XXX AUKCJA PROMOCYJNA
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Ślepa pokusa(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Sekret(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 73x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
3. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I-19(2016) sygn.p.d. technika własna, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I-20(2016) sygn.p.d. technika własna, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
5. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I-22(2016) sygn.p.d. technika własna, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
6. Jakub Balcerski(ur.1987) Martwa natura 25(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
7. Jakub Balcerski(ur.1987) Ruda 1(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
8. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Konfiguracja-tryptyk(2015) sygn.p.d. technika własna, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm cena wywoławcza: 300,- |
9. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Press F1(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
10. Tatsiana Bulyha(ur.1996) De la luna(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 40x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
11. Tatsiana Bulyha(ur.1996) Głębokość(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 41x27 cm cena wywoławcza: 300,- |
12. Monika Dałek(ur.1981) Lustro(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100.5x100.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
13. Monika Dałek(ur.1981) Milczenie z najdalszych krańców rzeczy(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 120.5x90.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
14. Monika Dałek(ur.1981) Odrobina wspomnień(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
15. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978) Kobieta(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 120x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
16. Katarzyna Dąbrowska(ur.1978) Południe(2016) sygn.l.d. olej, płótno, 120x90 cm cena wywoławcza: 500,- |
17. Marcin Dembowski(ur.1979) 24 godziny na dobę(2012) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 40x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
18. Marcin Dembowski(ur.1979) Praca w toku(2013) sygn.na odwrociu assemblage, 92.5x92 cm cena wywoławcza: 400,- |
19. Maria Domalewska(ur.1987) Rozmowy(2016) sygn.dat.p.d. tusz, papier, 29.3x20.8 cm cena wywoławcza: 300,- |
20. Maria Domalewska(ur.1987) Poezja(2016) sygn.dat.p.d. tusz, papier, 26x19.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
21. Maria Domalewska(ur.1987) Nefertari(2015) sygn.dat.p.d. litografia (2/15), 58.5x43.5 cm cena wywoławcza: 120,- |
22. Elmyr Autumnus non ita sicut semper(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90x110 cm cena wywoławcza: 500,- |
23. Elmyr Nebula in vesperum(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90x110 cm cena wywoławcza: 500,- |
24. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 54(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 85x110 cm cena wywoławcza: 400,- |
25. Ilona Foryś(ur.1980) Sweet(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
26. Ilona Foryś(ur.1980) Rihanna(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 61x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
27. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 06.31(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
28. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Miasto I(2014) sygn.dat.p.d. akwaforta (7/10), 30x67.5 cm cena wywoławcza: 120,- |
29. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Miasto II(2014) sygn.dat.p.d. akwaforta (1/10), 29x67.5 cm cena wywoławcza: 120,- |
30. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Włoska uliczka(2015) sygn.dat.p.d. akwaforta (13/20), 17.5x17.5 cm cena wywoławcza: 60,- |
31. Grupa Artme Już zmierzch sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
32. Grupa Artme Wspomnienie sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
33. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Postać stojąca(2015) sygn.dat.p.d. akwarela, gwasz, pastel, papier, 33.3x23.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
34. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Usta(2015) sygn.dat.p.d. akwarela, pastel, papier, 48.5x68 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
35. Anna Huliadyk(ur.1991) Tulipany sygn.p.d. olej, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
36. Anna Huliadyk(ur.1991) Wrona(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 35x25 cm cena wywoławcza: 300,- |
37. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Ptaki(2016) sygn.dat.p.d. collage, papier, 40x50 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 370,- |
38. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Maska(2015) sygn.dat.śr.d. collage, papier, 50x35 cm (w oprawie) cena wywoławcza: 370,- |
39. Anna Jarosz(ur.1992) Sny(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 40x50 cm (45x55 z ramą) cena wywoławcza: 370,- |
40. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 110.5x110 cm cena wywoławcza: 500,- |
41. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 110.5x110 cm cena wywoławcza: 500,- |
42. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 110x110 cm cena wywoławcza: 500,- |
43. Marcin Jaszczak(ur.1975) Atropos(2016) sygn.dat.l.d. olej, pilśnia, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
44. Marcin Jaszczak(ur.1975) Dafne(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
45. Marcin Jaszczak(ur.1975) Lachesis(2016) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
