MAGDALENA POŁACIK. MALARSTWO
Muzeum Kinematografii, Pl. Zwycięstwa 2, Łódź
10 października - 4 listopada 2012 r.
wernisaż - 9 października 2012 r., godz. 18:00
Wybrane prace:
Georginia kręci(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena: 1.900,- sprzedane |
Georgi nadaje ton(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x79,5 cm cena: 2.200,- |
Dziewczyny z księżycami(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x80 cm cena: 2.200,- sprzedane |
Dziewczyny z biedronkami(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x80 cm cena: 2.200,- |
Ach spij kochanie 2(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80,5x80,5 cm cena: 2.900,- rezerwacja |
Georgini ręka do koni(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x80 cm cena: 2.200,- |
Georginia z głową(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena: 1.600,- |
Zaklinaczki(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena: 1.600,- |
Georginia superbohaterka(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena: 1.600,- |
Siostry Czerwonego Kapturka(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x70 cm cena: 1.800,- sprzedane |
Musztra marionetek(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x60 cm cena: 1.600,- sprzedane |
Sceny z życia pod drzewem(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x100 cm cena: 3.500,- sprzedane |
Dziewczyna świerszczyka(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 30x50 cm cena: 1.000,- sprzedane |
W szranki z Wilhelmem(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x80 cm cena: 1.600,- sprzedane |
Summer records(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 73x92 cm cena: 2.800,- |
Całuję rączki(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 35x40 cm cena: 800,- |
Ach spij kochanie 1(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x80 cm cena: 2.200,- |
Na trzy(2012) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x120 cm cena: 3.500,- |