43 AUKCJA PROMOCYJNA
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Poszukiwanie szczęścia(2018) sygn.dat.l.d. olej, akryl, płótno, 70x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Podwieczorek u Agnieszki(2018) sygn.dat.l.d. olej, akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Lunatycy miłości(2018) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 450,- |
4. Agata Bącela(ur.1974) Wazon z makami sygn. ceramika szkliwiona, wys.27 cm cena wywoławcza: 190,- |
5. Agata Bącela(ur.1974) Patera sygn. ceramika szkliwiona, śr.35 cm cena wywoławcza: 250,- |
6. Magdalena Bezat(ur.1979) Moje miasto(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
7. Magdalena Bezat(ur.1979) Sztorm(2018) sygn.na odwrociu olej, collage, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
8. Magdalena Bezat(ur.1979) Basia(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
9. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Sen-szafka nocna(2018) sygn. drewno, bejca, emalia akrylowa, spray, 62x37x35 cm cena wywoławcza: 500,- |
11. Monika Dałek(ur.1981) Ulicami Łodzi młody bohater chodzi(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
12. Monika Dałek(ur.1981) I wszystko stanęło do góry nogami(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
13. Monika Dałek(ur.1981) Taniec towarzyski(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
14. Sławomir Danielski(ur.1986) Malarz. Iluzja XXXII(2018) sygn.na odwrociu akryl, collage, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
15. Sławomir Danielski(ur.1986) Kary koń z białą łatą w groszki(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 450,- |
16. Sławomir Danielski(ur.1986) Przelot nad Paryżem(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
17. Marcin Dembowski(ur.1979) Crazy Demon(2018) sygn.l.d. technika mieszana, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
18. Marcin Dembowski(ur.1979) Prawdziwa współpraca jest na miarę zwycięstwa(2013) sygn.na odwrociu technika mieszana, płyta HDF, 24x33 cm (32.5x43 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
19. Marcin Dembowski(ur.1979) X-Pray(2009) sygn.na odwrociu technika mieszana, płyta, 33x23.2 cm cena wywoławcza: 300,- |
20. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 64(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
21. Klaudia Funkiewicz(ur.1991) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
22. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 01.17(2018) sygn.dat.na odwrociu technika własna, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
23. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 06.59(2018) sygn.dat.na odwrociu technika własna, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
24. Grupa Artme Pejzaż(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
25. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d. akwarela, papier, 50x70 cm cena wywoławcza: 380,- |
26. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d. akwarela, gwasz, papier, 70x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
27. Malwina Jagóra(ur.1990) I'm a butterfly(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
28. Malwina Jagóra(ur.1990) Kwiaty we włosach(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
29. Malwina Jagóra(ur.1990) Snake(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
30. Joanna Jamielucha(ur.1991) Czerwony słoń(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
31. Joanna Jamielucha(ur.1991) Nosorożec(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
32. Joanna Jamielucha(ur.1991) W błękicie(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
33. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Kalejdoskop(2017/2018) sygn.l.d.dat.p.d. technika mieszana, tektura, 35x35 cm cena wywoławcza: 380,- |
34. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Mozaika(2018) sygn.l.d.dat.p.d. technika mieszana, papier, 30x40 cm cena wywoławcza: 380,- |
35. Bartosz Jaskóła(ur.1987) Bez tytułu(2012) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 77.5x125 cm cena wywoławcza: 500,- |
36. Bartosz Jaskóła(ur.1987) Dolina(2012) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 45x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
37. Bartosz Jaskóła(ur.1987) Rain Frame Drops(2014) sygn.na odwrociu olej, akryl, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
38. Marcin Jaszczak(ur.1975) Październik(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
39. Marcin Jaszczak(ur.1975) Jeziorsko(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
40. Marcin Jaszczak(ur.1975) Jeziorsko II(2018) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
41. Wojciech Kaleta(ur.1981) Zielona perspektywa(2018) sygn.l.d. olej, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
42. Wojciech Kaleta(ur.1981) Cała jaskrawość(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
43. Wojciech Kaleta(ur.1981) Kompozycja złożona(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
44. Roksana Karczewska(ur.1988) A moment of delight(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
45. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto 051(2018) sygn.na odwrociu akryl, technika własna, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
46. Marta Klibert(ur.1992) A12(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
47. Milena Kliszko(ur.1983) Le petit déjeuner(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
48. Anna Kołakowska(ur.1982) Dawn in the Forest III(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
49. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Koma I(2018) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm cena wywoławcza: 380,- |
50. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Chwilo-mijanie(2018) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
51. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Sznur korali(2018) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm cena wywoławcza: 380,- |
52. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Z jednej tkaniny(2018) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 100x50 cm (103x53 z ramą) cena wywoławcza: 480,- |
53. Agnieszka Krzak(ur.1992) Warstwy VIII(2018) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
54. Agnieszka Krzak(ur.1992) Warstwy X(2018) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
56. Ewa Najdenow(ur.1967) Barbarzyńca(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
57. Ewa Najdenow(ur.1967) Codzienne nic śmiesznego(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
58. Ewa Najdenow(ur.1967) Okna I(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
59. Jakub Napieraj(ur.1991) Hotel II(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x115 cm cena wywoławcza: 450,- |
