XX AUKCJA PROMOCYJNA
1. Maciej Andrzejewski(ur.1983) View(2013) sygn.p.d. sitodruk (3/5), 70x100 cm cena wywoławcza: 150,- |
2. Maciej Andrzejewski(ur.1983) Roar(2013) sygn.p.d. sitodruk (5/6), 70x100 cm cena wywoławcza: 150,- |
3. Agata Bajszczak(ur.1982) Kosmiczne Kaprysy(2013) sygn.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Erotikon 1(2013) sygn.p.d. olej, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
5. Agata Bajszczak(ur.1982) Erotikon 2(2013) sygn.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
6. Anna Baranowska(ur.1984) Z cyklu „Kadry z życia dziecka”(2010) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
7. Anna Baranowska(ur.1984) Kiedy jej ręce obejmowały Świat z cyklu „Stan Zatracenia-Ornamenty Uczuć”(2011) sygn.na odwrociu obraz ceramiczny, 20x20 cm (24x24 w ramie) cena wywoławcza: 300,- |
8. Anna Baranowska(ur.1984) Stałam nad nim bezsilna „Stan Zatracenia-Ornamenty Uczuć”(2011) sygn.na odwrociu obraz ceramiczny, 20x20 cm (24x24 w ramie) cena wywoławcza: 300,- |
9. Agata Bącela(ur.1974) Patera moderne sygn. ceramika szkliwiona, 5.5x31x30 cm cena wywoławcza: 200,- |
10. Agata Bącela(ur.1974) Patera wiosenna sygn. ceramika szkliwiona, 7.5x38x25 cm cena wywoławcza: 250,- |
11. Agata Bącela(ur.1974) Komplet „Koper”-patera i 6 talerzyków sygn. ceramika szkliwiona, śr. 30 i 14 cm cena wywoławcza: 250,- |
12. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Dama na stole(2013) sygn.na odwrociu akryl, papier, 50x70 cm cena wywoławcza: 200,- |
13. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Dama z pieskiem(2013) sygn.na odwrociu akryl, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 300,- |
14. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Relict XXXIV(2013) sygn.l.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
15. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Waterland XI(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
16. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Wiadomo, że artystów należy traktować inaczej(2009) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
17. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Lotto/praxis(2010) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
18. Angelika Brzostowska-Pociecha(ur.1979) Bez tytułu sygn.l.d. olej, akryl, płótno, 100x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
19. Angelika Brzostowska-Pociecha(ur.1979) Bez tytułu sygn.l.d. olej, akryl, płótno, 92x65 cm cena wywoławcza: 400,- |
20. Monika Buczyńska(ur.1987) Zielony park(2012) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 50x60 cm (59.5x70 w ramie) cena wywoławcza: 400,- |
21. Monika Buczyńska(ur.1987) Nenufary Giverny(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 46x61 cm cena wywoławcza: 300,- |
22. Monika Buczyńska(ur.1987) Pastelowa jesień(2013) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
23. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Zniebieściała(2013) sygn.p.d. akryl,olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
24. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Poszukiwania-tryptyk( 2013) sygn.na odwrociu akryl, collage, olej, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm cena wywoławcza: 300,- |
25. Monika Dałek(ur.1981) Nie odliczam czasu(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x96 cm cena wywoławcza: 500,- |
26. Monika Dałek(ur.1981) Passion for freedom(2013) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
27. Monika Dałek(ur.1981) Tutaj(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
28. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 26(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
29. Ziemowit Fincek(ur.1988) Motylowy taniec(2013) sygn.dat.p.d. technika mieszana, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
30.
31. Ilona Foryś(ur.1980) Paris Paris(2013) sygn.na odwrociu olej, spray, werniks, płótno, 30x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
32. Ilona Foryś(ur.1980) Bezkompromisowo silna(2013) sygn.na odwrociu olej, akryl, spray, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
33. Ilona Foryś(ur.1980) Rihanna(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 25x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
34. Rafał Frankiewicz(ur.1970) Camille(2013) sygn. masa mineralna, 35x53x5 cm cena wywoławcza: 300,- |
35. Rafał Frankiewicz(ur.1970) Katarzyna J.(2012) sygn. gips, 64x51x45 cm cena wywoławcza: 1.000,- |
36. Rafał Frankiewicz(ur.1970) Vladimir Malakhov i Polina Siemionova(2010) sygn. masa ceramiczna, 28.5x38x10 cm cena wywoławcza: 350,- |
37. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Harpia(2013) sygn. brąz patynowany, kamień, 38x24.5x13.5 cm cena wywoławcza: 1.500,- |
38. Andrzej Fydrych(ur.1983) AUDIUS XI(2013) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
39. Andrzej Fydrych(ur.1983) AUDIUS XII(2013) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 60x120 cm cena wywoławcza: 400,- |
40. Andrzej Fydrych(ur.1983) AUDIUS XIII(2013) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 60x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
41. Izabela Gałązka(ur.1984) Neona(2013) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 89x116 cm cena wywoławcza: 500,- |
42. Izabela Gałązka(ur.1984) Podwórze 2(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
43. Izabela Gałązka(ur.1984) Ulica w Besançon po deszczu(2013) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
44. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) Od(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 110x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
45. Grupa Artme Nad morzem(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
46. Grupa Artme Before flight(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
47. Grupa Artme Two Reflections Into One(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
48. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu(2011) sygn.p.d. akwarela, gwasz, papier, 100x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
49. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Postać(2009) sygn.dat.p.d. akwarela, pastel, papier, 35x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
50. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Od jutra biegam(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
51. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Patisony(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 30x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
52. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Bez ciążenia(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 30x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
53. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Kalejdoskop(2013) sygn.dat.p.d. technika mieszana, collage, pilśnia, lakier, 37x38 cm (44x44.5 w ramie) cena wywoławcza: 500,- |
54. Marcin Jaszczak(ur.1975) Małgorzata(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90x81 cm cena wywoławcza: 400,- |
55. Marcin Jaszczak(ur.1975) Noc Kupały(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 70.5x78.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
56. Marcin Jaszczak(ur.1975) Świt(2013) sygn.dat.p.d. akryl, olej, płótno, 46.5x70.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
57. Wojciech Kaleta(ur.1981) Improwizacja V(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 38x46 cm cena wywoławcza: 300,- |
58. Wojciech Kaleta(ur.1981) Byłem tam(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 46x38 cm cena wywoławcza: 300,- |
59. Natalia Kalisz(ur.1988) Weltschmerz(2013) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier (e.a.), 111x37 cm (125x57 w ramie) cena wywoławcza: 400,- |
60. Natalia Kalisz(ur.1988) Pożegnanie AGLA(2013) sygn.dat.p.d. olej, akryl, papier, 41x28 cm (74x54 w ramie) cena wywoławcza: 350,- |
61. Natalia Kalisz(ur.1988) Autoportret w swetrze(2013) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier (e.a.), 68x38 cm (74x54 w ramie) cena wywoławcza: 350,- |
62. Roksana Karczewska(ur.1988) Fauna III(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 110x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
63. Roksana Karczewska(ur.1988) Fauna VI(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 94x67 cm cena wywoławcza: 400,- |
64. Joanna Kądziela(ur.1977) Drzewa w feerii barw-dyptyk(2013) sygn.na odwrociu olej, tektura, 11.7x15.2, 11.7x15.2 cm cena wywoławcza: 300,- |
65. Joanna Kądziela(ur.1977) Krajobraz z zielenią-dyptyk(2013) sygn.na odwrociu olej, tektura, 14.1x22.8, 14.1x22.8 cm cena wywoławcza: 300,- |
66. Joanna Kądziela(ur.1977) Żywioł ziemi w tonacji pastelowej-dyptyk(2013) sygn.na odwrociu olej, tektura, 12x10.2, 12.2x10.2 cm cena wywoławcza: 300,- |
67. Grzegorz Klimek(ur.1987) Powoli do przodu(2013) sygn.dat.l.g. tempera, żywica szelakowa, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
