52 AUKCJA PROMOCYJNA
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Estera(2020) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 550,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Judyta(2020) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Dzień i Noc(2020) sygn.dat.l.d.akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
4. Svitlana Antsyborenko(ur.1997) Zły sen(2020) sygn.dat.śr.d. litografia (1/2), 23x18.5 cm cena wywoławcza: 80,- |
5. Svitlana Antsyborenko(ur.1997) Geograf(2020) sygn.dat.śr.d. litografia (1/2), 18x22.5 cm cena wywoławcza: 80,- |
6. Agata Bącela(ur.1974) Komplet „Zielone listki”-patera i 6 talerzyków sygn. ceramika szkliwiona, śr.28 i 16 cm cena wywoławcza: 250,- |
7. Agata Bącela(ur.1974) Paterka z żonkilem sygn. ceramika szkliwiona, 4x27x14 cmcena wywoławcza: 100,- |
8. Agata Bącela(ur.1974) Miseczka sygn. ceramika szkliwiona, wys.8, śr.14.5 cm cena wywoławcza: 100,- |
9. Agata Bącela(ur.1974) Misa sygn. ceramika szkliwiona, wys.15, śr.32 cmcena wywoławcza: 240,- |
10. Krystyna Bącela(ur.1951) Paterka na ciastka-biskwitka sygn. ceramika szkliwiona, wys.15 cmcena wywoławcza: 190,- |
11. Magdalena Bezat(ur.1979) Bez tytułu(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x70 cmcena wywoławcza: 450,- |
12. Magdalena Bezat(ur.1979) Burza(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
13. Magdalena Bezat(ur.1979) Sztorm(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
14. Weronika Bober(ur.1996) Quiet and alone(2020) sygn.p.d. akryl, płyta HDF, 60x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
15. Damian Ciszek(ur.1995) REPMAK(2020) sygn.dat.l.d. sitodruk, płótno (e.a.), 59x41.7 cmcena wywoławcza: 300,- |
16. Damian Ciszek(ur.1995) Smog-plakat społeczny(2019) sygn.na odwrociu druk cyfrowy, papier (e.a.), 70x50 cm (73x53 z ramą)cena wywoławcza: 150,- |
17. Damian Ciszek(ur.1995) Grupa W.R.R.R.(2020) sygn.dat.p.d.litografia (e.a.), 21.5x22.5 cm (42x29.8 z p-p) cena wywoławcza: 100,- |
18. Agnieszka Czekaj(ur.1987) Mam nadzieję(2020) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 550,- |
19. Agnieszka Czekaj(ur.1987) Mam wszystko przed sobą(2020) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
20. Monika Dałek(ur.1981) Gdy wchodzę na boisko piłka zawsze jest blisko(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x40 cmcena wywoławcza: 350,- |
21. Monika Dałek(ur.1981) Miasto tonęło w listopadowej mgle(2020) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 350,- |
22. Monika Dałek(ur.1981) Studnia instrumentu wylała ciche melodie(2020) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x40 cmcena wywoławcza: 350,- |
23. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987) Bez tytułu 2(2020) sygn.dat.l.d. tusz, piórko, papier barwiony, 27.7x21.2 cm cena wywoławcza: 200,- |
24. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987) Bez tytułu 3(2020) sygn.dat.p.d. tusz, piórko, papier barwiony, 19.8x30.1 cmcena wywoławcza: 200,- |
25. Maria Domalewska-Walczyk(ur.1987) Bez tytułu 4(2020) sygn.dat.l.d. tusz, piórko, papier barwiony, 22.5x18.2 cm cena wywoławcza: 200,- |
26. Ewelina Figlarska(ur.1995) Chlebiczek(2020) sygn.na odwrociu akryl, odlew gipsowy, papier, płótno, 24x18 cmcena wywoławcza: 300,- |
27. Ewelina Figlarska(ur.1995) Serce nie sługa(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 33x24 cmcena wywoławcza: 300,- |
28. Ewelina Figlarska(ur.1995) Iść, bo już późno-tryptyk(2019) sygn.dat.p.d. linoryt (e.a.), 11x10 cm (każda)cena wywoławcza: 200,- |
29. Grupa Artme Krowy i młyn(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 82x55 cmcena wywoławcza: 450,- |
