41 AUKCJA PROMOCYJNA
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Liza i adorator(2018) sygn.dat.l.d. olej, akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Wesołe życie Lizy(2018) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Dziesiąty skok(2018) sygn.dat.l.d. olej, akryl, płótno, 70x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
7. Agata Bącela(ur.1974) Misa sygn. ceramika szkliwiona, wys.15, śr.32 cm cena wywoławcza: 240,- |
8. Agata Bącela(ur.1974) Wazon czarno-biały sygn. ceramika szkliwiona, wys.24 cm cena wywoławcza: 240,- |
9. Agata Bącela(ur.1974) Wazon z makami sygn. ceramika szkliwiona wys.27 cm cena wywoławcza: 240,- |
10. Krystyna Bącela(ur.1951) Paterka na ciastka-biskwitka sygn. ceramika szkliwiona, wys.15 cm cena wywoławcza: 190,- |
11. Krystyna Bącela(ur.1951) Talerz sygn. ceramika szkliwiona, śr.32.5 cm cena wywoławcza: 120,- |
12. Krystyna Bącela(ur.1951) Filiżanki ze spodkami-6 szt. sygn. ceramika szkliwiona wys. filiżanki ok.6.5, śr. spodka 13 cm cena wywoławcza: 300,- |
13. Monika Dałek(ur.1981) Pełnia(2017) sygn.dat.l.d. akryl, płótno 100.5x80.5 cm cena wywoławcza: 450,- |
14. Monika Dałek(ur.1981) Dzień okrył moją kochaną wszystkim miłym i przytulnym(2018) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 80.5x80.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
15. Monika Dałek(ur.1981) Czułem, że nadchodzisz(2018) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
16. Sławomir Danielski(ur.1986) Wół, Wół, Wół(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
17. Sławomir Danielski(ur.1986) Mr. Słoń(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
18. Sławomir Danielski(ur.1986) Święta krowa(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
20. Klaudia Funkiewicz(ur.1991) Portret młodzieńca(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 61x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
21. Izabela Gałązka(ur.1984) Kwitnienie z cyklu „Ogrodniczka”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x50 cm cena wywoławcza: 350,- |
22. Izabela Gałązka(ur.1984) Nowe odmiany z cyklu „Ogrodniczka”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
23. Grupa Artme Zamyślenie(2016) sygn.na odwrociu olej, akryl, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
24. Grupa Artme Pejzaż(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
26. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Sierpień I(2017) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, papier, 70x50 cm (w antyramie) cena wywoławcza: 380,- |
27. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Sierpień VI(2017) sygn.dat.śr. gwasz, pastel, papier, 70x50 cm (w antyramie) cena wywoławcza: 380,- |
28. Natalia Huć(ur.1987) Animals&Flowers Part I(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
29. Malwina Jagóra(ur.1990) Biały kapelusz(2018) sygn.na odwrociu collage, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
30. Malwina Jagóra(ur.1990) Przygotowanie-kwadryptyk(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 25x25 cm (każdy) cena wywoławcza: 400,- |
31. Malwina Jagóra(ur.1990) Romantyzm-octaptyk(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 15x15 cm (każdy) cena wywoławcza: 500,- |
32. Joanna Jamielucha(ur.1991) Husky syberyjski(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
33. Joanna Jamielucha(ur.1991) Ogar polski(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
34. Dominik Janyszek(ur.1990) 4004(2018) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
35. Anna Jarzymowska(ur.1988) Destroy the Narcissus(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
36. Anna Jarzymowska(ur.1988) Rozpad(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
37. Anna Jarzymowska(ur.1988) Iluzja(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
38. Marcin Jaszczak(ur.1975) W chmurach(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
39. Wojciech Kaleta(ur.1981) Korelacja pierwsza(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
40. Wojciech Kaleta(ur.1981) Korelacja druga(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
41. Wojciech Kaleta(ur.1981) Korelacja trzecia(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
42. Dominika Kapczyńska(ur.1985) Wesoły przyjaciel(2018) sygn.dat.p.d. akryl, papier, 40x27.3 cm (50x40 z antyramą) cena wywoławcza: 300,- |
43. Roksana Karczewska(ur.1988) Wonderland I(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno/pilśnia, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
