44 AUKCJA PROMOCYJNA
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Czekając na księcia(2018) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Wesołe pianino(2018) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Czysta sobota(2018) sygn.dat.l.d. olej, akryl, płótno, 70x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
4. Agata Bącela(ur.1974) Misa sygn. ceramika szkliwiona, 18x33x32 cm cena wywoławcza: 250,- |
5. Agata Bącela(ur.1974) Wazon sygn. ceramika szkliwiona, 23x17x9 cm cena wywoławcza: 180,- |
6. Agata Bącela(ur.1974) Wazon sakiewka sygn. ceramika szkliwiona, 23x9x9 cm cena wywoławcza: 150,- |
7. Krystyna Bącela(ur.1951) Patera sygn. ceramika szkliwiona, 4x33x23 cm cena wywoławcza: 190,- |
8. Krystyna Bącela(ur.1951) Wazon sygn. ceramika szkliwiona, 24x10.5x8 cm cena wywoławcza: 150,- |
9. Krystyna Bącela(ur.1951) Tulipany sygn. ceramika szkliwiona, 17x16x8 cm cena wywoławcza: 150,- |
10. Magdalena Bezat(ur.1979) OFF(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
11. Magdalena Bezat(ur.1979) Pejzaż łódzki(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
12. Magdalena Bezat(ur.1979) Stara Łódź(2019) sygn.dat.p.d. linoryt (3/20), 42x29.7 cm cena wywoławcza: 100,- |
13. Monika Dałek(ur.1981) Gra(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 30x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
14. Monika Dałek(ur.1981) Spojrzenia z nieoczekiwanej strony(2018) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
15. Monika Dałek(ur.1981) Są dźwięki zaraźliwe podobnie jak śmiech(2018) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 80.5x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
16. Sławomir Danielski(ur.1986) Iluzja XXXI(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
17. Sławomir Danielski(ur.1986) Goniąc za szczęściem(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
18. Sławomir Danielski(ur.1986) Poplątany(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
20. Klaudia Funkiewicz(ur.1991) Filtr 1(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
21. Klaudia Funkiewicz(ur.1991) Filtr 2(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
22. Izabela Gałązka(ur.1984) Backstage II(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
23. Izabela Gałązka(ur.1984) Strojnisie II z cyklu „Fashionistki”(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
24. Piotr Gola(ur.1985) Szczęściarz(2016) sygn.p.d. olej, grafika cyfrowa, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
25. Piotr Gola(ur.1985) Halucynacja(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
26. Piotr Gola(ur.1985) Płonąca w ekstazie(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
27. Grupa Artme Pejzaż II(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
28. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Styczeń I(2019) sygn.dat.p.d. akwarela, gwasz, pastel, papier, 42x30.8 cm (w św.p-p, 70x50 z antyramą) cena wywoławcza: 380,- |
29. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Styczeń III(2019) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, papier, 31.2x41.4 cm (w św.p-p, 50x70 z antyramą) cena wywoławcza: 380,- |
30. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Styczeń VI(2019) sygn.dat.p.d. kredka, pastel, papier, 59.7x37.3 (w św.p-p, 70x50 z antyramą) cena wywoławcza: 380,- |
31. Katarzyna Grzonka(ur.1995) Akt kobiety V(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
32. Katarzyna Grzonka(ur.1995) Zofia(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
33. Malwina Jagóra(ur.1990) 4.09(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 30x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
34. Malwina Jagóra(ur.1990) 66.66(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
35. Joanna Jamielucha(ur.1991) Dziewczyna na szmaragdowym tle(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
36. Joanna Jamielucha(ur.1991) Poranne światło(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
37. Joanna Jamielucha(ur.1991) Portret w błękicie(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
38. Dominik Janyszek(ur.1990) 3221(2018) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 450,- |
39. Dominik Janyszek(ur.1990) 1586(2018) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 450,- |
40. Ewa Jarmakowska(ur.1978) Spacer po wodzie(2004) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
41. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Księżyc(2018) sygn.p.d. collage, papier, 48x35 cm cena wywoławcza: 380,- |
42. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Pejzaż zimowy(2018) sygn.dat.p.d. collage, papier, 40x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
43. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Rejs II(2016) sygn.dat.p.d. collage, papier, 24x30 cm cena wywoławcza: 380,- |
44. Bartosz Jaskóła(ur.1987) Bez tytułu(2011) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