30. Grupa Artme Latarnia(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 500,- |
31. Grupa Artme Różowa chmura(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
32. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Lipiec II(2020) sygn.dat.p.d. gwasz, akwarela, ołówek, papier, 43x30 cm (w św.p-p, 50x40 z antyramą)cena wywoławcza: 340,- |
33. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Lipiec III(2020) sygn.dat.p.d. gwasz, akwarela, ołówek, papier, 45.5x29 cm (w św.p-p, 50x40 z antyramą)cena wywoławcza: 340,- |
34. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Lipiec IV(2020) sygn.dat.p.d. gwasz, ołówek, papier, 45.3x29.7 cm (w św.p-p, 50x40 z antyramą)cena wywoławcza: 340,- |
35. Paulina Grzelińska(ur.1996) Lekko 2(2020) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
36. Paulina Grzelińska(ur.1996) Miasto moje(2019) sygn.dat.p.d. serigrafia (7/10), 50.5x99.5 cmcena wywoławcza: 150,- |
37. Paulina Grzelińska(ur.1996) Wibracje(2020) sygn.dat.śr.d. serigrafia (3/8), 60.7x60.2 cmcena wywoławcza: 150,- |
38. Gu-Tang Clan V8(2020) sygn.śr.d. szablon, spray, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
39. Gu-Tang Clan Symbols(2020) sygn.na odwrociu sitodruk (4/10), 100x70 cmcena wywoławcza: 200,- |
40. Gu-Tang Clan One dog army strikes again II(2020) sygn.na odwrociu sitodruk (6/10), 100x70 cmcena wywoławcza: 200,- |
41. Marta Horodniczy(ur.1983) Dama Karo(2020) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 39.8x27.8 cm (w św.p-p, 50.5x40.5 z ramą)cena wywoławcza: 380,- |
42. Marta Horodniczy(ur.1983) Dama Kier(2020) sygn.p.d. kredki, papier, 39.8x27.8 cm (w św.p-p, 50.5x40.5 z ramą)cena wywoławcza: 380,- |
43. Marta Horodniczy(ur.1983) Dama Trefl(2020) sygn.l.d. kredki, papier, 39.8x27.8 cm (w św.p-p, 50.5x40.5 z ramą)cena wywoławcza: 380,- |
44. Barbara Jeż Iwańska(ur.1953) Czar lata(2020) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
45. Joanna Jamielucha(ur.1991) Polarna wędrówka(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
46. Joanna Jamielucha(ur.1991) Tygrys(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
47. Joanna Jamielucha(ur.1991) Portret na różowym tle(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 600,- |
48. Wojciech Kaleta(ur.1981) Zmagania(2020) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
49. Wojciech Kaleta(ur.1981) Krok pierwszy(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
50. Wojciech Kaleta(ur.1981) Krok drugi(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
51. Roksana Karczewska(ur.1988) Luna(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta, 80x60 cmcena wywoławcza: 450,- |
52. Magdalena Karwowska(ur.1986) Bez tytułu 13(2020) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
53. Milena Kliszko(ur.1983) Mała czarna(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x90 cm cena wywoławcza: 550,- |
54. Igor Kociński(ur.1995) Bez tytułu(2019) sygn.dat.p.d. linoryt barwny (e.a.), 67x48 cmcena wywoławcza: 180,- |
55. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Figura 7(2020) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 550,- |
56. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Figura 8(2020) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 550,- |
57. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Figura 9(2020) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 90x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
58. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Wyjście z mroku(2020) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 50x40 cm (53x43 z ramą) cena wywoławcza: 380,- |
59. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Przenikanie(2020) sygn.dat.p.d.technika mieszana, papier, 45x30 cm (45.5x30.5 z ramą) cena wywoławcza: 330,- |
60. Julia Kremplewska(ur.1995) Bez tytułu(2020) sygn.p.d.litografia (e.a.), 20x21 cm cena wywoławcza: 80,- |
61. Magdalena Kurek(ur.1979) Niebieska uliczka(2020) sygn.p.d.olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 500,- |
62. Magdalena Kurek(ur.1979) Spanish street(2020) sygn.p.d. olej, płótno, 70x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
63. Magdalena Kurek(ur.1979) Sycylia(2020) sygn.p.d.olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
64. Ewa Najdenow(ur.1967) System I(2020) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 70x60 cmcena wywoławcza: 450,- |
65. Ewa Najdenow(ur.1967) Tu i teraz(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x80 cmcena wywoławcza: 450,- |
66. Ewa Najdenow(ur.1967) Żar chłodu i szarości(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x80 cmcena wywoławcza: 450,- |
67. Agnieszka Paradecka(ur.1993) Ponad(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x80 cmcena wywoławcza: 450,- |
68. Wojciech Piekarski(ur.1980) Morze sygn.l.d. olej, płótno, 50x73 cmcena wywoławcza: 400,- |
69. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996) Pomiędzy niebieskim a cyjanem(2020) sygn.na odwrociu sitodruk (e.a.), 15x15 cm (17.7x17.7 z ramą)cena wywoławcza: 200,- |
70. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996) Przenikanie(2019) sygn.dat.p.d. akwaforta (5/5), 12.8x12.8 cmcena wywoławcza: 80,- |
71. Pola Piestrzeniewicz(ur.1996) Mrs(2020) sygn.p.d. odprysk, akwaforta (2/6), 41.7x29.8 cmcena wywoławcza: 120,- |
72. Magdalena Połacik(ur.1980) Georginia i ktoś(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x40 cmcena wywoławcza: 350,- |
73. Magdalena Połacik(ur.1980) Pierścionki Florentyny(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x60 cmcena wywoławcza: 500,- |
74. Magdalena Połacik(ur.1980) Okazja(2020) sygn.na odwrociuolej, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 500,- |
75. Agata Roszkiewicz(ur.1978) Nenufary(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 30x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
76. Agata Roszkiewicz(ur.1978) Śnieżne Kotły(2020) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x50 cmcena wywoławcza: 350,- |
77. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Zaplątana(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
78. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Pejzaż z bocianem(2020) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 55x46 cmcena wywoławcza: 400,- |
79. Sławomir J. Siciński(ur.1980) 66(2020) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 40x80 cmcena wywoławcza: 400,- |
80. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Pejzaż z błękitem(2020) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
81. Dominik Smolik(ur.1982) Koyama(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
82. Dominik Smolik(ur.1982) Nanzuka(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
83. Dominik Smolik(ur.1982) Taro Nasu(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
84. Paweł Sobczak(ur.1995) Bez tytułu I(2020) sygn.dat.p.d. mezzotinta (6/8), 20.8x29.9 cmcena wywoławcza: 100,- |
85. Paweł Sobczak(ur.1995) Bez tytułu II(2020) sygn.dat.p.d. mezzotinta (5/6), 20.8x29.8 cmcena wywoławcza: 100,- |
86. Paweł Sobczak(ur.1995) Bez tytułu III(2020) sygn.dat.p.d. mezzotinta (9/13), 29.9x20.8 cmcena wywoławcza: 100,- |
