Martwa natura ze szkłem i kalafiorem(2011) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 50x50 cm cena: 500,- |
16. Iwona Demko(ur.1974) Czerwona Pani(2010) sygn. technika własna, 81x35x15 cm cena: 500,- |
17. Iwona Demko(ur.1974) Sikająca Dama(2011) sygn. technika własna, 39x27x13 cm cena: 500,- |
18. Teodor Durski(ur.1976) Free(2011) sygn.na odwrociu olej, płótno, 33x33 cm cena: 500,- |
19. Teodor Durski(ur.1976) Skafander i Motyl(2011) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 33x30 cm cena: 500,- |
20. Teodor Durski(ur.1976) Patricia Kicia Braden sygn.na odwrociu tempera, blacha, 32x32 cm cena: 500,- |
21. Ilona Foryś(ur.1980) Abstract(2010) sygn.na odwrociu olej, spray, emalia, płótno, 75x150 cm cena: 500,- |
22. Ilona Foryś(ur.1980) Skrawek błękitu(2009) sygn.na odwrociu olej, spray, emalia, płótno, 75x150 cm cena: 500,- |
23. Ilona Foryś(ur.1980) Czaszki(2009) sygn.na odwrociu spray, akryl, płótno, 150x75 cm cena: 500,- |
24. Marta Frej(ur.1973) Marlena 2(2011) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x99.5 cm cena: 500,- |
25. Marta Frej(ur.1973) Just look(2011) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x70 cm cena: 500,- |
26. Marta Frej(ur.1973) Nieme kino(2011) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x60 cm cena: 500,- |
27. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978) Manufaktura II-cappriciossa(2008-2011) sygn.dat.p.d. drzeworyt (e/a) 50x70 cm cena: 150,- |
28. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978) Wariacja morska(2011) sygn.dat.p.d. druk wypukły (e/a), 50x70cm cena: 150,- |
29. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978) Lato Inków(2011) sygn.dat.p.d. druk wypukły (e/a), 50x70 cm cena: 150,- |
30. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975) Made in China-tryptyk(2008) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x120 (70x40, 70x40, 70x40) cm cena: 500,- |
31. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975) In bed(2007) sygn.l.d. akryl, płótno, 90x64 cm cena: 500,- |
32. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975) St.Frida(2011) sygn.l.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena: 500,- |
33. Beata Jarmuż(ur.1978) Galaktyka I(2011) sygn.dat.p.d. collage, 52x64cm cena: 500,- |
34. Beata Jarmuż(ur.1978) Galaktyka II(2011) sygn.dat.p.d. collage, 52x64 cm cena: 500,- |
35. Beata Jarmuż(ur.1978) Galaktyka III(2011) sygn.dat.p.d. collage, 52x64 cm cena: 500,- |
36. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Kolorowo(2011) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 30x40cm cena: 500,- |
37. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Pink(2011) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x60cm cena: 500,- |
38. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) I love my...(2011) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 30x40 cm cena: 500,- |
39. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Zmierzch(2010) sygn.p.d. olej, akryl, tektura, 38x38 cm cena: 500,- |
40. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Ulewa(2009) sygn.p.d. olej, kredka, tektura, 32.5x34.5 cm cena: 500,- |
41. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Autoportret(2010) sygn.p.d. tusz, papier, 31x32 cm cena: 500,- |
42. Marcin Kłys(ur.1971) Krajobraz abstrakcyjny(2011) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x85cm cena: 500,- |
43. Marcin Kłys(ur.1971) Krajobraz abstrakcyjny(2011) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x85 cm cena: 500,- |
44. Marcin Kłys(ur.1971) Krajobraz abstrakcyjny(2011) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 92.5x70 cm cena: 500,- |
45. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Kobieca Historia(2009/11) sygn.dat.l.d. collage, olej, płótno, 100x81 cm cena: 500,- |
46. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Kobieco-pejzaż(2010/11) sygn.dat.l.d. collage, olej, płótno, 59.5x73 cm cena: 500,- |
47. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Wzloto-upadki-Untitled(2009) sygn.dat.p.d. collage, olej, płótno, 60x70 cm cena: 500,- |
48. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Akt w kapeluszu(2011) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm cena: 500,- |
49. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Przebudzenie(2011) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm cena: 500,- |
50. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Melancholia(2011) sygn.dat.p.d. monotypia,bibułka japońska, 50x70 cm cena: 500,- |
51. Marta Kozińska(ur.1979) Akt kobiecy(2010) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 73x65 cm cena: 500,- |
52. Marta Kozińska(ur.1979) Akt w błękitach(2010) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 50x40 cm cena: 500,- |
53. Marta Kozińska(ur.1979) Akt na kanapie(2010) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x40 cm cena: 500,- |
54. Sebastian Kularski(ur.1980) Leżąca na sofie(2011) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena: 500,- |
55. Sebastian Kularski(ur.1980) Kalejdoskop 1(2011) sygn.na odwrociu olej, płótno, 73x100cm cena: 500,- |
56. Sebastian Kularski(ur.1980) Kalejdoskop 2(2011) sygn.na odwrociu olej, płótno, 130x110 cm cena: 500,- |
57. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980) Boka Kotorska(2011) sygn.na odwociu olej, płótno, 60x90 cm cena: 500,- |
58. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980) Boka Kotorska 2(2011) sygn.na odwociu olej, płótno, 60x70 cm cena: 500,- |
59. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980) Dubrownik(2011) sygn.na odwociu olej, płótno, 70x80cm cena: 500,- |
60. Zygmunt Kwiryński(ur.1949) Abstrakcje z mojego ogrodu I sygn.dat.l.d. olej, płyta, 70x60 cm cena: 500,- |
61. Zygmunt Kwiryński(ur.1949) Abstrakcje z mojego ogrodu II sygn.dat.l.d. olej, płyta, 60x50 cm cena: 500,- |
62. Zygmunt Kwiryński(ur.1949) Abstrakcje z mojego ogrodu III sygn.dat.l.d. olej, płyta, 60x50 cm cena: 500,- |
63. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Przestrzenie(2011) sygn.na odwrociu technika własna, 20x20 (15 elementów) cm cena: 500,- |
64. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Iluminacja 1(2011) sygn.na odwrociu technika własna, 80x100 cm cena: 500,- |
65. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Iluminacja 2(2011) sygn.na odwrociu technika własna, 80x100 cm cena: 500,- |
66. Joanna Małecka(ur.1975) Sylwia(2005) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 130x100.5 cm cena: 500,- |
67. Joanna Małecka(ur.1975) 10 z serii „Niszczyć znaczy tworzyć”(2009) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 90x145 cm cena: 500,- |
68. Joanna Małecka(ur.1975) Pepsi(2005) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 130x100.5 cm cena: 500,- |
69. Marzena Małecka(ur.1980) Para garnuszków na wino sygn. ceramika, wys.7.5 i 8 cm cena: 100,- |
70. Marzena Małecka(ur.1980) Wazon sygn. ceramika, wys.9.5 cm cena: 100,- |
71. Marzena Małecka(ur.1980) Patera sygn. ceramika, śr.33.5cm cena: 150,- |
72. Tomasz Matczak(ur.1977) Świt(2011) sygn.na odwrociu pastel, płótno, 40x50cm cena: 500,- |
73. Tomasz Matczak(ur.1977) Zmierzch(2011) sygn.na odwrociu pastel, płótno, 40x50 cm cena: 500,- |
74. Tomasz Matczak(ur.1977) Brzeg(2011) sygn.na odwrociu pastel, płótno, 50x70 cm cena: 500,- |