45. Bartosz Jaskóła(ur.1987) Między wyspami(2012) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 45x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
46. Bartosz Jaskóła(ur.1987) Drzewo 3(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x46 cm cena wywoławcza: 300,- |
47. Marcin Jaszczak(ur.1975) Styczność(2018) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 50x50 cm (53.5x53.5 z ramą) cena wywoławcza: 370,- |
48. Marcin Jaszczak(ur.1975) Jeziorsko-Brzeg(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x70 cm (63.5x73.5 z ramą) cena wywoławcza: 420,- |
49. Marcin Jaszczak(ur.1975) Listopadowa aura(2018) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 50x60 cm (53.5x63.5 z ramą) cena wywoławcza: 370,- |
50. Wojciech Kaleta(ur.1981) Trzy dni(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
51. Wojciech Kaleta(ur.1981) Wrześniowy wieczór w Soczewce(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
52. Wojciech Kaleta(ur.1981) Czerwona przestrzeń(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 54x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
53. Roksana Karczewska(ur.1988) Secret Keeper(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta, 80x65 cm cena wywoławcza: 350,- |
54. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto 02(2019) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
55. Marta Klibert(ur.1992) A17 sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x81 cm cena wywoławcza: 450,- |
56. Marta Klibert(ur.1992) A57 sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
57. Milena Kliszko(ur.1983) Pamiętasz Paryż?(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
58. Milena Kliszko(ur.1983) Iluminacje(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno 90x90 cm cena wywoławcza: 450,- |
59. Anna Kołakowska(ur.1982) Hidden Beach(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x30 cm cena wywoławcza: 350,- |
60. Anna Kołakowska(ur.1982) Outflow III(2018) sygn.dat.p.d. olej, collage, płótno, 65.5x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
61. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Muśnięcie(2019) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
62. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Shopping(2019) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
63. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Nić porozumienia(2019) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm cena wywoławcza: 380,- |
64. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Macierzyństwo(2018) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 68x40 (79x53 z ramą) cena wywoławcza: 430,- |
65. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XLVII(2019) sygn.na odwrociu technika własna, relief, płyta, 90x72 cm cena wywoławcza: 400,- |
66. Donata Lesińska(ur.1954) Karp Noworoczny(2018) sygn. ceramika szkliwiona, 15x35.5x22 cm cena wywoławcza: 230,- |
67. Donata Lesińska(ur.1954) Graficzna butla(2018) sygn. ceramika szkliwiona, 30x40x17 cm cena wywoławcza: 370,- |
68. Donata Lesińska(ur.1954) Owczarka(2018) sygn. terakota, 36x38x18 cm cena wywoławcza: 490,- |
69. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Oddalenie(2018) sygn.na odwrociu technika własna, akryl, deska, 94x94 cm cena wywoławcza: 450,- |
70. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Oddalenie(2018) sygn.na odwrociu technika własna, akryl, deska, 40x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
71. Ewa Najdenow(ur.1967) Agroturystyka(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
72. Ewa Najdenow(ur.1967) Skrzecząca Złośliwość(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
73. Ewa Najdenow(ur.1967) Utkane z traw XX(2017) sygn.p.d. olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
74. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Pojemnik z pokrywką sygn. kamionka szkliwiona, 17x16x16 cm cena wywoławcza: 300,- |
75. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Wazon sygn. kamionka szkliwiona, 19x19x19 cm cena wywoławcza: 300,- |
76. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Wazon sygn. kamionka szkliwiona, 13x20x20 cm cena wywoławcza: 250,- |
77. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura(2018) sygn.l.g. olej, płótno, 54x41 cm cena wywoławcza: 300,- |
78. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż zimowy z rzeką(2018) sygn.l.d. olej, płótno, 40x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
79. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż zimowy z wodą(2018) sygn.l.d. olej, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
80. Emilia Pietroń(ur.1989) Pejzaż(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
81. Emilia Pietroń(ur.1989) Niebo(2018) sygn.l.d. akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
82. Piotr Podsiadły(ur.1997) Cogito Hominem(2018) sygn.na odwrociu olej, pleksiglas, 50.3x25 cm cena wywoławcza: 300,- |
83. Piotr Podsiadły(ur.1997) Stairway to Heaven(2018) sygn.na odwrociu grafika cyfrowa, płyta dibond (1/1), 100x20 cm cena wywoławcza: 300,- |
