II AUKCJA PROMOCYJNA - DRUGI KROK
sobota, 9 października 2010 r., godz. 12:00
Do ceny sprzedaży będzie doliczana opłata manipulacyjna w wysokości 25 %.
1. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Akt 1(2009) sygn.śr.g. olej, płótno, 20x20 cm cena: 500,- |
2. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Akt 2(2009) sygn.śr. olej, płótno, 20x20 cm cena: 500,- |
3. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Akt 3(2009) sygn.na odwrociu olej, płótno, 20x20 cm cena: 500,- |
4. Izabela Chamczyk(ur.1980) Święty autoportret(2006) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 50x40 cm cena: 500,- |
5. Izabela Chamczyk(ur.1980) Nie dotykaj 2(2005) sygn.na odwrociu ołówek, olej, płótno, 120x80 cm cena: 500,- |
6. Izabela Chamczyk(ur.1980) Obok(2007) sygn.na odwrociu technika własna, szyfon/ płótno, 90x30 cm cena: 500,- |
7. Izabela Cieszko(ur.1978) Konkubinat(2010) sygn. dat.na odwrociu olej, płótno/deska, 27,5x20 cm cena: 500,- |
8. Izabela Cieszko(ur.1978) Anihilacja 1 - dlaczego nie deportować kobiet w czarnych stringach?(2010) sygn.p.d. olej, akryl, płótno, 38x46 cm cena: 500,- |
9. Izabela Cieszko(ur.1978) Anihilacja 2 - dlaczego nie deportować kobiet w czarnych stringach?(2010) sygn.p.d. olej, akryl, płótno, 38x46 cm cena: 500,- |
10. Iwona Demko(ur.1974) Sheela-na-gig(2010) sygn. technika własna, 59x40x13 cm cena: 500,- |
11. Teodor Durski(ur.1976) We wtorek(2007) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 40x45 cm cena: 500,- |
12. Teodor Durski(ur.1976) Szepty II(2008) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 33x33 cm cena: 500,- |
13. Teodor Durski(ur.1976) Czarny kot(2006) sygn.dat.p.d. serigrafia (11/19), 30x30 cm cena: 150,- |
14. Nestoras Fanaras(ur.1975) Conclusion of course(2006) sygn.p.d. olej, płótno, 128x79 cm cena: 500,- |
15. Nestoras Fanaras(ur.1975) The creator(2010) sygn.p.d. olej, płótno, 95x72 cm cena: 500,- |
16. Nestoras Fanaras(ur.1975) Słoneczko(2010) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 124x106 cm cena: 500,- |
17. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975) Intruz(2010) sygn.l.d. akryl, płótno, 90x90 cm cena: 500,- |
18. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975) Ponieważ jesteś tego warta(2010) sygn.l.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena: 500,- |
19. Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975) Kit-kat(2008) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena: 500,- |
20. Beata Jarmuż(ur.1978) Lot IV(2010) sygn.na podstawie żywica, metal, 46x31x23 cm cena: 500,- |
21. Beata Jarmuż(ur.1978) Lot V(2010) sygn.na podstawie żywica, metal, płyta CD, 44x10x9 cm cena: 500,- |
22. Beata Jarmuż(ur.1978) Wenus(2010) sygn.na podstawie ceramika, metal, poxilina, 45,5x9x4 cm cena: 500,- |
23. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Bez tytułu 1(2010) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x60 cm cena: 500,- |
24. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Bez tytułu 2(2010) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x81 cm cena: 500,- |
25. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Rose Woman sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x40 cm cena: 500,- |
26. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Pejzaż wiśniowy(2009) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 110x110 cm cena: 500,- |
27. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Jarzębiny i pole(2009) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 70x40 cm cena: 500,- |
28. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Jarzbina i wierzba(2009) sygn.dat.p.d. olej, tektura, 50x70 cm cena: 500,- |
29. Marcin Kłys(ur.1971) Kompozycja abstrakcyjna 50(2010) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x70 cm cena: 500,- |
