XXI AUKCJA PROMOCYJNA
1. Agata Bajszczak(ur.1982) Akt 1(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
2. Agata Bajszczak(ur.1982) Akt(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
3. Agata Bajszczak(ur.1982) Erotikon(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 110x105 cm cena wywoławcza: 500,- |
4. Agata Bącela(ur.1974) Misa-koral sygn. ceramika szkliwiona, wys.16, śr.41 cm cena wywoławcza: 350,- |
5. Agata Bącela(ur.1974) Patera turkusowa sygn. ceramika szkliwiona, wys. 6, śr. 25 cm cena wywoławcza: 140,- |
6. Agata Bącela(ur.1974) Wazon w brązach sygn. ceramika szkliwiona, 28x21x18 cm cena wywoławcza: 190,- |
7. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Akt z krzesłem(2011) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
8. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Pejzaż z kobietą(2012) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
9. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Aniwild(2011) sygn.l.d. akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
10. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Synergia XI(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
11. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Silence XXIV(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
12. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Ciekawe jak mu się nie nudzi(2010) sygn.na odwrociu olej, akryl, płótno, 60x65cm cena wywoławcza: 300,- |
13. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Bar papu-papu(2009) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60.5x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
14. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Bez tytułu(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 81x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
15. Monika Buczyńska(ur.1987) Ziemia Verona(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 61x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
16. Monika Buczyńska(ur.1987) Spotkanie(2013) sygn.p.d. olej, płótno, 50.5x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
17. Monika Buczyńska(ur.1987) Reminiscencja Giverny(2014) sygn.p.d. olej, piasek, płótno, 60x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
18. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Czerwone korale(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
19. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Na przekór(2014) sygn.p.d. collage, akryl, olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
20. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Wartościowanie wyborów-tryptyk(2014) sygn.p.d. collage, akryl, olej, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm cena wywoławcza: 300,- |
21. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 33(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
22. Ziemowit Fincek(ur.1988) Małżeństwo(2014) sygn.l.d. olej, pilśnia, 54.5x51x5.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
23. Ziemowit Fincek(ur.1988) Ogrodzenie(2014) sygn.na odwrociu olej, pilśnia, 51x52x5.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
24. Ziemowit Fincek(ur.1988) Zamknięty(2013) sygn.l.d. olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
25. Ilona Foryś(ur.1980) Skorpion(2014) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
26. Ilona Foryś(ur.1980) Paris(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
27. Ilona Foryś(ur.1980) Tiger(2014) sygn.na odwrociu olej, akryl, płótno, 30x25 cm cena wywoławcza: 300,- |
28. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Diabelski krąg(2014) sygn. brąz, marmur, wys.24.5, śr.18 cm cena wywoławcza: 4.000,- |
29. Andrzej Fydrych(ur.1983) Audius XIV(2014) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
30. Andrzej Fydrych(ur.1983) Audius XV(2014) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
31. Izabela Gałązka(ur.1984) Łódki(2014) sygn.dat.p.d. akryl, olej, płótno, 50x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
32. Izabela Gałązka(ur.1984) Dworzec sygn.p.d. olej, płótno, 50x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
33. Izabela Gałązka(ur.1984) Ratusz w Besançon(2014) sygn.dat.p.d. akryl, olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
34. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 04.30.(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x110 cm cena wywoławcza: 500,- |
35. Grupa Artme Czerwony słoń(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x81 cm cena wywoławcza: 400,- |
36. Grupa Artme Struś(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x81 cm cena wywoławcza: 400,- |
37. Grupa Artme Rykowisko(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 59.5x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
38. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978) Powrót do Wenecji(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 30x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
39. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Liść(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 73x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
40. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Batonik Sport(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
41. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Test na inwentaryzatora(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 65x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
42. Ewa Jarmakowska(ur.1978) Różowa Anielka(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
43. Ewa Jarmakowska(ur.1978) Niebo jest dla Anielek(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 30x24.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
44. Ewa Jarmakowska(ur.1978) Anielka w chmurach(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
45. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) W stronę zachodzącego słońca II(2014) sygn.dat.p.d. collage, 21x30 cm (w antyramie) cena wywoławcza: 360,- |
46. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Czarna dziura(2010) sygn.dat.p.d. collage, 20.5x14.5 cm (w św.p-p, 40x30 w ramie) cena wywoławcza: 360,- |
47. Marcin Jaszczak(ur.1975) Radosna(2014) sygn.l.g. akryl, olej, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
48. Marcin Jaszczak(ur.1975) Zmierzch(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 55.5x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
49. Marcin Jaszczak(ur.1975) Husarz(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 89x89.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
50. Wojciech Kaleta(ur.1981) Tu i teraz(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
51. Wojciech Kaleta(ur.1981) Godzinę później(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
52. Wojciech Kaleta(ur.1981) Ikona-Ukrzyżowanie. Owczary XVI w.(2011) sygn.na odwrociu tempera, jajowa, deska olcha, 32x27 cm cena wywoławcza: 500,- |
53. Natalia Kalisz(ur.1988) Axis Mundi I(2014) sygn.dat.p.d. technika własna, papier, 82x55 cm (125x89 w ramie) cena wywoławcza: 400,- |
54. Natalia Kalisz(ur.1988) Axis Mundi II(2014) sygn.dat.p.d. technika własna, papier, 82x55 cm (125x89 w ramie) cena wywoławcza: 400,- |
55. Roksana Karczewska(ur.1988) Native II(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
56. Roksana Karczewska(ur.1988) Native III(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
57. Roksana Karczewska(ur.1988) Native IV(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
58. Joanna Kądziela(ur.1977) Droga wśród pól(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x73 cm cena wywoławcza: 300,- |
59. Joanna Kądziela(ur.1977) Pejzaż wiosenny(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
60. Joanna Kądziela(ur.1977) Krajobraz z kwiatami(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 45.5x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
61. Milena Kliszko(ur.1983) Kwadraty-Misz masz(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
62. Kasia Klon(ur.1986) 01 z serii „W Otchłani"(2014) sygn.p.d. technika mieszana, papier, 21x15 cm cena wywoławcza: 300,- |
63. Kasia Klon(ur.1986) 02 z serii „W Otchłani"(2014) sygn.p.d. technika mieszana, papier, 21x15 cm cena wywoławcza: 300,- |
64. Kasia Klon(ur.1986) 12 z serii „W Otchłani"(2014) sygn.p.d. technika mieszana, papier, 21x15 cm cena wywoławcza: 300,- |
65. Katarzyna Kobylarz(ur.1982) Martwa natura sygn.p.d. akryl, płótno, 80x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
66. Katarzyna Kobylarz(ur.1982) Dwie łódki na Mazurach sygn.p.d. akryl, płótno, 40x50 cm (46.5x56.5 w ramie) cena wywoławcza: 350,- |
67. Katarzyna Kobylarz(ur.1982) Bojanów sygn.p.d. olej, płótno, 51x36 cm (57x41.5 w ramie) cena wywoławcza: 350,- |
68. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Wschód słońca(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 53.5x40 cm (w św.p-p, 74x54 w ramie) cena wywoławcza: 300,- |
69. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Zachód słońca(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 53.5x40 cm (w św.p-p, 74x54 w ramie) cena wywoławcza: 300,- |
70. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Zaproszenie(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
71. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Flądra(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 27x33 cm cena wywoławcza: 300,- |
72. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Wakacje(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
73. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984) Bathed in sunshine(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 30x20 cm cena wywoławcza: 300,- |
74. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984) Staring at...(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
75. Bartłomiej Koter(ur.1984) Piazza San Marco a Venezia sygn.p.d. akwarela, papier/tektura, 32x68.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
76. Bartłomiej Koter(ur.1984) Cuba VIII sygn.l.d. akryl, płótno/tektura, 47.5x27.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
77. Bartłomiej Koter(ur.1984) Cuba III sygn.p.d. akwarela, papier/pilśnia, 28x66 cm (45x82.5 w ramie) cena wywoławcza: 450,- |
78. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Ulotność(2014) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier/tektura, 71x34 cm cena wywoławcza: 300,- |
79. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Ślady pamięci(2014) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier/tektura, 50x48.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
80. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Przypływ…odpływ…(2014) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier/tektura, 57x39.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
81. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura rozproszona(2014) sygn.na odwrociu technika własna, pilśnia, 70.5x56.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
82. Paweł Krzemiński(ur.1984) Annuntiationis(2014) sygn.na odwrociu technika własna, pilśnia, 70.5x56.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
83. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Miasto Y na ziemiach czerwonych(2011) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50.5x50.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
84. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Śnieg na miasto(2011) sygn.dat.śr.d. akryl, płótno, śr.20 cm cena wywoławcza: 300,- |
85. Donata Lesińska(ur.1954) Kameleon 1(2014) sygn. fajans szkliwiony, wys.6.5, śr.28.5 cm cena wywoławcza: 230,- |
86. Donata Lesińska(ur.1954) Kameleon 2(2014) sygn. fajans szkliwiony, wys.5.5, śr.29.5 cm cena wywoławcza: 250,- |
87. Donata Lesińska(ur.1954) Błękitne pajączki: dzbanek, 2 filiżanki, mlecznik(2014) sygn. fajans szkliwiony, wys.dzbanka 16 cm cena wywoławcza: 250,- |
88. Kamila Majcher(ur.1982) Kruki(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 100x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
89. Kamila Majcher(ur.1982) Ona(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 81x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
90. Kamila Majcher(ur.1982) Uniesienie(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
91. Jacek Malinowski(ur.1969) Toskania XV(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x30 cm cena wywoławcza: 400,- |
92. Jacek Malinowski(ur.1969) Toskania IV(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
93. Jacek Malinowski(ur.1969) Toskania XII(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
94. Joanna Małecka(ur.1975) Memorex 11(2012) sygn.dat.l.d. druk cyfrowy, płótno, śr. 50 cm cena wywoławcza: 300,- |
95. Joanna Małecka(ur.1975) Memorex 06(2012) sygn.p.d. druk cyfrowy, płótno (1/10), 70.5x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
96. Joanna Małecka(ur.1975) Memorex 08(2012) sygn.p.d. druk cyfrowy, płótno (1/10), 70x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
97. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Mruczki-dyptyk(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 39.7x59.5, 39.8x59.5 cm (42.5x122.5 w ramie) cena wywoławcza: 500,- |
98. Aleksandra Matyka(ur.1987) Akt(2014) sygn.p.d. akryl, płótno/pilśnia, 60x80.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
99. Aleksandra Matyka(ur.1987) Akt niebieski(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno/pilśnia, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
100. Aleksandra Matyka(ur.1987) Akt na krześle(2014) sygn.p.d. tusz, papier, 42x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
101. Anna Michalczenia(ur.1987) Pejzaż-tryptyk(2013) sygn.p.d. akwatinta, 7.8x19, 8.5x17.7, 9x19 cm cena wywoławcza: 150,- |
102. Anna Michalczenia(ur.1987) Abstrakcja(2014) sygn.na odwrociu grafika komputerowa (1/30), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
103. Anna Michalczenia(ur.1987) Abstrakcja(2014) sygn.na odwrociu grafika komputerowa (1/30), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
104. Paula Solańska(ur.1981) Misa-Kwiat 5(2013) sygn. ceramika szkliwiona, wys. 13,5, śr. 29 cm cena wywoławcza: 130,- |
105. Aneta Nowak(ur.1985) Miniaturyzator(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
106. Aneta Nowak(ur.1985) Kula sterowni(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
107. Joanna Paljocha(ur.1977) Z kotem(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
108. Joanna Paljocha(ur.1977) Z psem(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
109. Wojciech Piekarski(ur.1980) Jagoda sygn.l.d. olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
110. Wojciech Piekarski(ur.1980) Dęby sygn.l.d. olej, płótno, 50x73 cm cena wywoławcza: 300,- |
111. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z jabłkami(2013) sygn.p.g. olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
112. Magdalena Połacik(ur.1980) Portret Franczeski ze szczupakiem(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70.5x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
113. Magdalena Połacik(ur.1980) Oko w oko(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 30x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
114. Joanna Proszak(ur.1985) Wspomnienie wiosny(2013) sygn.l.d. olej, płótno, 80.5x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
115. Joanna Proszak(ur.1985) Bratki(2013) sygn.l.d. olej, płótno, 65x92 cm cena wywoławcza: 300,- |
116. Małgorzata Sęk(ur.1973) Remember Summer 5(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
117. Małgorzata Sęk(ur.1973) Waiting(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
118. Małgorzata Sęk(ur.1973) Remember Summer 2-dyptyk(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x100, 70x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
119. Sławomir J.Siciński(ur.1980) Chłopiec w białej koszuli(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x81 cm cena wywoławcza: 400,- |
120. Sławomir J.Siciński(ur.1980) Chłopiec z ulicy(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 110x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
121. Sławomir J.Siciński(ur.1980) Kuglarz(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 500,- |
122. Dominik Smolik(ur.1982) Z cyklu „Bubbles in PRL”(2014) sygn.na odwrociu akryl, pilśnia, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
123. Dominik Smolik(ur.1982) Colorful bubbles(2014) sygn.na odwrociu akryl, pilśnia, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
124. Dominik Smolik(ur.1982) Bubbles in green(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
125. Kamila Stępniak(ur.1983) Summer Time sygn.p.d. olej, płótno, 100x81 cm cena wywoławcza: 400,- |
126. Kamila Stępniak(ur.1983) Mai Tai sygn.p.d. olej, płótno, 100x81 cm cena wywoławcza: 400,- |
127. Kamila Stępniak(ur.1983) Dama Kier sygn.l.d. olej, płótno, 100x80.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
128. Magdalena Surmacz(ur.1978) Misa sygn. ceramika szkliwiona, wys.17, śr.48 cm cena wywoławcza: 290,- |
129. Monika Synak(ur.1984) Cypryjskie wybrzeże sygn.p.d. akryl, płótno, 30x100 cm cena wywoławcza: 300,- |
130. Monika Synak(ur.1984) Jej portret z cyklu „Basia” sygn.p.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
131. Monika Synak(ur.1984) Dystans z cyklu „Basia” sygn.p.d. akryl, płótno, 100.5x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
132. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Red heels sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
133. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Maszka and teddy bear on the wall sygn.p.d. akryl, płótno, 70x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
134. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Games of classes(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
135. Dorota Szewczyk(ur.1985) Orchidee I(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
136. Dorota Szewczyk(ur.1985) Orchidee II(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 54.5x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
137. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978) Hope For Freedom(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
138. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978) Signora Minta(2014) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
139. Iwona Wilkoszewska(ur.1983) Akt V(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100.5x50 cm cena wywoławcza: 400,- |
140. Iwona Wilkoszewska(ur.1983) Pin-up girl(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 90x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
141. Dominik Woźniak(ur.1983) Opowiadanie w południe(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 120x95 cm cena wywoławcza: 500,- |
142. Dominik Woźniak(ur.1983) Podczas wyprawy(2014) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 110x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
143. Janina Zaborowska(ur.1978) Ogrody(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
144. Janina Zaborowska(ur.1978) Ogrody II(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
145. Janina Zaborowska(ur.1978) Kotterka(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
146. Paulina Zalewska(ur.1981) Pokojowy golf(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
147. Paulina Zalewska(ur.1981) Adaś i Ewa(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
148. Paulina Zalewska(ur.1981) Pas Aleksandry(2014) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
149. Michał Zalewski(ur.1985) Merkury do Saturna(2014) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
150. Ewa Żochowska(ur.1976) Gesty 6(2006) sygn.p.d. gipsoryt (2/15), 80x60 cm cena wywoławcza: 280,- |
151. Ewa Żochowska(ur.1976) Collage 2(2010) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 50x70 cm cena wywoławcza: 390,- |
152. Ewa Żochowska(ur.1976) Zielona 1(2005) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 30x40 cm cena wywoławcza: 350,- |