38 AUKCJA PROMOCYJNA
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Czwarty skok(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Królewska purpura(2014) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Królewski błękit(2017) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
6. Monika Dałek(ur.1981) Jestem jednokierunkową drogą(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
7. Monika Dałek(ur.1981) Miasto zmienia się szybciej niż serce śmiertelnika(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
8. Monika Dałek(ur.1981) Stałość twoich ramion jest katalizatorem(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
9. Sławomir Danielski(ur.1986) Iluzja X(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
10. Sławomir Danielski(ur.1986) Iluzja XI(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
11. Sławomir Danielski(ur.1986) The Boss(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
12. Marcin Dembowski(ur.1979) SPOŁEM(2013) sygn.na odwrociu technika mieszana, płyta HDF, 25.2x30.2 cm (32.5x37.5 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
13. Marcin Dembowski(ur.1979) Polska flaga(2013) sygn.na odwrociu technika mieszana, płyta HDF, 34.2x43 cm (43x51 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
14. Marcin Dembowski(ur.1979) 2146(2013) sygn.na odwrociu technika mieszana, płyta HDF, 29.7x24 cm (37x31 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
15. Ilona Foryś(ur.1980) Violet(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
16. Ilona Foryś(ur.1980) Black Jaguar(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
18. Klaudia Funkiewicz(ur.1991) Gesty II(2016) sygn.na odwrociu pastel, papier, 39x29 cm (w św.p-p, 51x41 z ramą) cena wywoławcza: 380,- |
19. Klaudia Funkiewicz(ur.1991) Pop(2016) sygn.na odwrociu technika mieszana, papier, 39x29.5 cm (w św.p-p, 51x41 z ramą) cena wywoławcza: 380,- |
20. Izabela Gałązka(ur.1984) Kompozycja 1(2017) sygn.p.d. olej, płótno, 92x65 cm cena wywoławcza: 400,- |
21. Izabela Gałązka(ur.1984) Akt V(2017) sygn.p.d. olej, płótno, 65x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
22. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 05.44(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120.5x120.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
23. Grupa Artme Bitwa(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
24. Grupa Artme Św. Izydor(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
26. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Lipiec IV(2017) sygn.dat.p.d. pastel, papier, 61x44 (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
27. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Październik II(2017) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 67.5x47 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
28. Agata Hejchman(ur.1990) Cierpliwość(2016) sygn.na odwrociu fotografia (1/25), 40x60 cm (50x70 rozmiar arkusza) cena wywoławcza: 300,- |
29. Agata Hejchman(ur.1990) Skromność(2016) sygn.na odwrociu fotografia (1/25), 40x60 cm (50x70 rozmiar arkusza) cena wywoławcza: 300,- |
30. Anna Huliadyk(ur.1991) Black Bird(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60х100 cm cena wywoławcza: 400,- |
31. Joanna Jamielucha(ur.1991) Błękitna(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
32. Joanna Jamielucha(ur.1991) Różowa(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
33. Joanna Jamielucha(ur.1991) Wyżeł weimarski(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
34. Dominik Janyszek(ur.1990) 2486(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
35. Dominik Janyszek(ur.1990) 2759(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
37. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
38. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
39. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
40. Marcin Jaszczak(ur.1975) Łęgi(2017) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 50x50 cm (53.5x53.5 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
42. Wojciech Kaleta(ur.1981) Wschód księżyca(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x33 cm cena wywoławcza: 300,- |
43. Wojciech Kaleta(ur.1981) Zielona przestrzeń(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
44. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Wieża w Szinear w oparciu o kantatę „Babel” Igora Stravinsky’ego(2017) sygn.dat.p.d. technika własna, papier, 68x31 cm (68.5x31.5 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
45. Roksana Karczewska(ur.1988) Forest stories I(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 85x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
46. Roksana Karczewska(ur.1988) Forest stories II(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 85x75 cm cena wywoławcza: 400,- |
47. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto 1601(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
48. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto 8088(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
49. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto 711(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
50. Anna Kołakowska(ur.1982) Seashore II(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
51. Anna Kołakowska(ur.1982) Lady in blue(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
52. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Hommage a Peer Gynt 3(2004) sygn.p.d. technika mieszana, papier, 23x15 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
53. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Kobiece Historie 3(2014) sygn.dat.śr.d. technika mieszana, papier, 29.5x20 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
54. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Chłodne wieczory(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x40 cm cena wywoławcza: 380,- |
55. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Przyjaciółki(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 380,- |
56. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Nieobecna(2017) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 90x54 cm (103x73 z ramą) cena wywoławcza: 530,- |
57. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Żywioły wędrujące(2017) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 49.5x59.5 cm (53x63 z ramą) cena wywoławcza: 380,- |
58. Agnieszka Krzak(ur.1992) The mirror(2017) sygn.na odwrociu fotografia cyfrowa (1/2), 50x70 cm (52.5x72.5 z ramą) cena wywoławcza: 300,- |
59. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XXXIX(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 81.5x61.5 cm cena wywoławcza: 350,- |
60. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XL(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 81.5x61.5 cm cena wywoławcza: 350,- |
61. Sebastian Kularski(ur.1980) Tańczące drzewa(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 90x110.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
62. Magdalena Kurek(ur.1979) Nieśpieszna lekkość życia na Korsyce(2017) sygn.p.d. olej, płótno, 90x105 cm cena wywoławcza: 500,- |
63. Magdalena Kurek(ur.1979) Florencja-miasto geniuszy(2017) sygn.p.d. olej, płótno, 65x110 cm cena wywoławcza: 400,- |
64. Elżbieta Kusińska(ur.1962) Czerwony(2017) sygn.p.d. grafika cyfrowa, PCV (1/3), 70x50 cm cena wywoławcza: 120,- |
65. Elżbieta Kusińska(ur.1962) Niebieski(2017) sygn.p.d. grafika cyfrowa, PCV (1/3), 70x50 cm cena wywoławcza: 120,- |
66. Donata Lesińska(ur.1954) Wiśniowy sad-komplet do herbaty(2016) sygn. ceramika szkliwiona, czajnik wys.13, cukiernica wys.10, 3 czarki wys.7, 7.5, 8.5 cm cena wywoławcza: 440,- |
67. Donata Lesińska(ur.1954) Wschodni błękit-komplet do herbaty(2017) sygn. ceramika szkliwiona, czajnik wys.14.5, 2 czarki wys.5.5 i 6.5 cm cena wywoławcza: 290,- |
68. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Przejście(2017) sygn.na odwrociu akryl, szpilki, deska, 70x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
69. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969) Mrs chief(2017) sygn.l.d. akryl, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
70. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969) Siren(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
71. Kajetan Luteracki(ur.1993) Wakacje w mieście 2(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x40 cm (57x56.5 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
72. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984) Szklarnia II(2017) sygn.p.d. olej, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
73. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984) Szklarnia III(2017) sygn.p.d. olej, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
74. Kamila Majcher(ur.1982) Gallina(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
75. Kamila Majcher(ur.1982) Soil(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
76. Kamila Majcher(ur.1982) Rudyment(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 90x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
77. Jacek Malinowski(ur.1969) Buonanotte Toscana sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
78. Igor Mościcki(ur.1979) Planeta Małp(2017) sygn.śr.g.dat.p.g. olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
79. Justyna Mroczek(ur.1983) Friend I(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x120 cm cena wywoławcza: 400,- |
80. Justyna Mroczek(ur.1983) Friend II(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 120x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
81. Justyna Mroczek(ur.1983) Pejzaż(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
82. Ewa Najdenow(ur.1967) Fenix(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x61 cm cena wywoławcza: 300,- |
83. Ewa Najdenow(ur.1967) Matka Ikara(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x61 cm cena wywoławcza: 300,- |
84. Ewa Najdenow(ur.1967) Siatkówka plażowa(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
85. Jakub Napieraj(ur.1991) 21.00(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 75x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
87. Danuta Niklewicz(ur.1953) Nocny spacer(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
88. Igor Obara(ur.1994) Bez tytułu I(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
89. Igor Obara(ur.1994) Bezdomny(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
90. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Jeżowiec-rzeźba(2015) sygn. porcelana szkliwiona, wys. 15 cm cena wywoławcza: 190,- |
91. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Waza(2017) sygn. kamionka szkliwiona, wys. 24.5 cm cena wywoławcza: 320,- |
92. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Misa(2017) sygn. kamionka szkliwiona, wys. 17 cm cena wywoławcza: 320,- |
93. Agnieszka Paradecka(ur.1993) Na Zdrowie sygn.p.d. akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
94. Julia Piaskowska(ur.1995) Pistacja(2017) sygn.dat.p.d. technika własna, płótno, 40x30.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
95. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura(2017) sygn.dat.p.g. olej, płótno, 46x61 cm (57x72 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
96. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż jesienny(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 53x78.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
97. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż leśny(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 70x120 cm cena wywoławcza: 400,- |
98. Magdalena Połacik(ur.1980) Młode pędy Georginii(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
99. Magdalena Połacik(ur.1980) Kompozycja na chrząszcze i Georginię(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
100. Piotr Romanowski(ur.1973) Wspomnienie(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 46x61 cm cena wywoławcza: 300,- |
101. Piotr Romanowski(ur.1973) Pejzaż z rowerem(2016) sygn.dat.p.d. akwarela, papier, 23.3x17.3 cm (w św.p-p, 35x28 z antyramą) cena wywoławcza: 300,- |
102. Agata Roszkiewicz Pejzaż z łódką(2017) sygn.p.d. olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
103. Lewi Rozencwajg(ur.1986) Bez tytułu 15(2017) sygn.p.d. akryl, olej, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
104. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Blue waves(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
105. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Mazur(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
106. Małgorzata Rusiecka(ur.1988) Ocean(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 73x54.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
107. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Afrykanka(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
108. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Chłopiec i koń(2017) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 102x76 cm cena wywoławcza: 400,- |
109. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Autoportret(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
110. Sebastian Skowroński(ur.1976) Inner and Outer 62,63,64,65,66-poliptyk(2017) sygn.dat.p.d. drzeworyt (2/4), 15x8 cm (każdy) cena wywoławcza: 380,- |
111. Paula Solańska(ur.1981) Płomykówka II(2017) sygn. ceramika szkliwiona, wys.18 cm cena wywoławcza: 250,- |
112. Paula Solańska(ur.1981) Patchwork(2017) sygn. ceramika szkliwiona, wys.18 cm cena wywoławcza: 190,- |
113. Paula Solańska(ur.1981) Aqua(2017) sygn. ceramika szkliwiona, 21x20x5.5 cm cena wywoławcza: 190,- |
114. Łukasz Stobiecki(ur.1977) Łagodna(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 110x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
115. Barbara Hanna Szwedowska(ur.1994) Kosmos(2017) sygn.dat.p.d. technika mieszana, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
116. Barbara Hanna Szwedowska(ur.1994) W pokoju(2017) sygn.dat.p.d. technika mieszana, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
117. Mariola Świgulska(ur.1961) Jesienna aura(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
118. Mariola Świgulska(ur.1961) Lekki podmuch z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
119. Mariola Świgulska(ur.1961) Retrospekcje(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
120. Vanessa Świgulska(ur.1993) Podróż w czasie(2017) sygn.dat.p.d. assemblage, płótno, 50.5x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
121. Vanessa Świgulska(ur.1993) Kosmiczne kryształy(2017) sygn.dat.p.d. assemblage, płótno, 50.5x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
122. Marta Wincencjusz(ur.1981) Sen(2017) sygn. ceramika, brąz, piaskowiec, 33x19x21 cm cena wywoławcza: 1.250,- |
123. Piotr Woźniak(ur.1989) Plankton(2017) sygn.dat.p.d. druk wypukły, akwarela, collage, 32x14.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
124. Piotr Woźniak(ur.1989) Jerup nocą(2017) sygn.dat.p.d. druk wypukły, akwarela, collage, 23x31 cm cena wywoławcza: 300,- |
125. Piotr Woźniak(ur.1989) Na dachu(2017) sygn.dat.p.d. druk wypukły, akwarela, collage, 15.5x21.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
126. Paulina Zalewska(ur.1981) Carnival Children(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
127. Paulina Zalewska(ur.1981) Don Kichot(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
128. Paulina Zalewska(ur.1981) Księżycowa gondola(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
129. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
130. Michał Zalewski(ur.1985) Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
131. Tomasz Żochowski(ur.1988) Pięknisie(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x110 cm cena wywoławcza: 450,- |
132. Tomasz Żochowski(ur.1988) Naiwniak 1(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
133. Tomasz Żochowski(ur.1988) Dumna Dama(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 38x46.5 cm (47.5x56 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |