45 AUKCJA PROMOCYJNA
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Wiosenny wietrzyk(2019) sygn.dat.l.d. olej, akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Rajskie życie(2019) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 400,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Dwa figielki(2019) sygn.dat.l.d.olej, akryl, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
4. Svitlana Antsyborenko(ur.1997) Biała waza(2017) sygn.p.d. olej, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 450,- |
5. Agata Bącela(ur.1974) Patera sygn. ceramika szkliwiona, 6x28.5x31 cm cena wywoławcza: 190,- |
6. Agata Bącela(ur.1974) Wazon piramida sygn. ceramika szkliwiona, 14x20x19 cm cena wywoławcza: 190,- |
7. Agata Bącela(ur.1974) Wazon sygn. ceramika szkliwiona, 13.5x34x11 cmcena wywoławcza: 190,- |
8. Krystyna Bącela(ur.1951) Wazon sygn. ceramika szkliwiona, 25x20x7 cm cena wywoławcza: 190,- |
9. Magdalena Bezat(ur.1979) Pejzaż dwustronny(2018) sygn. technika mieszana, płótno, 103.5x62 cmcena wywoławcza: 400,- |
10. Piotr Bomersbach(ur.1990) Nowy front(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 40x80 cm (47x87 z ramą)cena wywoławcza: 420,- |
11. Piotr Bomersbach(ur.1990) Droga(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x70 cm (57x77 z ramą)cena wywoławcza: 400,- |
12. Monika Dałek(ur.1981) Jak światłem zasiał wszędzie ludzie(2018) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 80x100 cmcena wywoławcza: 450,- |
13. Sławomir Danielski(ur.1986) Foch(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 500,- |
14. Sławomir Danielski(ur.1986) Sky(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
15. Sławomir Danielski(ur.1986) W poszukiwaniu siebie(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
16. Agnieszka Figurska(ur.1971) Bez tytułu(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
17. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 71(2019) sygn.p.d.akryl, płótno, 90x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
21. Izabela Gałązka(ur.1984) Backstage III(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 450,- |
22. Izabela Gałązka(ur.1984) Before show z cyklu „Fashionistki”(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 95x95 cmcena wywoławcza: 450,- |
23. Izabela Gałązka(ur.1984) Dysonans z cyklu „Emotikony”(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
24. Piotr Gola(ur.1985) Elvis(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
25. Piotr Gola(ur.1985) Uniesieni natchnieniem(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 450,- |
26. Piotr Gola(ur.1985) Wyzwolona(2018) sygn.na odwrociu olej, druk solwentowy, płótno, 120x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
27. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Kwiecień I(2019) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, papier, 50x35 cmcena wywoławcza: 380,- |
28. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Kwiecień II(2019) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, papier, 50x35 cmcena wywoławcza: 380,- |
29. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Kwiecień III(2019) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, papier, 50x35 cmcena wywoławcza: 380,- |
30. Katarzyna Grzonka(ur.1995) Akt kobiety VII(2018) sygn.na odwrociu akryl, olej, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
31. Katarzyna Grzonka(ur.1995) Akt kobiety VIII(2019) sygn.na odwrociu akryl, olej, płótno, 50x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
32. Gu-Tang clan Dogs aloud(2019) sygn.l.d. technika mieszana, blacha, 50x71 cmcena wywoławcza: 300,- |
33. Gu-Tang clan Dog bark(2019) sygn.śr.d. technika mieszana, blacha, 50x70.5 cmcena wywoławcza: 300,- |
34. Gu-Tang clan King(2019) sygn.na krawędzi technika mieszana, płótno, 120x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
35. Malwina Jagóra(ur.1990) 0.16(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 27x41 cmcena wywoławcza: 300,- |
36. Malwina Jagóra(ur.1990) B&D-wiązanie(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x50 cmcena wywoławcza: 350,- |
37. Malwina Jagóra(ur.1990) Kontrola(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x40 cmcena wywoławcza: 300,- |
