49 AUKCJA PROMOCYJNA
1. Dominika Adler(ur.1973) Kafle w deszczu(2018) sygn.l.d. akryl, płótno, 54x73 cm cena wywoławcza: 450,- |
2. Dominika Adler(ur.1973) Gdańsk 9000 m(2017) sygn.l.d. akryl, płótno/płyta, 70x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Szczęśliwej podróży(2020) sygn.dat.p.dakryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 550,- |
4. Joanna Aninowska(ur.1975) Kabaret „Rosa Night”(2019) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
5. Joanna Aninowska(ur.1975) Bujanie w obłokach(2019) sygn.dat.l.d. akryl, olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
6. Svitlana Antsyborenko(ur.1997) Miłość(2019) sygn.na odwrociu gwasz, papier, 13.7x19.8 cm cena wywoławcza: 200,- |
7. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
8. Agata Bajszczak(ur.1982) Brightness(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
9. Agata Bącela(ur.1974) Kubek fioletowy sygn. ceramika szkliwiona, wys.12 cmcena wywoławcza: 80,- |
10. Agata Bącela(ur.1974) Patera pomarańczowa sygn. ceramika szkliwiona, 39x19 cmcena wywoławcza: 180,- |
11. Agata Bącela(ur.1974) Patera wiosenna sygn. ceramika szkliwiona, 7.5x38x25 cmcena wywoławcza: 250,- |
12. Krystyna Bącela(ur.1951) Wazon sygn. ceramika szkliwiona, wys.28.7 cmcena wywoławcza: 190,- |
13. Magdalena Bezat(ur.1979) Szczęśliwego Nowego Roku(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 41x27 cmcena wywoławcza: 300,- |
14. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Spotkanie-stolik herbaciany(2019) sygn. akryl, emalia, lakier, drewno, wys.65.5, blat 39x21.5 cmcena wywoławcza: 300,- |
15. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Obraz 1 z cyklu „Droga”(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x120 cmcena wywoławcza: 600,- |
16. Damian Ciszek(ur.1995) Szkodnik(2017) sygn.na odwrociu assemblage, olej, akryl, płótno, 38x20 cmcena wywoławcza: 300,- |
17. Damian Ciszek(ur.1995) Kobieta z autobusu(2018) sygn.dat.p.d.sitodruk, papier (e.a.), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
18. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 82(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
19. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 83(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 90x70 cmcena wywoławcza: 500,- |
20. Szymon Frankiewicz(ur.1990) Ile warte są kamyczki? sygn.p.d. akryl, płótno, 81x140 cmcena wywoławcza: 600,- |
21. Szymon Frankiewicz(ur.1990) Pasożyty(2018) sygn.p.d. akwaforta, tinta (7/8), 44.3x49.5 cm (100x70 z p-p) cena wywoławcza: 150,- |
22. Klaudia Funkiewicz(ur.1991) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu akryl, spray, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
23. Izabela Gałązka(ur.1984) Backstage IV(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 500,- |
24. Piotr Gola(ur.1985) Z nadzieją na przyszłość(2018) sygn.p.d. olej, technika własna, płótno, 110x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
25. Piotr Gola(ur.1985) Przebłyski wspomnień II(2018) sygn.p.d. olej, technika własna, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 500,- |
26. Piotr Gola(ur.1985) Z głową w chmurach(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cmcena wywoławcza: 450,- |
27. Paula Graczyk(ur.1992) Bez tytułu 4(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x40 cm (52.5x42.5 z ramą)cena wywoławcza: 500,- |
28. Paula Graczyk(ur.1992) Bez tytułu 5(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
29. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu I(2020) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, papier, 66.7x44 cm (70x50 z antyramą)cena wywoławcza: 380,- |
30. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu II(2020) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, papier, 62.8x38.5 cm (70x50 z antyramą)cena wywoławcza: 380,- |
31. Paulina Grzelińska(ur.1996) Harmonia(2017) sygn.dat.p.d. sucha igła (4/5), 29.7x20.7 cm (50x35 z p-p)cena wywoławcza: 120,- |
32. Paulina Grzelińska(ur.1996) Myśl(2019) sygn.dat.p.d. sitodruk (5/10), 50x50 cmcena wywoławcza: 120,- |
