XXV AUKCJA PROMOCYJNA
1. Anna Adamiak(ur.1982) Łowca(2009) sygn.p.d. technika własna, lakier, emulsja, 55x46 cm cena wywoławcza: 300,- |
2. Anna Adamiak(ur.1982) Łowca II(2009) sygn.p.d. technika własna, lakier, emulsja, 55x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
3. Karolina Ageena(ur.1980) Cudo(2015) sygn.p.d. technika mieszna, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Martwa natura(13.8) sygn.p.d. olej, płótno, 30x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
5. Agata Bajszczak(ur.1982) Śliwka robaczywka(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 500,- |
6. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Kura Mariana(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
7. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Trzymaj się(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
8. Agata Bącela(ur.1974) Caché-pot sygn. ceramika szkliwiona, wys.18, śr.19 cm cena wywoławcza: 220,- |
9. Agata Bącela(ur.1974) Patera turkusowa sygn. ceramika szkliwiona, 6x29x29.5 cm cena wywoławcza: 220,- |
10. Marta Bilecka(ur.1975) Relict XXVII(2012) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
11. Marta Bilecka(ur.1975) Silence XVI(2013) sygn.l.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
12. Marta Bilecka(ur.1975) Silence XXVIII(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 40x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
13. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Oczyszczenie-obraz pierwszy(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
14. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Grawitacja-tryptyk(2014) sygn.p.d. technika własna, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm cena wywoławcza: 300,- |
15. Monika Dałek(ur.1981) Pełnia(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 120x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
16. Monika Dałek(ur.1981) I think I'm lost(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
17. Monika Dałek(ur.1981) Mijamy obok jak fala powietrza(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
18. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978) Obraz z podróży-Gruzja(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 110x110 cm cena wywoławcza: 500,- |
19. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978) Niebieskie krzesło(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
20. Alexandru Dina(ur.1978) Sofa sygn.p.d. olej, płótno, 80x80 cm (82x82 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
21. Alexandru Dina(ur.1978) Interior sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x90 cm (92x92 z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
22. Alexandru Dina(ur.1978) Composition sygn.p.d. technika mieszana, papier, 21x21 cm (w świetle passe-partout, 28x28 z ramą) cena wywoławcza: 350,- |
23. Maria Domalewska(ur.1987) Taniec brzucha 29(2012) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa (1/10), 65x46 cm cena wywoławcza: 120,- |
24. Maria Domalewska(ur.1987) Taniec brzucha 3(2012) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa (1/10), 85.5x36.5 cm cena wywoławcza: 120,- |
25. Maria Domalewska(ur.1987) Helena trojańska(2014) sygn.dat.p.d. tusz, papier, 27.3x21.5 cm cena wywoławcza: 200,- |
26. Jacek Dziedziczak(ur.1964) Pragnienie(2014) sygn.na odwrociu technika własna, akryl, ceramika, płótno/płyta, 75x97x19 cm cena wywoławcza: 1.600,- |
27. Ilona Foryś(ur.1980) Jaguar(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
28. Ilona Foryś(ur.1980) Abstrakt(2013) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
29. Ilona Foryś(ur.1980) Tiger(2014) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
30. Izabela Gałązka(ur.1984) Elemental(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 100x81 cm cena wywoławcza: 400,- |
31. Izabela Gałązka(ur.1984) Epifora(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
32. Izabela Gałązka(ur.1984) Iridescent(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 100x81 cm cena wywoławcza: 400,- |
33. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 07.34/01.10-dyptyk(2015) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 80x81, 80x81 cm cena wywoławcza: 500,- |
34. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Pro polis(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta (6/10), 30.5x83.5 cm cena wywoławcza: 120,- |
35. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Miasto I(2014) sygn.dat.p.d. akwaforta (6/10), 30x67.5 cm cena wywoławcza: 120,- |
36. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Rhinocratis(2014) sygn.dat.p.d. akwaforta (1/10), 69x44.5 cm cena wywoławcza: 120,- |
37. Grupa Artme Dobry wieczór(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x81 cm cena wywoławcza: 400,- |
38. Grupa Artme Spojrzenie(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x100.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
39. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu(2015) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, papier, 33.7x46.7 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
40. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Lężąca(2015) sygn.dat.l.d. akwarela, gwasz, pastel, papier, 16.4x23.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
41. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978) Magia łódzkich fabryk-Manufaktura I(2015) sygn.p.d. węgiel, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
42. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978) Magia łódzkich fabryk-Manufaktura II(2015) sygn.p.d. węgiel, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
43. Ita Haręza(ur.1984) Ewa 1(2015) sygn.p.d. ołówek, kredka, collage, papier, 58x58 cm cena wywoławcza: 300,- |
44. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Kosmos(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40.5x51 cm cena wywoławcza: 300,- |
45. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Ryba z cyklu „Symbole”(2008) sygn.dat.p.d. collage, 40x50 cm (w ramie) cena wywoławcza: 370,- |
46. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Schody z cyklu „Symbole”(2008) sygn.dat.p.d. collage, 40x30 cm (w ramie) cena wywoławcza: 370,- |
49. Marcin Jasiński(ur.1980) Bez tytułu(2008) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
