EL ART
WYSTAWA ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW
Muzeum Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15, Łódź
16 lipca - 7 września 2014 r.
ELart - katalog towarzyszący wystawie PDF
1. Agnieszka Borkowska(ur.1978) Bez tytułu(2014) sygn.l.d. olej, płótno, 54x65 cm cena: 1.500,- |
2. Agnieszka Borkowska(ur.1978) Bez tytułu(2014) sygn.l.d. olej, płótno, 100x100 cm cena: 2.600,- |
3. Teodor Durski(ur.1976) 70(2012) sygn.dat.p.d. serigrafia (2/10), 111x72 cm cena: 2.000,- |
4. Teodor Durski(ur.1976) 71(2014) sygn.dat.p.d. serigrafia (2/12), 111x72 cm cena: 2.000,- |
5. Teodor Durski(ur.1976) 72(2014) sygn.dat.p.d. serigrafia (2/12), 111x72 cm cena: 2.000,- |
6. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Diabolica(2014) sygn. brąz, marmur, 26x7.5x7.5 cm kolekcja prywatna |
7. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Ciężarna(2005) sygn. brąz, piaskowiec, 50x14x14 cm kolekcja prywatna |
8. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Franek i Franka(2005) sygn. stop metali, marmur, 36x23.5x11 cm kolekcja prywatna |
9. Andrzej Fydrych(ur.1983) AUDIUS(2012) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 90x170 cm kolekcja prywatna |
10. Izabela Gałązka(ur.1984) I z cyklu „Akt”(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 120x150 cm cena: 2.600,- |
11. Izabela Gałązka(ur.1984) II z cyklu „Akt”(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 100x130 cm cena: 2.300,- |
12. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 05.20(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x110 cm cena: 4.300,- |
13. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 23.00(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x110 cm cena: 4.300,- |
14. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 12.50(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x110 cm cena: 4.300,- |
15. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Galaktyka I(2011) sygn.dat.p.d. collage, 51x63 cm cena: 1.450,- |
16. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Galaktyka II(2011) sygn.dat.p.d. collage, 51x63 cm cena: 1.450,- |
17. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Galaktyka III(2011) sygn.dat.p.d. collage, 51x63 cm cena: 1.450,- |
18. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Luna(2012) sygn. żywica, metal, kamień, 61x62x20 cm kolekcja prywatna |
19. Marcin Jaszczak(ur.1975) Atena(2014) sygn.l.d. akryl, olej, płótno, 90,5x101 cm cena: 3.150,- |
20. Marcin Jaszczak(ur.1975) Jeździec(2014) sygn.p.d. akryl, olej, płótno, 101x100 cm cena: 3.150,- |
21. Natalia Kalisz(ur.1988) Axis Mundi I(2014) sygn.dat.p.d. technika własna, papier, 82x55 cm (125x89 cm w ramie) cena: 1.700,- |
22. Natalia Kalisz(ur.1988) Axis Mundi II(2014) sygn.dat.p.d. technika własna, papier, 82x55 cm (125x89 cm w ramie) cena: 1.700,- |
23. Natalia Kalisz(ur.1988) Axis Mundi III(2014) sygn.dat.p.d. technika własna, papier, 82x55 cm (125x89 cm w ramie) cena: 1.700,- |
24. Marcin Kłys(ur.1971) Nad Jeziorem sygn.p.d. akryl, płótno, 100x130 cm cena: 2.000,- |
25. Marcin Kłys(ur.1971) Przedwiośnie sygn.p.d. akryl, płótno, 92x73 cm cena: 1.000,- |
26. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Kierunek(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x100 cm cena: 2.150,- |
27. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Dotyk(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x100 cm cena: 2.150,- |
28. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984) In the park sygn.p.d. akryl, płótno, 50x60 cm cena: 1.450,- |
29. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984) In the park sygn.p.d. akryl, płótno, 50x60 cm cena: 1.450,- |
30. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Obraz 6(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x90 cm cena: 2.150,- |
31. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Obraz 8(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x120 cm cena: 2.900,- |
32. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura pierwotna X(2014) sygn.na odwrociu technika własna, 75x60 cm cena: 2.900,- |
33. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura pierwotna XI(2014) sygn.na odwrociu technika własna, 75x60 cm cena: 2.900,- |
34. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) D!-bransoleta(2010) sygn. proszkowane aluminium, kamienie Swarovskiego, stalowa żyletka wys. 4.3 cm, śr. 7.3 cm cena: 350,- |
35. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Biała-bransoleta(2014) sygn. proszkowane aluminium, srebro, wys. 7.5 cm, śr. 7.3 cm cena: 280,- |
36. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Biała-bransoleta(2014) sygn. proszkowane aluminium, srebro, wys. 5.5 cm, śr. 7.4 cm cena: 280,- |
37. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Dialog(2006) sygn. ołów, srebro, stal, emalia cena: 600,- |
38. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) W zasięgu-naszyjniki(2004) sygn. pleksi, srebro, stal, grafika, dł. 46 cm cena: 230,-/szt. |
39. LIS2 Bez dekoracji – instalacja stworzona na Legnicki Festiwal Srebra w 2013 roku cena: 2.900,- |
40. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) W magicznym lesie z cyklu „Pejzaże łowickie”(2014) sygn.p.d. akryl, płyta, 100x100 cm cena: 1.950,- |
41. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Etno stwory(2014) sygn.p.d. akryl, płyta, 100x100 cm cena: 1.950,- |
42. Wojciech Piekarski(ur.1980) Akt sygn.p.g. olej, płótno, 70.5x120 cm cena: 2.200,- |
43. Wojciech Piekarski(ur.1980) Jesienna martwa natura sygn.l.g. olej, płótno, 50x60 cm cena: 1.600,- |
44. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z butelką sygn.p.g. olej, płótno, 54x65 cm cena: 1.600,- |
45. Magdalena Połacik(ur.1980) Skakanka(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x90 cm cena: 3.300,- |
46. Magdalena Połacik(ur.1980) Pejzaż ze spadochroniarkami(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x90 cm cena: 3.600,- |
47. Aleksandra Richert(ur.1987) Laguna-dywan unikatowy(2013) sygn.p.d. technika własna, śr. 160 cm cena: 2.000,- |
48. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) #straw#pink#sculpture#(2014) sygn.na podstawie żywica poliestrowa,włókno szklane, metal, plastik, beton, 134x42x50 cm cena: 2.150,- |
49. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) #straw#green#sculpture#(2014) sygn.na podstawie żywica poliestrowa,włókno szklane, metal, plastik, 125x30x44 cm cena: 2.150,- |
50. Kamila Stępniak(ur.1983) Scorpion Queen sygn.l.d. olej, płótno, 100x80 cm cena: 2.900,- |
51. Kamila Stępniak(ur.1983) Leader sygn.p.d. olej, płótno, 100x120 cm kolekcja prywatna |
52. Magdalena Surmacz(ur.1978) Pejzaż kosmiczny sygn.l.d. technika mieszana, collage, papier, 70x100 cm cena: 4.300,- |
53. Magdalena Surmacz(ur.1978) Pejzaż kosmiczny sygn.l.d. technika mieszana, collage, papier, 70x100 cm cena: 4.300,- |
54. Dominik Woźniak(ur.1983) W ogrodzie II(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 210x153 cm cena: 9.300,- |
55. Paulina Zalewska(ur.1981) Od skocznia(2014) sygn.dat.p.d. akryl, olej, płótno, 100x100 cm cena: 2.000,- |