40 AUKCJA PROMOCYJNA
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Koncert 2(2018) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 450,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Muza z kogutem(2016) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Uzurpator i Liza(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
7. Jakub Balcerski(ur.1987) Pejzaż z łódzkim pianistą 1(2017) sygn.na odwrociu druk transferowy, poliester, 84x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
8. Jakub Balcerski(ur.1987) Pejzaż z łódzkim pianistą 2(2017) sygn.na odwrociu druk transferowy, poliester, 84x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
9. Jakub Balcerski(ur.1987) Pejzaż z łódzkim pianistą 3(2017) sygn.na odwrociu druk transferowy, poliester, 84x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
10. Magdalena Bezat(ur.1979) Katamaran(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 450,- |
11. Marta Bilecka(ur.1975) The Force of Nature 14(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
12. Marta Bilecka(ur.1975) Genesis-Moments 6(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 40x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
15. Monika Dałek(ur.1981) Między wiekami(2017) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
16. Monika Dałek(ur.1981) Osuwamy się poza czas(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
17. Monika Dałek(ur.1981) Pomarańczarka(2017) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
18. Sławomir Danielski(ur.1986) Iluzja XXVIII(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
19. Sławomir Danielski(ur.1986) Iluzja XXIX(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
20. Sławomir Danielski(ur.1986) Koziorożec nubijski wylegujący się w słońcu(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
21. Grażyna Dłużniewska(ur.1946) Patera sygn. ceramika szkliwiona, śr.33 cm cena wywoławcza: 320,- |
22. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 60(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
23. Ilona Foryś(ur.1980) Crash(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
24. Klaudia Funkiewicz(ur.1991) Oko(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 81x65 cm cena wywoławcza: 400,- |
25. Izabela Gałązka(ur.1984) Hipsterka z cyklu „Fashionistki”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 54x73 cm cena wywoławcza: 350,- |
26. Izabela Gałązka(ur.1984) Pięknisia z cyklu „Fashionistki”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 65x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
27. Izabela Gałązka(ur.1984) Insekty w ogrodzie z cyklu „Ogrodniczka”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 85x50 cm cena wywoławcza: 350,- |
30. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Styczeń I(2018) sygn.dat.p.d. akwarela, pastel, papier, 70x50 cm (w antyramie) cena wywoławcza: 380,- |
31. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Styczeń II(2018) sygn.dat.p.d. akwarela, pastel, papier, 70x50 (w antyramie) cena wywoławcza: 380,- |
32. Katarzyna Jagodzińska(ur.1963) Trójwymiar(2018) sygn.p.d. technika mieszana, pleksi, 64.5x38.5x15 cm cena wywoławcza: 700,- |
33. Malwina Jagóra(ur.1990) Złote drzewa(2018) sygn.dat.p.d. collage, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
34. Malwina Jagóra(ur.1990) 21(2018) sygn.dat.p.d. collage, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
35. Malwina Jagóra(ur.1990) 27(2018) sygn.dat.p.d. collage, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
37. Joanna Jamielucha(ur.1991) Buldog francuski(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
38. Joanna Jamielucha(ur.1991) Dziewczyna na błękitnym tle(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
41. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x60x4 cm cena wywoławcza: 300,- |
42. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
43. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
44. Marcin Jaszczak(ur.1975) Sobotki(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
45. Wojciech Kaleta(ur.1981) Przestrzeń. Żółte schronisko(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
46. Wojciech Kaleta(ur.1981) Figury i gesty 1(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
47. Wojciech Kaleta(ur.1981) Improwizacja I, II, III-tryptyk(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 24x30, 24x30, 24x30 cm cena wywoławcza: 600,- |
48. Dominika Kapczyńska(ur.1985) Przyjaciel-obraz 3-elementowy(2018) sygn.dat.p.d. i na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cm (80x60, 80x60, 40x120 cm) cena wywoławcza: 500,- |
49. Dominika Kapczyńska(ur.1985) Labrador(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
52. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto 0022(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
53. Magda Karwowska(ur.1986) Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
54. Magda Karwowska(ur.1986) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
55. Milena Kliszko(ur.1983) Bataty(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
56. Milena Kliszko(ur.1983) Kolacja(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
57. Marcin Kłys(ur.1971) Nokturn nr 10(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
58. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) W prezencie(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
59. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Na kocu(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
60. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) W południe(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm cena wywoławcza: 380,- |
61. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Alseidy(2018) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 100x50 cm (101x51 w oprawie) cena wywoławcza: 500,- |
62. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Zmienne światło oczu z cyklu „Nietrwałość”(2017) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 59x39 cm (73x53 w oprawie) cena wywoławcza: 400,- |
63. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Ulotne(2017) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 38.5x69 cm (63x83 w oprawie) cena wywoławcza: 400,- |
64. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973) Gęsiarka(2018) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x60 cm (90x70 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
65. Agnieszka Krzak(ur.1992) Warstwy. Pejzaż II sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
66. Agnieszka Krzak(ur.1992) Warstwy. Pejzaż IV sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
67. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XLIV(2018) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
68. Magdalena Kurek(ur.1979) Efemeryczność wieczności-uliczka(2018) sygn.p.d. olej, collage, płótno, 105x65 cm cena wywoławcza: 400,- |