50. Marcin Jaszczak(ur.1975) A. E.(2015) sygn.dat.p.d. olej, pilśnia, 75x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
51. Marcin Jaszczak(ur.1975) A. B.(2014) sygn.dat.p.d. akryl, pilśnia, 75x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
52. Marcin Jaszczak(ur.1975) Świt(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
53. Wojciech Kaleta(ur.1981) Wieczór w Rimini(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
54. Wojciech Kaleta(ur.1981) Gdańskie wybrzeże(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
55. Wojciech Kaleta(ur.1981) Matka Boska Kazańska(2011) sygn.na odwrociu tempera jajowa, deska lipowa, złocenie na mikstion, 30x25 cm cena wywoławcza: 800,- |
56. Natalia Kalisz(ur.1988) Portret kobiety z wąsem(2015) sygn.dat.p.d. technika własna, papier, 100x70 cm (101x71 w ramie) cena wywoławcza: 500,- |
57. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Three(2012) sygn.dat.śr.d. akryl, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
58. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Self(2011) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
59. Roksana Karczewska(ur.1988) Blue I(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta, 80x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
60. Roksana Karczewska(ur.1988) Blue II(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta, 80x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
61. Paweł Klimkowski(ur.1985) Coffee Maker(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
62. Paweł Klimkowski(ur.1985) Everything was beautiful and nothing hurt(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno. 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
63. Aneta Kmiecik(ur.1992) Pink House(2014) sygn.dat.p.d. akwarela, papier, 38.5x28.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
64. Aneta Kmiecik(ur.1992) Piotrkowska(2014) sygn.dat.p.d. akwarela, papier, 68.5x38 cm cena wywoławcza: 300,- |
65. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Ego-blues(2012) sygn.dat.p.d. pastel, papier, 42x35 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
66. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Misz-masz(2012) sygn.dat.l.śr. olej, collage, płótno, 40x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
67. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Plaża(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 350,- |
68. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Siłaczka(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 350,- |
69. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Dotknięta(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x80 (w oprawie) cena wywoławcza: 350,- |
70. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Kogut(2013) sygn.dat.p.d. serigrafia (6/10), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
71. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Mors(2014) sygn.na odwrociu serigrafia (6/6), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
72. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Rybka(2014) sygn.p.d. serigrafia (3/5), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
73. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Kadyny plaża(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
74. Bartłomiej Koter(ur.1984) Waiting for night sygn.p.d. olej, płótno, 90x90 cm (99x99 z ramą) cena wywoławcza: 550,- |
75. Bartłomiej Koter(ur.1984) Slightly cool sygn.p.d. olej, płótno, 90x90 cm (99x99 z ramą) cena wywoławcza: 550,- |
76. Bartłomiej Koter(ur.1984) Behind stormy clouds sygn.p.d. olej, płótno, 90x90 cm (99x99 z ramą) cena wywoławcza: 550,- |
77. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Jeszcze nie teraz … życie(2015) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, druk płaski, papier, 70x50 cm (71x51 w ramie) cena wywoławcza: 380,- |
78. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Ubrana w śmiertelność(2015) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, druk płaski, papier, 60x50 cm(63x53 w ramie) cena wywoławcza: 380,- |
79. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982) Dreamer(2014) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 120x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
80. Krystyna Krasowska-Cicha(ur.1982) Nude in white(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
81. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XX(2015) sygn.dat.na odwrociu technika własna, relief, płyta, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
82. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XXI(2015) sygn.dat.na odwrociu technika własna, relief, płyta, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
83. Magdalena Kurek(ur.1979) Korsykańska przystań(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 100x110 cm cena wywoławcza: 500,- |
84. Elżbieta Kusińska(ur.1962) Portret M(2015) sygn.p.d. grafika cyfrowa, PCV (1/5), 70x50 cm (w ramie) cena wywoławcza: 180,- |
85. Donata Lesińska(ur.1954) Gorący związek-para kubków(2014) sygn. ceramika, wys.13 i 8 cm cena wywoławcza: 250,- |
86. Donata Lesińska(ur.1954) Morze(2014) sygn. ceramika, wys.18 cm cena wywoławcza: 380,- |
87. Donata Lesińska(ur.1954) Czar gorącej herbatki(2014) sygn. ceramika, wys.18 i 6 cm cena wywoławcza: 280,- |
88. Łukasz Leszczyński(ur.1981) Martwa natura z muchą(2015) sygn.na odwrociu akryl, piaskowiec, 18x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
89. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Bez tytułu 1-poliptyk(2015) sygn.na odwrociu technika własna, 65x65 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 300,- |
90. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Bez tytułu 2-dyptyk(2015) sygn.na odwrociu technika własna, 65x65 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 300,- |
91. Dariusz G. Ludwisiak(ur.1969) Wierzba biała sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
92. Kamila Majcher(ur.1982) Po kąpieli(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 100x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
93. Kamila Majcher(ur.1982) Portret(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 92x65 cm cena wywoławcza: 400,- |
94. Jacek Malinowski(ur.1969) Pejzaż 17(2015) sygn.dat.na odwrociu olej, płótno, 40x35 cm cena wywoławcza: 300,- |
95. Jacek Malinowski(ur.1969) All'alba(2015) sygn.dat.na odwrociu olej, płótno, 50x90 cm cena wywoławcza: 300,- |
96. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Wianek(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
97. Aleksandra Matyka(ur.1987) Poszukiwanie(2015) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno/pilśnia, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
98. Aleksandra Matyka(ur.1987) Prawie świt(2015) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno/pilśnia, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
99. Agnieszka Michalak(ur.1980) Czarny VIII(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 50x120cm cena wywoławcza: 400,- |
100. Ewa Najdenow(ur.1967) Casting(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
101. Ewa Najdenow(ur.1967) Pani Burza(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 46x55 cm cena wywoławcza: 300,- |
102. Ewa Najdenow(ur.1967) Olive trees(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
103. Anna Noszczyńska(ur.1986) W drodze(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
104. Anna Noszczyńska(ur.1986) Początek z cyklu „Okolice”(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
105. Adriana Nowicka(ur.1977) Hunter(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
106. Patrycja Nurkan(ur.1988) Bez tytułu(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
107. Patrycja Nurkan(ur.1988) Bez tytułu(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
108. Patrycja Nurkan(ur.1988) Masaj(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
109. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń 1(2015) sygn.dat.na odwrociu tusz, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
110. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń 2(2015) sygn.dat.na odwrociu tusz, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
111. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń 3(2015) sygn.dat.na odwrociu tusz, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
112. Bogumiła Owsiak(ur.1976) Bratki-zestaw herbaciany(2015) sygn. akryl, płyta MDF, 19.5x19.8; 9.5x9.5 cm każdy (4 elementy) cena wywoławcza: 300,- |
113. Bogumiła Owsiak(ur.1976) Inkowie-zestaw herbaciany(2015) sygn. akryl, płyta MDF, 19.8x19.8; 9.5x9.5 każdy (5 elementów) cena wywoławcza: 300,- |
114. Bogumiła Owsiak(ur.1976) Kwitnąca wiśnia-zestaw herbaciany(2015) sygn. akryl, płyta MDF, 19x19.5; 9.5x9.5 cm każdy (5 elementów) cena wywoławcza: 300,- |
115. Marcin Pecka(ur.1985) Bez tytułu(2015) sygn.dat.p.d. technika mieszana, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
116. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z koszykiem z owocami sygn.p.g. olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
117. Wojciech Piekarski(ur.1980) Platery z owocami sygn.p.g. olej, płótno, 46x61 cm cena wywoławcza: 300,- |
118. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż zimowy sygn.l.d. olej, płótno, 50x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
119. Magdalena Połacik(ur.1980) Wsteczny bieg(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
120. Magdalena Połacik(ur.1980) Sportowa(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 55x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
121. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) #straw#pink#sculpture#(2014) sygn. żywica poliestrowa, włókno szklane, metal, plastik, beton, 134x42x50 cm cena wywoławcza: 700,- |
122. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) #straw#green#sculpture#(2014) sygn. żywica poliestrowa, włókno szklane, metal, plastik, 125x30x44 cm cena wywoławcza: 700,- |
123. Małgorzata Sęk(ur.1973) She is Like the Wind 2(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
124. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50.5x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
125. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Dwie kobiety(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 65x73 cm cena wywoławcza: 300,- |
126. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2015) sygn.l.d. olej, płótno, 70x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
127. Dominik Smolik(ur.1982) Dodecaphonic experiment(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
128. Dominik Smolik(ur.1982) Chromatic tonality(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
129. Kamila Stępniak(ur.1983) Cleopatre sygn.p.d. olej, płótno, 92x65 cm cena wywoławcza: 400,- |
130. Kamila Stępniak(ur.1983) Girl with a led earring sygn.p.d. olej, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
131. Kamila Stępniak(ur.1983) Erotic 1 sygn.p.d. olej, płótno, 100x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
132. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Interlude(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
133. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Szepty i tajemnice(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
134. Mariola Świgulska(ur.1961) Odbijają się od ziemi(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
135. Mariola Świgulska(ur.1961) Zakrzywienie czasoprzestrzeni(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
136. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Zachód słońca(2012) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
137. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Erozja(2014) sygn.p.d. olej, akryl, emulsja, płótno, 99.5x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
138. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Karp ukoi(2011) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 130x97 cm cena wywoławcza: 500,- |
139. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Baśka(2010) sygn.na odwrociu technika własna, pilśnia, 110x93 cm cena wywoławcza: 500,- |
140. Paulina Zalewska(ur.1981) Masza z cyklu „Trzy siostry”(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
141. Paulina Zalewska(ur.1981) Irina z cyklu „Trzy siostry”(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
142. Paulina Zalewska(ur.1981) Olga z cyklu „Trzy siostry”(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
143. Ewa Żochowska(ur.1976) Jump 2(2015) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 70x100 cm (w ramie) cena wywoławcza: 530,- |
144. Ewa Żochowska(ur.1976) Jump 3(2015) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 100x70 cm (w ramie) cena wywoławcza: 530,- |