XXIII AUKCJA PROMOCYJNA
1. Anna Adamiak(ur.1982) Jeanne(2014) sygn.na odwrociu olej, szlagmetal, lakier, emulsja, deska preparowana, 70.5x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
2. Anna Adamiak(ur.1982) Pomme(2014) sygn.na odwrociu olej, lakier, emulsja, deska preparowana, 40x18 cm cena wywoławcza: 300,- |
3. Agata Bajszczak(ur.1982) Plażowiczki nr 8(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Plażowiczki nr 2(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
5. Agata Bajszczak(ur.1982) Plażowiczki nr 3(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
6. Maria Balcerska(ur.1980) Słoń-tryptyk(2010) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50, 70x50, 70x50 cm cena wywoławcza: 500,- |
7. Agata Bącela(ur.1974) Patera-herbaciane róże sygn. ceramika szkliwiona, 8x32.5x31 cm cena wywoławcza: 190,- |
8. Agata Bącela(ur.1974) Patera-maki sygn. ceramika szkliwiona, 6x28x24 cm cena wywoławcza: 190,- |
9. Agata Bącela(ur.1974) Misa-mak sygn. ceramika szkliwiona, wys.10.5, śr.2 cm cena wywoławcza: 190,- |
10. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Pejzaż(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
11. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Plakat(2014) sygn.na odwrociu collage, papier, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
12. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Marocco XI(2010) sygn.p.d. akryl, płótno, 119.5x89 cm cena wywoławcza: 500,- |
13. Marta Bilecka-Dudzińska(ur.1975) Pejzaż metafizyczny VII(2010) sygn.l.d. akryl, płótno, 115.5x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
14. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Bodo(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 81x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
15. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Somnambulia II(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
16. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Konstelacja-dyptyk(2014) sygn.p.d. technika własna, płótno, 30x30, 30x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
17. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Ujarzmiona wyobraźnia-dyptyk(2014) sygn.p.d. technika własna, płótno, 30x30, 30x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
18. Daniel Cybula(ur.1978) Martwa natura I(2009) sygn.l.d. olej, płótno, 61x46 cm cena wywoławcza: 300,- |
19. Daniel Cybula(ur.1978) Martwa natura II(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
20. Monika Dałek(ur.1981) Czekając na kobietę(2013) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
21. Monika Dałek(ur.1981) Parasol nie chroni od łez(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
22. Monika Dałek(ur.1981) Śnimy samotnie(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x20 cm cena wywoławcza: 300,- |
23. Damian Daszkiewicz(ur.1983) Cztery Fazy Życia-Dorosłość z cyklu „Głowy, Twarze, Maski”(2009) sygn.na odwrociu technika mieszana, karton, 122.5x98 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 500,- |
24. Damian Daszkiewicz(ur.1983) Cztery Fazy Życia-Starość z cyklu „Głowy, Twarze, Maski”(2009) sygn.na odwrociu technika mieszana, karton, 123x98.5 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 500,- |
25. Damian Daszkiewicz(ur.1983) Z cyklu „Głowy Twarze Maski”(2012) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 70x50.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
26. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978) LOVE(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 110x110 cm cena wywoławcza: 500,- |
27. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978) Lou(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
28. Maria Domalewska(ur.1987) Taniec brzucha 6(2012) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa (1/8), 89x43.5 cm cena wywoławcza: 150,- |
29. Maria Domalewska(ur.1987) Taniec brzucha 6(2012) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa (1/8), 89x43.5 cm cena wywoławcza: 100,- |
30. Maria Domalewska(ur.1987) Gdańsk(2012) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa (1/6), 50x70 cm cena wywoławcza: 100,- |
31. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 47(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
32. Ilona Foryś(ur.1980) Jaguar(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
33. Ilona Foryś(ur.1980) Jedno marzenie(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 20x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
34. Ilona Foryś(ur.1980) Love in Paris(2014) sygn.na odwrociu olej, spray, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
35. Izabela Gałązka(ur.1984) Zamyślona w ogrodzie z cyklu „Za dużo na głowie”(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x50 cm cena wywoławcza: 400,- |
36. Izabela Gałązka(ur.1984) Wspomnienie z wakacji z cyklu „Za dużo na głowie”(2014) sygn.p.d. akryl, płótno 100x50 cm cena wywoławcza: 400,- |
37. Izabela Gałązka(ur.1984) Akwen z cyklu „Panorama”(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x120 cm cena wywoławcza: 400,- |
38. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 18.33(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 121x120.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
39. Grupa Artme Lot sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
40. Grupa Artme Flamingi sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
41. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu(2014) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, papier, 29x21 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
42. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu 3(2014) sygn.dat.l.d. akwarela, pastel, papier, 48.5x34 (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
43. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu 4(2014) sygn.dat.p.d. akwarela, pastel, papier, 49.2x30.8 (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
44. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978) Luce di Venezia(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 30x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
45. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978) Panorama di Roma(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 30x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
46. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski(ur.1985) Landscape LXXXII(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 85x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
47. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Kalejdoskop II(2013-2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 40x40cm cena wywoławcza: 300,- |
48. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Bardejów I(2011) sygn.na odwrociu fotografia (1/5), 20x30 cm cena wywoławcza: 150,- |
49. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Stare drzewo(2011) sygn.na odwrociu fotografia (1/5), 20x30 cm cena wywoławcza: 150,- |
50. Marcin Jaszczak(ur.1975) Ploteczki(2014) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 75x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
51. Marcin Jaszczak(ur.1975) Myśl co chcesz(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 75.5x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
52. Wojciech Kaleta(ur.1981) Dziesiąty z cyklu „Światłoczułość”(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x60cm cena wywoławcza: 300,- |
53. Wojciech Kaleta(ur.1981) Jedenasty z cyklu „Światłoczułość”(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
54. Wojciech Kaleta(ur.1981) Trójca Święta-ikona(2011) sygn.na odwrociu tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na mikstion, 32x27 cm cena wywoławcza: 500,- |
55. Natalia A. Kalisz(ur.1988) Portret Andrzeja Poniedzielskiego(2012) sygn.na odwrociu fotografia (2/10), 20x18 cm (30x30 z ramą) cena wywoławcza: 450,- |
56. Roksana Karczewska(ur.1988) Fictitious(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 110x119 cm cena wywoławcza: 500,- |
57. Joanna Kądziela(ur.1977) Wśród wzgórz(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50.5x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
58. Joanna Kądziela(ur.1977) Nad rzeką(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50.5x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
59. Milena Kliszko(ur.1983) Kwadraty-Początek(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
60. Marcin Kłys(ur.1971) Miasto(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 91.5x72.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
61. Marcin Kłys(ur.1971) Biel i czerń(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
62. Marcin Kłys(ur.1971) Czerń i biel(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
63. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Kręgi(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 45.5x69 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 400,- |
64. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Polonez(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska 50x70 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 300,- |
65. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Odbicie(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska 70x50 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 300,- |
66. Bartłomiej Koter(ur.1984) Cuba X(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm (86x106 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
67. Bartłomiej Koter(ur.1984) Blue city sygn.p.d. akryl, płótno, 50x30 cm (54x33.5 z ramą) cena wywoławcza: 350,- |
68. Bartłomiej Koter(ur.1984) Foggy city sygn.p.d. akryl, papier/tektura, 58.5x58.5 cm (w św.p-p, 73.5x73.5 z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
69. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Jaźni odliczanie(2014) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, druk płaski, papier, 70x100 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 500,- |
70. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Bukiet(2010) sygn.dat.p.d. monotypia, papier, 58.5x39 cm (70x50 z ramą) cena wywoławcza: 380,- |
71. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XVI(2014) sygn.l.d. technika własna, pilśnia, 63x53 cm cena wywoławcza: 300,- |
72. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Stworzenie studni na Dużym Rynku z cyklu „Kazimierz Dolny”(2014) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
73. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Stworzenie Fary z cyklu „Kazimierz Dolny”(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
74. Zygmunt Kwiryński(ur.1949) Jesień(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
75. Zygmunt Kwiryński(ur.1949) Marilyn Monroe-kobieta niespełniona(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
76. Donata Lesińska(ur.1954) Wróbel wielki sygn. ceramika szkliwiona, 25x29x20 cm cena wywoławcza: 380,- |
77. Donata Lesińska(ur.1954) Vermeer-komplet naczyń użytkowych oraz dekoracyjnych: wazon, kubki i miseczka sygn. cena wywoławcza: 350,- |
78. Donata Lesińska(ur.1954) Uśpiona sygn. ceramika szkliwiona, 43x27x18 cm cena wywoławcza: 250,- |
79. Dariusz G. Ludwisiak(ur.1969) Trzy dni tygrysa z cyklu „Homage a Basquiat” sygn.p.d. akryl, płótno, 33x41 cm cena wywoławcza: 300,- |
80. Dariusz G. Ludwisiak(ur.1969) Z cyklu „Homage a Basquiat” sygn.p.śr. akryl, płótno, 41x33 cm cena wywoławcza: 300,- |
81. Dariusz G. Ludwisiak(ur.1969) Dzikie grusze sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
82. Kamila Majcher(ur.1982) Wspomnienie(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
83. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Południca(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x80 cm (owal) cena wywoławcza: 300,- |
84. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Jabłonka(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
85. Aleksandra Matyka(ur.1987) Zwierciadło duszy(2014) sygn.na odwrociu akryl, pilśnia, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
86. Aleksandra Matyka(ur.1987) Czas(2014) sygn.p.d. akryl, pilśnia, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
87. Aleksandra Matyka(ur.1987) Wyczekiwanie(2014) sygn.na odwrociu tusz, papier, 42x29.5 cm cena wywoławcza: 200,- |
88. Jakub Michalski(ur.1982) Pomidory(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
89. Jakub Michalski(ur.1982) Autoportret z kredensem(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 92x65 cm cena wywoławcza: 400,- |
90. Anna Noszczyńska(ur.1986) Lato(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
91. Anna Noszczyńska(ur.1986) Jaworzno(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
92. Patrycja Nurkan(ur.1988) Bez tytułu(2013) sygn.p.d. olej, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
93. Patrycja Nurkan(ur.1988) Bez tytułu(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 85x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
94. Marcin Pecka(ur.1985) Dylematy(2013) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
95. Marcin Pecka(ur.1985) Zapłon instrumentu(2009) sygn.dat.p.d. akryl, olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
96. Marcin Pecka(ur.1985) Kucyk i wielbłąd(2009) sygn.na odwrociu akryl, olej, płótno, 60x72.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
97. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z jabłkami sygn.l.g. olej, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
98. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż jesienny sygn.l.d. olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
99. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż z Ldzania sygn.l.d. olej, płótno, 50x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
100. Magdalena Połacik(ur.1980) Gra w zielone(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 45x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
101. Magdalena Połacik(ur.1980) Wszystko w rękach Georgini(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
102. Małgorzata Sęk(ur.1973) She Looks Like Rain 1(2013) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
103. Sławomir Jacek Siciński(ur.1980) Afrykanka(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 46x55 cm cena wywoławcza: 300,- |
104. Sławomir Jacek Siciński(ur.1980) Chłopak z psem(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 119x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
105. Sławomir Jacek Siciński(ur.1980) Studium głowy(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
106. Paula Solańska(ur.1981) Misa „Kalejdoskop” sygn. ceramika szkliwiona, wys. 13.5, śr. 28.5 cm cena wywoławcza: 190,- |
107. Paula Solańska(ur.1981) Miseczki „Kapusta”- 2 szt. sygn. ceramika szkliwiona, wys. 8 i 6.5, śr. 16 i 13 cm cena wywoławcza: 190,- |
108. Kamila Stępniak(ur.1983) Tiger's Beauty sygn.l.d. olej, płótno, 110x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
109. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Longing(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
110. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Night-Time Games sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
111. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Summer Games(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
112. Izabela D. Tomaszewska(ur.1986) Pelikan(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
113. Izabela D. Tomaszewska(ur.1986) Ponad falami(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
114. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Dualizm(2014) sygn.dat.p.d. akryl, olej, emulsja, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
115. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Ulotność(2014) sygn.dat.p.d. akryl, olej, emulsja, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
116. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Bies i Czad(2013) sygn.na odwrociu assemblage, 75x55x8 cm cena wywoławcza: 300,- |
117. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Dolina(2013) sygn.na odwrociu assemblage, 100x79x22 cm cena wywoławcza: 400,- |
118. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Passage(2014) sygn.na odwrociu assemblage, 99x70x15 cm cena wywoławcza: 400,- |
119. Dominik Woźniak(ur.1983) Sekretne miejsce(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
120. Dominik Woźniak(ur.1983) Martwa natura z zieloną konewką(2014) sygn.dat.śr.d. olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
121. Paulina Zalewska(ur.1981) Stary niedźwiedź mocno śpi(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
122. Paulina Zalewska(ur.1981) Zielona wyspa(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x120 cm cena wywoławcza: 400,- |
123. Paulina Zalewska(ur.1981) Domek bez adresu(2014) sygn.dat.p.d. akryl, deska, 100x50 cm cena wywoławcza: 400,- |
124. Maciej Zdanowicz(ur.1982) Soundscape-Veliko Tarnovo I(2013) sygn.dat.p.d. druk cyfrowy, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 300,- |
125. Maciej Zdanowicz(ur.1982) Soundscape-Veliko Tarnovo III(2013) sygn.dat.p.d. druk cyfrowy, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 300,- |
126. Ewa Żochowska(ur.1976) Gesty 2(2006) sygn.dat.p.d. gipsoryt (2/15), 92.5x62.5 cm (z ramą) cena wywoławcza: 280,- |
127. Ewa Żochowska(ur.1976) r_e_d(2014) sygn.dat.p.d. akryl, collage, papier, 70x100 cm (z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
128. Ewa Żochowska(ur.1976) c_y_a_n(2014) sygn.dat.p.d. akryl, collage, papier, 70x100 cm (z ramą) cena wywoławcza: 400,- |
129. Małgorzata Maćkowiak Kury(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 30x40 cm cena wywoławcza: 300,- |