DRUGI NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW
1 - 25 lipca 2015 r.
Galeria Urzędu Miasta Łodzi, ul. Piotrkowska 87, Łódź
Katalog towarzyszące wystawie PDF
1. Agata Bajszczak(ur.1982) Akt 1(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena: 1.500,- |
2. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Oddanie(2015) sygn. filc, 300x100 cm cena: 720,- |
3. Marta Bilecka(ur.1975) Waterland XXV(2014) sygn.l.d. akryl, płótno, 60x90 cm cena: 2.900,- |
4. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Warszawa(2014) sygn.dat.p.d. druk cyfrowy (2/5), 63x100 cm cena: 570,- |
5. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Press F1(2015) sygn.p.d. technika własna, płótno, 60x60 cm cena: 1.900,- |
6. Monika Dałek(ur.1981) Północ(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100.5x100.5 cm cena: 2.000,- |
7. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 51(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 100.5x100 cm cena: 2.150,- |
8. Ilona Foryś(ur.1980) Pistolero(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x60 cm cena: 860,- |
9. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Ofelia sygn. brąz, piaskowiec, cm cena: 1.700,- |
10. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 07.33(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120.5x120.5 cm cena: 4.300,- |
11. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Miasto I(2014) sygn.p.d. akwaforta (5/10), 30x67 cm cena: 500,- |
12. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Postać leżąca(2015) sygn.p.d. akwarela, pastel sucha, papier, 50x70,5 cm cena: 430,- |
13. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978) Magia łódzkich fabryk-Manufaktura I(2015) sygn.p.d. węgiel, papier, 70x100 cm cena: 1.500,- |
14. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Pościg(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x73 cm cena: 720,- |
15. Marcin Jaszczak(ur.1975) C. K., J.N-J., J. P. II, J. U., W. J., A. W. - poliptyk(2015) sygn.l.d. akryl, płótno, 50x50 cm cena: 5.150,- |
16. Magdalena Kacperska(ur.1981) Ki(2013) sygn.dat.p.d. linoryt (4/8), 20x20 cm cena: 220,- |
17. Magdalena Kacperska(ur.1981) Mi I(2013) sygn.dat.p.d. linoryt (5/8), 20x20 cm cena: 220,- |
18. Magdalena Kacperska(ur.1981) Noc(2013) sygn.dat.p.d. linoryt (2/6), 20x20 cm cena: 220,- |
19. Magdalena Kacperska(ur.1981) Zwierciadło(2013) sygn.dat.p.d. linoryt (3/4), 20x20 cm cena: 220,- |
20. Wojciech Kaleta(ur.1981) Pejzaż. Studium światła IX(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x120 cm cena: 2.600,- |
21. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Autoportret(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 92x65 cm cena: 4.300,- |
22. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 10(2014) sygn.l.d. collage, papier, 28x20.5 cm (w św.p-p) cena: 500,- |
23. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 11(2014) sygn.l.d. collage, papier, 29x19 cm (w św.p-p) cena: 500,- |
24. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Echo(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm cena: 1.100,- |
25. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Jesień(2014) sygn.na odwrociu technika mieszana, pilśnia, 100x70 cm cena: 1.300,- |
26. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Mumok(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x80 cm cena: 2.150,- |
27. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Ubrana w śmiertelność II(2015) sygn.dat.p.d. pastel, druk płaski, papier, 60x50 cm cena: 2.300,- |
28. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Spacer(2013) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x100 cm cena: 2.900,- |
29. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Królicza historia(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x50 cm cena: 2.900,- |
30. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981) Niebieski(2012) sygn.p.d. olej, płótno, 100x70 cm cena: 3.500,- |
31. Magdalena Lauk(ur.1984) N(2014) sygn.na krawędzi akryl, płótno, 20x30 cm cena: 430,- |
32. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969) Ophelia sygn.p.d. akryl, płótno, 50x50 cm cena: 2.000,- |
33. Joanna Maślejak(ur.1986) Jest(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 110.5x80.5 cm cena: 2.150,- |
34. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Konopielka(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x80 cm cena: 1.700,- |
35. Aneta Nawrocka(ur.1986) Taniec 1(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, 70x50 cm cena: 580,- |
36. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura z owocami sygn.p.g. olej, płótno, 40x50 cm cena: 1.000,- |
37. Wojciech Piekarski(ur.1980) Platery z cytryną sygn.p.g. olej, płótno, 54x65 cm cena: 1.450,- |
38. Magdalena Połacik(ur.1980) Oranżada(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno 60x70 cm cena: 2.150,- |
39. Joanna Proszak(ur.1985) Przysłowia I(2015) sygn.dat.p.d. fotografia (e.a.), 20x30.5 cm cena: 290,- |
40. Małgorzata Sęk(ur.1973) The Storm will come(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 100.5x100 cm cena: 4.300,- |
41. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Postać w płaszczu(2015) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 109x60 cm cena: 2.900,- |
42. Dominik Woźniak(ur.1983) Jeździec(2015) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 90x70 cm cena: 3.600,- |
43. Magdalena Wójcik(ur.1989) Królestwo za spokój III sygn.na odwrociu akryl, olej, pastel, płótno, 100x70 cm cena: 720,- |
44. Paulina Zalewska(ur.1981) Viridiana(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm cena: 2.150,- |
45. Ewa Żochowska(ur.1976) Ćwiczenia umysłowe 1(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena: 3.900,- |
WERNISAŻ