75. Katarzyna Miller(ur.1978) Pejzaż wiosenny(2011) sygn.na odwrociu akryl, pastel, płótno, 73x92cm cena: 500,- |
76. Katarzyna Miller(ur.1978) Postać we wnętrzu(2011) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x99.5cm cena: 500,- |
77. Karol Nowakowski(ur.1982) Kropla wody sygn. ceramika, 45x40x40cm cena: 200,- |
78. Karol Nowakowski(ur.1982) Bez tytułu sygn. ceramika, 105x20x19 cm cena: 500,- |
79. Karol Nowakowski(ur.1982) Bez tytułu sygn. ceramika, 60x26x25 cm cena: 500,- |
80. Izabela Ołdak(ur.1982) Namiętność(2010) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 30x30 cm cena: 500,- |
81. Izabela Ołdak(ur.1982) Gody(2011) sygn.na odwrociu akwarela, 30x30 cm cena: 500,- |
82. Mariusz Pala(ur.1981) Orfeusz i Eurydyka sygn.p.d. olej, płótno, 110x90 cm cena: 500,- |
83. Mariusz Pala(ur.1981) Orfeusz i Eurydyka sygn.p.d. olej, płótno, 110x90 cm cena: 500,- |
84. Mariusz Pala(ur.1981) Orfeusz i Eurydyka sygn.p.d. olej, płótno, 110x90 cm cena: 500,- |
85. Joanna Paljocha(ur.1977) Tancerka I(2010) sygn.dat.p.d. linoryt (7/18), 12.5x8 cm cena: 150,- |
86. Joanna Paljocha(ur.1977) TancerkaII(2010) sygn.dat.p.d. linoryt (4/18 II), 18x11 cm cena: 150,- |
87. Joanna Paljocha(ur.1977) TancerkaIII(2010) sygn.dat.p.d. linoryt (3/18 II), 12.5x9 cm cena: 150,- |
88. Agnieszka Pietrzykowska(ur.1978) Akt leżący(2011) sygn.l.d. akryl, płótno, 50x60 cm cena: 500,- |
89. Michał Rybiński(ur.1982) Zapatrzona sygn. brąz, kamień 38x25x12 cm cena: 600,- |
90. Małgorzata Sęk(ur.1973) Czarna koszulka(2010) sygn.p.d. akryl, płótno, 130x110cm cena: 500,- |
91. Małgorzata Sęk(ur.1973) Pomarańczowa sukienka(2010) sygn.p.d. akryl, płótno, 125x90 cm cena: 500,- |
92. Małgorzata Sęk(ur.1973) Niebieska(2010) sygn.p.d. akryl, płótno, 133x114 cm cena: 500,- |
93. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978) Moja(2011) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena: 500,- |
94. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978) Mięta i róż(2011) sygn.dat.l.d. technika mieszana, 100x70 cm cena: 500,- |
95. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978) Lemoniada(2011) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena: 500,- |
96. Marzena Turek-Gaś(ur.1972) Desire(2011) sygn.na odwrociu olej, płótno, 18x12.8 cm cena: 500,- |
97. Marzena Turek-Gaś(ur.1972) Remember I(2011) sygn.na odwrociu olej, płótno, 23.8x17.8 cm cena: 500,- |
98. Marzena Turek-Gaś(ur.1972) Remember II(2011) sygn.na odwrociu olej, płótno, 23.8x17.8 cm cena: 500,- |
99. Alina Wieczorek(ur.1977) Ślimak sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x80 cm cena: 500,- |
100. Alina Wieczorek(ur.1977) Rośliny sygn.na odwrociu olej, płótno, 135x60 cm cena: 500,- |
101. Alina Wieczorek(ur.1977) Rośliny 2 sygn.na odwrociu olej, płótno, 135x60 cm cena: 500,- |
102. Katarzyna Zimna(ur.1978) Wybierz mnie(2006) sygn.dat.p.d. linoryt barwny (e/a), 35x55 cm cena: 150,- |
103. Katarzyna Zimna(ur.1978) Mapy myśli(2006) sygn.dat.p.d. druk wypukły (e/a), 32.5x30 cm cena: 150,- |
104. Katarzyna Zimna(ur.1978) Sylwester(2005) sygn.dat.p.d. linoryt barwny(e/a), 49.6x34.5 cm cena: 150,- |
105. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977) Motyl II(2011) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, płótno, 80x100 cm cena: 500,- |
106. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977) W zbożu(2011) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, płótno, 100x80 cm cena: 500,- |
107. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977) Taniec(2011) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, płótno, 100x80 cm cena: 500,- |