46. Wojciech Kaleta(ur.1981) Otwarcie(2015-2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x61 cm cena wywoławcza: 300,- |
47. Wojciech Kaleta(ur.1981) Pejzaż. Studium światła IX(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
48. Wojciech Kaleta(ur.1981) Miejsce nr 4(2015) sygn.na odwrociu assemblage, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
49. Natalia A. Kalisz(ur.1988) Portret chłopca, który nie istniał z cyklu „Genos”(2016) sygn.dat.p.d. technika własna, papier, 55x38.5 cm (70x50 z ramą) cena wywoławcza: 370,- |
50. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Po żniwach(2015) sygn.na odwrociu olej, tektura, 22.7x48 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
51. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Widok na pole(2015) sygn.na odwrociu olej, tektura, 29.3x66.7 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
52. Małgorzata Kaplińska(ur.1975) Pastelowy zmierzch(2015) sygn.na odwrociu olej, akryl, tektura, 30.7x48.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
53. Roksana Karczewska(ur.1988) ZOO I(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
54. Roksana Karczewska(ur.1988) ZOO II(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
55. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
56. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto X(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x89.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
57. Marcin Kłys(ur.1971) Mechaniczne miasto(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
58. Marcin Kłys(ur.1971) Fargo(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
59. Aneta Kmiecik(ur.1992) Rytm miasta(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
60. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Wzloto-upadki 16(2009/12) sygn.dat.śr.d. technika mieszana, papier, 38.8x29 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
61. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece(2014) sygn.p.d. collage, papier, 28.8x19.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
62. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Razem(2016) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 350,- |
63. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Kawałek nieba(2016) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
64. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Nieuchwytność(2016) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 50x70 cm cena wywoławcza: 350,- |
65. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Mors(2013) sygn.p.d. serigrafia (e.a.), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
66. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Na gałęzi(2013) sygn.p.d. akryl, pilśnia, 70x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
67. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Żniwiarka(2015) sygn.p.d. serigrafia (e.a.), 100x70 cm cena wywoławcza: 150,- |
68. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Jak siostry dwie(2016) sygn.dat.p.d. pastel, akwaforta, papier, 30x41.5 cm (w św.p-p, 42x52 z ramą) cena wywoławcza: 370,- |
69. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XXIV(2016) sygn.na odwrociu technika własna, pilśnia, 90.5x75.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
70. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XXV(2016) sygn.na odwrociu technika własna, pilśnia, 100.5x80.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
71. Magdalena Kurek(ur.1979) Efemeryczność zatoki poetów-Liguria(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
72. Magdalena Kurek(ur.1979) Uliczka w Nicei(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 100x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
73. Magdalena Kurek(ur.1979) Jazzowy zmierzch na Korsyce(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 90x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
74. Elżbieta Kusińska(ur.1962) Dusza domu(2016) sygn.na odwrociu grafika cyfrowa, PCV (1/3), 70x50 cm cena wywoławcza: 120,- |
75. Donata Lesińska(ur.1954) Gęsi 1(2016) sygn. ceramika szkliwiona, 29x33x12 cm cena wywoławcza: 250,- |
76. Donata Lesińska(ur.1954) Wtulenie(2016) sygn. rzeźba ceramiczna na podstawce z gruszy, 22x36x16 cm cena wywoławcza: 500,- |
77. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 69.5x88 cm cena wywoławcza: 400,- |
78. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 120x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
79. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969) Klony sygn.na odwrociu akryl, płótno, 65x81 cm cena wywoławcza: 300,- |
80. Kajetan Luteracki(ur.1993) Spacerniak(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 40x50 cm (42x52 z ramą) cena wywoławcza: 370,- |
81. Kajetan Luteracki(ur.1993) Monidło nr 1(2016) sygn.dat.p.d. technika mieszana, płótno, 24x24 (32.5x32.5 z ramą) cena wywoławcza: 370,- |
82. Karolina Maciaszkiewicz(ur.1984) Fala(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 90x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
83. Kamila Majcher(ur.1982) Pryzmat 1(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 100x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
84. Kamila Majcher(ur.1982) Pryzmat 2(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 100x81 cm cena wywoławcza: 400,- |
85. Jacek Malinowski(ur.1969) Paesaggio XXVIII sygn.na odwrociu olej, płótno, 30x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
86. Jacek Malinowski(ur.1969) Prima della tempesta sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
87. Danuta Niklewicz(ur.1953) Zabawa(2014) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 73x116 cm cena wywoławcza: 400,- |