68. Grzegorz Klimek(ur.1987) Posąg manekina(2013) sygn.dat.l.g. tempera, żywica szelakowa, płótno, 120x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
69. Grzegorz Klimek(ur.1987) Deal(2012) sygn.l.g. tempera, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
70. Kasia Klon(ur.1986) W Otchłani 1(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta, akwatinta barwna (3/4), 15x10.5 cm cena wywoławcza: 50,- |
71. Kasia Klon(ur.1986) W Otchłani 2(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta, akwatinta (5/5), 15x10.5 cm cena wywoławcza: 50,- |
72. Kasia Klon(ur.1986) W Otchłani 3(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta, akwatinta (4/8), 15x10.5 cm cena wywoławcza: 50,- |
73. Marcin Kłys(ur.1971) Miasto dymu(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
74. Katarzyna Kobylarz(ur.1982) Pejzaż jesienny sygn.p.d. olej, sklejka, 52x70 cm (62x79 w ramie) cena wywoławcza: 350,- |
75. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Chusta(2013) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
76. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Światła(2013) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
77. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Odpoczynek(2013) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
78. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Zima(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
79. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Ryba na stole(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
80. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984) On ice(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
81. Bartłomiej Koter(ur.1984) Biało sygn.p.d. akwarela, papier/pilśnia, 36.5x52 cm (w św.p-p) (52x67 w ramie) cena wywoławcza: 400,- |
82. Bartłomiej Koter(ur.1984) Kościół w sierpeckim skansenie sygn.p.d. akwarela, papier/pilśnia, 38.5x28 cm cena wywoławcza: 400,- |
83. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Jesień(2010) sygn.na odwrociu monotypia olejna, tusz, papier/tektura, 62x43 cm cena wywoławcza: 300,- |
84. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Oczyszczenie(2013) sygn.dat.p.d. akryl, akwaforta, akwatinta, papier/tektura (1/1), 56.5x39.5 cm (66x45.5 z p-p) cena wywoławcza: 300,- |
85. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Czerwony(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
86. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura IX(2013) sygn.dat.p.d. technika własna, pilśnia, 75.5x60 cm (77.5x62 w ramie) cena wywoławcza: 350,- |
87. Donata Lesińska(ur.1954) Srebrny anioł w czerwonej sukni sygn. ceramika szkliwiona, 46x26x21 cm cena wywoławcza: 625,- |
88. Donata Lesińska(ur.1954) Patera i butelka na oliwę w błękitne piórka sygn. ceramika szkliwiona, patera: śr.23, butelka: wys.15 cm cena wywoławcza: 375,- |
90. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Miejsce(2013) sygn.na odwrociu technika własna, akryl, guma, emalia, deska, 50x50x8 cm cena wywoławcza: 300,- |
91. Kamila Majcher(ur.1982) Indie(2013) sygn.p.d. olej, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
92. Kamila Majcher(ur.1982) Krowa(2013) sygn.p.d. olej, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
93. Kamila Majcher(ur.1982) Rikszarz(2013) sygn.p.d. olej, płótno, 60x73 cm cena wywoławcza: 300,- |
94. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Łowickie ogrody-dyptyk(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x70, 70x70 cm (73.5x144 w ramie) cena wywoławcza: 600,- |
95. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Tajemnice traw-dyptyk(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 40x60, 40x60 cm (43x123.5 w ramie) cena wywoławcza: 500,- |
96. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Kłobuk Łowicki(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x50 cm (102x52 w ramie) cena wywoławcza: 500,- |
97. Aleksandra Matyka(ur.1987) Kobieta(2013) sygn.p.d. akryl, płótno/pilśnia, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
98. Aleksandra Matyka(ur.1987) Akt na podłodze(2014) sygn.na odwrociu tusz, papier, 29.5x42 cm cena wywoławcza: 200,- |
99. Anna Michalczenia(ur.1987) Pejzaż(2009) sygn.dat.p.d. akwatinta (1/4), 27.3x67.6 cm cena wywoławcza: 100,- |
100. Anna Michalczenia(ur.1987) Pejzaż-tryptyk(2013) sygn.dat.p.d. akwatinta (1/8), 9x18.8, 7.7x19, 8.6x18 cm cena wywoławcza: 150,- |
101. Justyna Mroczek(ur.1983) Kamion(2007) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 101x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
102. Aneta Nowak(ur.1985) Bez tytułu sygn.dat.p.d. olej, piasek, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
103. Aneta Nowak(ur.1985) Zderzenia materii(2010) sygn.na odwrociu olej, szlagmetal, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
104. Bogumiła Owsiak(ur.1976) Howt-dyptyk(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 15x15, 15x15 cm cena wywoławcza: 300,- |
105. Bogumiła Owsiak(ur.1976) Light House-Howt-tryptyk(2013) sygn.p.d. i na odwrociu akryl, płótno, 15x15, 15x15, 15x15 cm cena wywoławcza: 300,- |
