PIERWSZY NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW
Wytwórnia, ul. Łąkowa 29, Łódź
16 czerwca - 11 lipca 2014 r.
ELart - katalog towarzyszący wystawie PDF
1. Agnieszka Borkowska(ur.1978) Bez tytułu(2009) sygn.p.d. olej, płótno, 81x100 cm (kolekcja prywatna) |
2. Agnieszka Borkowska(ur.1978) Bez tytułu(2014) sygn.l.d. olej, płótno, 81x100 cm cena: 2.500,- |
3. Teodor Durski(ur.1976) Narodziny Numer Dwa(2007) sygn.na odwrociu olej, płótno, 123x225 cm cena: 8.000,- sprzedane |
4. Teodor Durski(ur.1976) Sale Stale(2007) sygn.na odwrociu olej, płótno, 123x230 cm cena: 8.000,- |
5. Teodor Durski(ur.1976) Szczekanie(2007) sygn.na odwrociu olej, płótno, 123x295 cm cena: 10.000,- |
6. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Harpia(2013) sygn. brąz patynowany, kamień, 38x24.5x13.5 cm (kolekcja prywatna) |
7. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Balerina(2010) sygn. brąz, piaskowiec, 64x42x15 cm (kolekcja prywatna) |
8. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Ciężarna(2005) sygn. brąz, piaskowiec, 50x14x14 cm (kolekcja prywatna) |
9. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Franek i Franka(2005) sygn. stop metali, marmur, 36x23.5x11 cm (kolekcja prywatna) |
10. Andrzej Fydrych(ur.1983) Audiokształt I(2011) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x150 cm cena: 5.700,- |
11. Andrzej Fydrych(ur.1983) Medytacja I(2011) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x150 cm cena: 5.700,- |
12. Izabela Gałązka(ur.1984) Akwen z cyklu „Panorama”(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 60x120 cm cena: 1.300,- |
13. Izabela Gałązka(ur.1984) Pola z cyklu „Panorama”(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 60x120 cm cena: 1.300,- |
14. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 19.30(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x110 cm cena: 4.300,- |
15. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 03.50(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x110 cm cena: 4.300,- |
16. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) W stronę zachodzącego słońca(2014) sygn.dat.p.d. collage, 30x40 cm (w oprawie ze szkłem) cena: 790,- |
17. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Orbita IV(2014) sygn.dat.p.d. collage, 40x50 cm (w oprawie ze szkłem) cena: 790,- |
18. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Ulotność chwili(2014) sygn.dat.p.d. collage 40x50 cm (w oprawie ze szkłem) cena: 790,- |
19. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Kontrabasista(2000) sygn. żywica, 33.5x17x8 cm (kolekcja prywatna) |
20. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Orkiestra(2002) sygn. żywica, 31.5x50x23 cm (kolekcja prywatna) |
21. Marcin Jaszczak(ur.1975) Akt 1(2014) sygn.l.d. akryl, olej, płótno, 100.5x91 cm cena: 3.500,- |
22. Marcin Jaszczak(ur.1975) Akt 2(2014) sygn.p.d. akryl, olej, płótno, 100.5x90.5 cm cena: 3.000,- |
23. Marcin Jaszczak(ur.1975) Akt w błękicie(2014) sygn.l.d. olej, płótno, 90.5x90.5 cm cena: 3.000,- |
24. Marcin Jaszczak(ur.1975) Wyzwoleni(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena: 4.500,- |
25. Natalia Kalisz(ur.1988) Sweter Matki(2014) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 42.5x34.5 cm cena: 1.000,- |
26. Natalia Kalisz(ur.1988) Nowenna(2014) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 116x65 cm cena: 2.000,- |
27. Natalia Kalisz(ur.1988) Patrz końca(2010) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 112x39.5 cm cena: 2.000,- |
28. Marcin Kłys(ur.1971) Nokturn sygn.p.d. akryl, płótno, 130x160 cm cena: 1.700,- |
29. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Spojrzenie(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x100 cm cena: 2.150,- |
30. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Lot(2014) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 70x100 cm cena: 1.700,- |
31. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984) Baby blue sygn.p.d. akryl, płótno 60x50 cm cena: 1.450,- |
32. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984) Comedia dell arte sygn.p.d. akryl, płótno, 70x50 cm cena: 1.450,- |
33. Urszula Korwin-Kochanowska(ur.1984) 102-nd sygn.p.d. akryl, płótno, 60x50 cm cena: 1.450,- |
34. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Ten z drabiną i popiersiem(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x100 cm cena: 2.450,- |
35. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Ten z krukiem(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x120 cm cena: 3.150,- |
36. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Ten z sową(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x120 cm cena: 3.150,- |
37. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Ten z sukienką(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x120 cm cena: 2.900,- |
38. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XII(2014) sygn.na odwrociu technika własna, 70x70 cm cena: 3.600,- |
39. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XIII(2014) sygn.na odwrocie technika własna, 29.5x39.5 cm cena: 1.450,- |
40. Paweł Krzemiński(ur.1984) Ecce homo-tryptyk(2014) sygn.na odwrocie technika własna, 13.5x39.5;29.5x39.5;13.5x39.5 cm cena: 6.400,- |
41. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) D!-bransoleta(2010) sygn. proszkowane aluminium, kamienie Swarovskiego, stalowa żyletka wys. 4.3 cm, śr. 7.3 cm cena: 350,- |
42. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Biała-bransoleta(2014) sygn. proszkowane aluminium, srebro, wys. 7.5 cm, śr. 7.3 cm cena: 280,- |
43. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Biała-bransoleta(2014) sygn. proszkowane aluminium, srebro, wys. 5.5 cm, śr. 7.4 cm cena: 280,- |
44. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Dialog(2006) sygn. ołów, srebro, stal, emalia cena: 600,- |
45. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) W zasięgu-naszyjniki(2004) sygn. pleksi, srebro, stal, grafika, dł. 46 cm cena: 230,-/szt. |
46. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Bażanty z cyklu „Pejzaże łowickie”(2014) sygn.p.d. akryl, płyta, 100x100 cm cena: 1.950,- |
47. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Grusza z cyklu „Pejzaże łowickie”(2014) sygn.p.d. akryl, płyta, 100x100 cm cena: 1.950,- |
48. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Kometa II(2014) sygn.p.d. akryl, płyta, 100x100 cm cena: 1.950,- |
49. Wojciech Piekarski(ur.1980) Jesienna martwa natura sygn.l.g. olej, płótno, 50x60 cm cena: 1.600,- |
50. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z butelką sygn.p.g. olej, płótno, 54x65 cm cena: 1.600,- |
51. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z dzbankiem sygn.p.g. olej, płótno, 46x61 cm cena: 1.500,- |
52. Wojciech Piekarski(ur.1980) Joanna w różowej sukni(2010) sygn.l.d. olej, płótno, 155x80 cm (kolekcja prywatna) |
53. Magdalena Połacik(ur.1980) Leniwe popołudnie(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x90 cm cena: 3.300,- |
54. Magdalena Połacik(ur.1980) Leniwe popołudnie 1(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x90 cm cena: 3.300,- |
55. Magdalena Połacik(ur.1980) Żabka(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x80 cm cena: 3.100,- |
56. Aleksandra Richert(ur.1987) Fluo-dywan unikatowy(2013) sygn.p.d. technika własna, 220x170 cm cena: 3.150,- |
57. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) To be or not to be – candy selection(2014) sygn.na odwrociu żywica poliestrowa, włókno szklane, 18x14.5x20 cm (każda) cena: 2.150,- sprzedane |
58. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) @(2014) sygn.na podstawie żywica poliestrowa, drut, siatka, drewno, 62x37x42 cm cena: 1.700,- sprzedane |
59. Kamila Stępniak(ur.1983) Tiger's Beauty sygn.l.d. olej, płótno, 110x80 cm cena: 2.900,- |
60. Kamila Stępniak(ur.1983) Girls sygn.p.d. olej, płótno, 90x140 cm (kolekcja prywatna) |
61. Kamila Stępniak(ur.1983) Waffle chair sygn. pilśnia, wenge cena: 1.450,- |
62. Magdalena Surmacz(ur.1978) Siedząca sygn. ceramika szkliwiona, 40x40x30 cm cena: 1.450,- |
63. Magdalena Surmacz(ur.1978) Kąpiąca się sygn. ceramika szkliwiona, 19x35x19 cm cena: 1.100,- |
64. Magdalena Surmacz(ur.1978) Stojąca sygn. ceramika szkliwiona, wys. 45 cm cena:1.300,- |
65. Magdalena Surmacz(ur.1978) Misa sygn. ceramika szkliwiona, wys.17 cm, śr.48 cm (kolekcja prywatna) |
66. Dominik Woźniak(ur.1983) Niespodziewany korowód(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x170 cm cena: 5.900,- |
67. Dominik Woźniak(ur.1983) Rodzeństwo(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90x75 cm cena: 3.900,- |
68. Dominik Woźniak(ur.1983) Odpoczynek chochoła(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 94.5x75 cm cena: 4.300,- |
69. Dominik Woźniak(ur.1983) Przyjaciółki(2013) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 150x100 cm cena: 4.600,- |
70. Paulina Zalewska(ur.1981) Spotkanie(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena: 2.150,- |
71. Paulina Zalewska(ur.1981) Znaki szczególne(2014) sygn.dat.p.d. akryl, olej, płótno, 100x140 cm cena: 2.900,- |
72. Paulina Zalewska(ur.1981) Turbo zawtrak(2013) sygn.dat.p.d. akryl, płótno 70x100 cm (kolekcja prywatna) |
WERNISAŻ WYSTAWY
Fotografie JSM "Rynek Łódzki"