30. Marcin Kłys(ur.1971) Kompozycja abstrakcyjna 51(2010) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x73 cm cena: 500,- |
31. Marcin Kłys(ur.1971) Krajobraz abstrakcyjny(2010) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena: 500,- |
32. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Akt I(2010) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 46x68,5 cm cena: 500,- |
33. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Akt II(2010) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 46x68,5 cm cena: 500,- |
34. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Akt III sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm cena: 500,- |
35. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Przestrzenie 001-dyptyk(2010) sygn.na odwrociu technika własna, 40x80, 30x80 cm cena: 500,- |
36. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Przestrzenie 002-poliptyk(2010) sygn.na odwrociu technika własna, 25x25 cm (9 elementów) cena: 500,- |
37. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Przestrzenie 003-poliptyk(2010) sygn.na odwrociu technika własna, 40x40 cm (4 elementy) cena: 500,- |
38. Katarzyna Miller(ur.1978) Pejzaż jesienny(2010) sygn.dat.na odwrociu akryl, pastel, olej, płótno, 73x92 cm cena: 500,- |
39. Katarzyna Miller(ur.1978) Lustro(2010) sygn.dat.na odwrociu akryl, olej, płótno, 100x120 cm cena: 500,- |
40. Katarzyna Miller(ur.1978) Bez tytułu(2010) sygn.dat.na odwrociu akryl, olej, płótno, 100x100 cm cena: 500,- |
41. Kamil Rzęsiewicz(ur.1983) Letojani(2010) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 120x100 cm cena: 500,- |
42. Kamil Rzęsiewicz(ur.1983) Cefalu(2010) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 104x94 cm cena: 500,- |
43. Kamil Rzęsiewicz(ur.1983) Pola(2010) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x120 cm cena: 500,- |
44. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978) Rosa de Umbra(2010) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena: 500,- |
45. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978) Portret Limony II(2010) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 100x81 cm cena: 500,- |
46. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978) Element trzeci(2010) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena: 500,- |
47. Marzena Turek-Gaś(ur.1972) Shapes of Body I(2010) sygn.dat.na odwrociu olej, akryl, tektura, 30x21 cm cena: 500,- |
48. Marzena Turek-Gaś(ur.1972) Shapes of Body II(2010) sygn.dat.na odwrociu olej, akryl, tektura, 30x21 cm cena: 500,- |
49. Marzena Turek-Gaś(ur.1972) Blue Man(2009) sygn.dat.na odwrociu olej, akryl, tektura, 30x21 cm cena: 500,- |
50. Małgorzata Wielek-Mandrela(ur.1976) Mama & kid(2008) sygn.dat.na odwrociu technika mieszana, płótno, 40x35 cm cena: 500,- |
51. Małgorzata Wielek-Mandrela(ur.1976) Bukiet mały(2009) sygn.dat.na odwrociu olej, płótno, 30x40 cm cena: 500,- |
52. Maria Zielińska(ur.1934) Pejzaż(1982) sygn.p.d. akwarela, papier, 41,5x29,5 cm cena: 500,- |
53. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977) Falbanki(2010) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, płótno, 100x81 cm cena: 500,- |
54. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977) Otulona(2010) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, płótno, 100x81 cm cena: 500,- |
55. Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977) Czerwone rękawiczki(2010) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, płótno, 81x100 cm cena: 500,- |
56. Agnieszka Borkowska(ur.1978) Bez tytułu(2009) sygn.śr.d. olej, płótno, 73x92 cm cena: 500,- |
57. Agnieszka Borkowska(ur.1978) Bez tytułu(2010) sygn.l.d. olej, płótno, 100x100 cm cena: 500,- |
58. Agnieszka Borkowska(ur.1978) Bez tytułu(2010) sygn.śr.d. olej, płótno, 73x92 cm cena: 500,- |