42 AUKCJA PROMOCYJNA
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Wybiła godzina zero(2018) sygn.dat.l.d. olej, akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Debiut z cyklu „Uzurpator, Liza i pomocna dłoń”(2018) sygn.dat.l.d. olej, akryl, płótno 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Flirt z cyklu „Uzurpator, Liza i pomocna dłoń”(2018) sygn.dat.l.d. olej, akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 450,- |
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I 6(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
5. Agata Bajszczak(ur.1982) Śliwka robaczywka(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
6. Agata Bącela(ur.1974) Wazon-tykwa sygn. ceramika szkliwiona, wys.29 cm cena wywoławcza: 190,- |
7. Agata Bącela(ur.1974) Patera kolorowa sygn. ceramika szkliwiona, 33x29 cm cena wywoławcza: 190,- |
8. Agata Bącela(ur.1974) Wazon-pudrowe maki sygn. ceramika szkliwiona, 28.5x33.5x16 cm cena wywoławcza: 190,- |
9. Krystyna Bącela(ur.1951) Patera-ptaki sygn. ceramika szkliwiona, 38x35 cm cena wywoławcza: 190,- |
10. Magdalena Bezat(ur.1979) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
11. Magdalena Bezat(ur.1979) Broken 2(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
12. Magdalena Bezat(ur.1979) Pejzaż morski(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
13. Monika Dałek(ur.1981) Dzień pachnie jak początek(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
14. Monika Dałek(ur.1981) Całą skórą wczesne dźwięki tka(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
15. Monika Dałek(ur.1981) Ożywienie jest osiągnięte(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
16. Sławomir Danielski(ur.1986) Mr. Nosorożec(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
17. Sławomir Danielski(ur.1986) Płonąca żyrafa(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
18. Sławomir Danielski(ur.1986) Spotkanie towarzyskie(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
19. Agnieszka Figurska(ur.1971) Peonie(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
20. Izabela Gałązka(ur.1984) Irysowy ogród z cyklu „Ogrodniczka”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
21. Izabela Gałązka(ur.1984) Drzewo owocowe z cyklu „Ogrodniczka”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 75x65 cm cena wywoławcza: 350,- |
22. Malwina Jagóra(ur.1990) Kobietki(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x120 cm cena wywoławcza: 450,- |
23. Malwina Jagóra(ur.1990) Biało-czarne(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
24. Malwina Jagóra(ur.1990) Woman II(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
25. Joanna Jamielucha(ur.1991) Błękit(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
26. Joanna Jamielucha(ur.1991) Błękitny nosorożec(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
27. Joanna Jamielucha(ur.1991) Czerwony byk(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
28. Dominik Janyszek(ur.1988) 4070(2018) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
29. Anna Jarzyńska(ur.1995) Okno(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
30. Anna Jarzyńska(ur.1995) Pejzaż II(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
31. Wojciech Kaleta(ur.1981) Równowaga niestała(2018) sygn.na odwrociu olej, tusz, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
32. Wojciech Kaleta(ur.1981) Kompozycja wertykalna w czerwieni(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
33. Wojciech Kaleta(ur.1981) Zanikanie-kwadryptyk(2018) sygn.na odwrociu olej, tusz, płótno, 30x24 cm (każdy) cena wywoławcza: 500,- |
34. Roksana Karczewska(ur.1988) The truth about Royalty I(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta, 80x65 cm cena wywoławcza: 350,- |
35. Roksana Karczewska(ur.1988) The truth about Royalty II(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta, 80x65 cm cena wywoławcza: 350,- |
36. Marta Klibert(ur.1992) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu akryl, płyta, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
37. Marta Klibert(ur.1992) Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d. litografia, sitodruk (2/3), 28x22 cm cena wywoławcza: 100,- |
38. Marta Klibert(ur.1992) Bez tytułu-tryptyk sygn.p.d. sitodruk, 5.5x19, 6.5x20, 6.5x22.5 cm cena wywoławcza: 150,- |
39. Milena Kliszko(ur.1983) Mała czarna(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
40. Marcin Kłys(ur.1971) Duńskie miasteczko(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
41. Marcin Kłys(ur.1971) Metropolis(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
42. Anna Kołakowska(ur.1982) Forest fog(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
43. Anna Kołakowska(ur.1982) Summertime sadness(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
44. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Z kielicha(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
45. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Spojrzenie(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
46. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Drapacze chmur(2016) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm cena wywoławcza: 380,- |
47. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Przemoknięte serce(2018) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 64.5x49 cm (68x53 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
48. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Szept liści z cyklu „Nietrwałość”(2017) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 69x40 cm (79x53 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
49. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Ulotność z cyklu „Nietrwałość”(2017) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 42x58 cm (53x73 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
50. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973) Na fali 4(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
51. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XLVI(2018) sygn.na odwrociu technika własna, relief, płyta, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
52. Magdalena Kurek(ur.1979) Co mówią nam marokańskie uliczki?(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
53. Magdalena Kurek(ur.1979) W stronę Wysp Purpurowych-marokańska Essaouira(2018) sygn.p.d. olej, collage, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
54. Magdalena Kurek(ur.1979) Dalmacja-na tropie Marco Polo(2018) sygn.p.d. olej, collage, płótno, 60x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
55. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Oddalenie(2018) sygn.na odwrociu technika własna, deska, 70x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
56. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1979) Oddalenie(2018) sygn.na odwrociu technika własna, deska, 70x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
