51 AUKCJA PROMOCYJNA
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Kadr jak z Felliniego(2020) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 80x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Plaża na księżycu(2020) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 500,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Wieczorne bajanie(2020) sygn.dat.l.d.akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 550,- |
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Brightness(2019) sygn.p.d. technika własna, akryl, płótno, 40x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
5. Agata Bącela(ur.1974) Żardiniera moderne sygn. ceramika szkliwiona, 17.5x45x24 cm cena wywoławcza: 220,- |
6. Agata Bącela(ur.1974) Misa pofalowana sygn. ceramika szkliwiona, wys.9 cm, śr.39 cm cena wywoławcza: 220,- |
7. Agata Bącela(ur.1974) Misa-dmuchawce sygn. ceramika szkliwiona wys.8 cm, śr.34 cmcena wywoławcza: 290,- |
8. Agata Bącela(ur.1974) Wazon-tulipany sygn. ceramika szkliwiona, wys.23 cm cena wywoławcza: 200,- |
9. Krystyna Bącela(ur.1951) Misa z ptaszkami sygn. ceramika szkliwiona, wys.12 cm, śr.32 cmcena wywoławcza: 220,- |
10. Krystyna Bącela(ur.1951) Tulipany sygn. ceramika szkliwiona, 17x14x7 cmcena wywoławcza: 90,- |
11. Magdalena Bezat(ur.1979) Zając i Wiosenny zawrót głowy-dyptyk(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 29x29 cm, 25.5x30 cmcena wywoławcza: 500,- |
12. Magdalena Bezat(ur.1979) Tapir, Goryl i Pióra lecą-tryptyk(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, śr.29 cm, 28x18.5 cm, śr.29 cmcena wywoławcza: 600,- |
13. Magdalena Bezat(ur.1979) Ważka i Ktoś się czai-dyptyk(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, śr. 40 cm i 25 cmcena wywoławcza: 500,- |
14. Damian Ciszek(ur.1995) Abstrakcja skorupy 2(2019) sygn.dat.p.d. sitodruk (e.a.), 20.5x16.3 cmcena wywoławcza: 80,- |
15. Damian Ciszek(ur.1995) Mam plan ruszam głową inni nic se nie robią b&w(2019) sygn.dat.p.d. sitodruk (e.a.), 70x50 cmcena wywoławcza: 120,- |
16. Damian Ciszek(ur.1995) CD(2020) sygn.dat.p.d. akryl, tektura, 25.1x25.2 cm (27.7x27.8 cm z ramą)cena wywoławcza: 350,- |
17. Monika Dałek(ur.1981) Lubię dzień zacząć dobrą kawą(2019) sygn.na odwrociuakryl, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 350,- |
18. Monika Dałek(ur.1981) Wszystko jest na swoim miejscu(2019) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 350,- |
19. Monika Dałek(ur.1981) Marzę i odpoczywam od słów(2019) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 50x40 cmcena wywoławcza: 350,- |
20. Marta Dunal(ur.1989) Wędrówka 03 sygn.p.d. technika własna, akryl, płótno, 80x60 cmcena wywoławcza: 450,- |
21. Marta Dunal(ur.1989) wioSENnie 13 sygn.na odwrociu technika własna, akryl, płótno, 30x24 cm cena wywoławcza: 300,- |
22. Piotr Gola(ur.1985) Egipt-łodzie(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 40x55 cmcena wywoławcza: 400,- |
23. Piotr Gola(ur.1985) Connected(2019) sygn.p.d. olej, płótno, 70x100.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
24. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu 2(2020) sygn.dat.p.d. gwasz, akwarela, pastel, ołówek, papier, 43x28 cm (w św.p-p, 50x40 cm z antyramą)cena wywoławcza: 340,- |
25. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu 5(2020) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, ołówek, papier, 45.5x29 cm (w św.p-p, 50x40 cm z antyramą) cena wywoławcza: 340,- |
26. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu 6(2020) sygn.dat.l.śr. gwasz, pastel, akwarela, papier, 37x23 cm (w św.p-p, 50x40 cm z antyramą)cena wywoławcza: 340,- |
27. Paulina Grzelińska(ur.1996) Dom dom dom(2020) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 40.5x40.5 cmcena wywoławcza: 350,- |
28. Paulina Grzelińska(ur.1996) Nature 1(2020) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 45.5x35 cmcena wywoławcza: 350,- |
29. Paulina Grzelińska(ur.1996) Równo(2020) sygn.dat.p.d. serigrafia (6/8), 61x60.5 cmcena wywoławcza: 150,- |
30. Marta Horodniczy(ur.1983) Aries(2020) sygn.p.d. technika mieszana, papier, 40.8x29 cm (w św.p-p, 60x40 cm z antyramą)cena wywoławcza: 340,- |
31. Marta Horodniczy(ur.1983) Bear(2020) sygn.p.d. technika mieszana, papier, 38.8x28.9 cm (w św.p-p, 60x40 cm z antyramą)cena wywoławcza: 340,- |
32. Marta Horodniczy(ur.1983) Deer(2020) sygn.p.d. technika mieszana, papier, 41x29 cm (w św.p-p, 60x40 cm z antyramą)cena wywoławcza: 340,- |
33. Joanna Jamielucha(ur.1991) Rogaty(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
34. Joanna Jamielucha(ur.1991) Różowy słoń na szczęście(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
35. Joanna Jamielucha(ur.1991) Wiosenna(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x60 cmcena wywoławcza: 450,- |
36. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Marzec 2020(2020) sygn.dat.p.d. technika mieszana, collage, papier, 41.8x49.9 cmcena wywoławcza: 350,- |
37. Wojciech Kaleta(ur.1981) Czerwone drzewo: Przestrzeń odwrócona, Przestrzeń częściowo otwarta-dyptyk(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm, 50x60 cmcena wywoławcza: 600,- |
38. Wojciech Kaleta(ur.1981) Nasze myśli. Część druga(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
39. Wojciech Kaleta(ur.1981) Nasze myśli. Część czwarta(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
40. Roksana Karczewska(ur.1988) Natural oddities I(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 30x24 cmcena wywoławcza: 300,- |
41. Roksana Karczewska(ur.1988) Natural oddities II(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 30x24 cmcena wywoławcza: 300,- |
42. Magda Karwowska(ur.1986) Bez tytułu 50(2020) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
43. Igor Kociński(ur.1995) Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d. linoryt barwny (2/10), 11.3x14.9 cmcena wywoławcza: 60,- |
44. Igor Kociński(ur.1995) Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d. gipsoryt (3/10), 24.4x19.7 cmcena wywoławcza: 80,- |
45. Igor Kociński(ur.1995) Krajobraz abstrakcyjny 2(2015) sygn.dat.p.d. linoryt (e.a.), 30x42.3 cmcena wywoławcza: 100,- |
46. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Figura 4(2020) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 70x70 cmcena wywoławcza: 450,- |
47. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Figura 5(2020) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 90x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
48. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Figura 6(2020) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 90x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
49. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Księżycowa(2020) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 75x50 cm (78.2x53.2 cm z ramą)cena wywoławcza: 490,- |
50. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Ma tylko jedno skrzydło(2020) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 70x50 cm (73x53 cm z ramą)cena wywoławcza: 440,- |
51. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Ucieczka z tłumu(2020) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 50x70 cm (53x73 cm z ramą)cena wywoławcza: 440,- |
52. Paweł Krzemiński(ur.1984) Fragment reliefu 4-9/174me/20(2020) sygn.na odwrociu technika własna, relief, akryl, 26x26 cm (28.5x28.5 cm z ramą)cena wywoławcza: 400,- |
53. Kinga Kubiak(ur.1993) Ogród(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 450,- |
54. Kinga Kubiak(ur.1993) Pradolina(2020) sygn.na odwrociu akryl, pastel, płótno, 80x100 cmcena wywoławcza: 550,- |
55. Kinga Kubiak(ur.1993) Kompozycja I(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
56. Magdalena Kurek(ur.1979) Po słonecznej stronie na Malcie(2020) sygn.p.d. olej, płótno 60x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
57. Magdalena Kurek(ur.1979) Malta(2020) sygn.p.d. olej, płótno, 65x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
58. Jan Markiewicz(ur.1995) Łódzkie kominy(2020) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 50.5x61 cm cena wywoławcza: 400,- |
59. Ewa Najdenow(ur.1967) System 00(2020) sygn.p.d.akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 600,- |
60. Ewa Najdenow(ur.1967) Gdyż-Albowiem(2020) sygn.p.d.akryl, płótno, 49.5x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
61. Ewa Najdenow(ur.1967) IN7 z cyklu „Inżynieria Duszy”(2019) sygn.p.d.akryl, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 450,- |
62. Agnieszka Paradecka(ur.1993) IKAM(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x60 cmcena wywoławcza: 400,- |
63. Wojciech Piekarski(ur.1980) Portret(2020) sygn.dat.l.d.olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
64. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z jabłkami(2020) sygn.dat.l.g. olej, płótno, 40x60 cmcena wywoławcza: 400,- |
65. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż zimowy(2019) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 54x73 cmcena wywoławcza: 450,- |
66. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996) Źródło wszystkich barw(2020) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
67. Piotr Podsiadły(ur.1997) Bez tytułu(2018) sygn.na odwrociu akryl, płyta MDF, 60x30 cmcena wywoławcza: 300,- |
68. Piotr Podsiadły(ur.1997) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu akryl, płyta MDF, 70x70 cmcena wywoławcza: 450,- |
69. Piotr Podsiadły(ur.1997) Bez tytułu(2019) sygn.na odwrociu akryl, płyta MDF, 70x70 cmcena wywoławcza: 450,- |
70. Magdalena Połacik(ur.1980) Ach, śpij kochanie 3(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
71. Magdalena Połacik(ur.1980) Upadek Georginii(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
72. Magdalena Połacik(ur.1980) Georginia w drodze na zachód(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 55x46 cmcena wywoławcza: 400,- |
73. Piotr Romanowski(ur.1973) Anioł Stróż 1(2020) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 65x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
