XXIX AUKCJA PROMOCYJNA
1. Aleksandra Anikusko(ur.1993) Młodość(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Dobre wieści(2015) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Karminowe(2015) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Me myself and I 11(2015) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
5. Agata Bajszczak(ur.1982) Me myself and I 12(2015) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
6. Jakub Balcerski(ur.1987) Ruda 2(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
7. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Widok pomiędzy I, II, III-tryptyk(2015) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x80, 80x80, 80x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
8. Marta Bilecka(ur.1975) Waterland 102(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
9. Marta Bilecka(ur.1975) Waterland XXV(2014) sygn.l.d. akryl, płótno, 60x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
10. Tatsiana Bulyha(ur.1996) Blue Goose(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
11. Tatsiana Bulyha(ur.1996) Autumn(2014) sygn.dat.p.d. olej, akryl, płótno, 40x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
12. Tatsiana Bulyha(ur.1996) Cicha noc(2015) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 50x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
13. Monika Dałek(ur.1981) Pamięć musi trwać(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80.5x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
14. Monika Dałek(ur.1981) Dniejąc, ciało ciepłe od snu ukazuje(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x80.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
15. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978) M(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 120x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
16. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978) Basen(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
17. Alexandru Dina(ur.1978) Madonna z Dzieciątkiem-ikona sygn.na odwrociu tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na pulment-płatki złota, 30x25 cm cena wywoławcza: 800,- |
18. Alexandru Dina(ur.1978) Jan Chrzciciel-ikona(2015) sygn.na odwrociu tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na pulment-płatki złota, 30x24.5 cm cena wywoławcza: 800,- |
19. Maria Domalewska(ur.1987) Dla Wendy(2015) sygn.dat.p.d. tusz, papier barwiony, 25x18.8 cm cena wywoławcza: 300,- |
20. Maria Domalewska(ur.1987) Palmiarnia(2016) sygn.dat.śr.g. tusz, papier barwiony, 16.2x24.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
21. Ilona Foryś(ur.1980) Shark(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 89x116 cm cena wywoławcza: 500,- |
22. Ilona Foryś(ur.1980) Hot(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
23. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 22.50(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
24. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Vilnius(2015) sygn.dat.p.d. akwaforta (5/20), 37.5x75.5 cm cena wywoławcza: 120,- |
25. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) W koło miasta(2015) sygn.dat.p.d. akwaforta (5/15), śr.30 cm cena wywoławcza: 100,- |
26. Grupa Artme Zamyślenie(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120.5x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
27. Grupa Artme Na drugą stronę(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
28. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Bez tytułu(2014) sygn.dat.p.d. gwasz, papier, 36.2x26 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
29. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Akt siedzący(2014) sygn.dat.l.d. gwasz, pastel, papier, 23.3x17 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
30. Ita Haręza(ur.1984) Adam i Ewa 7(2016) sygn.dat.p.d. druk cyfrowy, papier (10/10), 40x80 cm cena wywoławcza: 120,- |
31. Ita Haręza(ur.1984) Adam i Ewa 9(2016) sygn.dat.p.d. druk cyfrowy, papier (10/10), 45x79.5 cm cena wywoławcza: 120,- |
32. Katarzyna Jagodzińska(ur.1963) Przez dziurkę(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta, akwatinta (2/5), 9.8x7.7 cm cena wywoławcza: 50,- |
33. Katarzyna Jagodzińska(ur.1963) Trzy cienie(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta, akwatinta (3/7), 6x9.3 cm cena wywoławcza: 50,- |
34. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Cebula(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 30x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
35. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Pejzaż jesienny(2015) sygn.dat.p.d. collage, 30x40 cm (w ramie) cena wywoławcza: 370,- |
36. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Labirynt(2015) sygn.p.d.dat.l.d. collage, 24x24 cm (w ramie) cena wywoławcza: 370,- |
37. Anna Jarosz(ur.1992) 5 rano, W oczy-dyptyk(2012) sygn.p.d. technika własna, płótno, 40x40, 40x40 cm cena wywoławcza: 500,- |
38. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
39. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
40. Marcin Jaszczak(ur.1975) Kwiaty jesieni(2016) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
41. Marcin Jaszczak(ur.1975) Zauroczenie(2016) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
42. Kaja Kaja(ur.1990) Koi sygn.p.d. sitodruk (1/5), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
43. Kaja Kaja(ur.1990) Kolibry(2010) sygn.dat.p.d. linoryt (3/3), 59.5x42 cm cena wywoławcza: 120,- |
44. Wojciech Kaleta(ur.1981) Kompozycja wertykalna nr 1(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 73x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
45. Wojciech Kaleta(ur.1981) Ruch pierwszy(2016) sygn.dat.l.d. ołówek, papier, 45x33 (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
46. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Sad zimowy-dyptyk(2014) sygn.na odwrociu akryl, tusz, pastel, tektura, 55.7x54, 55.7x15.4 cm cena wywoławcza: 300,- |
47. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Rumianki w wazonie(2014) sygn.na odwrociu olej, tektura, 68.7x69.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
48. Roksana Karczewska(ur.1988) The big show(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno/pilśnia, 81x90.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
49. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
50. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto XXI(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno. 70x90 cm cena wywoławcza: 300,- |
51. Marcin Kłys(ur.1971) Nokturn nr 5(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
52. Marcin Kłys(ur.1971) Czerwone miasto(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
53. Aneta Kmiecik(ur.1992) Jabłka(2015) sygn.dat.p.d. akwarela, papier, 36x53.5 cm (w św.p-p, 50x70 z ramą) cena wywoławcza: 380,- |
54. Aneta Kmiecik(ur.1992) Liście(2015) sygn.dat.p.d. akwarela, papier, 54.5x35.5 cm (70x50 z ramą) cena wywoławcza: 380,- |
55. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Wzloto-upadki 15(2009) sygn.dat.p.g. olej, papier, 36x48 cm cena wywoławcza: 300,- |
56. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie(2015) sygn.l.d. technika mieszana, papier, 43.3x31.3 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
57. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Żongler sygn.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 350,- |
58. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Nieznajoma sygn.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 350,- |
59. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Jesień(2014) sygn.p.d. technika mieszana, pilśnia, 101x71 cm (w ramie) cena wywoławcza: 400,- |
60. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Ostatni oddech(2014) sygn.na odwrociu akryl, pilśnia, 102x72 cm (w ramie) cena wywoławcza: 400,- |
61. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Zimowy las I(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
62. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984) Raindrops(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 46x38 cm cena wywoławcza: 300,- |
63. Bartłomiej Koter(ur.1984) In the right time(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 110x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
64. Bartłomiej Koter(ur.1984) Shades of rain(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 116x89 cm cena wywoławcza: 500,- |
65. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Kto kocha tak jak matka?(2016) sygn.dat.p.d. pastel, sucha igła, papier, 42x25.5 cm (51x41 z ramą) cena wywoławcza: 370,- |
66. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura 0-1(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno/pilśnia, 80.5x80.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
67. Sebastian Kularski(ur.1980) Rybak(2010-2016) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 100x126 cm cena wywoławcza: 500,- |
68. Sebastian Kularski(ur.1980) Sowa i mysz(2009) sygn.p.d. akryl, płótno, 41x46 cm cena wywoławcza: 300,- |
69. Magdalena Kurek(ur.1979) Karnawał w Wenecji(2015) sygn.p.d. olej, collage, płótno, 100x78 cm cena wywoławcza: 400,- |
70. Magdalena Kurek(ur.1979) Magia w Wenecji(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 79.5x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
71. Elżbieta Kusińska(ur.1962) Femina II(2016) sygn.dat.p.d. grafika cyfrowa, PCV (1/3), 70x50 cm cena wywoławcza: 120,- |
72. Donata Lesińska(ur.1954) Sen(2015) sygn. ceramika szkliwiona, 33x39x23 cm cena wywoławcza: 590,- |
73. Łukasz Leszczyński(ur.1981) Bez tytułu(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 30x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
74. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Bez tytułu 1(2016) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 90x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
75. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Bez tytułu 2(2016) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 65x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
76. Dariusz G. Ludwisiak(ur.1969) Antonówka sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
77. Dariusz G. Ludwisiak(ur.1969) Wiązy sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
78. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984) Kolorowe kamienice I(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 100x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
79. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984) Kolorowe kamienice II(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
80. Kamila Majcher(ur.1982) Lumen 1(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 100x81 cm cena wywoławcza: 400,- |
81. Kamila Majcher(ur.1982) Lumen 2(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 100x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
82. Jacek Malinowski(ur.1969) Paesaggio sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
83. Jacek Malinowski(ur.1969) Toskania XXXIII(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x70 cm (63.5x73.5 z ramą) cena wywoławcza: 350,- |
84. Marzena Małecka-Staniecka(ur.1980) Krąg energetyczny 1(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
85. Marzena Małecka-Staniecka(ur.1980) Krąg energetyczny 2(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
86. Agnieszka Michalak(ur.1980) Maki II(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 88.5x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
87. Jakub Michalski(ur.1982) Nie fikaj młody(2015) sygn. żywica epoksydowa, 84x34x32 cm cena wywoławcza: 700,- |
88. Anna Noszczyńska(ur.1986) Abstrakcja(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