87. Paula Solańska(ur.1981) Drzewo kreacji II(2020) sygn. ceramika szkliwiona, wys.26 cmcena wywoławcza: 340,- |
88. Paula Solańska(ur.1981) Sowa turkusowa(2020) sygn. ceramika szkliwiona, wys.16 cmcena wywoławcza: 480,- |
89. Paula Solańska(ur.1981) Talerze-3 sztuki(2018) sygn.p.d. ceramika, śr.22 cm cena wywoławcza: 190,- |
90. Kamila Stępniak(ur.1983) Modern Geisha(2020) sygn.l.d. olej, płótno, 100x80 cmcena wywoławcza: 550,- |
92. Igor Szwach(ur.1994) I(2019) sygn.dat.p.d. litografia (3/4), 30x21.5 cmcena wywoławcza: 100,- |
93. Igor Szwach(ur.1994) II(2019) sygn.dat.p.d. litografia (4/4), 30x21.5 cmcena wywoławcza: 100,- |
94. Igor Szwach(ur.1994) IV(2019) sygn.dat.p.d. litografia (1/4), 30x21.5 cmcena wywoławcza: 100,- |
95. Paweł Świątek(ur.1982) Zmiana(2019) sygn.na odwrociu akryl, szpachla, płótno, 50x70 cmcena wywoławcza: 400,- |
96. Paweł Świątek(ur.1982) Maki(2020) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x100 cmcena wywoławcza: 500,- |
97. Mariola Świgulska(ur.1961) Odpoczynek i tęsknota(2020) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
98. Mariola Świgulska(ur.1961) Płynąć przez sny(2020) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 550,- |
99. Mariola Świgulska(ur.1961) Złota subtelność(2020) sygn.dat.p.d. akryl, szlagmetal, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
100. Vanessa Świgulska(ur.1993) Rozmyty letnim deszczem(2020) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 120x80 cmcena wywoławcza: 600,- |
101. Vanessa Świgulska(ur.1993) Tajemnicza scenografia(2020) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 65x120 cm cena wywoławcza: 550,- |
102. Vanessa Świgulska(ur.1993) W głębinach marzeń(2020) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 80x80 cmcena wywoławcza: 500,- |
103. Paulina Wojnar(ur.1983) Geometric 02(2020) sygn.dat.p.d. olej, srebro, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 600,- |
104. Paulina Wojnar(ur.1983) Geometric 05(2020) sygn.dat.p.d. olej, srebro, płótno, 100x70 cmcena wywoławcza: 500,- |
105. Anna Woźniak(ur.1991) Bez tytułu(2020) sygn.l.d. akryl, płótno, 60x40 cm cena wywoławcza: 350,- |
106. Anna Woźniak(ur.1991) Bez tytułu(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x35 cmcena wywoławcza: 400,- |
107. Anna Woźniak(ur.1991) Bez tytułu(2019) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 350,- |
108. Piotr Woźniak(ur.1989) Oumuamua(2020) sygn.p.d. odlew aluminiowy, akryl, farba drukarska, płyta, 100x70 cmcena wywoławcza: 500,- |
109. Agnieszka Wronowska(ur.1985) Zwierzenie(2020) sygn.p.d. akryl, ołówek, kredka, płótno, 90x90 cmcena wywoławcza: 550,- |
110. Magdalena Zalewska(ur.1956) Pani noc(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x70.5 cmcena wywoławcza: 450,- |
111. Magdalena Zalewska(ur.1956) Kobieta z parasolką(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
112. Magdalena Zalewska(ur.1956) W świetle księżyca(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x70 cmcena wywoławcza: 450,- |
113. Paulina Zalewska(ur.1981) W krainie wodnych koni(2020) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x90 cmcena wywoławcza: 500,- |
114. Paulina Zalewska(ur.1981) Człowiek orkiestra(2020) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x50 cmcena wywoławcza: 400,- |
115. Paulina Zalewska(ur.1981) Happy car(2020) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x60 cmcena wywoławcza: 400,- |
116. Agata Bajszczak(ur.1982) Zapętlenie(2020) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cmcena wywoławcza: 600,- |