DRUGI NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW
14 maja - 6 września 2015 r.
Centralne Muzeum Włókiennictwa, ul. Piotrkowska 282, Łódź
Katalog towarzyszące wystawie PDF
1. Anna Adamiak(ur.1982) Jabłoń(2015) sygn.na odwrociu olej, deska preparowana, lakier, 69x29.5 cm cm cena: 1.150,- |
2. Anna Adamiak(ur.1982) Jabłko(2015) sygn.na odwrociu olej, deska preparowana, lakier, 40x21 cm cena: 860,- |
3. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x70 cm cena: 2.450,- rezerwacja |
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I 1(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x70 cm cena: 2.450,- rezerwacja |
5. Agata Bajszczak(ur.1982) Śliwka robaczywka 11(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 40x40 cm cena: 1.100,- |
6. Agata Bajszczak(ur.1982) Śliwka robaczywka 12(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 40x40 cm cena: 1.100,- |
7. Agata Bajszczak(ur.1982) Śliwka robaczywka 13(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 50x40 cm cena: 1.100,- |
8. Magdalena Bezat-Majeranowska(ur.1979) Pomiędzy(2014) sygn. filc, 277x75, 277x75 cm cena: 720,- |
9. Marta Bilecka(ur.1975) Waterland XXI(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x120 cm cena: 3.600,- |
10. Marta Bilecka(ur.1975) Waterland XXXVII(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena: 2.900,- |
11. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Bentschen von der Obraseite(2015) sygn.dat.p.d. druk cyfrowy (2/5), 61x94.5 cm cena: 580,- |
12. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Bentschen, Seepromenade(2015) sygn.dat.p.d. druk cyfrowy (2/5), 61x94.5 cm cena: 580,- |
13. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Konfiguracja-tryptyk sygn.p.d. technika własna, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm cena: 1.450,- |
14. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Bez tytułu sygn.p.g. olej, płótno, 60x60 cm cena: 2.150,- |
15. Monika Dałek(ur.1981) Granica(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cm cena: 2.000,- |
16. Monika Dałek(ur.1981) Lustro(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 ccm cena: 2.000,- |
17. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 42(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena: 2.150,- |
18. Agnieszka Figurska(ur.1971) Metropolie 52(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena: 2.150,- |
19. Ilona Foryś(ur.1980) Złom(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x80 cm cena: 720,- rezerwacja |
20. Ilona Foryś(ur.1980) Citroen C3(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x20 cm cena: 450,- |
21. Ilona Foryś(ur.1980) Citroen C3(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 20x60 cm cena: 400,- |
22. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Bez tytułu(2015) sygn. brąz, piaskowiec, 50x16x14 cm (kolekcja prywatna) |
23. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Bez tytułu(2014) sygn. brąz, piaskowiec, 23x20x16 cm cena: 1.500,- |
24. Marta Fuks-Frankiewicz(ur.1981) Bliźnięta(2014) sygn. brąz, piaskowiec, 25x10.5x6, 25x10x7 cm cena: 1.200,- |
25. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 13.03(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cm cena: 4.300,- |
26. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 22.19(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cm cena: 4.300,- |
27. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 22.30(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cm cena: 4.300,- |
28. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Miasto III(2015) sygn.dat.p.d. akwaforta (e.a.), 54x96 cm cena: 580,- |
29. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Pro polis(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta (5/10), 31x84 cm cena: 500,- |
30. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Stuttgart V(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta (1/10), 20x50 cm cena: 360,- |
31. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Stuttgart VI(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta (1/10), 20x50 cm cena: 360,- |
32. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Stuttgart VII(2013) sygn.dat.p.d. akwaforta (1/10), 20x50 cm cena: 360,- |
33. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Postać(2015) sygn.dat.l.d. akwarela, pastel, papier, 20.2x13.8 cm (w św.p-p) cena: 350,- |
34. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Tors(2014) sygn.dat.l.d. gwasz, pastel, papier, 40.5x28.4 cm (w św.p-p) cena: 380,- |
35. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Postać stojąca(2015) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, akwarela, papier, 33.4x23.6 cm (w św.p-p) cena: 380,- |
36. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Postać w fioletach(2015) sygn.dat.p.d. gwasz, pastel, papier, 23.9x16 cm (w św.p-p) cena: 350,- |
37. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978) Dinamica romana(2014) sygn.dat.p.d. węgiel, papier, 70x100 cm cena: 1.500,- |
38. Alicja Habisiak-Matczak(ur.1978) Giro romano(2014) sygn.dat.p.d. węgiel, papier, 70x100 cm cena wywoławcza: 1.500,- |
39. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Papryka(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 30x30 cm cena: 430,- |
40. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Zakisy(2013) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 4x30x30 cm cena: 430,- |
41. Justyna Jakóbowska(ur.1984) Kaseta(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x70 cm cena: 650,- |
42. Marcin Jaszczak(ur.1975) A. D.(2015) sygn.dat.l.d. olej, pilśnia, 75x60 cm cena: 2.900,- |
43. Marcin Jaszczak(ur.1975) A. F.(2015) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 70x60 cm cena: 2.900,- |
44. Marcin Jaszczak(ur.1975) Akt w oknie(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 80x75 cm cena: 2.900,- rezerwacja |
45. Magdalena Kacperska(ur.1981) Bez tytułu(2013) sygn.dat.p.d. linoryt (1/4), 30x28 cm cena: 430,- |
46. Magdalena Kacperska(ur.1981) Bez tytułu(2013) sygn.dat.p.d. linoryt (5/5), 56x40 cm cena: 430,- |
47. Magdalena Kacperska(ur.1981) Bez tytułu(2013) sygn.dat.p.d. linoryt (5/5), 56x40 cm cena: 430,- |
48. Wojciech Kaleta(ur.1981) Miejsce nr 1(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x40 cm cena: 790,- |
49. Wojciech Kaleta(ur.1981) Miejsce nr 2(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x40 cm cena: 790,- |
50. Wojciech Kaleta(ur.1981) Miejsce nr 4(2015) sygn.na odwrociu assemblage, płótno, 40x40 cm cena: 790,- |
51. Wojciech Kaleta(ur.1981) Miejsce nr 5(2015) sygn.na odwrociu assemblage, płótno, 40x40 cm cena: 790,- |
52. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Kozłek - książka artystyczna egzemplarz kolekcjonerski nr 13/25, zawiera 4 oryginalne grafiki wyd. Księży Młyn, wydanie I, Łódź 2014 cena: 2.500,- rezerwacja |
53. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 1(2014) sygn.l.d. olej, płótno 20x20 cm cena: 570,- |
54. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 2(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 20x20 cm cena: 570,- |
55. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 3(2014) sygn.l.d. olej, płótno, 20x20 cm cena: 570,- |
56. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 4(2014) sygn.l.d. olej, płótno, 20x20 cm cena: 570,- |
57. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 5(2014) sygn.p.śr.dat.l.śr. collage, papier, 29x19 cm (w św.p-p) cena wywoławcza: 500,- |
58. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 6(2014) sygn.dat.śr. collage, papier, 29x20 cm (w św.p-p) cena: 500,- |
59. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 7(2014) sygn.l.d. collage, papier, 29x19.5 cm (w św.p-p) cena: 500,- |
60. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 8(2014) sygn.l.d. collage, papier, 29x19 cm (w św.p-p) cena: 500,- |
61. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 9(2014) sygn.l.d. collage, papier, 29x19.5 cm (w św.p-p) cena: 500,- |
62. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Historie kobiece 12(2014) sygn.dat.p.d. collage, papier, 29x19 cm (w św.p-p) cena: 500,- |
63. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Kontemplacja(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm cena: 1.100,- rezerwacja |
64. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Krąg myśli(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm cena: 1.100,- rezerwacja |
65. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Do pary(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm cena: 1.100,- rezerwacja |
66. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Na przeciw(2015) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm cena: 1.100,- rezerwacja |
67. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Jaki Jest Twój Kolor(2014) sygn.p.d. technika mieszana, płótno, 65x50 cm cena: 1.000,- rezerwacja |
68. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Stolik z Meduzą(2014) sygn. technika mieszana, 45x55x55 cm cena: 600,- |
69. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Stolik z Jaszczurką(2015) sygn. technika mieszana, 45x55x55 cm cena: 600,- |
70. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Stolik z Ośmiornicą(2014) sygn. technika mieszana, 45x55x55 cm cena: 600,- |
71. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Aligator(2013) sygn.p.d. serigrafia, pilśnia (5/5), 100x70 cm cena: 750,- |
72. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Kalmar(2013) sygn.p.d. serigrafia, pilśnia (4/4), 100x70 cm cena: 750,- |
73. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Sowa(2014) sygn.p.d. serigrafia, pilśnia (4/4), 100x70 cm cm cena: 750,- |
74. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) As Above So Below(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x40 cm cena: 1.000,- |
75. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Saatchi Gallery(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 65x81 cm cena: 1.700,- |
76. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Tate Modern(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 65x81 cm cena: 1.700,- |
77. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) The National Gallery(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 65x73 cm cena: 1.700,- |
78. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Ewa II(2015) sygn.dat.p.d. pastel, akryl, druk płaski, 91,5x61 cm (95x64 w ramie) cena: 3.600,- |
79. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Trwanie(2014) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, druk płaski, 100x50 cm (101x51 w ramie) cena: 2.500,- |
80. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Ulotność(2014) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, druk płaski, 70x33 cm (101x51 w ramie) cena wywoławcza: 2.600,- |
81. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x100 cm cena: 2.600,- |
82. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 92x73 cm cena: 2.600,- |
83. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Aqua aerobik(2015) sygn.dat.l.d. akryl, płótno, 50x50 cm cena: 2.900,- |
84. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Całkowite zanurzenie(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 40x100 cm cena: 2.900,- |
85. Roksana Kularska-Król(ur.1982) W poszukiwaniu Herkulóbusa(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 40x70 cm cena: 2.900,- |
86. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Jestem dziełem(2012) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 50x50 cm cena: 2.900,- |
87. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Ucieczka Królowej Nocy-dyptyk(2014) sygn.dat.p.l.d. akryl, płótno 30x21, 30x50 cm cena: 2.150,- |
88. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981) Pastuszka(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 120x81 cm cena: 3.500,- |
89. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981) M.M.(2012) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 120x90 cm cena: 3.500,- rezerwacja |
90. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981) Rusałki(2014) sygn.dat.l.d. olej, płótno 120x200 cm cena: 5.000,- |
91. Magdalena Lauk(ur.1984) V(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x60 cm cena: 720,- |
92. Magdalena Lauk(ur.1984) X(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 30x30 cm cena: 860,- |
93. Magdalena Lauk(ur.1984) U(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 30x20 cm cena: 430,- |
94. Łukasz Leszczyński(ur.1981) Bez tytułu(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 30x30 cm cena: 1.000,- |
95. Łukasz Leszczyński(ur.1981) Bez tytułu-tryptyk(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 49x14, 49x14, 49x14 cm cena: 2.150,- rezerwacja |
96. Łukasz Leszczyński(ur.1981) Bez tytułu(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 30x30 cm cena: 1.000,- |
