GORĄCE KASZTANY
Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki Kamienica 56, Łódź, ul. Sienkiewicza 56
16 - 31 maja 2012 r.
wystawa przedłużona do 18 czerwca
Agnieszka Borkowska(ur.1978) Gorące kasztany(2012) sygn.śr.d. akryl, płótno, 100x120 cm |
Teodor Durski(ur.1976) Fama(2011) sygn.na odwrociu olej, płótno, 115x115 cm |
Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Ona sygn. poliester, drewno, wys.84 cm |
Andrzej Fydrych(ur.1983) Audiokształt II(2011) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x150 cm |
Bartłomiej Jarmoliński(ur.1975) Fin de siecle/Gala-Dali(2012) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 90x60 cm |
Beata Jarmuż(ur.1978) Luna sygn. żywica, kamień, metal, 59x67x13 cm |
Marcin Jaszczak(ur.1976) Poddębice(2012) sygn.p.d. akryl, płótno, 76x66 cm |
Marcin Kłys(ur.1971) Miasto maszyn(2012) sygn.p.d. akryl, płótno, 92x73 cm |
Tomasz Kozłowski(ur.1982) Claudia Cardinale sygn.l.d. olej, płótno, 60x80 cm |
Roksana Kularska-Król(ur.1982) Królowa nocy(2012) sygn.p.g. akryl, płótno, 25x25 cm |
Sebastian Kularski(ur.1980) Misie sygn.p.d. olej, płótno, 60x90 cm |
Paweł Kwiatkowski(ur.1981) Makabryczny dancing(2010) sygn.p.d. olej, akryl, płótno, 90x147 cm |
Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Przestrzenie 34(2008) sygn.na odwrociu technika własna, 80x111 cm |
Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Diabeł koronkowy i świta(2011) sygn.p.d. technika mieszana, płyta paździerzowa, 125x80 cm |
Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z tancerką(2012) sygn.l.d. olej, płótno, 60x80 cm |
Magdalena Połacik(ur.1980) Prześwięte od złych nastrojów w ogrodzie niebieskim sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x120 cm |
Michał Rybiński(ur.1982) Trzy osoby boskie sygn. brąz patynowany, gwoździe, drewno, 68x57x20 cm |
Kamila Stępniak(ur.1983) Hot chestnuts sygn.p.d. olej, płótno, 80x100 cm |
Dominik Woźniak(ur.1983) Ule(2012) sygn.l.d. olej, płótno, 90x80 cm |
Paulina Zalewska(ur.1981) Królowa śniegu(2012) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x80 cm |
Marzena Żurkowska-Pełka(ur.1977) Portret kobiety I(2011) sygn.p.d. |