STANISŁAW FIJAŁKOWSKI. W 90. ROCZNICĘ URODZIN
9 - 24 maja 2013 r.
Galeria Pryzmat Związku Polskich Artystów Plastyków, Kraków, ul. Łobzowska 3
wernisaż wystawy - 9 maja, godz. 18:30
Współorganizatorzy wystawy: Galeria Kamea, Kraków i Rynek Sztuki, Łódź.
Wystawa towarzyszy Targom Sztuki Kraków Art Expo 2013
Obrazy:
1. Stanisław Fijałkowski
Autostrada przed oczami(2011) sygn.dat.na odwrociu akryl, węgiel, płótno, 162x130 cm |
2. Stanisław Fijałkowski
27.V.2008(2008) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 162x114 cm |
3. Stanisław Fijałkowski
Roziskrzenie(2002) sygn.dat.na odwrociu olej, płótno, 162x114 cm |
4. Stanisław Fijałkowski
3.XI.2012(2012) sygn.dat.na odwrociu akryl, węgiel, płótno, 100x81 cm |
5. Stanisław Fijałkowski
Przesłanie II(2012) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 100x81 cm |
6. Stanisław Fijałkowski
Przesłanie(2011) sygn.dat.na odwrociu akryl, węgiel, płótno, 100x81 cm |
7. Stanisław Fijałkowski
XVIII Studia talmudyczne(1980) sygn.dat.na odwrociu olej, płótno, 73x65 cm |
8. Stanisław Fijałkowski
Mandala. 14.IX.61(1961) sygn.dat.na odwrociu olej, płótno, 46x46 cm |
9. Stanisław Fijałkowski
9.IX.2012(2012) sygn.dat.na odwrociu olej, węgiel, płótno, 100x81 cm |
10. Stanisław Fijałkowski
21.XI.2012(2012) sygn.dat.na odwrociu akryl, węgiel, płótno, 100x81 cm |
11. Stanisław Fijałkowski
Przesłanie VI(2013) sygn.dat.na odwrociu akryl, węgiel, płótno, 100x73 cm |
12. Stanisław Fijałkowski
22.VI.2011(2011) sygn.dat.na odwrociu akryl, węgiel, płótno, 70x100 cm |
13. Stanisław Fijałkowski
2 Lipca 2005(2005) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 116x81 cm |
14. Stanisław Fijałkowski
Zupełnie nowa autostrada X(2008) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cm |
15. Stanisław Fijałkowski
Przesłanie III(2012) sygn.dat.na odwrociu olej, płótno, 100x81 cm cm |
16. Stanisław Fijałkowski
Przesłanie V(2012) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 100x81 cm |
17. Stanisław Fijałkowski
3.IX.2011(2011) sygn.dat.na odwrociu akryl, płótno, 100x81 cm |
18. Stanisław Fijałkowski
Paleta V(2010) sygn.dat.na odwrociu akryl, akwarela, pastel, płótno, 100x81 cm |
19. Stanisław Fijałkowski
Tylko tyle(2012) sygn.dat.na odwrociu akryl, węgiel, płótno, 100x73 cm |
20. Stanisław Fijałkowski
12.IX.2012(2012) sygn.dat.na odwrociu akryl, węgiel, płótno, 100x81 cm |
Grafiki:
1. Stanisław Fijałkowski
29 II 2012-A3.jpg sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 35.7x26.6 cm cena: 850,- |
2. Stanisław Fijałkowski
22 V 2012-A3.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 33.5x24.3 cm cena: 850,- |
3. Stanisław Fijałkowski
23 VIII 2012-2c-A3.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 34x26 cm cena: 850,- |
4. Stanisław Fijałkowski
11 VIII 2012b.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 34.1x25.2 cm cena: 850,- |
5. Stanisław Fijałkowski
10 I 2013c.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 32.2x24.6 cm cena: 850,- |
6. Stanisław Fijałkowski
21 VI 2010b-A3.jpg sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 34x23.8 cm cena: 850,- |
7. Stanisław Fijałkowski
12 XI 2012-2ac-A3.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 36.3x26 cm cena: 850,- |
8. Stanisław Fijałkowski
3 I 2013a.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 32.6x24.7 cm cena: 850,- |
9. Stanisław Fijałkowski
28 IX 2012c.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 32.3x24.7 cm cena: 850,- |
10. Stanisław Fijałkowski
4 II 2013b.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (1/3), 32.6x24.4 cm cena: 850,- |
11. Stanisław Fijałkowski
26 XI 2012a.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 34x24.5 cm cena: 850,- |
12. Stanisław Fijałkowski
23 VII 98-12 II 2006a.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 28.2x21.5 cm cena: 850,- |
13. Stanisław Fijałkowski
16 II 2001-21 VI 2007-A3.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 33.5x24.9 cm cena: 850,- |
14. Stanisław Fijałkowski
Życzenia 2000a-A3.tif sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 36.8x26.2 cm cena: 850,- |
15. Stanisław Fijałkowski
8 IX 92-13 I 2006c-A3.jpg sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 30.5x25.3 cm cena: 850,- |
16. Stanisław Fijałkowski
7 V 2012-3b-A3.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 35.5x26 cm cena: 850,- |
17. Stanisław Fijałkowski
XXIV Studia talmudyczne 2a.jpg sygn.p.d. grafika komputerowa (1/3), 31.3x24.3 cm cena: 850,- |
18. Stanisław Fijałkowski
2 VIII 96-25 I 2013.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 31.2x23.3 cm cena: 850,- |
19. Stanisław Fijałkowski
27 VII 2012-2b-A3.psd sygn.p.d. grafika komputerowa (e.a.), 35.2x24.7 cm cena: 850,- |
20. Stanisław Fijałkowski
10 VI 2010b-A3.jpg sygn.p.d. grafika komputerowa (1/3), 36.3x24 cm cena: 850,- |
21. Stanisław Fijałkowski
4 Listopada 2012 sygn.p.d. serigrafia, 73x52 cm cena: 1.900,- |
22. Stanisław Fijałkowski
10 X 2012 sygn.p.d. serigrafia, 77x50 cm cena: 1.900,- |