89. Anna Noszczyńska(ur.1986) Okolica(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 30x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
90. Aneta Nowak(ur.1985) Bez tytułu(2016) sygn.l.d. akryl, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
91. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń(2005) sygn.na odwrociu akryl, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
92. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń(2006) sygn.na odwrociu akryl, papier, 70x100cm cena wywoławcza: 400,- |
93. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Waza Raku sygn. ceramika szkliwiona, 32x17x17 cm cena wywoławcza: 250,- |
94. Łukasz Orfiniak(ur.1984) Waza Korzenie sygn. porcelana (1/12), 27.5x22x11 cm cena wywoławcza: 190,- |
95. Marcin Pecka(ur.1985) Psycha nam padła(2012-2016) sygn.dat.p.d. technika mieszana, pilśnia, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
96. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z pigwą sygn.p.g. olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
97. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z jabłkami sygn.p.g. olej, płótno 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
98. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż leśny sygn.l.d. olej, płótno, 65x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
99. Magdalena Połacik(ur.1980) Pamiętnik z wakacji(2015) sygn.na.odwrociu olej, płótno, 60x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
100. Magdalena Połacik(ur.1980) Georginia w technikolorze(2015) sygn.na.odwrociu olej, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
101. Magdalena Połacik(ur.1980) Lekcja brykania(2015) sygn.na.odwrociu olej, płótno, 60x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
102. Porąbane meble Czilautowy Czang - drewniany stolik do gry w Chińczyka(2015) sygn. technika mieszana, 47x29x29 cm cena wywoławcza: 900,- |
Drewniany stolik do gry w Chińczyka. Mebel po gruntownej renowacji. Wzór ręcznie malowany
według autorskiego projektu duetu „Porąbane Meble by E&N”, powierzchnia stolika
zabezpieczona wysokiej jakości bezbarwnym błyszczącym lakierem. Spód ręcznie malowany farbą
alkidową. W zestawie komplet 16 pionków ręcznie malowanych, zabezpieczonych lakierem i
podbitych filcem oraz kostka do gry. Mebel sygnowany znakiem autorskim „Porąbane Meble”
na tabliczce ze stali szczotkowanej grubości 1 mm grawerowanej laserowo.
Pojedynczy egzemplarz.
103. Oleksii Pryimak(ur.1986) Bez tytułu(2013-2015) sygn.p.d. akryl, spray, płótno, 90x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
104. Małgorzata Sęk(ur.1973) Waiting(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
105. Małgorzata Sęk(ur.1973) Morning Beauty(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
106. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Portret sygn.na odwrociu olej, płótno, 60.5x60.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
107. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Portret sygn.na odwrociu olej, płótno, 45x35 cm cena wywoławcza: 300,- |
108. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu sygn.na odwrociu olej, płótno, 65x65cm cena wywoławcza: 300,- |
109. Dominik Smolik(ur.1982) Basso ostinato(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
110. Dominik Smolik(ur.1982) Libretto(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
111. Dominik Smolik(ur.1982) Sonata turquoise(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
112. Paula Solańska(ur.1981) Sowa(2016) sygn. ceramika szkliwiona, 11.5x8.5x10.5 cm cena wywoławcza: 190,- |
113. Paula Solańska(ur.1981) Rajski ptak(2016) sygn. ceramika szkliwiona, 15x9x14.5 cm cena wywoławcza: 200,- |
114. Kamila Stępniak(ur.1983) Flight sygn.l.d. olej, płótno, 110x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
115. Kamila Stepniak(ur.1983) Bird Queen sygn.l.d. olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
116. Monika Synak(ur.1984) Od tego trzeba było zacząć-niebo(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
117. Monika Synak(ur.1984) Rozpłomienione i lotne(2015) sygn.p.d. akryl, pilśnia, śr.70 cm cena wywoławcza: 300,- |
118. Marta Szarek(ur.1979) Prawie złota rybka sygn.p.d. akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
119. Marta Szarek(ur.1979) Butterfly sygn.p.d. akryl, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
120. Mariola Świgulska(ur.1961) Z białego puchu z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
121. Mariola Świgulska(ur.1961) W promieniach zachodzącego słońca z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
122. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Sunlight(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, płótno, 100x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
123. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Transformacja(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, szlagmetal, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
124. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) My friend fats(2012) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
125. Iwona Wilkoszewska(ur.1983) Marilyn Blue sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
126. Paulina Zalewska(ur.1981) Synod cyrkowców(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
127. Paulina Zalewska(ur.1981) Księżycowa profuzja(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
128. Paulina Zalewska(ur.1981) Kwakrzy na Jamajce(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
129. Ewa Żochowska(ur.1976) Ćwiczenia umysłowe 2(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
130. Ewa Najdenow(ur.1967) No title III(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 73x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
131. Ewa Najdenow(ur.1967) Tańczące sylwetki trio-tryptyk(2016) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 80x40, 80x40, 80x40 cm cena wywoławcza: 500,- |