WYSTAWA DZIEŁ PEDAGOGÓW ŁÓDZKIEJ ASP W 70. ROCZNICĘ POWSTANIA UCZELNI
13 lipca - 28 sierpnia 2015 r.
wystawa przedłużona do 12 września
Prezentowane dzieła:
Stefan Wegner(1901-1965) Kompozycja sygn.l.d. technika własna, pilśnia, 81x61 cm cena: 19.000,- |
Lech Kunka(1920-1978) Portret artysty(1969) sygn.dat.p.d. technika własna,175x120 cm cena: 23.000,- |
Lech Kunka(1920-1978) Kompozycja(1972) sygn.dat.p.d. technika własna, pilśnia, 92x69 cm cena: 8.700,- |
Roman Modzelewski(1912-1997) Tragon(1959) sygn.dat.p.d. technika własna, płótno, 62x51 cm cena: 11.500,- |
Henryk Strumiłło(1934-2001) Kompozycja(1964) sygn.dat.na odwrociu olej, płótno, 90x60 cm |
Marian Jaeschke(1904-1980) Kompozycja(1958) nsygn.(na odwrociu nalepki z wystawy w BWA Łódź i inwentaryzacyjna MKiS) olej, tektura, 34.5x47.5 cm cena: 5.600,- |
Krystyn Zieliński(1929-2007) VII-1958(1958) sygn.dat.na odwrociu technika własna, płótno, 64x52 cm cena: 6.500,- |
Krystyn Zieliński(1929-2007) Pruski mur(1989) sygn.dat.na odwrociu technika własna, 63x63 cm cena: 8.600,- |
Jerzy Grabowski(1933-2004) Transfiguracja klucza „Transcendencji”(1986-88) sygn.p.d.dat.l.d. linoryt barwny, relief (5/50), 51.2x39.5 cm cena: 2.700,- |
Stanisław Fijałkowski(ur.1922) Pejzaż morski(1948) sygn.dat.na odwrociu olej, płótno, 46x38 cm |
Stanisław Fijałkowski(ur.1922) Droga koło szubienicy(1958) sygn.dat.na odwrociu olej, płótno, 46x33 cm cena: 35.000,- |
Leszek Rózga(ur.1924) Duchy miasteczka sygn.dat.p.d. akwaforta (11/50), 33,3x24,5 cm cena: 1.900,- |
Andrzej Gieraga(ur.1934) Obraz LXVIII(1983) sygn.dat.na odwrociu technika własna, 65x150 cm cena: 14.000,- |
Jolanta Rudzka-Habisiak(ur.1958) Z cyklu „Stronice” IV(2008) sygn.p.d.dat.l.d. technika własna, skóra, papier, 41x30 cm cena: 11.500,- |
Marek Sak(ur.1960) Ołtarz(2000) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 81x100 cm cena: 5.000,- |