CZWARTY NIEZALEŻNY SALON ŁÓDZKICH MŁODYCH TWÓRCÓW
Muzeum Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15, Łódź
18 października - 31 grudnia 2017 r.
wernisaż wystawy - środa, 18 października 2017 r., godz. 17:00
Katalog towarzyszący wystawie PDF
1. Joanna Aninowska(ur.1975) Następne kuszenie(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 80x100 cm cena: 1.450,- |
2. Joanna Aninowska(ur.1975) Optymistyczny 2(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x100 cm cena: 1.450,- |
3. Agata Bajszczak(ur.1982) Brightness(2017) sygn.p.d. technika własna, płótno, 60x40 cm cena: 1.300,- |
4. Agata Bajszczak(ur.1982) Brightness(2017) sygn.p.d. technika własna, płótno, 50x70 cm cena: 1.600,- |
5. Marta Bilecka(ur.1975) Impression Sunrise(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x120 cm cena: 2.900,- |
6. Marta Bilecka(ur.1975) Golden Genesis(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x150 cm cena: 4.350,- |
7. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Stargard I(2017) sygn.na odwrociu grafika cyfrowa (1/5), 50x50 cm cena: 500,- |
8. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Stargard III(2017) sygn.na odwrociu grafika cyfrowa (1/5), 50x50 cm cena: 500,- |
9. Agnieszka Borkowska(ur.1978) Bez tytułu(2016) sygn.l.d. olej, płótno, 80x100 cm cena: 5.200,- |
10. Agnieszka Borkowska(ur.1978) Bez tytułu(2016) sygn.l.d. olej, płótno, 100x100 cm cena: 5.200,- |
11. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Zrób to i bądź szczęśliwa(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płyta mdf, 100x100 cm cena: 2.900,- |
12. Beata Bugaj-Tomaszewska(ur.1977) Słabość(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 90x90 cm cena: 2.500,- |
13. Tatsiana Bulyha(ur.1996) Anioł(2017) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90x70 cm cena: 1.900,- |
14. Daniel Cybula(ur.1978) Medytacja(2016) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 60x80 cm cena: 4.000,- rezerwacja |
15. Teodor Durski(ur.1976) My Private Forest(2017) sygn.dat.p.d. serigrafia (2/15), 57x42 cm cena: 750,- |
16. Teodor Durski(ur.1976) Calm(2017) sygn.dat.p.d. serigrafia (2/12), 100x70 cm cena: 1.200,- |
17. Agnieszka Figurska(ur.1971) Bez tytułu(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena: 2.900,- |
18. Ilona Foryś(ur.1980) Monday(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50x70 cm cena: 870,- |
19. Marta Gębalska(ur.1983) Kompozycja nr 13-Balance(2015) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x100 cm cena: 2.050,- |
20. Marta Gębalska(ur.1983) Kompozycja nr 12(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x100 cm cena: 2.050,- |
21. Joanna Róża Gębicka(ur.1984) Bez tytułu(2017) sygn.p.d. olej, płótno, 120x80 cm (kolekcja prywatna) |
22. Joanna Róża Gębicka(ur.1984) Biała bluzka(2017) sygn.p.d. olej, płótno, 120x80 cm (kolekcja prywatna) |
23. Joanna Róża Gębicka(ur.1984) Rozmowa z cieniem(2017) sygn.l.d. olej, płótno, 120x80 cm (kolekcja prywatna) |
24. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 04.26(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cm cena: 5.100,- |
25. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 06.12(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cm kolekcja prywatna |
26. Katarzyna Gołębiowska(ur.1982) 07.07(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x120 cm cena: 5.100,- |
27. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Lipiec II(2017) sygn.dat.l.d. gwasz, pastel, papier, 70x50 cm cena: 1.000,- rezerwacja |
28. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Lipiec III(2017) sygn.dat.l.d. gwasz, pastel, papier, 70x50 cm cena: 1.000,- rezerwacja |
29. Julita Grzejdziak-Dyła(ur.1979) Lipiec V(2017) sygn.dat.l.d. gwasz, ołówek, pastel, papier, 70x50 cm cena: 1.000,- |
30. Joanna Jamielucha(ur.1991) Biegnące psy(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 46x65 cm cena: 1.200,- |
31. Dominik Janyszek(ur.1990) 1829(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x90 cm cena: 2.900,- |
32. Dominik Janyszek(ur.1990) 3082(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x90 cm cena: 2.900,- |
33. Dominik Janyszek(ur.1990) 3717(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płótno, 120x90 cm cena: 2.900,- |
34. Bartek Jarmoliński(ur.1975) Columna Vertebralis z cyklu „Organica”(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x100 cm cena: 2.900,- |