38. Joanna Jamielucha(ur.1991) Ostatnie promienie słońca(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 450,- |
39. Joanna Jamielucha(ur.1991) Świetlista(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno 100x80 cmcena wywoławcza: 450,- |
40. Joanna Jamielucha(ur.1991) Dziewczyna na fioletowym tle(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
41. Dominik Janyszek(ur.1990) 4902(2019) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x90 cmcena wywoławcza: 500,- |
42. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Drzewo(2019) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 50x58 cmcena wywoławcza: 450,- |
43. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Wyspy(2019) sygn.p.d.dat.l.d. technika mieszana, pilśnia, 20x62 cmcena wywoławcza: 380,- |
44. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Ogród(2019) sygn.p.d.dat.l.d. technika mieszana, papier, 40x38 cmcena wywoławcza: 380,- |
45. Wojciech Kaleta(ur.1981) Postać druga(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
46. Wojciech Kaleta(ur.1981) Kiedy opada kurtyna(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cmcena wywoławcza: 300,- |
47. Wojciech Kaleta(ur.1981) Tempus prius(2019) sygn.na odwrociu assemblage, metal, pastel, sklejka, 32x33 cm cena wywoławcza: 300,- |
48. Dominika Kapczyńska(ur.1985) Portret psa(2018) sygn.dat.p.d. akryl, papier, 60x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
49. Dominika Kapczyńska(ur.1985) Młody koń(2019) sygn.dat.p.d. akryl, papier, 50x70 cmcena wywoławcza: 300,- |
50. Roksana Karczewska(ur.1988) Herbs and the meaning of poetry-dyptyk(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x30, 40x30 cmcena wywoławcza: 400,- |
51. Roksana Karczewska(ur.1988) Noctis avem(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta, 80x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
52. Magda Karwowska(ur.1986) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
53. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto 66(2019) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
54. Marta Klibert(ur.1992) A14 sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x81 cmcena wywoławcza: 450,- |
55. Marta Klibert(ur.1992) Aldona sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
56. Milena Kliszko(ur.1983) Cytryny(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x120 cmcena wywoławcza: 500,- |
58. Anna Kołakowska(ur.1982) Deep in the forest III(2018) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 65.5x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
59. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Kręgi czasu II(2018) sygn.dat.p.d.monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm cena wywoławcza: 380,- |
60. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Przebudzenie(2018) sygn.dat.p.d.monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm cena wywoławcza: 380,- |
61. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Światłoczuła(2019) sygn.dat.p.d.technika mieszana, papier, 100x69 cm (103x73 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
62. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Chronić, by jej nie ubyło(2019) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 50x70 cm (53x73 z ramą)cena wywoławcza: 380,- |
63. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Dalej im do słów(2019) sygn.dat.p.d.technika mieszana, papier, 70x70 cm (73x73 z ramą) cena wywoławcza: 430,- |
64. Agnieszka Krzak(ur.1992) Warstwy XIV(2019) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 400,- |
65. Agnieszka Krzak(ur.1992) Warstwy XV(2019) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 400,- |
66. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XLVIII(2019) sygn.na odwrociu technika własna, relief, płyta, 80x65 cmcena wywoławcza: 350,- |
67. Magdalena Kurek(ur.1979) Kawiarenki w Lizbonie(2019) sygn.p.d. olej, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 450,- |
68. Magdalena Kurek(ur.1979) Spacerując uliczkami…(2019) sygn.p.d. olej, płótno, 105x60 cmcena wywoławcza: 400,- |