97. Łukasz Leszczyński(ur.1981) Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 40x40 cm cena: 1.500,- |
98. Aneta Lis-Marcinkiewicz(ur.1972) Bez tytułu-poliptyk(2015) sygn.na odwrociu technika własna, 12 elementów, 35x35 cm każdy cena: 5.500,- |
99. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969) Dream parrots sygn.p.d. akryl, płótno, 50x50 cm cena: 2.000,- |
100. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969) Daddy's gone home sygn.śr. akryl, płótno, 50x50 cm (kolekcja prywatna) |
101. Joanna Maślejak(ur.1986) Codziennie na nowo(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 100x100 cm cena: 2.150,- |
102. Joanna Maślejak(ur.1986) Codziennie na nowo II(2015) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 100x100 cm cena: 2.150,- |
103. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Klon i Leszczyna(2015) sygn.p.d. akryl, pilśnia, 100x100 cm cena: 2.450,- rezerwacja |
104. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Nim nastanie świt(2015) sygn.p.d. akryl, pilśnia, 100x100 cm cena: 2.450,- rezerwacja |
105. Aneta Nawrocka(ur.1986) Siedzący 1(2013) sygn.dat.p.d. monotypia, 63.5x93 cm cena: 850,- |
106. Aneta Nawrocka(ur.1986) Siedzący 2(2013) sygn.dat.p.d. monotypia, 62x91.5 cm cena: 850,- |
107. Wojciech Piekarski(ur.1980) Akt sygn.p.g. olej, płótno, 100x70 cm cena: 2.500,- |
108. Magdalena Połacik(ur.1980) Lili i papuga(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x90 cm cena: 3.300,- rezerwacja |
109. Magdalena Połacik(ur.1980) Parasolka(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno,90x90 cm cena: 3.300,- rezerwacja |
110. Magdalena Połacik(ur.1980) To tylko chwila(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x90 cm cena: 3.300,- rezerwacja |
111. Joanna Proszak(ur.1985) Kobieta(2014) sygn.na odwrociu fotografia, 49x38.5 cm (w św.p-p) cena: 430,- |
112. Joanna Proszak(ur.1985) Butelka(2014) sygn.na odwrociu fotografia 49x38.5 cm (w św.p-p) cena: 430,- |
113. Joanna Proszak(ur.1985) Wiara(2014) sygn.na odwrociu fotografia, 49x38.5 cm (w św.p-p) cena: 430,- |
114. Joanna Proszak(ur.1985) Wazon(2014) sygn.na odwrociu fotografia, 49x38.5 cm (w św.p-p) cena: 430,- |
115. Małgorzata Sęk(ur.1973) She is Just Another Girl(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena: 4.000,- |
116. Małgorzata Sęk(ur.1973) Wild at Heart(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena: 3.600,- |
117. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Chłopak w niebieskiej koszuli(2015) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 90x62 cm cena: 2.150,- |
118. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Dziewczyna z kolczykami(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena: 1.500,- rezerwacja |
119. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Studium głowy mężczyzny w okularach(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena: 1.500,- |
120. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x40 cm cena: 2.150,- rezerwacja |
121. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 81x60 cm cena: 2.150,- rezerwacja |
122. Dominik Woźniak(ur.1983) Wiosna(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 120x50 cm cena: 3.700,- |
123. Dominik Woźniak(ur.1983) Procesja(2014) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 70x130 cm cena: 4.000,- rezerwacja |
124. Dominik Woźniak(ur.1983) Kolonia Szczercowska(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 120x100 cm cena: 4.300,- |
125. Dominik Woźniak(ur.1983) Osada słowiańska IV(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x80 cm cena: 3.900,- |
126. Magdalena Wójcik(ur.1989) Czerwony sen sygn.na odwrociu akryl, olej, pastel, płótno, 100x70 cm cena: 750,- |
127. Magdalena Wójcik(ur.1989) Plac zabaw sygn.na odwrociu akryl, olej, pastel, płótno, 100x70 cm cena: 750,- |
128. Paulina Zalewska(ur.1981) W Urbino(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x70 cm cena: 1.500,- rezerwacja |
129. Paulina Zalewska(ur.1981) Sjesta(2015) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 90x100 cm cena: 2.150,- rezerwacja |
130. Ewa Żochowska(ur.1976) Ćwiczenia umysłowe 2(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena: 3.900,- |
131. Ewa Żochowska(ur.1976) Ćwiczenia umysłowe 4(2015) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena: 3.900,- |