44. Roksana Karczewska(ur.1988) Wonderland II(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno/pilśnią, 80x65 cm cena wywoławcza: 350,- |
45. Roksana Karczewska(ur.1988) Wonderland III(2018) sygn.na odwrociu akryl, lustro, drewno, 80x65.5 cm cena wywoławcza: 1.000,- |
46. Marcin Kłys(ur.1971) Nadmorskie miasto(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
47. Marcin Kłys(ur.1971) Czeskie miasteczko(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
48. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Zaklinacz baniek(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
49. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Ogień i woda(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
50. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Na scenie(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska 50x70 cm cena wywoławcza: 380,- |
51. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Zanurzanie(2018) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 68.5x39.5 cm (w św.p-p; 87x62.5 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
52. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Bliżej, dalej(2018) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 69x70 cm (73x73 z ramą) cena wywoławcza: 450,- |
53. Agnieszka Krzak(ur.1992) Warstwy. Pejzaż VI sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
54. Agnieszka Krzak(ur.1992) Warstwy. Pejzaż VII sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
55. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XLV(2018) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 80x65 cm cena wywoławcza: 350,- |
56. Magdalena Kurek(ur.1979) Cztery minuty aby się zakochać-Chorwacja(2018) sygn.p.d. olej, collage, płótno, 110x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
57. Magdalena Kurek(ur.1979) Zatoka odkrywców-Porto(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 65x110 cm cena wywoławcza: 450,- |
58. Magdalena Kurek(ur.1979) Przystań dla obłoków-Chorwacja(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
59. Elżbieta Kusińska(ur.1962) Do ciała(2018) sygn.na odwrociu grafika cyfrowa, PCV (1/3), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
60. Elżbieta Kusińska(ur.1962) W sieci(2018) sygn.na odwrociu grafika cyfrowa, PCV (1/3), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
61. Donata Lesińska(ur.1954) Mężczyzna sygn. terakota malowana angobami, 45.5x20x8 cm cena wywoławcza: 420,- |
62. Donata Lesińska(ur.1954) Kobieta sygn. terakota malowana angobami 45x16x9 cm cena wywoławcza: 420,- |
63. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Oddalenie(2018) sygn.na odwrociu technika własna, deska, 94x94 cm cena wywoławcza: 450,- |
64. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Oddalenie(2018) sygn.na odwrociu technika własna, deska, 90x90 cm cena wywoławcza: 450,- |
65. Kamila Majcher(ur.1982) Ucieczka(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 81x65.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
66. Kamila Majcher(ur.1982) Kontemplacja(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
67. Krzysztof Mikoś(ur.1959) Panorama Łowicza od strony Bzury(2011) sygn.dat.śr. olej, płótno, 60x80 cm (72.5x92 z ramą) cena wywoławcza: 450,- |
68. Krzysztof Mikoś(ur.1959) Pałac w Nieborowie(2011) sygn.p.d. olej, płótno, 60x50 cm (70x60 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
69. Igor Mościcki(ur.1979) Where the seas have no name(2018) sygn.dat.p.g. akryl, płótno, 90x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
70. Igor Mościcki(ur.1979) Tatunkhamun(2018) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 70x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
71. Ewa Najdenow(ur.1967) Którędy do rozumu?-dyptyk(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x40, 40x40 cm cena wywoławcza: 400,- |
72. Ewa Najdenow(ur.1967) Gorączka wczesnego lata-dyptyk(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x40, 50x40 cm cena wywoławcza: 400,- |
73. Ewa Najdenow(ur.1967) Wielka, Większa i Największa(2018) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 40x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
74. Agnieszka Paradecka(ur.1993) Park Poniatowskiego I(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
75. Wojciech Piekarski(ur.1980) Akt z perłami(2018) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
76. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura(2018) sygn.dat.p.g. olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