88. Anna Noszczyńska(ur.1986) Ptasiek(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
89. Anna Noszczyńska(ur.1986) Basen(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
90. Aneta Nowak(ur.1985) Morskie Oko(2016) sygn.l.d. akryl, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
91. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń(2005) sygn.na odwrociu akryl, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
92. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń(2005) sygn.na odwrociu akryl, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
93. Robert Olszowski(ur.1969) Czas i przestrzeń(2005) sygn.na odwrociu akryl, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
94. Izabela Ołdak(ur.1982) Neptune’s mist(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 40x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
95. Izabela Ołdak(ur.1982) Escalation II(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
96. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z owocami sygn.p.g. olej, płótno, 50x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
97. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z dzbankami sygn.p.g. olej, płótno, 54x65 cm cena wywoławcza: 300,- |
98. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż sygn.l.d. olej, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
99. Magdalena Połacik(ur.1980) Ptasi temat na różowo(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
100. Magdalena Połacik(ur.1980) Ptasi temat w czerwieni(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
101. Magdalena Połacik(ur.1980) Przymiarki Georgini(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
102. Małgorzata Sęk(ur.1973) Be the Miracle of Change(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
103. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Portret 1(2016) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x45 cm cena wywoławcza: 300,- |
104. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Portret 2(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
105. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
106. Małgorzata Skuza(ur.1959) Śnieg(2016) sygn.dat.p.d. monoprint, 67.5x43.7 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 120,- |
107. Małgorzata Skuza(ur.1959) Ogień(2005) sygn.dat.p.d. monoprint, 72x52.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 120,- |
108. Dominik Smolik(ur.1982) Crescendo IV(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
109. Dominik Smolik(ur.1982) Sfumato V(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
110. Dominik Smolik(ur.1982) Sfumato VI(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
111. Paula Solańska(ur.1981) Nango(2016) sygn. ceramika szkliwiona, 13x20x12 cm cena wywoławcza: 280,- |
112. Paula Solańska(ur.1981) Red(2016) sygn.na odwrociu ceramika szkliwiona, 30x30 cm cena wywoławcza: 440,- |
113. Paula Solańska(ur.1981) Owoc(2016) sygn.na odwrociu ceramika szkliwiona, 30x30 cm cena wywoławcza: 440,- |
114. Kamila Stępniak(ur.1983) Chess warrior sygn.p.d. olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
115. Kamila Stępniak(ur.1983) That girl sygn.l.d. olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
116. Kamila Stępniak(ur.1983) The Big Head Lamp sygn. stal malowana, 110x90x78 cm cena wywoławcza: 700,- |
117. Marta Szarek(ur.1979) Popołudnie sygn.p.d. akryl, płótno, 60x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
118. Marta Szarek(ur.1979) Palcem na piasku sygn.p.d. akryl, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
119. Mariola Świgulska(ur.1961) Blask słońca z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
120. Mariola Świgulska(ur.1961) Chromoterapia(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
121. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Crazy world sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
122. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Rumble in the jungle sygn.na odwrociu olej, akryl, emulsja, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
123. Grzegorz Wawrzyńczak(ur.1987) Koń i mysz(2012) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
124. Piotr Woźniak(ur.1989) Czort(2015) sygn.na odwrociu assemblage, 25x19 cm cena wywoławcza: 300,- |
125. Paulina Zalewska(ur.1981) Suma zdarzeń(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
126. Paulina Zalewska(ur.1981) Sweter staromiejski(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
127. Ewa Żochowska(ur.1976) Ćwiczenia umysłowe 3(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
128. Ewa Żochowska(ur.1976) Underwater thing/think(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
129. Ewa Najdenow(ur.1967) Chakra Dance(2015) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 60x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
130. Ewa Najdenow(ur.1967) Wiosenne roztopy-dyptyk(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x50, 50x50 cm cena wywoławcza: 400,- |
Jubileuszowa teka grafik z okazji 10-lecia Aukcji Promocyjnych nr 1
Teodor Durski(ur.1976) Under the Pink(2016) sygn.dat.p.d. serigrafia (1/30), 24x24 cm
Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Łódź(2016) sygn.dat.p.d. akwaforta (1/30), 23.7x20 cm
Natalia A. Kalisz(ur.1988) Hessa się boi(2016) sygn.dat.p.d. serigrafia (1/30), 25.5x23.6 cm
Roksana Kularska-Król(ur.1982) Królowe w ogrodzie(2016) sygn.dat.p.d. serigrafia (1/30), 24x24 cm
Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Dziwożonki(2016) sygn.dat.p.d. serigrafia (1/30), 24x24 cm
Magdalena Połacik(ur.1980) Popisy Georginy(2016) sygn.dat.p.d. serigrafia (1/30), 23x23.5 cm
Paulina Zalewska(ur.1981) Mazurskie Kenosis(2016) sygn.dat.p.d. akwaforta, akwatinta barwna (1/30), 24x24 cm
cena wywoławcza: 700,- |