57. Kamila Majcher(ur.1982) Fashion icon(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x50 cm cena wywoławcza: 350,- |
58. Kamila Majcher(ur.1982) Red hair(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 73x50 cm cena wywoławcza: 350,- |
59. Jagoda Malinowska(ur.1995) Droga o zmierzchu(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno 50x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
60. Jagoda Malinowska(ur.1995) Staw(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
61. Jagoda Malinowska(ur.1995) Droga w deszczu(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x50 cm (48x58 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
62. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Pojemnik zielony(2018) sygn. porcelana, podstawa 26x10, pojemnik 9x9x5 cm cena wywoławcza: 200,- |
63. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Pojemnik malinowy(2018) sygn. porcelana, podstawa śr.23, pojemnik 9x9x5 cm cena wywoławcza: 200,- |
64. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Misa(2018) sygn. sgrafitto szkliwione, wys.11, śr.30 cm cena wywoławcza: 250,- |
65. Agnieszka Paradecka(ur.1993) Może morze(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
66. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż zimowy(2018) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
67. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż z drogą(2018) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
68. Wojciech Piekarski(ur.1980) Portret(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 61x46 cm cena wywoławcza: 300,- |
69. Magdalena Pupczyk(ur.1990) Martwa natura z lustrem(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 45x60 cm (46x61 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
70. Piotr Romanowski(ur.1973) Zakochani(2018) sygn.dat.p.d. collage, papier, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
71. Piotr Romanowski(ur.1973) Sen wariata(2018) sygn.dat.p.d. collage, monotypia, papier, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
72. Piotr Romanowski(ur.1973) Drohiczyn nad Bugiem(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 30x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
73. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) kołatka#małpokształtna#różowa(2018) sygn. żywica epoksydowa, włókno szklane, 27x23x13 cm cena wywoławcza: 300,- |
74. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) kołatka#małpokształtna#zielona(2018) sygn. żywica epoksydowa, włókno szklane,27x15x12 cm cena wywoławcza: 300,- |
75. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Y88(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
76. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Gracje(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
77. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Dama No.3(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 450,- |
78. Sławomir J. Siciński(ur.1980) 1985(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
79. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Tybet sygn.dat.l.d. olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
80. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
81. Paula Solańska(ur.1981) Kot sygn. ceramika szkliwiona, 40x33.5x15 cm cena wywoławcza: 500,- |
82. Paula Solańska(ur.1981) Ryba(2017) sygn. ceramika szkliwiona, 30x18.5x3 cm cena wywoławcza: 200,- |
83. Paula Solańska(ur.1981) Misa sygn. ceramika szkliwiona, wys.14, śr.29 cm cena wywoławcza: 200,- |
84. Kamila Stępniak(ur.1983) Lady in red sygn.p.d. olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
85. Michalina Sumińska(ur.1994) Pomiędzy(2016) sygn.na odwrociu olej, płyta HDF, 103x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
86. Michalina Sumińska(ur.1994) Wewnątrz I(2018) sygn.dat.p.d. serigrafia (e.a.), 26x17.8 cm cena wywoławcza: 100,- |
87. Michalina Sumińska(ur.1994) Napięcia I(2018) sygn.dat.p.d. serigrafia (1/3), 17.3x12 cm cena wywoławcza: 80,- |
88. Paweł Surkont(ur.1986) Maroko 1(2016) sygn.p.d. węgiel, pastel, karton, 55.5x85.5 cm (63x93.5 z ramą) cena wywoławcza: 420,- |
89. Paweł Surkont(ur.1986) Maroko 2(2016) sygn.p.d. węgiel, pastel, karton, 55.5x88.5 (63x93.5 z ramą) cena wywoławcza: 420,- |
90. Paweł Surkont(ur.1986) Maroko 3(2016) sygn.p.d. węgiel, pastel, karton, 55x85.5 (63x93.5 z ramą) cena wywoławcza: 420,- |
91. Paweł Świątek(ur.1982) Heros beach(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
92. Paweł Świątek(ur.1982) Parasole na plaży(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 46x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
93. Mariola Świgulska(ur.1961) Miedziane popołudnie z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
94. Mariola Świgulska(ur.1961) Kraina ulotności z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
95. Mariola Świgulska(ur.1961) Złociste odbicia(2018) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
96. Vanessa Świgulska(ur.1993) Skąpany w złocie(2018) sygn.dat.p.d. technika własna, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
97. Vanessa Świgulska(ur.1993) W geometrycznym astralu(2018) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 100x50 cm cena wywoławcza: 400,- |
98. Piotr Woźniak(ur.1989) Ktoś krzyczał w lesie(2018) sygn.dat.p.d. assemblage, 82x53 cm cena wywoławcza: 500,- |
99. Piotr Woźniak(ur.1989) Śpiąc pod szkłem(2018) sygn.dat.p.d. assemblage, 70x50 cm cena wywoławcza: 500,- |
100. Piotr Woźniak(ur.1989) Pod skórą z betonu(2018) sygn.dat.p.d. assemblage, 45x35 cm cena wywoławcza: 500,- |
101. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995) Wyczekiwanie z cyklu „Spojrzenia”(2018) sygn.dat.p.d. węgiel, papier, 56x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
102. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995) Niewinność z cyklu „Spojrzenia”(2018) sygn.dat.p.d. węgiel, papier, 56x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
103. Paulina Zalewska(ur.1981) Dom wschodzącego słońca z cyklu „Folk lokalny”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
105. Michał Zalewski(ur.1985) Coco i Chanel(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 91x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
106. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
107. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 110x70 cm cena wywoławcza: 450,- |
108. Ewa Najdenow(ur.1967) Bez skrupułów(2018) sygn.p.d. akryl, collage, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
109. Ewa Najdenow(ur.1967) Fałszywe dźwięki zepsutego fortepianu(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
110. Ewa Najdenow(ur.1967) Stroboscope-tryptyk(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x40, 40x40, 40x40 cm cena wywoławcza: 500,- |