69. Magdalena Kurek(ur.1979) Nocna uliczka hiszpańska(2018) sygn.p.d. olej, collage, płótno, 65x110 cm cena wywoławcza: 450,- |
70. Elżbieta Kusińska(ur.1962) Duo(2018) sygn.na odwrociu grafika cyfrowa, PCV (1/2), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
71. Elżbieta Kusińska(ur.1962) Motyl(2018) sygn.na odwrociu grafika cyfrowa, PCV (1/2), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
72. Donata Lesińska(ur.1954) Biała muszla-komplet do herbaty(2018) sygn. ceramika szkliwiona, dzbanek wys.14, cukiernica wys.5, śr.12, czarki wys.7, śr.10 cm cena wywoławcza: 340,- |
73. Donata Lesińska(ur.1954) Nefretete(2018) sygn. ceramika szkliwiona, 41x40x22 cm cena wywoławcza: 750,- |
74. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Przejście(2017) sygn.na odwrociu akryl, deska, 86x86 cm cena wywoławcza: 450,- |
75. Kamila Majcher(ur.1982) Vector(2018) sygn.p.d. olej, akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
76. Jacek Malinowski(ur.1969) Toskania III sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
77. Jacek Malinowski(ur.1969) Toskania IV sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
78. Jacek Malinowski(ur.1969) Siena sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x40 cm cena wywoławcza: 350,- |
79. Ewa Najdenow(ur.1967) This&That-dyptyk(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 40x40, 40x40 cm cena wywoławcza: 500,- |
80. Ewa Najdenow(ur.1967) Argentyńskie Tango-tryptyk(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x20, 40x20, 40x20 cm cena wywoławcza: 500,- |
81. Ewa Najdenow(ur.1967) Uciekajmy!(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
83. Jakub Napieraj(ur.1991) Błysk(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
84. Agnieszka Paradecka(ur.1993) Wspomnienie(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
85. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura(2018) sygn.dat.p.g. olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
86. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż zimowy(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
87. Wojciech Piekarski(ur.1980) W drodze do Orpelowa(2018) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
88. Agnieszka Podkówka(ur.1972) Morfeusz-pojemnik sygn. ceramika szkliwiona, wys.22 cm cena wywoławcza: 550,- |
89. Magdalena Połacik(ur.1980) Georginia na orientalną nutę(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
90. Piotr Romanowski(ur.1973) Pejzaż niebieski(2017) sygn.dat.p.d. olej, pilśnia, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
91. Piotr Romanowski(ur.1973) Domek z kart(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 33x24 cm cena wywoławcza: 300,- |
92. Piotr Romanowski(ur.1973) Łódzkie Bałuty(2018) sygn.dat.p.d. monotypia, collage, papier, 60.5x40 cm (70x50 z antyramą) cena wywoławcza: 200,- |
93. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) New York, New York(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 450,- |
94. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Rzeki(2018) sygn.p.d. technika mieszana, akryl, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
95. Małgorzata Sęk(ur.1973) Summer(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
96. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Chłopiec w czapce(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 129x50 cm cena wywoławcza: 500,- |
97. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2018) sygn.dat.l.d. olej, pilśnia, 41x33 cm cena wywoławcza: 300,- |
98. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2011) sygn.na odwrociu kredka, tusz lawowany, papier, 39x21 cm cena wywoławcza: 300,- |
99. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Szkicownik-13 rysunków sygn. ołówek, papier, od 19x17 do 30x21 cm cena wywoławcza: 700,- |
100. Dominik Smolik(ur.1982) Chromatogram I(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 95x95 cm cena wywoławcza: 450,- |
101. Dominik Smolik(ur.1982) Chromatogram II(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 95x95 cm cena wywoławcza: 450,- |
102. Dominik Smolik(ur.1982) Chromatogram III(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 95x95 cm cena wywoławcza: 450,- |
103. Paula Solańska(ur.1981) Ryba sygn. ceramika szkliwiona, 18x33x8 cm cena wywoławcza: 350,- |
104. Paula Solańska(ur.1981) Ryba(2017) sygn. ceramika szkliwiona, 15.5x26x10 cm cena wywoławcza: 350,- |
105. Paula Solańska(ur.1981) Sowa sygn. ceramika szkliwiona, 17x16x21 cm cena wywoławcza: 350,- |
106. Kamila Stępniak(ur.1983) Warrior(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 120x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
107. Łukasz Stobiecki(ur.1977) Horyzont(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
108. Marlena Szymczyk(ur.1977) Odpoczynek(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 54x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
109. Mariola Świgulska(ur.1961) Księżycowe miasto(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
110. Mariola Świgulska(ur.1961) Miejski zamęt(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
111. Mariola Świgulska(ur.1961) Ozłocone z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
112. Vanessa Świgulska(ur.1993) Pochwała kobiecości(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
113. Vanessa Świgulska(ur.1993) Wyspa wulkaniczna(2018) sygn.dat.p.d. assemblage, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
114. Izabela D. Tomaszewska(ur.1986) Czerwień(2018) sygn.na.odwrociu akryl, płótno, 80x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
115. Marzena Uryszek(ur.1969) Abstraction V(2017) sygn.p.d. olej, płótno, 100.5x70.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
116. Piotr Woźniak(ur.1989) Gloria cultro(2018) sygn.na.odwrociu assemblage, 53x43 cm cena wywoławcza: 300,- |
117. Piotr Woźniak(ur.1989) Spalanie ciszy I(2018) sygn.na.odwrociu assemblage, 60x45 cm cena wywoławcza: 300,- |
118. Piotr Woźniak(ur.1989) Spalanie ciszy II(2018) sygn.na.odwrociu assemblage, 60x45 cm cena wywoławcza: 300,- |
119. Paulina Zalewska(ur.1981) Folk lokalny V(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
120. Paulina Zalewska(ur.1981) Folk lokalny VII(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
121. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2018) sygn.na.odwrociu akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
122. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2018) sygn.na.odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
123. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2018) sygn.na.odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
124. Grupa Artme Cztery drzewa(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |