XXXII AUKCJA PROMOCYJNA
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Letnie rytmy 2(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Tęczowi jeźdźcy(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
3. Joanna Aninowska(ur.1975) Spóźniony rejs(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
4. Hanna Artemenko(ur.1991) Bez Tchu №2 sygn.śr.d. tusz, akwarela, papier, 20.5x14 cm (w św.p-p, 30.5x24.5 cm z ramą) cena wywoławcza: 300,- |
5. Hanna Artemenko(ur.1991) Bez Tchu №5 sygn.śr.d. tusz, akwarela, papier, 20.5x14 cm (w św.p-p, 30.5x24.5 cm z ramą) cena wywoławcza: 300,- |
6. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I(2016) sygn.p.d. technika własna, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
7. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I(2016) sygn.p.d. technika własna, płótno, 80x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
8. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I(2016) sygn.p.d. technika własna, płótno, 120x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
9. Agata Bącela(ur.1974) Wazon sygn. ceramika szkliwiona, wys.23.5, szer.22 cm cena wywoławcza: 220,- |
10. Agata Bącela(ur.1974) Żardiniera sygn. ceramika szkliwiona, 21x30x21 cm cena wywoławcza: 250,- |
11. Magdalena Bezat(ur.1979) Bezsenność(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x60 cm cena wywoławcza: 400,- |
12. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
13. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Krok(2011) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 70x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
14. Tatsiana Bulyha(ur.1996) Bez tytułu(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 51x40.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
15. Tatsiana Bulyha(ur.1996) Rzeka(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 30.5x50.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
16. Monika Dałek(ur.1981) Daleko od domu, lecz tacy szczęśliwi(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
17. Monika Dałek(ur.1981) Przybyli tu na dzień(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
18. Monika Dałek(ur.1981) Wszystko spełnione(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100.5x80.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
19. Marcin Dembowski(ur.1979) Ami No 2165 - Masz i pomyśl(2016) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
20. Marcin Dembowski(ur.1979) Ami No 2069 - Natchnienie(2013) sygn.na odwrociu technika mieszana, pyta, 43x17.7 cm cena wywoławcza: 300,- |
21. Marcin Dembowski(ur.1979) Ami No 2159 - TEMPOR(e)ALITY(2014) sygn.na odwrociu technika mieszana, płyta, 33.5x119 cm (42x128 cm z ramą) cena wywoławcza: 600,- |
23. Maria Domalewska(ur.1987) Królowa Elżbieta(2016) sygn.dat.p.d. tusz, papier, 29.5x20.8 cm cena wywoławcza: 300,- |
24. Maria Domalewska(ur.1987) Palmiarnia 2(2016) sygn.dat.p.d. tusz, akwarela, papier, 17.7x27 cm cena wywoławcza: 300,- |
25. Maria Domalewska(ur.1987) Elżbieta I(2015) sygn.dat.p.d. litografia barwna (5/12), 58.5x30 cm cena wywoławcza: 120,- |
27. Ilona Foryś(ur.1980) Jaguar(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
28. Ilona Foryś(ur.1980) Jump 5(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
29. Ilona Foryś(ur.1980) Naomi(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
30. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Urbino III(2012) sygn.dat.p.d. akwaforta (5/10), 21.5x14 cm cena wywoławcza: 90,- |
31. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Włoska uliczka II(2015) sygn.dat.p.d. akwaforta (5/10), 21x17.7 cm cena wywoławcza: 90,- |
32. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Urbino II(2012) sygn.dat.p.d. akwaforta (5/10), 14x21 cm cena wywoławcza: 90,- |
33. Dariusz Grajek(ur.1964) W zatoce(2013) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
34. Grupa Artme Toscania(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
35. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Kwiecień II(2016) sygn.dat.p.d. akwarela, pastel, papier, 34x24.5 (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
36. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Kwiecień IV(2016) sygn.dat.l.d. akwarela, pastel, papier, 48.5x33.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
37. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Kwiecień XVI(2016) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, papier, 68.5x47.5 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 300,- |
38. Bartosz M. Hoppe-Sadowski(ur.1985) Landscape LV(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
39. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Rejs II(2016) sygn.dat.p.d. collage, 24x30 cm cena wywoławcza: 380,- |
40. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Wyspa z cyklu „Symbole”(2008) sygn.dat.p.d. collage, 24x30 cm cena wywoławcza: 380,- |
41. Anna Jarosz(ur.1992) Dropia tka-gatunek zagrożony wyginięciem(2016) sygn.dat.p.d. haft ręczny, płótno, 38x30 cm cena wywoławcza: 300,- |
42. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
43. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
