XXVIII AUKCJA PROMOCYJNA
1. Anna Adamiak(ur.1982) 1.2.3-tryptyk(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 30x30, 30x30, 30x30 cm cena wywoławcza: 400,- |
2. Agata Bajszczak(ur.1982) Bez tytułu(2015) sygn.p.d. technika własna, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
3. Agata Bajszczak(ur.1982) Śliwka Robaczywka 10(2015) sygn.p.d. technika własna, płótno, 50x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Organiczny Horror Vacui(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
5. Jakub Balcerski(ur.1987) Martwa Natura 11 sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
6. Marta Bilecka(ur.1975) Flaming Fields 03(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 30x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
7. Marta Bilecka(ur.1975) Waterland XXXVI(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
8. Agnieszka Borkowska(ur.1978) Bez tytułu(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 81x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
9. Monika Dałek(ur.1981) Forma pękła, treść wycieka(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x91 cm cena wywoławcza: 500,- |
10. Monika Dałek(ur.1981) Soczystej śliwki smak(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
11. Monika Dałek(ur.1981) Sunlight(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x130 cm cena wywoławcza: 500,- |
12. Maria Domalewska(ur.1987) Ciało(2014) sygn.dat.śr.d. algrafia (4/10), 11.2x7.5cm cena wywoławcza: 50,- |
13. Maria Domalewska(ur.1987) Margot z cyklu „Matriarchat”(2015) sygn.dat.p.d. litografia (5/12), 71x55 cm cena wywoławcza: 150,- |
14. Maria Domalewska(ur.1987) Babilon z cyklu „Zaginione miasta”(2014) sygn.dat.p.d. tusz, papier, 22.8x28 cm cena wywoławcza: 200,- |
15. Ilona Foryś(ur.1980) Beyonce(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
16. Ilona Foryś(ur.1980) Hey, Rude Boy(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
17. Izabela Gałązka(ur.1984) Kobieta w turbanie(2015) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 92x65 cm cena wywoławcza: 400,- |
18. Izabela Gałązka(ur.1984) Wodnik III(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
19. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 07.33(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120.5x120.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
20. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Portyk(2015) sygn.dat.p.d. litografia (1/10), 30.5x30.5cm cena wywoławcza: 70,- |
21. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Przędzarka(2010) sygn.dat.p.d. sucha igła (9/10), 28x19 cm cena wywoławcza: 70,- |
22. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Stuttgart V(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta (5/10), 20x49.5 cm cena wywoławcza: 70,- |
23. Grupa Artme Inne spojrzenie(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
24. Grupa Artme Lot papugi(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 110x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
25. Grupa Artme Are you ready?(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
26. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu(2014) sygn.dat.p.d. akwarela, pastel, papier, 24x15.8 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
27. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu(2014) sygn.dat.l.d. akwarela, pastel, papier, 33.7x24.3 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
28. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu(2014) sygn.dat.l.d. akwarela, pastel, papier, 48.2x33.7 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
29. Ita Haręza(ur.1984) Ewa 4(2015) sygn.dat.p.d. ołówek, kredka, folia lustrzana, papier, 57.5x57.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
30. Ita Haręza(ur.1984) Adam i Ewa(2015) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa, kredka, ołówek, papier, 40x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
31. Ita Haręza(ur.1984) Adam i Ewa(2015) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa, kredka, ołówek, papier, 40x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
32. Anna Huliadyk(ur.1991) Bird III sygn.p.d. olej, płótno, 70x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
33. Anna Huliadyk(ur.1991) Sowa sygn.na odwrociu olej, płótno, 39.5x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
34. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Odyseja(2008/2009) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
35. Anna Jarosz(ur.1992) Dzień(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 79.5x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
36. Anna Jarosz(ur.1992) Punkt(2014) sygn.dat.p.d. olej, pilśnia, 90x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
37. Marcin Jasiński(ur.1980) Bez tytułu(2011) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
38. Marcin Jasiński(ur.1980) Bez tytułu(2011) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
39. Marcin Jaszczak(ur.1975) Marysia(2015) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 109.5x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
40. Marcin Jaszczak(ur.1975) Dama Kier(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
41. Marcin Jaszczak(ur.1975) Czarodziejka Piołunówka(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 75x85 cm cena wywoławcza: 400,- |
42. Wojciech Kaleta(ur.1981) Improwizacja VI(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 38x46 cm cena wywoławcza: 300,- |
43. Wojciech Kaleta(ur.1981) Światłoczułość VI(2013-2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