70. Donata Lesińska(ur.1954) Błękitny poranek-komplet śniadaniowy: dzbanek, 3 kubeczki(2018) sygn. ceramika szkliwiona, wys. 15, 12 cmcena wywoławcza: 350,- |
71. Donata Lesińska(ur.1954) Miedziany połysk-komplet: dzbanek, cukiernica, 2 czarki(2018) sygn. ceramika szkliwiona, wys. 9, 6, 5 cmcena wywoławcza: 350,- |
72. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Odstąpienie(2019) sygn.na odwrociu technika własna, akryl, deska, 100x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
73. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Odstąpienie(2019) sygn.na odwrociu technika własna, akryl, deska, 100x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
74. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984) W zaciszu domowym(2018) sygn.p.d.olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
75. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984) Szklarnia V(2018) sygn.p.d. olej, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
76. Ewa Najdenow(ur.1967) Syzyf(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
77. Ewa Najdenow(ur.1967) Zamiecione pod dywan(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 30x25 cmcena wywoławcza: 300,- |
78. Ewa Najdenow(ur.1967) Party nad basenem(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
79. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Pojemnik sygn. ceramika raku, 10.5x27x9 cmcena wywoławcza: 300,- |
80. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Misa sygn. kamionka szkliwiona, wys.13, śr.32 cmcena wywoławcza: 250,- |
81. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Chybotliwe misy sygn. kamionka szkliwiona, wys.12.5, 13, 11 cmcena wywoławcza: 500,- |
82. Agnieszka Paradecka(ur.1993) Oczekiwanie(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x70 cmcena wywoławcza: 300,- |
83. Agnieszka Paradecka(ur.1993) Fantasmagoria(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
84. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż zimowy z rzeką(2019) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 80x110 cmcena wywoławcza: 450,- |
85. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż zimowy z wodą(2019) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 54x73 cmcena wywoławcza: 350,- |
86. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż z duktem(2019) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x80 cmcena wywoławcza: 350,- |
87. Emilia Pietroń(ur.1989) Światła nocy 1(2019) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 70x100 cmcena wywoławcza: 400,- |
88. Emilia Pietroń(ur.1989) Światła dnia 1(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x60 cmcena wywoławcza: 300,- |
89. Agnieszka Podkówka(ur.1972) AZIZ-przycisk do papieru sygn. kamionka, wys.15 cm cena wywoławcza: 320,- |
90. Agnieszka Podkówka(ur.1972) Szmaragdowa świątynia sygn. ceramika szkliwiona, patynowana, wys.26 cmcena wywoławcza: 500,- |
91. Agnieszka Podkówka(ur.1972) Laura sygn. ceramika szkliwiona, wys.30 cmcena wywoławcza: 550,- |
92. Magdalena Połacik(ur.1980) Rupert, najpiękniejszy na wystawie(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
93. Magdalena Połacik(ur.1980) Wieczorne szaleństwa(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
94. Magdalena Połacik(ur.1980) Igraszki ulubieńców Georgini(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x80 cmcena wywoławcza: 400,- |
95. Piotr Romanowski(ur.1973) Bałuty łódzkie(2019) sygn.dat.p.d. collage, monotypia, olej, płótno, 70x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
96. Piotr Romanowski(ur.1973) Zasłuchani(2019) sygn.dat.p.d. collage, monotypia, olej, płótno, 50x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
97. Piotr Romanowski(ur.1973) Kobiecość(2019) sygn.dat.p.d. collage, monotypia, olej, tektura, 70x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
98. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Y88-05-02R(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
99. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Gracja IV(2019) sygn.l.d. akryl, płótno, 120x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
100. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Gracja V(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x80.5 cmcena wywoławcza: 500,- |
101. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Cyrk(2019) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 18x24 cm cena wywoławcza: 300,- |
102. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Lotnisko(2019) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 30x70 cmcena wywoławcza: 300,- |
103. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Niedziela(2019) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 30x65 cmcena wywoławcza: 300,- |
104. Dominik Smolik(ur.1982) Maniera tenebrosa(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cmcena wywoławcza: 500,- |
105. Dominik Smolik(ur.1982) Maternidad I(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
106. Dominik Smolik(ur.1982) Iluminaciones en el espejo del agua(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x110 cmcena wywoławcza: 500,- |
107. Paula Solańska(ur.1981) Turkus(2018) sygn.p.d. ceramika, 31.5x31.5 cm (39.2x39.4 z oprawą) cena wywoławcza: 500,- |
108. Paula Solańska(ur.1981) Zwierzątko(2018) sygn. ceramika szkliwiona, 30x17x13 cmcena wywoławcza: 500,- |
109. Paula Solańska(ur.1981) Ptak(2018) sygn. ceramika, 27x18x6 cmcena wywoławcza: 420,- |
110. Kamila Stępniak(ur.1983) Girls(2019) sygn.p.d. olej, płótno, 100x120 cmcena wywoławcza: 500,- |
111. Michalina Sumińska(ur.1994) Zapis IV(2018) sygn.na odwrociu sitodruk (e.a), 70x100 cmcena wywoławcza: 150,- |
112. Michalina Sumińska(ur.1994) Zapis VIII(2018) sygn.na odwrociu sitodruk (e.a), 100x70 cmcena wywoławcza: 150,- |
113. Monika Synak(ur.1978) Wieczorna zorza(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x60 cmcena wywoławcza: 350,- |
114. Paweł Świątek(ur.1982) Może morze(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x90 cmcena wywoławcza: 350,- |
115. Paweł Świątek(ur.1982) Z ukrycia(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x80 cmcena wywoławcza: 350,- |
116. Mariola Świgulska(ur.1961) W stronę światła(2018) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 120x120 cmcena wywoławcza: 500,- |
117. Mariola Świgulska(ur.1961) Zagubiona planeta(2019) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 450,- |
118. Mariola Świgulska(ur.1961) Złota baśń(2019) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 450,- |
119. Natalia Talarek-Oswald(ur.1983) Ludzie z ulicy Ptasiej II(2017) sygn.p.d. pastel, papier, 34x34 cm (50.5x50.5 z ramą)cena wywoławcza: 380,- |
120. Natalia Talarek-Oswald(ur.1983) Wizyta(2018) sygn.p.d. pastel, papier, 30x28 cm (40.5x40.5 z ramą)cena wywoławcza: 380,- |
121. Piotr Woźniak(ur.1989) Drgania(2019) sygn.dat.p.d. assemblage, płyta, 119.5x45 cmcena wywoławcza: 500,- |
122. Piotr Woźniak(ur.1989) Ocalenie(2019) sygn.dat.śr. assemblage, płyta, 43x27.5 cmcena wywoławcza: 500,- |
123. Piotr Woźniak(ur.1989) Wygnanie(2019) sygn.dat.l.d. assemblage, płyta, 86x43.5 cmcena wywoławcza: 500,- |
124. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995) Reja(2018) sygn.dat.p.d. akwaforta (2/10), 18x20 cmcena wywoławcza: 50,- |
125. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995) Zachód(2017) sygn.dat.p.d. akwatinta (e.a), 20.8x15 cmcena wywoławcza: 50,- |
126. Aleksandra Zaboklicka(ur.1995) Zima(2017) sygn.dat.p.d. akwaforta, akwatinta (e.a), 34.2x24.7 cmcena wywoławcza: 100,- |
127. Magdalena Zalewska(ur.1956) Przystań IX(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 500,- |
128. Magdalena Zalewska(ur.1956) W kawiarni(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x90 cmcena wywoławcza: 400,- |
129. Magdalena Zalewska(ur.1956) W podróży(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x90 cmcena wywoławcza: 400,- |
130. Paulina Zalewska(ur.1981) Złoty urok burżuazji z cyklu „Folk lokalny”(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x50 cm (52.5x52.5 z ramą)cena wywoławcza: 380,- |
131. Paulina Zalewska(ur.1981) Wielka improwizacja II z cyklu „Folk lokalny”(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x50 cm (52.5x52.5 z ramą)cena wywoławcza: 380,- |
132. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x70 cmcena wywoławcza: 300,- |
133. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cmcena wywoławcza: 300,- |