33. Katarzyna Grzonka(ur.1995) Młodość II(2019) sygn.na odwrociu olej, akryl, płótno, 70x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
34. Katarzyna Grzonka(ur.1995) Ona(2019) sygn.na odwrociu olej, akryl, płótno, 70x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
35. Tomasz Haładaj(ur.1996) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x74 cm (55.5x75.5 z ramą)cena wywoławcza: 450,- |
36. Marta Horodniczy(ur.1983) Beagle(2019) sygn.p.d. technika mieszana, papier, 30x30 cm (42.5x42.5 z ramą)cena wywoławcza: 340,- |
37. Marta Horodniczy(ur.1983) Poprzyglądam się(2019) sygn.p.d. technika mieszana, papier, 30x30 cm (42.5x42.5 z ramą)cena wywoławcza: 340,- |
38. Joanna Jamielucha(ur.1991) Niedźwiedź polarny(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
39. Joanna Jamielucha(ur.1991) Różowy rogacz(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
40. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Labirynt(2019) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 50.5x61.5 cm (w ramie)cena wywoławcza: 500,- |
41. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Przenikanie(2019) sygn.dat.l.g. collage, 30.5x21.5 cm (w ramie)cena wywoławcza: 380,- |
42. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Spacer(2019) sygn.p.d.dat.l.d. collage, 18x24 cm (20.5x26.5 z ramą)cena wywoławcza: 380,- |
43. Wojciech Kaleta(ur.1981) Pamięć. Część trzecia(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cmcena wywoławcza: 450,- |
44. Wojciech Kaleta(ur.1981) Dokładnie tak(2019/2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 65x81 cmcena wywoławcza: 450,- |
45. Wojciech Kaleta(ur.1981) Temat złożony(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 65x81 cmcena wywoławcza: 450,- |
46. Dominika Kapczyńska(ur.1985) Rodzina koni(2019/2020) sygn.dat.p.g. akryl, papier, 60x80 cm (w antyramie)cena wywoławcza: 450,- |
47. Dominika Kapczyńska(ur.1985) Atrybuty kobiecości(2019/2020) sygn.dat.p.g. akryl, papier, 60x80 cm (w antyramie) cena wywoławcza: 450,- |
48. Roksana Karczewska(ur.1988) Mushrooms I(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta, 50x40.5 cmcena wywoławcza: 350,- |
49. Roksana Karczewska(ur.1988) Mushrooms II(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 30x24 cmcena wywoławcza: 300,- |
50. Magda Karwowska(ur.1986) Bez tytułu 20(2019) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
51. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto 058(2019) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
52. Milena Kliszko(ur.1983) October(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 110x110 cmcena wywoławcza: 600,- |
53. Milena Kliszko(ur.1983) Rozmowa(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 600,- |
54. Aneta Kmiecik(ur.1992) Czerwony ocean(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 550,- |
55. Aneta Kmiecik(ur.1992) Naturalny porządek(2019) sygn.dat.p.d. technika własna, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 550,- |
56. Igor Kociński(ur.1995) Bez tytułu(2018) sygn.dat.p.d. linoryt barwny (e.a.), 43x29.8 cmcena wywoławcza: 100,- |
57. Igor Kociński(ur.1995) Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d. linoryt barwny (e.a.), 67x47.7 cmcena wywoławcza: 150,- |
58. Igor Kociński(ur.1995) Bez tytułu(2020) sygn.dat.p.d. linoryt barwny (e.a.), 43.8x29.8 cm cena wywoławcza: 100,- |
59. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Tęsknoty-ciągoty(2020) sygn.dat.p.d.monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
60. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Na pustyni(2020) sygn.dat.p.d.monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
61. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Odnaleziona(2020) sygn.dat.p.d.monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
62. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Poranek(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 550,- |
63. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Wieczór(2020) sygn.na odwrociuakryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