44. Wojciech Kaleta(ur.1981) Matka Boska Eleusa-ikona(2015) sygn.na odwrociu tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na pulment-płatki złota, 30x25 cm cena wywoławcza: 800,- |
45. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Zamknięte oczy widzą jaśniej z cyklu „Uśpiona”(2015) sygn.dat.p.d. druk płaski, tusz, collage, papier, 37x14 cm (52.5x33 z ramą) Częścią integralną grafiki jest książka- Natalia Anna Kalisz, Kozłek, Wydanie I-klasyczne, dwujęzyczne, Księży Młyn Dom Wydawniczy, Łódź 2014, ISBN 978-83-7729-224-2 cena wywoławcza: 550,- |
46. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Bez tytułu(2015) sygn.dat.l.g. akryl, płótno, 73x65.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
47. Katarzyna Kamińska-Wójcik(ur.1978) Bez tytułu(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 65.5x73.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
48. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Tuje(2010) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
49. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Przymrozek(2010) sygn.dat.p.d. olej, tektura, 50x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
50. Roksana Karczewska(ur.1988) Fresh start(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
51. Aneta Kmiecik(ur.1992) Łódzka ulica(2015) sygn.dat.p.d. akwarela, papier, 38x28 cm (51x41 z ramą) cena wywoławcza: 350,- |
52. Aneta Kmiecik(ur.1992) Nad morzem(2015) sygn.dat.p.d. akwarela, papier, 28x38 cm (41x51 z ramą) cena wywoławcza: 350,- |
53. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Music 1(2015) sygn.p.d. collage, papier, 20x29 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
54. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Ego-blues 1(2012) sygn.p.d. collage, papier, 30.5x43 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
55. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Tańcząc(2012) sygn.dat.p.d. pastel, papier, 28.7x19.4 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
56. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Echo(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm cena wywoławcza: 350,- |
57. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Jak na dłoni(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 350,- |
58. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Nareszcie w domu(2014) sygn.l.d. technika mieszana, płótno, 40x33 cm cena wywoławcza: 300,- |
59. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Świętoszek(2014) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 65x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
60. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Spokój(2014) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
61. Bartłomiej Koter(ur.1984) Integrity(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 95x95 cm cena wywoławcza: 400,- |
62. Bartłomiej Koter(ur.1984) Sunlit(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 95x95 cm cena wywoławcza: 400,- |
63. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Zbiór wspólny(2015) sygn.dat.p.d. akryl, druk płaski, 70x70 cm (72x72 z ramą) cena wywoławcza: 450,- |
64. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura pierwotna I(2014) sygn.na odwrociu technika własna, 75x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
65. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XXII(2015) sygn.na odwrociu technika własna, 100x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
66. Magdalena Kurek(ur.1979) Korsykańska uliczka-Bastia(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x50 cm cena wywoławcza: 400,- |
67. Magdalena Kurek(ur.1979) Perła w śródziemnomorskiej koronie-Korsyka(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
68. Magdalena Kurek(ur.1979) Złoty środek-powrót chmury do domu(2015) sygn.p.d. olej, pilśnia, 80.5x60 cm (84.5x64.5 z ramą) cena wywoławcza: 450,- |
69. Elżbieta Kusińska(ur.1962) Ślad(2015) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa, PCV (1/3), 70x50 cm cena wywoławcza: 120,- |
70. Elżbieta Kusińska(ur.1962) Trzy…(2015) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa, PCV (1/3), 70x50 cm cena wywoławcza: 120,- |
71. Donata Lesińska(ur.1954) Rozmowa sygn. ceramika szkliwiona, 39x36.5x18 cm cena wywoławcza: 630,- |
72. Donata Lesińska(ur.1954) Sfinkskorpion sygn. ceramika szkliwiona, 40x39x24 cm cena wywoławcza: 630,- |
73. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Bez tytułu 1(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
74. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Bez tytułu 2(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 90x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
75. Kamila Majcher(ur.1982) Dogonić sen(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 90x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
76. Kamila Majcher(ur.1982) Klucz do miasta młodości(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
77. Jacek Malinowski(ur.1969) Dall’inizio alla fine sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
78. Jacek Malinowski(ur.1969) Paesaggio 13 sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
79. Agnieszka Michalak(ur.1980) Arbuzy(2005) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 61x73 cm cena wywoławcza: 300,- |
80. Ewa Najdenow(ur.1967) Fatamorgana VI(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
81. Ewa Najdenow(ur.1967) Kapelusz II(2015) sygn.na odwrociu technika mieszana, pilśnia, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
82. Ewa Najdenow(ur.1967) Radość zakazana-tryptyk(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x30, 60x30, 60x30 cm cena wywoławcza: 400,- |