77. Wojciech Piekarski(ur.1980) Przed burzą(2018) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
78. Magdalena Połacik(ur.1980) Georginia ze strzałą Amora(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
79. Magdalena Połacik(ur.1980) Teatr cieni(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
80. Magdalena Pupczyk(ur.1990) Martwa natura z czerwonym czajnikiem(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 45x60 cm (47.5x62 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
81. Piotr Romanowski(ur.1973) Łódzkie Bałuty(2017) sygn.dat.p.d. technika własna, monotypia, papier, 70x50 cm cena wywoławcza: 200,- |
82. Piotr Romanowski(ur.1973) Stary człowiek i modelka(2018) sygn.dat.p.d. technika własna, monotypia, papier, 70x50 cm cena wywoławcza: 200,- |
83. Piotr Romanowski(ur.1973) Zielony trójkąt(2018) sygn.dat.p.d. i l.g. olej, płótno, 30x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
84. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Dama(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
85. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Dama II(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
86. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu tusz, akryl, papier, 114x72 cm cena wywoławcza: 450,- |
87. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d. tusz, akryl, papier, 97.5x47 cm cena wywoławcza: 350,- |
88. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu tusz, akryl, papier, 87.5x47.5 cm cena wywoławcza: 350,- |
89. Piotr Sokołowski(ur.1995) Blizna(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
90. Piotr Sokołowski(ur.1995) Otwarcie(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x40 cm cena wywoławcza: 350,- |
91. Piotr Sokołowski(ur.1995) Zamknięcie(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
92. Paula Solańska(ur.1981) Sowa pomarańczowa sygn. ceramika szkliwiona, 17x13x20 cm cena wywoławcza: 350,- |
93. Paula Solańska(ur.1981) Sowa zielona sygn. ceramika szkliwiona, 17.5x13x17 cm cena wywoławcza: 350,- |
94. Paula Solańska(ur.1981) Sowa biała sygn. ceramika szkliwiona, 18x14x19 cm cena wywoławcza: 350,- |
95. Kamila Stępniak(ur.1983) Rebels(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 120x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
96. Paweł Świątek(ur.1982) Schrei aus Stein(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
97. Mariola Świgulska(ur.1961) Miejska bryza(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
98. Mariola Świgulska(ur.1961) Chwila przyjemności z impresjonizmem(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
99. Mariola Świgulska(ur.1961) Słoneczny dzień z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
100. Vanessa Świgulska(ur.1993) Prehistoryczna wyspa(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
101. Bożena Uryga-Mączyńska(ur.1957) Obiekt sferyczny sygn. ceramika szkliwiona, wys.16 cm cena wywoławcza: 150,- |
102. Piotr Woźniak(ur.1989) Mgła(2018) sygn. assemblage, 59x42 cm cena wywoławcza: 500,- |
103. Piotr Woźniak(ur.1989) Purgatorium(2017) sygn. assemblage, 76x61 cm cena wywoławcza: 500,- |
104. Piotr Woźniak(ur.1989) Synaj(2018) sygn. assemblage, 60.5x60.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
105. Paulina Zalewska(ur.1981) La friterie z cyklu „Folk lokalny”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
106. Paulina Zalewska(ur.1981) Księżycowa dolina z cyklu „Folk lokalny”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, deska, 61.5x31.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
107. Paulina Zalewska(ur.1981) W głębi lasu z cyklu „Folk lokalny”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, deska, 61.5x31.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
108. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2018) sygn.l.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
109. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 450,- |
110. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
111. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Wazon 1(2018) sygn. kamionka szkliwiona, wys.39, śr.20 cm cena wywoławcza: 400,- |
112. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Wazon 2(2018) sygn. kamionka szkliwiona, 24x21x18 cm cena wywoławcza: 400,- |
113. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Wazon 3(2018) sygn. kamionka szkliwiona, wys.25, śr.23 cm cena wywoławcza: 400,- |