Zapraszamy na nasze stoisko (nr 53) podczas 10. Warszawskich Targów Sztuki
OBRAZY I GRAFIKI STANISŁAWA FIJAŁKOWSKIEGO
19 - 21 października 2012 r.
Warszawa, Arkady Kubickiego
Stanisław Fijałkowski
2 IV 2011 sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 100x73 cm cena: 58.000,- |
Stanisław Fijałkowski
Przestrzenie(2011) sygn.dat.na odwrociu akryl, węgiel, płótno, 100x81 cm cena: 58.000,- |
Stanisław Fijałkowski
Po trzydziestu latach(2001) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 116x89 cm cena: 65.000,- |
Stanisław Fijałkowski
Zupełnie nowa autostrada IV(2007) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cm cena: 58.000,- |
Serigrafie:
Stanisław Fijałkowski
4 Listopada 2012 sygn.p.d. serigrafia, 73x52 cm cena: 1.900,- |
Stanisław Fijałkowski
10 X 2012 sygn.p.d. serigrafia, 77x50 cm cena: 1.900,- |
Grafiki komputerowe:
Stanisław Fijałkowski
8 V 2012a-A3.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (1/3), 35.5x25.5 cm cena: 850,- |
Stanisław Fijałkowski
10 VI 2010b-A3.jpg sygn.p.d. grafika komputerowa (1/3), 36.5x24.5 cm cena: 850,- |
Stanisław Fijałkowski
e.95-17 II 2006-A3.tif sygn.p.d. grafika komputerowa (1/3), 37x25 cm cena: 850,- |
Stanisław Fijałkowski
Troistość kwadrata.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (1/3), 36x24.5 cm cena: 850,- |
Stanisław Fijałkowski
7 III 2012d-A3.tif sygn.p.d. grafika komputerowa (1/3), 33.5x25.5 cm cena: 850,- |
Stanisław Fijałkowski
11 VIII 2012b-A3.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (1/3), 33.5x24.5 cm cena: 850,- |