48 AUKCJA PROMOCYJNA
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Moja słodka żonka(2019) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Nóżka lewa, nóżka prawa(2019) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 60x60 cmcena wywoławcza: 300,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Kabarecik(2019) sygn.dat.l.d.akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
4. Svitlana Antsyborenko(ur.1997) Matka(2019) sygn.dat.p.d. litografia (e.a.), 20.6x14.6 cm cena wywoławcza: 130,- |
5. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
7. Agata Bącela(ur.1974) Misa sygn. ceramika szkliwiona, 17.5x32x36 cmcena wywoławcza: 190,- |
8. Agata Bącela(ur.1974) Wazon sygn. ceramika szkliwiona, wys.25.5, śr.10 cm cena wywoławcza: 160,- |
9. Krystyna Bącela(ur.1951) Patera sygn. ceramika szkliwiona, 39x32x7 cmcena wywoławcza: 220,- |
10. Krystyna Bącela(ur.1951) Wazon sygn. ceramika szkliwiona, 24x22x24 cmcena wywoławcza: 210,- |
11. Magdalena Bezat(ur.1979) Bez tytułu-dyptyk(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 20x20, 20x20 cmcena wywoławcza: 500,- |
12. Damian Ciszek(ur.1995) Mam plan ruszam głową inni nic se nie robią(2019) sygn.dat.p.d. sitodruk (e.a.), 70x50 cmcena wywoławcza: 150,- |
13. Damian Ciszek(ur.1995) Żona(2017) sygn.l.d. assemblage, olej, akryl, płótno, 23x37.5 cmcena wywoławcza: 300,- |
14. Piotr Czaban(ur.1997) Golem sygn. masy samoutwardzalne, metal, marmur, 26x7x7 cmcena wywoławcza: 320,- |
15. Piotr Czaban(ur.1997) Damned sygn. masy samoutwardzalne, metal, marmur, 23x8.8x7.8 cmcena wywoławcza: 320,- |
16. Agnieszka Czekaj(ur.1987) Oceany kobiecości(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x100 cmcena wywoławcza: 450,- |
17. Michał Czuba(ur.1991) Bez tytułu II(2019) sygn.na odwrociuolej, papier, 68x96 cm (72.5x102.5 z ramą) cena wywoławcza: 490,- |
18. Monika Dałek(ur.1981) Nie miej w sobie gniewu(2018) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
19. Monika Dałek(ur.1981) Gdzieś w okolicach zwyczajności(2019) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 80x60 cmcena wywoławcza: 350,- |
20. Monika Dałek(ur.1981) Między tym, co słuszne, a tym, co błędne(2019) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 80x60 cmcena wywoławcza: 350,- |
21. Sławomir Danielski(ur.1986) Upadli królowie z cyklu „Zametkowani”(2019) sygn.l.d. akryl, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
22. Sławomir Danielski(ur.1986) New Day z cyklu „Street-pop”(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
23. Agnieszka Figurska(ur.1971) Z cynamonowym aromatem z cyklu „Demi-sec”(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 450,- |
24. Klaudia Funkiewicz(ur.1991) Un homme et une femme(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
25. Klaudia Funkiewicz(ur.1991) Oczy szeroko zamknięte(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
26. Klaudia Funkiewicz(ur.1991) Ustrzelona(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
27. Izabela Gałązka(ur.1984) Hiszpanka(2019) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 92x73 cmcena wywoławcza: 400,- |
28. Izabela Gałązka(ur.1984) Most(2019) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 81x65 cmcena wywoławcza: 350,- |
29. Izabela Gałązka(ur.1984) Wodnik II(2019) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 400,- |
30. Paula Graczyk(ur.1992) Pejzaż zimowy z drzewem(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 110x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
31. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Październik I(2019) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, papier, 50x35 cm (w antyramie)cena wywoławcza: 380,- |
32. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Lipiec I(2019) sygn.dat.l.d. gwasz, pastel, papier, 49.5x35 cm (50x35 z antyramą)cena wywoławcza: 380,- |
33. Paulina Grzelińska(ur.1996) Lepiej dobrze czy nie(2018) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 115.5x116 cmcena wywoławcza: 500,- |
