TRZECI NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW
Galeria Bałucka, Miejska Galeria Sztuki, Stary Rynek 2, Łódź
5 - 28 sierpnia 2016 r.
wernisaż wystawy - piątek, 5 sierpnia 2016 r., godz. 17:00
Katalog towarzyszący wystawie PDF
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Pętelka(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 65x91 cm |
2. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I 26(2016) sygn.p.d. technika własna, płótno, 90x90 cm |
3. Jakub Balcerski(ur.1987) Dawna Łódź 2 sygn. transfer komputerowy - druk na poliestrze, 148x210 cm Praca prezentowana podczas 12. Międzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki w Ostrowcu Świętokrzyskim |
4. Marta Bilecka(ur.1975) Waterland 108 - Rivers(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x120 cm |
5. Agnieszka Borkowska(ur.1978) I can’t sleep(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 100x100 cm |
6. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Oczyszczenie II(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 60x60 cm |
7. Ilona Foryś(ur.1980) Naomi(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm |
8. Joanna Gębicka Bez tytułu(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 120x80 cm |
9. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 06.09(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cm |
10. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Urbino VIII(2015) sygn.dat.p.d. akwaforta, 19,5x49 cm (50x70 cm w ramie) |
11. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Ruiny(2015) sygn.dat.p.d. akwaforta, 40x50 cm (60x60 cm w ramie) |
12. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Kwiecień XVIII(2016) sygn. gwasz, pastel, papier, 42x28 cm |
13. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Lawa(2016) sygn.dat.p.d. collage, 30x40 cm |
14. Marcin Jasiński(ur.1980) Bez tytułu B(2016) sygn.na odwrociu olej, płyta, 120x100 cm |
15. Marcin Jaszczak(ur.1975) Lukrecja(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 100x50 cm |
16. Marcin Jaszczak(ur.1975) Portret Pauliny w stroju łowickim(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 80x70 cm |
17. Wojciech Kaleta(ur.1981) Chwila pierwsza(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm |
18. Wojciech Kaleta(ur.1981) Chwila czwarta(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm |
19. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975) Pejzaż przydrożny(2016) sygn.na odwrociu olej, collage, tektura, 26x70 cm (70x100 cm z oprawą) |
20. Roksana Karczewska(ur.1988) Bez tytułu sygn.na odwrociu akryl, płótno, 61x50 cm |
21. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Moje własne Kautokeino(2015) sygn.l.d. fotografia, PCV, 50x50 cm |
22. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Moje własne Kautokeino(2015) sygn.l.d. fotografia, PCV, 50x50 cm
23. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Drapacze chmur sygn.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm |
24. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) No ordinary day(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x100 cm |
25. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Osusz łzę w skrzydle mym(2015) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, druk płaski, 100x50 cm |
26. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm |
27. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura(2016) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 67x52 cm |
28. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981) Melodia(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 70x70 cm |
29. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981) Oczekiwanie(2016) sygn.l.d. olej, płótno, 100x67 cm |
30. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969) Na osiedlu sygn.p.d. akryl, pastel, płótno, 60x60 cm |
31. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Widziadło(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płyta, 100x100 cm |
32. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura sygn.p.g. olej, płótno, 40x50 cm |
33. Magdalena Połacik(ur.1980) Kwitnący Duet Georgini i Franceski(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x100 cm |
34. Porąbane meble Tadzik(2015) drewniany stolik nocny, ręcznie malowany, lakierowany, upcyclingowy, wys. 37 cm |
35. Porąbane meble Greta Donosicielka(2015) drewniana taca, ręcznie malowana, lakierowana, upcyclingowa 50x30 cm |
36. Małgorzata Sęk(ur.1973) Meadow(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm |
37. Monika Synak(ur.1984) Zwierzak 1(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 24,5x24,5 cm (29x29 cm w ramie) |
38. Monika Synak(ur.1984) Zwierzak 2(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 24,5x24,5 cm (29x29 cm w ramie) |
39. Monika Synak(ur.1984) Zwierzak 3(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 24,5x24,5 cm (29x29 cm w ramie) |
40. Monika Synak(ur.1984) Zwierzak 4(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 24,5x24,5 cm (29x29 cm w ramie) |
41. Marta Wincencjusz [Fuks-Frankiewicz](ur.1981) Merkuria(2016) sygn. brąz patynowany, granit, |
42. Dominik Woźniak(ur.1983) Historia rodziny sygn.dat.l.d. olej, płótno, 90x135 cm |
43. Piotr W. Woźniak(ur.1989) Zły sen Thomasa Edisona(2015) sygn.na odwrociu asamblaż, 80x35 cm |
44. Paulina Zalewska(ur.1981) Jezioro osobliwości(2016) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x70 cm |
45. Ewa Żochowska(ur.1976) Martwe kwiaty - Carole(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 100x120 cm |