64. Patrycja Kruszyńska-Mikulska(ur.1973) High in the sky(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
65. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura LII(2020) sygn.na odwrociu technika własna, relief, płyta, 80x60 cm (81.5x62 z ramą)cena wywoławcza: 450,- |
66. Kinga Kubiak(ur.1993) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
67. Magdalena Kurek(ur.1979) Top of the top-Dubaj(2020) sygn.p.d. olej, płótno, 70x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
68. Magdalena Kurek(ur.1979) Nostalgia za utraconym rajem-Pompeje 2(2020) sygn.p.d. olej, płótno, 65x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
69. Donata Lesińska(ur.1954) Patera malowana(2019) sygn. ceramika szkliwiona, śr.30.5 cmcena wywoławcza: 250,- |
70. Donata Lesińska(ur.1954) Patera zadumana(2019) sygn. ceramika szkliwiona, 35.5x31 cmcena wywoławcza: 320,- |
71. Donata Lesińska(ur.1954) Patera ptasia(2019) sygn. ceramika szkliwiona, 31x32 cmcena wywoławcza: 290,- |
72. Jan Markiewicz(ur.1995) Grecka kawa(2019) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 76.5x64.5 cmcena wywoławcza: 450,- |
73. Jan Markiewicz(ur.1995) Święty(2019) sygn.dat.p.d. technika mieszana, sklejka, 100.5x70 cmcena wywoławcza: 500,- |
74. Ewa Najdenow(ur.1967) Owad Czasu(2018) sygn.p.d.akryl, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 450,- |
75. Ewa Najdenow(ur.1967) Pan Hilary(2018) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 450,- |
76. Ewa Najdenow(ur.1967) IN5 z cyklu „Inżynieria duszy”(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x70 cmcena wywoławcza: 450,- |
77. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Misa duża sygn. kamionka szkliwiona, wys.11.5, śr.29.5 cmcena wywoławcza: 300,- |
78. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Misa mała sygn. kamionka szkliwiona, wys.10, śr.23 cmcena wywoławcza: 200,- |
79. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Wazon raku sygn. ceramika szkliwiona raku, wys.17 cmcena wywoławcza: 200,- |
80. Błażej Ostrouch(ur.1994) Północ-Południe(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 90x100 cmcena wywoławcza: 550,- |
81. Błażej Ostrouch(ur.1994) Element obcy VI(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 90x100 cmcena wywoławcza: 550,- |
82. Agnieszka Paradecka(ur.1993) Ta chwila(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
83. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż z wydmami(2019) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x80 cmcena wywoławcza: 450,- |
84. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż zimowy z wodą(2019) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x80 cmcena wywoławcza: 450,- |
85. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura(2020) sygn.dat.p.g. olej, płótno, 41x54 cmcena wywoławcza: 300,- |
86. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996) Oniryczny pejzaż sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x73 cmcena wywoławcza: 450,- |
87. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996) Celuloid sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60.5x60 cmcena wywoławcza: 400,- |
88. Piotr Podsiadły(ur.1997) Expansion of the Inner Fire(2019) sygn.na odwrociu druk cyfrowy, PCV (e.a.), 40x40 cmcena wywoławcza: 100,- |
89. Piotr Podsiadły(ur.1997) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 30.5x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
90. Magdalena Połacik(ur.1980) Scena rodzajowa nad wodą(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
91. Magdalena Połacik(ur.1980) Kryjówka(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x50 cmcena wywoławcza: 450,- |
92. Magdalena Połacik(ur.1980) Georginia w swetrze(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x30 cmcena wywoławcza: 300,- |
93. Piotr Romanowski(ur.1973) Kompozycja ze spadochronami(2020) sygn.dat.l.d. collage, monotypia, akryl, tektura, 69.3x49.8 cm (70x50 z antyramą)cena wywoławcza: 400,- |
94. Piotr Romanowski(ur.1973) Kobiecość(2019) sygn.dat.p.d. collage, monotypia, olej, płótno, 65x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