34. Paulina Grzelińska(ur.1996) Lepiej dobrze czy nie(2018) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 400,- |
35. Gu-Tang Clan Lupo Romano(2019) sygn.p.g. technika mieszana, blacha, 80x120 cmcena wywoławcza: 500,- |
36. Tomasz Haładaj(ur.1996) Lokomotywa sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x70.5 cm (62x72.5 z ramą)cena wywoławcza: 350,- |
37. Tomasz Haładaj(ur.1996) Bez tytułu sygn.na odwrociu olej, płótno, 45x40 cm (47x42.5 z ramą)cena wywoławcza: 300,- |
38. Marta Horodniczy(ur.1983) Wiosna(2018) sygn.p.d. technika mieszana, papier, 70.5x50.5 cm (w ramie)cena wywoławcza: 400,- |
39. Marta Horodniczy(ur.1983) Kameleon z serii „Siła natury”(2019) sygn.p.d. technika mieszana, papier, 39x29 cm (w św.p-p, 60x40 z antyramą)cena wywoławcza: 340,- |
40. Marta Horodniczy(ur.1983) Słoń z serii „Siła natury”(2019) sygn.p.d. technika mieszana, papier, 39x29 cm (w św.p-p, 60x40 z antyramą)cena wywoławcza: 340,- |
41. Joanna Jamielucha(ur.1991) Różowy niedźwiedź(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
42. Joanna Jamielucha(ur.1991) Rykowisko(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
43. Joanna Jamielucha(ur.1991) W błękicie(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
44. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Wędkarze II(2019) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 50.5x66.5 cm (w ramie)cena wywoławcza: 450,- |
45. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Drzewo IV(2019) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 30.5x24.5 cm (w ramie)cena wywoławcza: 380,- |
46. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Drzewo III(2019) sygn.dat.śr.d. technika mieszana, papier, 26.5x27.5 cm (w ramie)cena wywoławcza: 380,- |
47. Wojciech Kaleta(ur.1981) Kompozycja wertykalna nr 3(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
48. Wojciech Kaleta(ur.1981) Perspektywa odwrotna. Tysiącami różnych zdarzeń(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 65x81 cmcena wywoławcza: 350,- |
50. Roksana Karczewska(ur.1988) Theatrum Mundi(2019) sygn.p.d. akryl, płótno/płyta, 90x75.5 cmcena wywoławcza: 400,- |
51. Magda Karwowska(ur.1986) Bez tytułu 17(2019) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
52. Magda Karwowska(ur.1986) Bez tytułu 6(2019) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
53. Milena Kliszko(ur.1983) Koniec lata(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
54. Igor Kociński(ur.1995) Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d. linoryt barwny (1/2 III), 42.8x29.7 cmcena wywoławcza: 100,- |
55. Igor Kociński(ur.1995) Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d. linoryt barwny (4/7), 42.8x30 cm cena wywoławcza: 100,- |
56. Igor Kociński(ur.1995) Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d. linoryt barwny (2/9), 67.3x47.8 cmcena wywoławcza: 150,- |
57. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973) Domino day(2019) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 400,- |
58. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura LI(2019) sygn.na odwrociu technika własna, relief, płyta, 80x60 cm (82.5x62.5 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
59. Kinga Kubiak(ur.1993) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociuakryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
60. Kinga Kubiak(ur.1993) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociuakryl, pastel, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
61. Sergiusz Serio Kubicki(ur.1988) Danger Zone(2019) na odwrociu certyfikat autentycznościakryl, spray, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 450,- |
62. Sergiusz Serio Kubicki(ur.1988) Truant(2019) na odwrociu certyfikat autentyczności akryl, spray, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 450,- |
63. Magdalena Kurek(ur.1979) Wspomnienie z Rzymu(2019) sygn.p.d.olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