84. Piotr Podsiadły(ur.1997) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu olej, akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
85. Magdalena Połacik(ur.1980) Uprowadzenie kokoszki(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
86. Magdalena Połacik(ur.1980) Portret Georginki z żabami(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
87. Magdalena Połacik(ur.1980) Zagubione w zieleni(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
88. Jacek Radzicki(ur.1985) Aksonometria 01(2017) sygn.na odwrociu offset, papier (2/7), 70x100 cm cena wywoławcza: 280,- |
89. Agata Roszkiewicz(ur.1978) W parku(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 30x20 cm cena wywoławcza: 300,- |
90. Agata Roszkiewicz(ur.1978) Niechorze(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 20x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
91. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Y-88-4(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
92. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Gracje słońce(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
93. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Gracje na koniu(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
94. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Autoportret w zieleniach(2018) sygn.dat.p.g. olej, płótno, 30x24 cm cena wywoławcza: 300,- |
95. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Portret małego psa(2019) sygn.dat.p.g. olej, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
96. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Studium do obrazu Jean-Léona Gérôme’a „Czarny Bashi-Bazouk”(2018) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
97. Dominik Smolik(ur.1982) Liquid(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
98. Dominik Smolik(ur.1982) Maternidad(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
99. Dominik Smolik(ur.1982) Sonatini(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
100. Paula Solańska(ur.1981) Feniks(2018) sygn. ceramika, 25x14x12 cm cena wywoławcza: 630,- |
101. Paula Solańska(ur.1981) Noc(2018) sygn.p.d. ceramika, 30x30 cm cena wywoławcza: 500,- |
102. Paula Solańska(ur.1981) Ryba(2018) sygn. ceramika, 24x22x6 cm cena wywoławcza: 350,- |
103. Michalina Sumińska(ur.1994) Forma I(2018) sygn.dat.p.d. sitodruk (13/36), 22x21.5 cm cena wywoławcza: 50,- |
104. Michalina Sumińska(ur.1994) W przestrzeń I(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
105. Michalina Sumińska(ur.1994) W przestrzeń II(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
106. Paweł Surkont(ur.1986) Martwa natura z kwiatem bromelii(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 92x65 cm cena wywoławcza: 350,- |
107. Paweł Świątek(ur.1982) ŁDK(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
108. Paweł Świątek(ur.1982) Sangri-La nr 2(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
109. Paweł Świątek(ur.1982) Sangri-La nr 3(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
110. Mariola Świgulska(ur.1961) Get out of the box(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
111. Mariola Świgulska(ur.1961) Dynamika miasta(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
112. Mariola Świgulska(ur.1961) Nieznany glob z cyklu „Planety”(2017) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
113. Vanessa Świgulska(ur.1993) Defragmentacja tożsamości 5-15(2018) sygn.dat.śr.d. akwaforta, papier (1/5), 27x56 (67x95 z p-p) cena wywoławcza: 150,- |
114. Marzena Hettich-Uryszek(ur.1969) Abstraktion X(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 450,- |
115. Magdalena Zalewska(ur.1956) Przystań IV(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
116. Magdalena Zalewska(ur.1956) Przystań VI(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x90 cm cena wywoławcza: 450,- |
117. Magdalena Zalewska(ur.1956) Przystań VII(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
118. Paulina Zalewska(ur.1981) Wielka improwizacja(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x50 cm (52.5x52.5 z ramą) cena wywoławcza: 380,- |
119. Paulina Zalewska(ur.1981) Off Piotrkowska z cyklu „Folk lokalny”(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 23x23 cm (25x25 z ramą) cena wywoławcza: 360,- |
120. Paulina Zalewska(ur.1981) Księżycowa przystań II(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 23x23 cm (25x25 z ramą) cena wywoławcza: 360,- |
121. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
122. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
123. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
124. Magdalena Kurek(ur.1979) Zapomnienie w Venice(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
125. Magdalena Kurek(ur.1979) Riwiera Makarska po raz pierwszy(2019) sygn.p.d. olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
126. Magdalena Kurek(ur.1979) Wieczorna marina(2019) sygn.p.d. olej, płótno, 80x95 cm cena wywoławcza: 450,- |