1 lipca - 31 sierpnia 2011 r.
.
1. Józef Wasiołek(1921-2008)
Stary Sącz sygn.p.d. olej, pilśnia, 25x32 cm cena: 3.300,- |
2. Józef Wasiołek(1921-2008)
Kwiaty sygn.l.d. olej, płilśnia, 25x16,5 cm cena: 2.450,- |
3. Józef Wasiołek(1921-2008)
Stary Sącz sygn.p.d. olej, płótno, 51,5x65 cm cena: 5.800,- |
4. Józef Wasiołek(1921-2008)
Pejzaż sygn.l.d. olej, pilśnia, 38,5x41 cm cena: 4.000,- |
5. Józef Wasiołek(1921-2008)
Kwiaty sygn.p.d. olej, pilśnia, 22x16 cm cena: 2.450,- |
6. Józef Wasiołek(1921-2008)
Wojna sygn.p.d. litografia, 25x34 cm cena: 580,- sprzedane |
7. Józef Wasiołek(1921-2008)
Kwiaty sygn.p.d. olej, pilśnia, 18x13 cm cena: 2.150,- |
8. Józef Wasiołek(1921-2008)
Kopenhaga(2010) sygn.l.d. olej, płótno, 66x81 cm cena: 7.800,- sprzedane |
9. Józef Wasiołek(1921-2008)
Zakopane(1977) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 80x100 cm cena: 9.200,- |
10. Józef Wasiołek(1921-2008)
Okolice Kamińska(1984) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 66x81 cm cena: 7.500,- |
11. Józef Wasiołek(1921-2008)
Halmsztadt(Szwecja, 1987) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 33x46 cm cena: 5.800,- |
12. Józef Wasiołek(1921-2008)
Brzeziny(1989) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 50x65 cm cena: 5.800,- |
13. Józef Wasiołek(1921-2008)
Łódzki pejzaż sygn.p.d. olej, płótno, 66x85 cm cena: 7.500,- |
14. Józef Wasiołek(1921-2008)
Pejzaż z drzewami sygn.l.d. akryl, płótno, 66,5x81,5 cm cena: 7.500,- |
15. Józef Wasiołek(1921-2008)
Ulica w Sieradzu(1997) sygn.l.d. akryl, płótno, 54x65 cm cena: 5.800,- |
16. Józef Wasiołek(1921-2008)
Kwiaty sygn.l.d. akryl, płótno, 18x24 cm cena: 2.900,- |
17. Józef Wasiołek(1921-2008)
Uliczka w Sieradzu sygn.l.d. akryl, płótno, 47x61 cm cena: 5.200,- |
18. Józef Wasiołek(1921-2008)
Stary młyn(2003) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 54x73 cm cena: 7.500,- |
19. Józef Wasiołek(1921-2008)
Kwiaty sygn.l.d. akryl, płótno, 41x27 cm cena: 4.000,- |
20. Józef Wasiołek(1921-2008)
Niesułków(2004) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 50x65 cm cena: 4.750,- |
21.Józef Wasiołek(1921-2008)
Młyn Sopel sygn.l.d. akryl, płótno, 50,3x73,5 cm cena: 5.800,- |
22. Józef Wasiołek(1921-2008)
Kwiaty sygn.p.d. akryl, płótno, 24x18 cm cena: 2.900,- |
23. Józef Wasiołek(1921-2008)
Kwiaty sygn.l.d. akryl, płótno, 24x18 cm cena: 2.900,- |
24. Józef Wasiołek(1921-2008) Kwiaty sygn.l.d. akryl, płótno,35x24 cm cena: 4.000,- |
25. Józef Wasiołek(1921-2008)
Pałac w Walewicach(2006) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 50x73 cm cena: 7.500,- |
26. Józef Wasiołek(1921-2008)
27. Józef Wasiołek(1921-2008)
Kwiaty sygn.l.d. olej, płótno, 48x63 cm cena: 3.100,- |
28. Józef Wasiołek(1921-2008)
Bełchatów(1980) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 80x100 cm cena: 10.000,- |
29. Józef Wasiołek(1921-2008)
Krynica(1968) sygn.dat.l.d. olej, tektura, 74x98 cm cena: 6.900,- |
30. Józef Wasiołek(1921-2008)
Szczecin sygn.p.d. olej, płótno, 80x100 cm cena: 7.000,- |
31. Józef Wasiołek(1921-2008)
Pejzaż zimowy(1999) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 46x61 cm cena: 3.900,- |
32. Józef Wasiołek(1921-2008)
Pejzaż z Piwnicznej sygn.p.d. olej, płótno, 58,5x72 cm cena: 4.600,- |
33. Józef Wasiołek(1921-2008)
Kwiaty sygn.p.d. olej, płótno, 63x47,5 cm cena: 3.200,- |