TRZECI NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW
Galeria ASP, ul. Piotrkowska 68, Łódź
2 - 30 sierpnia 2016 r.
wernisaż wystawy - wtorek, 2 sierpnia 2016 r., godz. 17:00
Katalog towarzyszący wystawie PDF
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Pętelka(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 65x91 cm |
2. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I 24(2016) sygn.p.d. technika własna, płótno, 70x100 cm |
3. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I 28(2016) sygn.p.d. technika własna, płótno, 100x70 cm |
5. Marta Bilecka(ur.1975) Waterland 107 - Rivers(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x120 cm |
6. Agnieszka Borkowska(ur.1978) Bez tytułu(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 100x100 cm |
7. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Obraz drugi z cyklu „Korelacje”(2016) sygn.p.d. technika własna, płyta mdf, 93x54 cm |
8. Teodor Durski(ur.1976) Pink(2016) sygn.dat.p.d. serigrafia, 100x70 cm |
9. Ilona Foryś(ur.1980) Bellucci(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm |
10. Joanna Gębicka Bez tytułu(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 120x80 cm |
11. Joanna Gębicka Bez tytułu(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 120x80 cm |
12. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 01.13(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cm |
13. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Chinatown(2016) sygn.dat.p.d. akwaforta, 66x98 cm (70x100 cm z ramą) |
14. Oskar Gorzkiewicz(ur.1988) Vilnius(2015) sygn.dat.p.d. akwaforta, 38x76 cm (70x100 cm z ramą) |
15. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Kwiecień III(2016) sygn.śr.d. akwarela, pastel, papier, 49,5x35 cm |
16. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Kwiecień IX(2016) sygn.l.śr. akwarela, pastel, papier, 42x28 cm |
17. Aleksandra Ilkiewicz Herbarium(2016) sygn.dat.p.g. sitodruk (e.a.), 35x34 cm |
18. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Kalejdoskop(2016) sygn.dat.p.d. collage, 30x40 cm |
19. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Most(2016) sygn.dat.p.d. collage, 30x40 cm |
20. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Rejs(2016) sygn.dat.p.d. collage, 30x42 cm |
21. Marcin Jasiński(ur.1980) Bez tytułu A(2016) sygn.na odwrociu olej, płyta, 120x100 cm |
22. Marcin Jaszczak(ur.1975) Piruet(2015) sygn.p.d. akryl, płótno, 105x90 cm |
23. Wojciech Kaleta(ur.1981) Chwila druga(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno 80x80 cm cena: 2.600,- |
24. Wojciech Kaleta(ur.1981) Chwila trzecia(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm |
25. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Akragas z cyklu „Żywioły”(2016) sygn.dat.p.d. technika własna, papier, 57x42 cm |
26. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Anima z cyklu „Żywioły”(2016) sygn.dat.p.d. technika własna, papier, 70x50 cm |
27. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975) Sąsiedztwo(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x60 cm |
28. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975) Wiosna(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x70 cm |
29. Roksana Karczewska(ur.1988) Bez tytułu sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x60 cm |
30. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Piece of my heart(2015) sygn.l.d. collage, papier, 30x21 cm |
31. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Piece of my heart(2015) sygn.l.d. collage, papier, 30x21 cm |
32. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Zbłękitniała sygn.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm |
33. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Ciuciubabka sygn.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm |
34. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Fetch!(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x100 cm |
35. Jonasz Koperkiewicz(ur.1988) Who is having fun(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno 60x100 cm |
36. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Zbiór wspólny(2015) sygn.dat.p.d. akryl, pastel, druk płaski, 70x70 cm |
37. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x100 cm |
38. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x120 cm |
39. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura(2016) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 119x100 cm |
40. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981) Żniwiarka(2015) sygn.l.d. olej, płótno, 150x130 cm |
41. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969) Spacer po osiedlu sygn.p.d. akryl, pastel, płótno, 60x60 cm |
42. Dariusz Gwidon Ludwisiak(ur.1969) Hajja 19.08.04.97 sygn.p.d. akryl, pastel, płótno, 60x60 cm |
43. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Diaboły-dyptyk(2016) sygn.na odwrociu akryl, płyta, 100x200 cm |
44. Adriana Nowicka(ur.1977) Selenka(2016) sygn. gips, 45x29x30 cm |
45. Adriana Nowicka(ur.1977) Selenka II(2016) sygn. gips, 36x22x22 cm |
46. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura sygn.p.g. olej, płótno, 50x60 cm |
47. Magdalena Połacik(ur.1980) Pułapka na podglądacza(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x90 cm |
48. Magdalena Połacik(ur.1980) Oswojona Georginia(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x50 cm |
49. Porąbane meble Walnięta Helena(2015) sygn. drewniana szafka, ręcznie malowana, lakierowana, upcyclingowa, 39,5x35x56 cm |
50. Porąbane meble Porąbana Janina(2015) sygn. drewniana szafka, ręcznie malowana, lakierowana, upcyclingowa, 39,5x35x56 cm |
51. Porąbane meble Zdenka Zalotnica(2015) sygn. drewniana komoda, ręcznie malowana, lakierowana, upcyclingowa, 112x29x64 cm |
52. Porąbane meble Jadowita Konstancja(2015) sygn. drewniana komoda, ręcznie malowana, lakierowana, upcyclingowa, 110x42x65 cm |
53. Porąbane meble Waldemar zawsze na czasie(2015) sygn. drewniany, ręcznie malowany, lakierowany, 52x29,5x14,5 cm |
54. Porąbane meble Kosmaty Albert(2015) sygn. drewniana lampa, ofutrzona, ręcznie malowana, lakierowana, upcyclingowa, 20x20x32 cm |
55. Porąbane meble Zmierzwiona Felicja(2015) sygn. tapicerowany futrem fotel, ręcznie malowany, lakierowany, upcyclingowy, szer. siedziska 59 cm, wys. siedziska 40 cm, wys. oparcia 75 cm |
56. Porąbane meble Lodowata Gerda(2015) sygn. lustro w drewnianej ramie, rama ręcznie malowana, lakierowana, upcyclingowa, 106x49 cm |
57. Porąbane meble Rozpalona Żaklina(2015) sygn. drewniana lampa, ofutrzona, ręcznie malowana, lakierowana, upcyclingowa, 18x18x21,5 cm |
58. Porąbane meble Włochata Danuta (2015) sygn. drewniana lampa, ofutrzona, ręcznie malowana, lakierowana, upcyclingowa, 20x20x32 cm |
59. Porąbane meble Modry Malfred(2015) sygn. drewniana lampa, ofutrzona, ręcznie malowana, lakierowana, upcyclingowa, 18x18x21,5 cm |
60. Porąbane meble Kudłaty Ryszard(2015) sygn. drewniane krzesło, oklejane futrem, upcyclingowe |
62. Porąbane meble Pokręcony Feliks (2015) sygn. tapicerowany futrem fotel, ręcznie malowany, lakierowany, upcyclingowy, szer. siedziska 59 cm, wys. siedziska 40 cm, wys. oparcia 75 cm |
63. Małgorzata Sęk(ur.1973) That Moment(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm |
64. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2016) sygn.na odwrociu akryl,tusz, papier, 206x100 cm |
65. Monika Synak(ur.1984) Poranek(2016) sygn.p.d. akryl, płótno, 80x120 cm |
66. Marta Wincencjusz [Fuks-Frankiewicz](ur.1981) Merkuria (2016) sygn. brąz patynowany, granit, |
67. Dominik Woźniak(ur.1983) Po deszczu sygn.dat.l.d. olej, płótno, 120x100 cm |
68. Dominik Woźniak(ur.1983) Janko(2015) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 97x40 cm |
69. Piotr W. Woźniak(ur.1989) Gorycz(2016) sygn.na odwrociu asamblaż, 95x25 cm |
70. Piotr W. Woźniak(ur.1989) Upiór(2015) sygn.na odwrociu asamblaż, 80x40 cm |
71. Piotr W. Woźniak(ur.1989) Śpij(2016) sygn.na odwrociu asamblaż, 50x23 cm |
72. Piotr W. Woźniak(ur.1989) Wylęgarnia(2016) sygn.na odwrociu asamblaż, 52x25 cm |
73. Paulina Zalewska(ur.1981) Wenecka przygoda(2016) sygn.dat.p.d. akryl,płótno, 90x90 cm |
74. Ewa Żochowska(ur.1976) Martwe kwiaty - Louise(2015) sygn.p.d. olej, płótno, 100x120 cm |
75. Ewa Żochowska(ur.1976) Martwe kwiaty - Asta(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 100x100 cm |