83. Patrycja Nurkan(ur.1988) Bez tytułu(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
84. Patrycja Nurkan(ur.1988) Bez tytułu(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
85. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń(2005) sygn.na odwrociu akryl, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
86. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń(2014) sygn.na odwrociu akryl, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
87. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń(2013) sygn.na odwrociu akryl, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
88. Wojciech Piekarski(ur.1980) Akt sygn.p.g. olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
89. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura sygn.p.g. olej, płótno, 50x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
90. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura sygn.p.g. olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
91. Magdalena Połacik(ur.1980) Warsztat entomologiczny sygn.na odwrociu olej, płótno, 55x46 cm cena wywoławcza: 300,- |
92. Magdalena Połacik(ur.1980) Trening żonglerski sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
93. Magdalena Połacik(ur.1980) Georginia przed polowaniem sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
94. Aleksandra Richert(ur.1987) Rafa koralowa-tkanina unikatowa(2014) sygn.p.d. technika własna, filc, 155x165 cm cena wywoławcza: 1.500,- |
95. Małgorzata Sęk(ur.1973) In the Morning Light(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
96. Małgorzata Sęk(ur.1973) The Autumn Wind(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
97. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Portret nr 1(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 63.5x55 cm cena wywoławcza: 300,- |
98. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Portret nr 3(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 70x50 cm (73x53 z ramą) cena wywoławcza: 350,- |
99. Dominik Smolik(ur.1982) Piano sonata I(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
100. Dominik Smolik(ur.1982) Variations(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
101. Dominik Smolik(ur.1982) Adagio for Strings(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
102. Paula Solańska(ur.1981) Ptak I sygn. ceramika szkliwiona, 13x19x10 cm cena wywoławcza: 280,- |
103. Paula Solańska(ur.1981) Ptak II sygn. ceramika szkliwiona, 11x14x9 cm cena wywoławcza: 230,- |
104. Paula Solańska(ur.1981) Sukienka(2008) sygn.na odwrociu ceramika szkliwiona, 33.5x33.5 cm (39x39 z ramą) cena wywoławcza: 440,- |
105. Kamila Stępniak(ur.1983) Girl with a pink toque sygn.p.d. olej, płótno, 80.5x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
106. Kamila Stępniak(ur.1983) Monument sygn.p.d. olej, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
107. Kamila Stępniak(ur.1983) The Milkmaid sygn.p.d. olej, płótno, 100x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
108. Marta Szarek(ur.1979) Poker face(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 73x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
109. Marta Szarek(ur.1979) Charleston sygn.p.d. akryl, płótno, 73x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
110. Mariola Świgulska(ur.1961) Przetańczy całą noc(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
111. Mariola Świgulska(ur.1961) Dmuchawce w krainie abstrakcji z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
112. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Pelikany(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, płótno, 100x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
113. Ewelina Ulanecka(ur.1983) W krzywym zwierciadle(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
114. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Rozkwit(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, szlagmetal, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
115. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Rzeka(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60.5x55 cm cena wywoławcza: 300,- |
116. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Foxy lady(2012) sygn.na odwrociu collage, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
117. Paulina Zalewska(ur.1981) Resorowe dzieci(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
118. Paulina Zalewska(ur.1981) Zagubiony horyzont(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
119. Paulina Zalewska(ur.1981) Księżycowe ufo(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
120. Ewa Żochowska(ur.1976) Kruczki(2014) sygn.śr.d. olej, płótno, oprawa autorska, 19.7x35.7 cm cena wywoławcza: 400,- |
121. Ewa Żochowska(ur.1976) Oko 1, Oko 2(2014) sygn.dat.l.d. olej, płótno, oprawa autorska, 19.7x17.6, 19.7x17.6 cm cena wywoławcza: 400,- |
122. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 110x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
123. Anna Jarzymowska(ur.1988) Serce(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x110 cm cena wywoławcza: 500,- |
124. Anna Jarzymowska(ur.1988) Pejzaż 02-dyptyk(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x70, 100x70 cm cena wywoławcza: 500,- |
125. Marcin Pecka(ur.1985) Koci sen(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 30x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
126. Karolina Zwierzchowska(ur.1982) Cisza sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
127. Karolina Zwierzchowska(ur.1982) Sen(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x61 cm cena wywoławcza: 300,- |