74. Piotr Romanowski(ur.1973) Z cyklu „Głowa chłopca”(2020) sygn.dat.p.d.akryl, collage, tusz, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 400,- |
75. Dawid Rozmiarkowski(ur.1995) Look at me(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
76. Dawid Rozmiarkowski(ur.1995) Blue formation(2018) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
77. Dawid Rozmiarkowski(ur.1995) See what I see(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
78. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Uśpiony Rycerz(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
79. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Dziewczyna z cebulami(2020) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 30x30.5 cmcena wywoławcza: 300,- |
80. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Dziewczyna z książką(2020) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 46x40 cmcena wywoławcza: 350,- |
81. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Sprzedaż cierni(2020) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 33x24 cmcena wywoławcza: 300,- |
82. Dominik Smolik(ur.1982) Aike(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 600,- |
83. Dominik Smolik(ur.1982) Arario(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 600,- |
84. Dominik Smolik(ur.1982) De Alvear(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 600,- |
85. Paweł Sobczak(ur.1995) Nimbus I(2020) sygn.na odwrociu monotypia, papier, 58x48.3 cmcena wywoławcza: 100,- |
86. Paweł Sobczak(ur.1995) Nimbus II(2020) sygn.na odwrociu monotypia, papier, 29.5x30 cmcena wywoławcza: 80,- |
87. Paweł Sobczak(ur.1995) Nimbus III(2020) sygn.na odwrociu monotypia, papier, 28.5x30 cmcena wywoławcza: 80,- |
88. Paula Solańska(ur.1981) Misa kokarda(2020) sygn. ceramika szkliwiona, wys.14, śr.27 cmcena wywoławcza: 400,- |
89. Paula Solańska(ur.1981) Sowa cytrusowa(2020) sygn. ceramika szkliwiona, wys.15 cm cena wywoławcza: 480,- |
90. Paula Solańska(ur.1981) Życie V(2018) sygn.p.d. ceramika, 33x33 cm (40.3x40.2 z oprawą)cena wywoławcza: 690,- |
91. Monika Synak(ur.1978) Narodziny z cyklu „Sny moje”(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x80 cmcena wywoławcza: 450,- |
92. Monika Synak(ur.1978) Rok 2102 z cyklu „Co po nas”(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x70 cmcena wywoławcza: 450,- |
93. Monika Synak(ur.1978) Ucieczka z raju z cyklu „Co po nas”(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x70 cmcena wywoławcza: 450,- |
94. Paweł Świątek(ur.1982) Monstery(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x40 cmcena wywoławcza: 300,- |
95. Paweł Świątek(ur.1982) Scary Monsters(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x40 cmcena wywoławcza: 300,- |
96. Paweł Świątek(ur.1982) Palm beach(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x40 cmcena wywoławcza: 300,- |
97. Mariola Świgulska(ur.1961) Mistyczne porozumienie(2020) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 80x120 cmcena wywoławcza: 600,- |
98. Mariola Świgulska(ur.1961) Rozświetlona łąka z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2015) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 80x100 cm (88.3x108.5 z ramą)cena wywoławcza: 700,- |
99. Mariola Świgulska(ur.1961) Srebrna erupcja(2020) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
100. Vanessa Świgulska(ur.1993) Letni powiew(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x80 cmcena wywoławcza: 600,- |
101. Vanessa Świgulska(ur.1993) Galaktyczne igraszki(2020) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 60x80.5 cm cena wywoławcza: 450,- |
102. Michał Wolniak(ur.1991) Nicość jest bezkształtna(2019) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
103. Michał Wolniak(ur.1991) Adhezja(2020) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 60x60 cmcena wywoławcza: 400,- |
104. Piotr Woźniak(ur.1989) Thetys(2020) sygn. drewno-wiąz, akryl, odlew aluminiowy, 64.5x38x15 cmcena wywoławcza: 1.000,- |
105. Piotr Woźniak(ur.1989) Miranda(2020) sygn. drewno-wiąz palony woskowany, odlew aluminiowy, 75.5x17x10 cm cena wywoławcza: 1.000,- |
106. Piotr Woźniak(ur.1989) Terra incognita(2020) sygn.dat.p.d. odlew aluminiowy, akryl, płyta, 56x36 cmcena wywoławcza: 500,- |
107. Agnieszka Wronowska(ur.1985) Dziewczyna z makami(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 90x100.5 cm cena wywoławcza: 550,- |
108. Magdalena Zalewska(ur.1956) Niebieski ogród(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
109. Magdalena Zalewska(ur.1956) Słoneczny ogród(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
110. Paulina Zalewska(ur.1981) Lekcja jazzu(2020) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x50 cm (52.5x52.5 z ramą)cena wywoławcza: 500,- |
111. Michał Zalewski(ur.1985) Nieznajoma(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 500,- |
112. Michał Zalewski(ur.1985) Ostatni z bonobo(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 500,- |