60. Roman Eugeniusz Nogalski(ur.1961) Karnawał VIII(2010-2014) sygn.l.d. akryl, płótno, 56x76 cm cena wywoławcza: 350,- |
61. Roman Eugeniusz Nogalski(ur.1961) Wakacyjny czas(2010-2016) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 58x76 cm cena wywoławcza: 350,- |
62. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Amfora(2018) sygn. kamionka szkliwiona, wys.30, śr.17 cm cena wywoławcza: 300,- |
63. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Waza(2018) sygn. kamionka szkliwiona, wys.21, śr.20 cm cena wywoławcza: 300,- |
64. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Patera z bombonierą(2018) sygn. porcelana zdobiona podszkliwnie talerz śr.25.5, bomboniera wys.6, śr.9 cm cena wywoławcza: 300,- |
65. Wojciech Piekarski(ur.1980) Akt(2018) sygn.dat.p.g. olej, płótno, 95x65 cm cena wywoławcza: 400,- |
66. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż zimowy(2018) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
67. Wojciech Piekarski(ur.1980) Łąka(2018) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
68. Magdalena Połacik(ur.1980) Huśtawka(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
69. Magdalena Połacik(ur.1980) Maxi Georginia(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
70. Magdalena Połacik(ur.1980) Georginia w schemacie(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
71. Piotr Romanowski(ur.1973) Pokuszenie(2017) sygn.dat.p.d. collage, monotypia, papier, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
72. Piotr Romanowski(ur.1973) Luxuria(2018) sygn.dat.p.d. collage, monotypia, papier, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
73. Agata Roszkiewicz Bukiet róż(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
74. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) Czaszki czerwona i pomarańczowa z brokatem sygn. żywica epoksydowa, brokat, metal, 15x15x19 cm (każda) cena wywoławcza: 600,- |
75. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) kołatka#małpokształtna#morski z brokatem i róż z brokatem sygn. żywica epoksydowa, brokat, metal, 18x13x10 cm (każda) cena wywoławcza: 600,- |
76. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) TS-Tacy sami(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 450,- |
77. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) TS-Monolog(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 90x90cm cena wywoławcza: 450,- |
78. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Y-88-2(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 450,- |
79. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Autoportret z czerwienią sygn.p.d. olej, płótno/pilśnia, 38x30 cm (39.5x32 z ramą) cena wywoławcza: 300,- |
80. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Dziewczynka z warkoczami sygn.p.d. olej, płótno, 90x50 cm cena wywoławcza: 350,- |
81. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu-tryptyk sygn.na odwrociu i dat.p.d. olej, płótno/płyta, 41.5x30.5 (44.5x33 z ramą); 50x37.5 (53x37.5 z ramą); 41.5x30 cm (44.5x33 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
82. Paula Solańska(ur.1981) Owoc(2018) sygn.p.d. ceramika, 31.5x31.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
83. Paula Solańska(ur.1981) Sokół(2018) sygn. ceramika, 33x17.5x6 cm cena wywoławcza: 350,- |
84. Paula Solańska(ur.1981) Rafa(2018) sygn. ceramika, 47x19x17 cm cena wywoławcza: 350,- |
85. Michalina Sumińska(ur.1994) Zapis I(2018) sygn.na odwrociu akryl, serigrafia, płyta HDF, 99x69 cena wywoławcza: 400,- |
86. Michalina Sumińska(ur.1994) Powierzchnie ukryte(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
87. Paweł Świątek(ur.1982) Palma(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
88. Mariola Świgulska(ur.1961) Blue Monday(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
89. Mariola Świgulska(ur.1961) Aleja przeznaczenia(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
90. Mariola Świgulska(ur.1961) Niebieska rapsodia z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
91. Vanessa Świgulska(ur.1993) Zaginiona Atlantyda(2018) sygn.dat.p.d. assemblage, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
92. Vanessa Świgulska(ur.1993) Złoto Azteków(2018) sygn.dat.p.d. assemblage, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
93. Marzena Hettich-Uryszek(ur.1969) Abstraktion VIII-dyptyk(2018) sygn.p.d. i na odwrociu akryl, płótno, 60x50, 60x50 cm cena wywoławcza: 500,- |
94. Piotr Woźniak(ur.1989) Morze Czerwone(2018) sygn.dat.p.d. assemblage, płyta, 76.5x56.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
95. Piotr Woźniak(ur.1989) Incus(2017) sygn.dat.p.d. assemblage, szkło, 54x44 cm cena wywoławcza: 500,- |
96. Piotr Woźniak(ur.1989) Ślepiec(2018) sygn.dat.p.d. assemblage, płyta, 41x31.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
97. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995) Portret 1(2018) sygn.dat.p.d. tusz, papier, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
98. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995) Portret 2(2018) sygn.dat.p.d. tusz, papier, 50x49.8 cm cena wywoławcza: 300,- |
99. Magdalena Zalewska(ur.1956) Przystań III(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
100. Paulina Zalewska(ur.1981) Na dziedzińcu z cyklu „Folk lokalny”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x90 cm (93x93 z ramą) cena wywoławcza: 550,- |
101. Paulina Zalewska(ur.1981) Fiordy Mondriana(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 23x23 cm (25x25 z ramą) cena wywoławcza: 360,- |
102. Paulina Zalewska(ur.1981) Tercet miejski(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 23x23 cm (25x25 z ramą) cena wywoławcza: 360,- |
103. Michał Zalewski(ur.1985) Sen z cyklu „Przenikanie”(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
104. Michał Zalewski(ur.1985) Przemyślenia z cyklu „Przenikanie”(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
105. Michał Zalewski(ur.1985) Przenikliwość z cyklu „Twarze”(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
106. Izabela Gałązka(ur.1984) Backstage(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 85x85.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
107. Izabela Gałązka(ur.1984) Dizajnerki III z cyklu „Fashionistki”(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
108. Izabela Gałązka(ur.1984) W czerwonej sukience z cyklu „Ogrodniczka”(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
109. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Oddalenie(2018) sygn.na odwrociu technika własna, deska 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
110. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Oddalenie(2018) sygn.na odwrociu technika własna, deska, 40x80 cm cena wywoławcza: 300,- |