CZWARTY NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW
Galeria ASP, ul. Piotrkowska 68, Łódź
4 - 26 sierpnia 2017 r.
wernisaż wystawy - piątek, 4 sierpnia 2017 r., godz. 18:00
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Optymistyczny(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 80x100 cm cena: 1.450,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Siódmy skok(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 80x100 cm cena: 1.450,- |
3. Agata Bajszczak(ur.1982) Me, myself and I 28(2016) sygn.p.d. technika własna, płótno, 100x70 cm cena: 2.500,- |
4. Marta Bilecka(ur.1975) Waterland-Genesis 06(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x80 cm cena: 2.200,- |
5. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Bez tytułu 1(2017) sygn.dat.na odwrociu grafika cyfrowa (1/10), 23x23 cm (25x25 z ramą) cena: 200,- |
6. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Bez tytułu 2(2017) sygn.dat.na odwrociu grafika cyfrowa (1/10), 23x23 cm (25x25 z ramą) cena: 200,- |
7. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Bez tytułu 3(2017) sygn.dat.na odwrociu grafika cyfrowa (1/10), 23x23 cm (25x25 z ramą) cena: 200,- |
8. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Bez tytułu 4(2017) sygn.dat.na odwrociu grafika cyfrowa (1/10), 23x23 cm (25x25 z ramą) cena: 200,- |
9. Agnieszka Borkowska(ur.1978) Bez tytułu(2016) sygn.l.d. olej, płótno, 100x120 cm cena: 7.300,- |
10. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Autoportret(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płyta mdf, 110x96.5 cm cena: 2.900,- |
11. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Pełnia(2016) sygn.na odwrociu technika własna, płyta mdf, 55x110 cm cena: 2.300,- |
12. Tatsiana Bulyha(ur.1996) Leszy(2017) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x50 cm cena: 1.900,- |
13. Daniel Cybula(ur.1978) Pewnego dnia(2016) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 100x100 cm cena: 6.000,- |
14. Agnieszka Figurska(ur.1971) Bez tytułu(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena: 2.900,- |
15. Ilona Foryś(ur.1980) Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x50 cm cena: 730,- |
16. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Czerwiec I(2017) sygn.dat.p.d. kredka, gwasz, pastel, papier, 65.5x44 cm (w św.p-p) cena: 800,- |
17. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Czerwiec II(2017) sygn.dat.p.d. gwasz, papier, 65x44 cm (w św.p-p) cena: 800,- |
18. Dominik Janyszek(ur.1990) 3622(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x90 cm cena: 2.900,- |
19. Dominik Janyszek(ur.1990) 5074(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x90 cm cena: 2.900,- |
20. Bartek Jarmoliński(ur.1975) Rycerz z faunami / Hommage to Jacek Malczewski-tryptyk(2017) sygn.na odwrociu akryl, papier, 50x50, 50x50, 50x50 cm (53x53, 53x53, 53x53 cm z oprawą) cena: 5.100,- |
21. Marcin Jasiński(ur.1980) Trofea 1(2017) sygn. technika mieszana, 100x100x50 cm cena: 7.250,- |
22. Marcin Jaszczak(ur.1975) Mojra(2017) sygn.dat.p.d. akryl, pilśnia, 90x80 cm cena: 2.900,- |
23. Wojciech Kaleta(ur.1981) Figury i gesty 2(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm cena: 1.900,- |
24. Wojciech Kaleta(ur.1981) Figury i gesty 3(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm cena: 1.900,- |
25. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Królowa Ki-gal(2017) sygn.dat.p.d. technika własna, papier (21/35) 23x15 i 2 talie kart 8.9x6.3, wydane w nakładzie 35 egz., w drewnianym pudełku cena: 390,- |
26. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Śpiąca Ereszkigal(2017) sygn.dat.p.d. technika własna (1/6), 40x30 cm cena: 730,- |
27. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Gemini(2017) sygn.dat.p.d. technika własna (1/6), 40x30 cm cena: 730,- |
28. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Tamuz pasterz(2017) sygn.dat.p.d. technika własna (2/6), 40x30 cm cena: 730,- |
29. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Sad Isztar(2017) sygn.dat.p.d. technika własna (1/6), 40x30 cm cena: 730,- |
30. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Nokturn(2017) sygn.dat.p.d. technika własna (1/6), 40x30 cm cena: 730,- |
31. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Isztar kąpiąca się(2017) sygn.dat.p.d. technika własna (2/6), 40x30 cm cena: 730,- |
32. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Anu(2017) sygn.dat.p.d. technika własna (1/6), 40x30 cm cena: 730,- |
33. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Sansara(2017) sygn.dat.p.d. technika własna (1/6), 40x30 cm cena: 730,- |
34. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Etiuda(2017) sygn.dat.p.d. technika własna (1/6), 40x30 cm cena: 730,- |
35. Roksana Karczewska(ur.1988) No more hunger(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta, 78x70.5 cm cena: 1.900,- |
36. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Wiem, że nic nie jem z cyklu „Jem/Eating 1-8”(2017) sygn.dat.p.d. fotografia, PCV (1/1), 70x70 cm cena: 450,- |
37. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Jak i kiedy z cyklu „Jem/Eating 1-8”(2017) sygn.dat.p.d. fotografia, PCV (1/1), 70x70 cm cena: 450,- |
38. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Dzień i noc(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm cena: 1.300,- |
39. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Wir(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm cena: 1.300,- |
40. Joanna Kosińska(ur.1986) Bliskość(2016) sygn.na odwrociu technika mieszana, płótno, 80x110 cm cena: 2.600,- |
41. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Nieseryjnie II(2017) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 70x100 cm cena: 1.750,- |
42. Tomasz Kozłowski(ur.1982) 2017-03(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x100.5 cm cena: 2.900,- |
43. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XXXVI(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 70x60 cm cena: 2.900,- |
44. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Zdetonujcie tę bombę(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 100x100 cm cena: 3.650,- |
45. Sebastian Kularski(ur.1980) Źródło(2016) sygn.p.d. olej, płótno, 65x90 cm cena: 1.450,- |
46. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981) Maja(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 90x61 cm cena: 2.500,- |
47. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980) Żądłowice I(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x73 cm cena: 1.450,- |
48. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Sierpniowa łąka, jak wata cukrowa(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x80 cm cena: 3.400,- |
49. Ewa Najdenow(ur.1967) Utkane z traw XXIII(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x50 cm cena: 1.900,- |
50. Jakub Napieraj(ur.1991) Miasto nocą(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cm cena: 2.200,- |
51. Adriana Nowicka(ur.1977) Kim(2017) sygn. gips, 87x32x43 cm |
52. Agnieszka Podkówka(ur.1972) Przycisk do papieru sygn. terakota raku, wys.8 cm (kolekcja prywatna) |
53. Agnieszka Podkówka(ur.1972) Przycisk do papieru sygn. terakota raku, wys.7.5 cm (kolekcja prywatna) |
54. Agnieszka Podkówka(ur.1972) Przycisk do papieru sygn. terakota raku, wys.7.5 cm (kolekcja prywatna) |
55. Magdalena Połacik(ur.1980) Święto dzikich kaczek, czyli Georginie na Gauguinowską modłę(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x120 cm cena: 4.900,- |
56. Joanna Proszak(ur.1985) Samson 2(2017) sygn.na odwrociu fotografia (e.a.), 29.5x29.5 cm (w św.p-p, 50x50 cm z ramą) cena: 500,- |
57. Małgorzata Sęk(ur.1973) Face 05(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100.5 cm cena: 3.500,- |
58. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Boy soldier hankou china study after Robert Capa(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x70 cm cena: 1.450,- |
59. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Czarny obraz(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno/pilśnia, 160.5x86.5 cm cena: 2.200,- |
60. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 158x74.5 cm cena: 2.200,- |
61. Sebastian Skowroński(ur.1976) Dwa światy X(2014) sygn.dat.p.d. tusz, piórko, papier, 31.7x25.8 cm (w św.p-p, 43x36 cm z ramą) |
62. Sebastian Skowroński(ur.1976) Dwa światy XX(2015) sygn.dat.p.d. tusz, piórko, papier, 31.7x25.8 cm (w św.p-p, 43x36 cm z ramą) |
63. Sebastian Skowroński(ur.1976) Dwa światy XXI(2015) sygn.dat.p.d. tusz, piórko, papier, 31.7x25.8 cm (w św.p-p, 43x36 cm z ramą) cena: 890,- |
64. Sebastian Skowroński(ur.1976) Dwa światy XXV(2015) sygn.dat.p.d. tusz, piórko, papier, 31.7x25.8 cm (w św.p-p, 43x36 cm z ramą) cena: 890,- |
65. Łukasz Stobiecki(ur.1977) Muzyczne inspiracje I(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 73x92 cm cena: 1.450,- |
66. Agata M. Sulikowska(ur.1982) Celtycka dziewczyna pijąca w barze lemoniadę(2015) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 75x100 cm cena: 11.500,- |
67. Marta Wincencjusz [Fuks-Frankiewicz](ur.1981) Basia z cyklu „W diabelskim kręgu”(2017) sygn. brąz, granit, 52x22x22 cm cena: 2.500,- |
68. Marta Wincencjusz [Fuks-Frankiewicz](ur.1981) Basia z cyklu „W diabelskim kręgu”(2017) sygn. brąz patynowany, granit, 51x22x22 cm cena: 2.500,- |
69. Dominik Woźniak(ur.1983) Troska(2016) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 100x70 cm cena: 5.800,- |
70. Piotr Woźniak(ur.1989) Lux Sanguine(2017) sygn.p.d. assemblage, 85x42.5 cm cena: 580,- |
71. Janina Zaborowska(ur.1978) Ogrody VI(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena: 2.900,- |
72. Paulina Zalewska(ur.1981) Jaś i Małgosia(2017) sygn.dat.p.d. akryl, deska, 61x61 cm cena: 3.500,- rezerwacja |
73. Ewa Żochowska(ur.1976) Martwe kwiaty-Hedy, dekonstrukcja 1(2017) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x100 cm |
74. Ewa Żochowska(ur.1976) Martwe kwiaty-żuczy klejnot(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena: 1.750,- |
WERNISAŻ
Więcej na naszej stronie na Facebook