W 90. ROCZNICĘ URODZIN STANISŁAWA FIJAŁKOWSKIEGO
OBRAZY I RYSUNKI
15 - 31 października 2012 r.
wernisaż wystawy - 15 października, godz. 17:00
1. Stanisław Fijałkowski
2 IV 2011 sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 100x73 cm cena: 58.000,- |
2. Stanisław Fijałkowski
Przestrzenie(2011) sygn.dat.na odwrociu akryl, węgiel, płótno, 100x81 cm cena: 58.000,- |
3. Stanisław Fijałkowski
Po trzydziestu latach(2001) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 116x89 cm cena: 65.000,- |
„Szkice z Nieborowa” (rysunki podwójne):
4. Stanisław Fijałkowski
Szkice z Nieborowa: 6 VIII 2012-3 i 7 VIII 2012 sygn.śr.g. ołówek, papier, 21x29.5 cm cena: 6.500,- |
5. Stanisław Fijałkowski
Szkice z Nieborowa: 13 VIII 2012 i 13 VIII 2012-2 sygn.śr.d. ołówek, papier, 21x29.5 cm cena: 6.500,- |
6. Stanisław Fijałkowski
Szkice z Nieborowa: 11 VIII 2012 i 11 VIII 2012-2 sygn.śr.d. ołówek, papier, 21x29.5 cm cena: 6.500,- |
7. Stanisław Fijałkowski Szkice z Nieborowa: 2 VIII 2012 Troistość kwadratów i 3 VIII 2012 sygn.śr.d. ołówek, papier, 21x29.5 cm cena: 6.500,- |
„Szkice z Nieborowa”:
8. Stanisław Fijałkowski
Szkic z Nieborowa 26 VII 2012 sygn.śr.d. ołówek, papier, 29.5x21 cm cena: 5.800,- |
9. Stanisław Fijałkowski
Serigrafie:
10. Stanisław Fijałkowski
4 Listopada 2012 sygn.p.d. serigrafia, 73x52 cm cena: 1.900,- |
11. Stanisław Fijałkowski
10 X 2012 sygn.p.d. serigrafia, 77x50 cm |