95. Agata Roszkiewicz(ur.1978) Traczki(2019) na odwrociu nalepka z sygnaturą olej, płótno, 70x60 cmcena wywoławcza: 450,- |
96. Agata Roszkiewicz(ur.1978) Errob(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, śr.30 cmcena wywoławcza: 300,- |
97. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) HIGHT FLY NO.2(2019) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
98. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Y-88-03-02-B(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
99. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x38 cmcena wywoławcza: 350,- |
100. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 44x56 cmcena wywoławcza: 400,- |
101. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 46x61 cm cena wywoławcza: 400,- |
102. Dominik Smolik(ur.1982) Genius loci II(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 600,- |
103. Dominik Smolik(ur.1982) Luminance XLII(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 600,- |
104. Dominik Smolik(ur.1982) Maternidad IV(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 600,- |
105. Paula Solańska(ur.1981) Misa sygn. ceramika szkliwiona, wys.13.5, śr.27 cm cena wywoławcza: 350,- |
106. Paula Solańska(ur.1981) Sowa szmaragdowa sygn. ceramika szkliwiona, 17x15x14 cmcena wywoławcza: 400,- |
107. Paula Solańska(ur.1981) Kręgi-tryptyk(2019) sygn. ceramika szkliwiona, 8x5.5 cm każdy (16.3x26 z ramą) cena wywoławcza: 430,- |
108. Monika Synak(ur.1978) Jestem nocą z cyklu „Sny moje”(2020) sygn.l.d. akryl, płótno, 50x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
109. Monika Synak(ur.1978) 2077(2020) sygn.l.d. akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 500,- |
110. Paweł Świątek(ur.1982) Niepokoje(2019) sygn.na odwrociu akryl, szpachla, płótno, 50x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
111. Paweł Świątek(ur.1982) Surfer II(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x60 cmcena wywoławcza: 400,- |
112. Paweł Świątek(ur.1982) Parasole(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x60 cmcena wywoławcza: 400,- |
113. Mariola Świgulska(ur.1961) Wybuch(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 550,- |
114. Mariola Świgulska(ur.1961) Nocne dywagacje(2019) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 600,- |
115. Mariola Świgulska(ur.1961) Złota harmonia(2019) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 550,- |
116. Vanessa Świgulska(ur.1993) Oceaniczny portal(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 550,- |
117. Vanessa Świgulska(ur.1993) Utulenie(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 550,- |
118. Małgorzata Tazbir(ur.1965) Równowaga-kilim(2019) sygn.na odwrociu osnowa nici lniane, wątek wełna owcza, linka stalowa, 125.5x89 cmcena wywoławcza: 2.300,- |
119. Piotr Woźniak(ur.1989) Po drugiej stronie cienia(2019) sygn.na odwrociu odlew aluminiowy, blacha, akryl, płyta, 50x50x25 cmcena wywoławcza: 500,- |
120. Agnieszka Wronowska(ur.1985) Bez tytułu(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x90 cmcena wywoławcza: 550,- |
121. Karolina Wucke(ur.1994) Światło wieczorne(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 65x92 cmcena wywoławcza: 500,- |
122. Karolina Wucke(ur.1994) Obraz inspirowany muzyką ambientową(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 92x73 cmcena wywoławcza: 500,- |
123. Magdalena Zalewska(ur.1956) Przystań(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
124. Magdalena Zalewska(ur.1956) Pomost(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x70 cmcena wywoławcza: 450,- |
125. Magdalena Zalewska(ur.1956) Siostry Arnolfinich(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
126. Paulina Zalewska(ur.1981) Dom z jedną wieżą(2019) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x60 cmcena wywoławcza: 400,- |
127. Michał Zalewski(ur.1985) Gołębi puch(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
128. Michał Zalewski(ur.1985) Stajnia jednorożców(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 500,- |