44. Anna Jarzymowska(ur.1988) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
45. Marcin Jaszczak(ur.1975) Akt 9(2016) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
46. Marcin Jaszczak(ur.1975) Akt 10(2016) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 80x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
47. Marcin Jaszczak(ur.1975) Jabłoń(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
48. Wojciech Kaleta(ur.1981) Pryzmat pierwszy(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 73x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
49. Wojciech Kaleta(ur.1981) Krok trzeci(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 73x73 cm cena wywoławcza: 400,- |
50. Wojciech Kaleta(ur.1981) kład drugi(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x33 cm cena wywoławcza: 300,- |
51. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Szepty leśne(2016) sygn.dat.p.d. technika własna, papier, 28.5x20.5 cm (41x31 cm z ramą) cena wywoławcza: 350,- |
53. Roksana Karczewska(ur.1988) ZOO III(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100.5x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
54. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto LX(2016) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
55. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto nr 3(2016) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 80x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
56. Magda Karwowska(ur.1986) Miasto nr 10(2016) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
57. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) W trawie...(2016) sygn.dat.śr.d. monotypia, bibułka japońska, 70x50 cm cena wywoławcza: 350,- |
58. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Wtulona(2016) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm cena wywoławcza: 350,- |
59. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) The lord of lies(2016) sygn.dat.p.d. sitodruk (4/6), 70x50 cm cena wywoławcza: 120,- |
60. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) The show must go on(2016) sygn.p.d. sitodruk (4/4), 70x50 cm cena wywoławcza: 120,- |
61. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Czas płynie dalej(2015) sygn.na odwrociu sitodruk (11/15), 70x50 cm cena wywoławcza: 120,- |
62. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Fala na oceanie(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 61x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
63. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Mrok 2(2016) sygn.dat.p.d. akwarela, odprysk, akwatinta, 20.8x30 cm (32.5x42.5 cm z ramą) cena wywoławcza: 350,- |
64. Patrycja Kruszyńka-Mikulska(ur.1973) Niewinność(2015) sygn.na odwrociu olej, szlagmetal, płótno, 81x60 cm (84.5x63.5 cm z ramą) cena wywoławcza: 500,- |
65. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XXX(2016) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 90.5x75.5 cm cena wywoławcza: 400,- |
66. Magdalena Kurek(ur.1979) Dolce vita-uliczka w Hiszpanii(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 65.5x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
67. Magdalena Kurek(ur.1979) Brzegi naszej duszy-Wenecja(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
68. Donata Lesińska(ur.1954) Ryba czarodziejska(2016) sygn. ceramika angobowana, woskowana, 19x20x19 cm cena wywoławcza: 250,- |
69. Donata Lesińska(ur.1954) Seledyn-wazon(2016) sygn. ceramika malowana szkliwami, wys.34 cm cena wywoławcza: 320,- |
70. Donata Lesińska(ur.1954) Narodziny(2016) sygn. ceramika angobowana, woskowana, 21x21x23 cm cena wywoławcza: 380,- |
71. Anna Luteracka(ur.1967) Takie życie nad przepaścią sygn. drewno, ceramika angobowana, 30x27x10 cm cena wywoławcza: 600,- |
72. Anna Luteracka(ur.1967) Kruchomiękkie... Ptasia Góra(2016) sygn. drewno, ceramika szkliwiona, papier, 77x32x22 cm cena wywoławcza: 690,- |
73. Kajetan Luteracki(ur.1993) Czerwona sukienka(2016) sygn.dat.p.d. technika własna, sklejka, 62x125.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
74. Kajetan Luteracki(ur.1993) Czerwone swetry(2016) sygn.dat.p.d. akryl, tusz, płótno, 40x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
75. Kamila Majcher(ur.1982) Miasto pełne słońca(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
76. Kamila Majcher(ur.1982) Puste ulice(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 81x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
77. Jacek Malinowski(ur.1969) Toscana(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
78. Jacek Malinowski(ur.1969) Toscana IV(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
79. Jacek Malinowski(ur.1969) Toscana LXVII(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno 60x70 cm cena wywoławcza: 300,- |
80. Marzena Małecka-Staniecka(ur.1980) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu akryl, sklejka, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
81. Marzena Małecka-Staniecka(ur.1980) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu akryl, sklejka, 40x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
82. Ewa Najdenow(ur.1967) Utkane z traw III(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
83. Ewa Najdenow(ur.1967) Utkane z traw II(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x80 cm cena wywoławcza: 400,- |
84. Danuta Niklewicz(ur.1953) Rozkwit(2016) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x80 cm cena wywoławcza: 300,- |
85. Anna Noszczyńska(ur.1986) Kompozycja(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
86. Marcin Pecka(ur.1985) Szwajcarska Fantazja(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
88. Wojciech Piekarski(ur.1980) Samotna brzoza sygn.l.d. olej, płótno, 50x64.5 cm cena wywoławcza: 300,- |
89. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż górski sygn.l.d. olej, płótno, 80x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
90. Magdalena Połacik(ur.1980) Insektomika(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x60 cm cena wywoławcza: 300,- |
91. Oleksii Pryimak(ur.1986) Find(2015) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 90x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
92. Małgorzata Sęk(ur.1973) One Thought(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 140x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
93. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Autoportret z papierosem(2016) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
94. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Matador(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno 80x75 cm cena wywoławcza: 400,- |
95. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Dwie pary butów(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 39.5x90 cm cena wywoławcza: 300,- |
96. Sebastian Skowroński(ur.1976) Zbłąkana 3(2012) sygn.dat.p.d. drzeworyt (5/9), 22x15 cm cena wywoławcza: 60,- |
97. Sebastian Skowroński(ur.1976) Figura XIII(2016) sygn.dat.p.d. tusz, papier, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
98. Dominik Smolik(ur.1982) Interludio(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
99. Dominik Smolik(ur.1982) Invention(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
100. Dominik Smolik(ur.1982) Unisono(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cm cena wywoławcza: 500,- |
101. Paula Solańska(ur.1981) Biała sowa(2016) sygn. ceramika szkliwiona, wys.15.5 cm cena wywoławcza: 250,- |
102. Paula Solańska(ur.1981) Paski II-misa(2016) sygn. ceramika szkliwiona, wys.13.5, śr.27.5 cm cena wywoławcza: 330,- |
103. Paula Solańska(ur.1981) Ryby-mozaika(2016) sygn.na odwrociu ceramika szkliwiona, 40x40 cm cena wywoławcza: 500,- |
104. Monika Synak(ur.1984) Dobrze, że jesteś(2016) sygn.l.d. akryl, płótno, 50x40 cm cena wywoławcza: 300,- |
105. Mariola Świgulska(ur.1961) Muskane promieniami z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 45x120 cm cena wywoławcza: 400,- |
106. Mariola Świgulska(ur.1961) Lekki, delikatny, ulotny z cyklu „Zauroczona Dmuchawcami”(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 70x100 cm cena wywoławcza: 400,- |
107. Mariola Świgulska(ur.1961) Kosmiczna mgławica(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x120 cm cena wywoławcza: 500,- |
108. Izabela D. Tomaszewska(ur.1986) Pradawna góra(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x50 cm cena wywoławcza: 300,- |
109. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Sensual things(2015) sygn.dat.p.d. olej, akryl, emulsja, płótno, 92x65 cm cena wywoławcza: 400,- |
110. Ewelina Ulanecka(ur.1983) Jumanji(2015) sygn.p.d. olej, akryl, emulsja, płótno, 90x90 cm cena wywoławcza: 400,- |
111. Bożena Uryga-Mączyńska(ur.1957) Patera Calendula sygn. ceramika szkliwiona, śr.36.5 cm cena wywoławcza: 200,- |
112. Bożena Uryga-Mączyńska(ur.1957) Patera z pomarańczowymi nagietkami sygn. ceramika szkliwiona, śr.37 cm cena wywoławcza: 200,- |
113. Woody Kraak Holi(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 120x80 cm cena wywoławcza: 500,- |
114. Woody Kraak Dama z łasiczką(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x75 cm cena wywoławcza: 400,- |
115. Woody Kraak Zapach kobiety(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 100x70 cm cena wywoławcza: 400,- |
116. Piotr Woźniak(ur.1989) Złotoperz(2015) sygn.na odwrociu assemblage, 40x25.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
117. Piotr Woźniak(ur.1989) Roztopy(2015) sygn.na odwrociu assemblage, 56x41 cm cena wywoławcza: 500,- |
118. Piotr Woźniak(ur.1989) Żniwo(2015) sygn.na odwrociu assemblage, 22x79.5 cm cena wywoławcza: 500,- |
119. Paulina Zalewska(ur.1981) Księżycowa impresja-tryptyk(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 60x60, 120x100, 60x60 cm cena wywoławcza: 500,- |
120. Ewa Żochowska(ur.1976) Martwe kwiaty-trofeum 1(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno/płyta, drewniana ramka autorska, 18x24 cm cena wywoławcza: 300,- |
121. Ewa Żochowska(ur.1976) Martwe kwiaty-trofeum 2(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno/płyta, drewniana ramka autorska, 21x27 cm cena wywoławcza: 300,- |
122. Ewa Żochowska(ur.1976) Martwe kwiaty-trofeum 3(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno/płyta, drewniana ramka autorska, 18x24 cm cena wywoławcza: 300,- |