64. Magdalena Kurek(ur.1979) Taormina-ponadczasowość teatru greckiego z widokiem na Etnę(2019) sygn.p.d. olej, płótno, 70x100 cmcena wywoławcza: 400,- |
65. Donata Lesińska(ur.1954) Talerz malowany czernią(2019) sygn. ceramika szkliwiona matowa, śr.24 cmcena wywoławcza: 220,- |
66. Donata Lesińska(ur.1954) Misa malowana czernią(2019) sygn. ceramika szkliwiona matowa, wys.9.5, śr.28.5 cmcena wywoławcza: 240,- |
67. Ewa Najdenow(ur.1967) Mikroskop(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x70 cmcena wywoławcza: 350,- |
68. Ewa Najdenow(ur.1967) Stop it!(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x70 cmcena wywoławcza: 350,- |
69. Ewa Najdenow(ur.1967) IN4 z cyklu „Inżynieria Duszy”(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x70 cmcena wywoławcza: 350,- |
70. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Pojemnik na ziarno sygn. porcelana, drewno osikowe, wys.38, śr.21 cmcena wywoławcza: 400,- |
71. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Pojemnik na mąkę sygn. porcelana, drewno osikowe, wys.20.5, śr.21 cmcena wywoławcza: 200,- |
72. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Chlebak sygn. porcelana, drewno osikowe, wys.14, śr.34 cmcena wywoławcza: 400,- |
73. Wojciech Piekarski(ur.1980) Dziewczyna z kwiatami(2019) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 100.5x60 cmcena wywoławcza: 400,- |
74. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż zimowy z wodą(2019) sygn.dat.l.d.olej, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
75. Wojciech Piekarski(ur.1980) Brzozy(2019) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 65x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
76. Wojciech Piekarski(ur.1980) Babie lato(2017/2019) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 100x120 cm (105x125.5 z ramą)cena wywoławcza: 700,- |
77. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996) Jesień(2017/2018) sygn.dat.p.d. akwaforta (3/15), 20.8x14.2 cm (32x23.2 z ramą)cena wywoławcza: 180,- |
78. Agnieszka Podkówka(ur.1972) Spartanie-para rzeźb sygn. ceramika szkliwiona, wys.22 i 20 cmcena wywoławcza: 550,- |
79. Agnieszka Podkówka(ur.1972) Gaja sygn. ceramika szkliwiona, wys.28.5 cmcena wywoławcza: 600,- |
80. Magdalena Połacik(ur.1980) Kapelusz, paski i ona(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x50 cmcena wywoławcza: 350,- |
81. Magdalena Połacik(ur.1980) Dla Ciebie się stroję(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 55x46 cmcena wywoławcza: 300,- |
82. Magdalena Połacik(ur.1980) Podróż(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cmcena wywoławcza: 300,- |
83. Piotr Romanowski(ur.1973) Dzieci(2019) sygn.dat.p.d. collage, monotypia, karton, 70x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
84. Piotr Romanowski(ur.1973) Jerzy(2019) sygn.dat.l.d. collage, monotypia, karton, 70x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
85. Piotr Romanowski(ur.1973) Relacje(2019) sygn.dat.p.d. collage, monotypia, karton, 70x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
86. Agata Roszkiewicz(ur.1978) Tra Tra(2017) sygn.na odwrociu olej płótno, 30x30 cmcena wywoławcza: 300,- |
87. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Taniec trzech gracji(2019) sygn.l.śr. akryl, płótno, śr.110 cmcena wywoławcza: 500,- |
88. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Natura kobiety(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 450,- |
89. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Dynia(2019) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 23x40.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
90. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Cień drzew(2019) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 33x24.5 cmcena wywoławcza: 300,- |
91. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Słoneczniki(2019) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
92. Dominik Smolik(ur.1982) Genius loci I(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 500,- |