106. Bogumiła Owsiak(ur.1976) Howt-widok z góry-dyptyk(2013) sygn.p.d. i na odwrociu akryl, płótno, 24x18.5, 24x18.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
107. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z ananasem sygn.p.g. olej, płótno, 50x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
108. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z dzbankiem art déco sygn.p.d. olej, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
109. Wojciech Piekarski(ur.1980) Śpiąca modelka sygn.p.d. olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
110. Magdalena Połacik(ur.1980) Harmonistka(2013/2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
111. Magdalena Połacik(ur.1980) Doboszka-dyptyk(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x40, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
112. Joanna Proszak(ur.1985) Popołudnie w Altei(2013) sygn.p.d. olej, płótno, 53.5x64.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
113. Joanna Proszak(ur.1985) Szkic z Hammametu(2013) sygn.p.d. olej, płótno, 23.5x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
114. Łukasz Rojewski(ur.1971) Dziady(2013) sygn. ceramika raku, wapień, piaskowiec, 23x40x16.5 cm cena wywoławcza: 750,- |
115. Michał Rybiński(ur.1982) Motocyklista z cyklu „Wędrowcy”(2007) sygn. brąz, granit, 23x34x12 cm cena wywoławcza: 1.500,- |
116. Małgorzata Sęk(ur.1973) Remember Summer 7(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
117. Małgorzata Sęk(ur.1973) Morning In Blue(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
118. Dominik Smolik(ur.1982) Cudowne lato 1986 roku(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
119. Dominik Smolik(ur.1982) Leisure time(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
120. Artur Sobieszek(ur.1970) Na Warmii(2014) sygn.p.d. olej, akryl, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
121. Paula Solańska(ur.1981) Misa-Kwiat 3 sygn. ceramika szkliwiona, wys.13, śr.29.5 cm cena wywoławcza: 130,- |
122. Paula Solańska(ur.1981) Misa-Kwiat 4 sygn. ceramika szkliwiona, wys.13, śr.28.5 cm cena wywoławcza: 130,- |
123. Kamila Stępniak(ur.1983) Girls sygn.p.d. olej, płótno, 90x140 cm cena wywoławcza: 500,- |
124. Kamila Stępniak(ur.1983) Suzi Qiu sygn.p.d. olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
125. Magdalena Surmacz(ur.1978) Audrey-dzbanek do herbaty sygn. ceramika szkliwiona, malowana na szkliwie, 26.5x22.5x14 cm cena wywoławcza: 180,- |
126. Magdalena Surmacz(ur.1978) Pejzaż kosmiczny(2012) sygn.na odwrociu technika mieszana, papier, 13.5x17.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 200,- |
127. Magdalena Surmacz(ur.1978) Misa ażurowa sygn. ceramika szkliwiona, 17.5x51.5x32 cm cena wywoławcza: 230,- |
128. Monika Synak(ur.1984) Zebrowo sygn.l.d. akryl, płótno, 40x100 cm cena wywoławcza: 300,- |
129. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Piano concert(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
130. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Dance(2013) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
131. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Into the side(2013) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
132. Diana Szawłowska(ur.1987) Martwa natura sygn.na odwrociu olej, tektura, 24x33 cm cena wywoławcza: 300,- |
133. Agata Szczerbicka(ur.1979) Czerwone tulipany I(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
134. Agata Szczerbicka(ur.1979) Makóweczki(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
135. Izabela Tomaszewska(ur.1986) Zarzewie(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
136. Izabela Tomaszewska(ur.1986) Dżungla(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 73x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
137. Iwona Wilkoszewska(ur.1983) Pocałunek sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
138. Iwona Wilkoszewska(ur.1983) Cigarette sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
139. Iwona Wilkoszewska(ur.1983) Diamonds are a girl's best friend sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
140. Marcin Wilkoszewski(ur.1982) James Dean sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
141. Dominik Woźniak(ur.1983) Osada słowiańska(2013) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 130.5x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
142. Paulina Zalewska(ur.1981) Carpe diem(2013) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
143. Paulina Zalewska(ur.1981) Wehikuł czasu(2013) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
144. Paulina Zalewska(ur.1981) Stare miasto(2013) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
145. Michał Zalewski(ur.1985) Echa karolińskich pałaców(2014) sygn.na odwrociu akryl, spray, płótno, 80x100cm cena wywoławcza: 400,- |
146. Michał Zalewski(ur.1985) Fantasmagorie(2014) sygn.na odwrociu akryl, spray, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
147. Michał Zalewski(ur.1985) Teoria poznania(2014) sygn.na odwrociu akryl, spray, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |