XXII AUKCJA PROMOCYJNA
1. Anna Adamiak(ur.1982) Mala matura sunt(2014) sygn.na odwrociu akryl, tempera, deska, 40.5x20.8 cm cena wywoławcza: 300,- |
2. Agata Bajszczak(ur.1982) Plażowiczki(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
3. Agata Bajszczak(ur.1982) Plażowiczki nr 1(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Plażowiczki nr 4(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
5. Agata Bącela(ur.1974) Patera moderne sygn. ceramika szkliwiona, 10x31x29 cm cena wywoławcza: 190,- |
6. Agata Bącela(ur.1974) Misa pomarańczowa sygn. ceramika szkliwiona, wys.10.5, śr.41 cm cena wywoławcza: 190,- |
7. Agata Bącela(ur.1974) Patera z owocami sygn. ceramika szkliwiona, 4.5x34.5x27.5 cm cena wywoławcza: 160,- |
8. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Pejzaż(2013) sygn.na odwrociu olej, collage, płótno, 50x40x8 cm cena wywoławcza: 300,- |
9. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Pejzaż(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x90x3.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
10. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Silence XXIV(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x120 cm cena wywoławcza: 400,- |
11. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Waterland XXIV(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x50 cm cena wywoławcza: 400,- |
12. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Exercitia geometrica IV(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
13. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Exercitia geometrica VII(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 33x27 cm cena wywoławcza: 300,- |
14. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Exercitia geometrica VIII(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 30x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
15. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Przewrót(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
16. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Matka Polka(2013) sygn.p.d. olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
17. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Nowe Horyzonty(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
18. Monika Dałek(ur.1981) Chcę sobie zaufać lecz nie wiem jak(2014) sygn.dat.p.d. akryl, pilśnia, 90x64 cm cena wywoławcza: 460,- |
19. Monika Dałek(ur.1981) Lajza(2014) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
20. Monika Dałek(ur.1981) Zawsze te godziny, zawsze ta miłość(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 101x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
21. Maria Domalewska(ur.1987) Miastomania III(2012) sygn.dat.p.d. litografia barwna (5/12), 35.5x44.5 cm cena wywoławcza: 150,- |
22. Maria Domalewska(ur.1987) Taniec brzucha 30 sygn.p.d. grafika cyfrowa (1/5), 50x35 cm cena wywoławcza: 120,- |
23. Maria Domalewska(ur.1987) Bliźnięta(2014) sygn.p.d. grafika cyfrowa (1/5), 69x48.6 cm cena wywoławcza: 150,- |
24. Jacek Dziedziczak(ur.1964) W południe 1(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 45x35 cm cena wywoławcza: 300,- |
25. Jacek Dziedziczak(ur.1964) W południe 2(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
26. Jacek Dziedziczak(ur.1964) W ogrodzie IV(2012) sygn.dat.p.d. druk wypukły, ołówek (3/3), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
27. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 41(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 85x110 cm cena wywoławcza: 400,- |
28. Ziemowit Fincek(ur.1988) Barcelona nocą(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x81 cm cena wywoławcza: 400,- |
29. Ziemowit Fincek(ur.1988) Mechanizm miasta 1(2010) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
30. Ilona Foryś(ur.1980) IF(2014) sygn.na odwrociu olej, spray, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
31. Ilona Foryś(ur.1980) Black Cat(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
32. Ilona Foryś(ur.1980) ŻÓŁW(2010) sygn.na odwrociu olej, spray, płótno, 120x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
33. Andrzej Fydrych(ur.1983) Audius XXXVIII(2014) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
34. Andrzej Fydrych(ur.1983) Audius XXXIX(2014) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x110 cm cena wywoławcza: 400,- |
35. Izabela Gałązka(ur.1984) Pola z cyklu „Panorama”(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 60x120 cm cena wywoławcza: 400,- |
36. Izabela Gałązka(ur.1984) Wieczorne wyjście z cyklu „Za dużo na głowie”(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x50 cm cena wywoławcza: 400,- |
37. Izabela Gałązka(ur.1984) Zamyślenie sygn.p.d. akryl, płótno, 81x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
38. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 13.15(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x113 cm cena wywoławcza: 500,- |
39. Grupa Artme Łodzie sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
40. Grupa Artme Rajski ptak sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
41. Grupa Artme Na plaży sygn.na odwrociu olej, płótno, 59.5x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
42. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Postać fioletowa(2014) sygn.dat.l.d. akwarela, gwasz, pastel, papier, 48.3x33.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
43. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Akt w czerwieni(2014) sygn.dat.p.d. akwarela, pastel, papier, 34.3x23.4 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
44. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Akt(2014) sygn.dat.l.d. akwarela, pastel, papier, 34.4x23.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
45. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Ulotność chwili(2014) sygn.dat.p.d. collage, 40x50 cm (47.5x57.5 cm z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
46. Marcin Jaszczak(ur.1975) Anioł(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
47. Marcin Jaszczak(ur.1975) Marszałek(2014) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 80x69.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
48. Wojciech Kaleta(ur.1981) Którędy?(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 46x38 cm cena wywoławcza: 300,- |
49. Wojciech Kaleta(ur.1981) Deesis-ikona(2013) sygn.na odwrociu tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na pulment, 30x25 cm cena wywoławcza: 500,- |
50. Wojciech Kaleta(ur.1981) Jezioro Soczewka. Brzeg(2008) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x69.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
51. Roksana Karczewska(ur.1988) Sensibility(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x69.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
52. Joanna Kądziela(ur.1977) Martwa natura(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 81x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
53. Kasia Klon(ur.1986) Brooklyn Bridge(2014) sygn.na odwrociu akwaforta, akwatinta, tusz, kredka, papier (e.a.), 27x19.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
54. Kasia Klon(ur.1986) Manhattan Bridge(2014) sygn.na odwrociu akwaforta, akwatinta, tusz, kredka, papier (e.a.), 27.3x19 cm cena wywoławcza: 300,- |
55. Kasia Klon(ur.1986) Williamsburg Bridge(2014) sygn.na odwrociu akwaforta, akwatinta, tusz, kredka, papier (e.a.), 27x19.3 cm cena wywoławcza: 300,- |
56. Marcin Kłys(ur.1971) Miasto(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
57. Marcin Kłys(ur.1971) Biały(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
58. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Niebieska(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 40x60 cm (w św.p-p, 54x74 w ramie) cena wywoławcza: 400,- |
59. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Zgodnie(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 40x60 cm (w św.p-p, 54x74 w ramie) cena wywoławcza: 400,- |
60. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Niezłomne(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 30x40 cm (w św.p-p, 40x50 w ramie) cena wywoławcza: 350,- |
61. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Surfer II(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
62. Bartłomiej Koter(ur.1984) City at sunset sygn.p.d. akryl, płótno, 60x30 cm (63.5x33.5 w ramie) cena wywoławcza: 360,- |
63. Bartłomiej Koter(ur.1984) Sunny suburb sygn.p.d. akryl, płótno, 40x30 cm (43.5x33.5 w ramie) cena wywoławcza: 360,- |
64. Bartłomiej Koter(ur.1984) Cuba IX sygn.p.d. akryl, płótno/pilśnia, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
65. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Chłonę(2014) sygn.dat.p.d. akryl, druk płaski, papier/tektura, 32x67 cm cena wywoławcza: 300,- |
66. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Wiosna(2010) sygn.dat.p.d. monotypia, papier, 62x42 cm (70x50 w oprawie) cena wywoławcza: 380,- |
67. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Lato(2010) sygn.dat.p.d. monotypia, papier, 62x42 cm (70x50 w oprawie) cena wywoławcza: 380,- |
68. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XIV(2014) sygn.p.d. technika własna, płótno/pilśnia, 70x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
69. Donata Lesińska(ur.1954) Wazon Wigwam sygn. fajans szkliwiony, 24x15x32 cm cena wywoławcza: 250,- |
70. Donata Lesińska(ur.1954) Patera Wiking sygn. fajans szkliwiony, 25.x26x35 cm cena wywoławcza: 250,- |
71. Donata Lesińska(ur.1954) Patera Szlachetne blue sygn. fajans szkliwiony, 14.5x27x18 cm cena wywoławcza: 250,- |
72. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969) Lipa sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
73. Małgorzata Maćkowiak Kury sygn.p.d. olej, płótno, 40x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
74. Kamila Majcher(ur.1982) Lato(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 80.5x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
75. Kamila Majcher(ur.1982) Na tarasie(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 92.5x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
76. Jacek Malinowski(ur.1969) Margaretki(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
77. Jacek Malinowski(ur.1969) Pejzaż(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
78. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Ptaki(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 61x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
79. Aleksandra Matyka(ur.1987) Oczekiwanie(2014) sygn.p.d. akryl, płótno/pilśnia, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
80. Aleksandra Matyka(ur.1987) Akt(2014) sygn.na odwrociu tusz, papier, 30.5x29.6 cm cena wywoławcza: 300,- |
81. Aleksandra Matyka(ur.1987) Akt rozmyty(2014) sygn.p.d. akryl, płótno/tektura, 35.5x45.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
82. Anna Noszczyńska(ur.1986) Poranek(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
83. Aneta Nowak(ur.1985) Invisible space(2014) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 130x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
84. Aneta Nowak(ur.1985) Summer(2014) sygn.na odwrociu akryl, olej, płótno, 110x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
85. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż z chatą sygn.l.d. olej, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
86. Wojciech Piekarski(ur.1980) Nad Grabią sygn.l.d. olej, płótno, 54x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
87. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z żardinierą sygn.l.g. olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
88. Magdalena Połacik(ur.1980) Triumf Georginy(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
89. Magdalena Połacik(ur.1980) Szczypta(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
90. Małgorzata Sęk(ur.1973) Dancing(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
91. Małgorzata Sęk(ur.1973) Bez tytułu(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
92. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Błękitny pokój(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 99.5x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
93. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Zlew(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 92x65 cm cena wywoławcza: 400,- |
94. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Buty(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
95. Dominik Smolik(ur.1982) Blowing dandelion(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 61x46 cm cena wywoławcza: 300,- |
96. Dominik Smolik(ur.1982) Bubulles(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 46x61 cm cena wywoławcza: 300,- |
97. Dominik Smolik(ur.1982) Small bubbles(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
98. Paula Solańska(ur.1981) Misa-Kwiat 3 sygn. ceramika szkliwiona, wys.13, śr. 28.5 cm cena wywoławcza: 140,- |
99. Paula Solańska(ur.1981) Wpatrzona(2009) sygn.na odwrociu kafel ceramiczny, 42x42 cm cena wywoławcza: 380,- |
100. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Music(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
101. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Turquoise(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
102. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) It's time to get up(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
103. Agata Szczerbicka-Lik(ur.1979) Nocne stróżki(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
104. Sylwia Szyszkowska-Sitarek(ur.1978) Przenikanie w przestrzeni(2014) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
105. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Pieta(2012) sygn.na odwrociu technika własna, 90x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
106. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Ptak(2012) sygn.na odwrociu technika własna, tkanina poliestrowa, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
107. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Witek i Ewa(2013) sygn.na odwrociu assemblage, 125x100.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
108. Iwona Wilkoszewska(ur.1983) Akt VI(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 50x100.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
109. Iwona Wilkoszewska(ur.1983) Marilyn 2(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 73x54 cm cena wywoławcza: 300,- |
110. Dominik Woźniak(ur.1983) Przybywając w rodzinne strony...(2014) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 130x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
111. Dominik Woźniak(ur.1983) Wytchnienie Południcy(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 130x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
112. Paulina Zalewska(ur.1981) Przesyłka do rąk własnych(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
113. Paulina Zalewska(ur.1981) Pan Lolo z molo(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
114. Paulina Zalewska(ur.1981) Mini golf(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
115. Ewa Żochowska(ur.1976) y_e_l_l_o_w(2014) sygn.dat.p.d. akryl, collage, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
116. Ewa Żochowska(ur.1976) Bestia(2012) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 81.5x65.5 cm cena wywoławcza: 350,- |
117. Ewa Żochowska(ur.1976) Koronka 9(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x90 cm cena wywoławcza: 400,- |