93. Dominik Smolik(ur.1982) Luminance XVI(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 500,- |
94. Dominik Smolik(ur.1982) Maternidad III(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 500,- |
95. Paweł Sobczak(ur.1995) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
96. Paweł Sobczak(ur.1995) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x59.5 cmcena wywoławcza: 400,- |
97. Paula Solańska(ur.1981) Śpiący kot sygn. ceramika szkliwiona, 11.5x33x17 cmcena wywoławcza: 500,- |
98. Paula Solańska(ur.1981) Sowa karmazynowa sygn. ceramika szkliwiona, 17x15x14 cmcena wywoławcza: 400,- |
99. Paula Solańska(ur.1981) Przyjaciel(2019) sygn. ceramika szkliwiona, 35x16x12 cmcena wywoławcza: 400,- |
100. Kamila Stępniak(ur.1983) Lady with a Leaf(2019) sygn.l.d. olej, płótno, 110x85 cmcena wywoławcza: 450,- |
101. Kamila Stępniak(ur.1983) Pink&Gold Strawberry(2019) sygn. tworzywo PLA, metalizacja, lakier 48x45x45 cm (postument 95.5x42.5x42.5) cena wywoławcza: 1.200,- |
102. Barbara Szwedowska(ur.1994) W tej chwili(2019) sygn.dat.p.d. technika mieszana, płótno, 100x100.5 cmcena wywoławcza: 500,- |
103. Paweł Świątek(ur.1982) Drift(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x60 cmcena wywoławcza: 450,- |
104. Paweł Świątek(ur.1982) Pink Beach(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cmcena wywoławcza: 400,- |
105. Mariola Świgulska(ur.1961) Forever(2019) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 450,- |
106. Mariola Świgulska(ur.1961) Wiosenna delikatność(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 450,- |
107. Mariola Świgulska(ur.1961) Zawirowanie uczuć(2019) sygn.dat.p.d. akryl, piasek kwarcowy, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
108. Vanessa Świgulska(ur.1993) Rozkwit(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 120x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
109. Vanessa Świgulska(ur.1993) Trójkątna hydrosfera(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 450,- |
110. Vanessa Świgulska(ur.1993) Zatrzymane w kadrze(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 500,- |
111. Małgorzata Tazbir(ur.1965) Zaduma(2018) sygn. osnowa nici lniane, wątek wełna owcza, pleksi, 122x87x10 cmcena wywoławcza: 1.800,- |
112. Małgorzata Tazbir(ur.1965) Pojemnik ceramiczny(2018) sygn. ceramika szkliwiona, drewno, sznurek lniany, aksamit, kryształki Swarovskiego, 22.5x14x14 cmcena wywoławcza: 360,- |
113. Piotr Woźniak(ur.1989) Ahab(2019) sygn.na odwrociu odlew aluminiowy, akryl, olej, płyta, 56x35.5 cmcena wywoławcza: 500,- |
114. Piotr Woźniak(ur.1989) Leviathan(2019) sygn.dat.p.d. odlew aluminiowy, drewno, druk wypukły, akryl, płyta, 62.5x39.5 cmcena wywoławcza: 500,- |
115. Karolina Wucke(ur.1994) Światło poranne(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 65x92 cmcena wywoławcza: 400,- |
116. Karolina Wucke(ur.1994) Struktura organiczna(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 65x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
117. Magdalena Zalewska(ur.1956) Princess of the seas(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 300,- |
118. Magdalena Zalewska(ur.1956) Princess of the flowers(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x60 cmcena wywoławcza: 300,- |
119. Magdalena Zalewska(ur.1956) Błękitny pokój(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x50 cmcena wywoławcza: 350,- |
120. Paulina Zalewska(ur.1981) Magiczna gondola(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
121. Paulina Zalewska(ur.1981) Egzotic car z cyklu „Folk lokalny”(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
123. Michał Zalewski(ur.1985) Złotowłosa Helene(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
124. Michał Zalewski(ur.1985) Portret Sophie(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
125. Michał Zalewski(ur.1985) Błękitna Edith(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 400,- |