35. Bartek Jarmoliński(ur.1975) Vetriculus z cyklu „Organica”(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x100 cm cena: 2.900,- |
36. Marcin Jasiński(ur.1980) Trofea 2(2017) sygn. technika mieszana, 100x60x130 cm cena: 8.700,- |
37. Marcin Jaszczak(ur.1975) Ciekawość(2017) sygn.dat.l.d. akryl, pilśnia, 90x80 cm cena: 2.900,- |
38. Marcin Jaszczak(ur.1975) Szamanka(2017) sygn.dat.l.d. akryl, pilśnia, 90x80 cm cena: 2.900,- |
39. Wojciech Kaleta(ur.1981) Figury i gesty 4(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm cena: 1.900,- |
40. Wojciech Kaleta(ur.1981) Figury i gesty 5(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x80 cm cena: 1.900,- |
41. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Królowa Ki-gal(2017) sygn.dat.p.d. technika własna, papier (21/35), 23x15 i 2 talie kart 8.9x6.3, wydane w nakładzie 35 egz., w drewnianym pudełku cena: 390,- |
42. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Mahajana-tryptyk(2017) sygn.dat.p.d. technika własna, papier, 100x70, 100x70, 100x70 cm cena: 2.900,- |
43. Roksana Karczewska(ur.1988) Mr. R's addiction(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno/płyta, 100x80 cm cena: 1.900,- |
44. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Wiem, że nic nie jem z cyklu „Jem/Eating 1-8”(2017) sygn.dat.p.d. fotografia, PCV (1/1), 70x70 cm cena: 450,- |
45. Agnieszka Kołodziejczak(ur.1976) Wszystko takie samo z cyklu „Jem/Eating 1-8”(2017) sygn.dat.p.d. fotografia, PCV (1/1), 70x70 cm cena: 450,- |
46. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Mam cię na oku(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 60x80 cm cena: 1.200,- |
47. Joanna Konieczna-Zapart(ur.1978) Wir(2017) sygn.dat.p.d. monotypia, bibułka japońska, 80x60 cm cena: 1.100,- |
48. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Fala na oceanie(2016) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 61x50 cm cena: 3.100,- |
49. Paulina Korwin-Kochanowska(ur.1984) Na zatoce(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x61 cm cena: 3.350,- |
50. Joanna Kosińska(ur.1986) Doświadczenia(2014) sygn.na odwrociu collage, płótno, 150x190 cm cena: 3.200,- |
51. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Ulotne(2017) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 38,5x69 cm cena: 1.900,- |
52. Aneta Kowalczyk(ur.1980) Formowanie(2017) sygn.dat.p.d. technika mieszana, papier, 77,5x56,5 cm cena: 1.900,- |
53. Tomasz Kozłowski(ur.1982) 2017-02(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 130x100 cm cena: 2.900,- |
54. Tomasz Kozłowski(ur.1982) 2017-04(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x100 cm cena: 2.900,- |
55. Paweł Krzemiński(ur.1984) Struktura XXXVII(2017) sygn.na odwrociu technika własna, płyta, 106x85 cm cena: 3.700,- |
56. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Karmienie przyszłości(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 50x100 cm cena: 2.900,- |
57. Sebastian Kularski(ur.1980) Mokradła(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 60x90 cm cena: 1.450,- |
58. Sebastian Kularski(ur.1980) Spacer z kotem(2014) sygn.p.d. olej, płótno, 60x100 cm cena: 1.450,- |
59. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981) Popołudnie(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 120x80 cm cena: 2.900,- |
60. Marta Kunikowska-Mikulska(ur.1981) Melodia(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 40x80 cm cena: 1.450,- |
61. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980) Żądłowice III(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena: 2.900,- |
62. Anna Kunka-Kawełczyk(ur.1980) Tam i z powrotem III(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 63x110 cm cena: 2.900,- |
63. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969) Christina Traum(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x50 cm cena: 1.750,- |
64. Dariusz G.Ludwisiak(ur.1969) Guido Traum(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 50x50 cm cena: 1.750,- |
65. Małgorzata Makarewicz-Kaplińska(ur.1975) Wiosna II(2017) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 60x60 cm cena: 2.600,- |
66. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Pastelowa noc(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x80 cm cena: 3.400,- |
67. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Kwiaty i gwiazdy(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cm cena: 3.400,- sprzedany |
68. Ewa Najdenow(ur.1967) Utkane z traw XVI(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x40 cm cena: 1.900,- |
69. Ewa Najdenow(ur.1967) Utkane z traw XI(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x40 cm cena: 1.900,- |
70. Ewa Najdenow(ur.1967) Utkane z traw XIV(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 120x50 cm cena: 1.900,- |
71. Jakub Napieraj(ur.1991) Światła w oknach(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 75x100 cm cena: 2.200,- |
72. Jakub Napieraj(ur.1991) Błękitne blokowisko(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 80x120 cm cena: 2.600,- |
73. Aneta Nawrocka-Pietrasiak(ur.1986) Ważki 1(2015) sygn.dat.p.d. linoryt, monotypia, 70x100 cm cena: 870,- |
74. Aneta Nawrocka-Pietrasiak(ur.1986) Ważki 3(2015) sygn.dat.p.d. linoryt, monotypia, 70x100 cm cena: 870,- |
75. Mateusz Nawrot(ur.1986) Bułka pizza(2016) sygn.na odwrociu akryl, deska, 28x28 cm cena: 1.200,- |
76. Adriana Nowicka(ur.1977) Kim(2017) sygn. gips, 87x32x43 cm |
77. Joanna Paljocha(ur.1977) Na trawie zieleń i biel(2017) sygn.dat.p.d. linoryt (6/10), 37x30 cm (70x50 z ramą) cena: 600,- |
78. Joanna Paljocha(ur.1977) Odkrycie(2017) sygn.dat.p.d. linoryt (5/10), 30x30 cm (70x50 z ramą) cena: 600,- |
79. Wojciech Piekarski(ur.1980) Pejzaż zimowy(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 70x70 cm cena: 2.900,- |
80. Wojciech Piekarski(ur.1980) Martwa natura(2017) sygn.dat.p.g. olej, płótno, 50x80 cm cena: 2.900,- |
81. Agnieszka Podkówka(ur.1972) Przycisk do papieru sygn. terakota raku, wys.8 cm (kolekcja prywatna) |
82. Agnieszka Podkówka(ur.1972) Przycisk do papieru sygn. terakota raku, wys.7.5 cm (kolekcja prywatna) |
83. Agnieszka Podkówka(ur.1972) Przycisk do papieru sygn. terakota raku, wys.7.5 cm (kolekcja prywatna) |
84. Magdalena Połacik(ur.1980) Trębaczka(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x80 cm cena: 4.200,- |
85. Magdalena Połacik(ur.1980) Kompozycja na Georginię i konia(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x120 cm cena: 4.900,- |
86. Magdalena Połacik(ur.1980) Georginia ćwiczy dżygitówkę(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 100x120 cm cena: 4.900,- |
87. Joanna Proszak(ur.1985) Kolor w kwadracie(2017) sygn.p.d. fotografia (e.a.), 29x29 cm (w św.p-p) cena: 550,- |
88. Joanna Proszak(ur.1985) Herbata(2017) sygn.p.d. fotografia (e.a.), 39x29 cm (w św.p-p) cena: 550,- |
89. Małgorzata Sęk(ur.1973) Face 03(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 140x130 cm cena: 5.800,- |
90. Małgorzata Sęk(ur.1973) Face 06(2017) sygn.p.d. akryl, płótno, 140x130 cm cena: 5.800,- |
91. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Autoportret(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 61x50 cm cena: 1.800,- |
92. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Autoportret(2017) sygn.na odwrociu olej, płótno, 46x27 cm cena: 1.500,- |
93. Sławomir J. Siciński(ur.1980) Autoportret w pełnym słońcu(2017) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 40x34 cm cena: 1.500,- |
94. Sebastian Skowroński(ur.1976) Bez tytułu(2015) sygn.dat.p.d. tusz, piórko, papier, 100x70 cm (z ramą) |
95. Sebastian Skowroński(ur.1976) Figura XV(2016) sygn.dat.p.d. linoryt (4/4), 100x70 cm (z ramą) |
96. Sebastian Skowroński(ur.1976) Figura XII(2016) sygn.dat.p.d. linoryt (1/4), 100x70 cm (z ramą) cena: 3.200,- |
97. Łukasz Stobiecki(ur.1977) Ruch-przyciąganie(2017) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 73x92 cm cena: 1.450,- |
98. Agata M. Sulikowska(ur.1982) Castellanos(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 120x140 cm cena: 5.000,- |
99. Agata M. Sulikowska(ur.1982) Judit(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 130x160 cm cena: 5.000,- |
100. Izabela Dorota Tomaszewska(ur.1986) Obiekty(2016) sygn.na odwrociu olej, płótno, 80x50 cm cena: 1.450,- |
101. Marta Wincencjusz [Fuks-Frankiewicz](ur.1981) Basia z cyklu „W diabelskim kręgu”(2017) sygn. brąz, granit, 52x22x22 cm cena: 2.500,- |
102. Marta Wincencjusz [Fuks-Frankiewicz](ur.1981) Basia z cyklu „W diabelskim kręgu”(2017) sygn. brąz patynowany, granit, 51x22x22 cm cena: 2.500,- |
103. Dominik Woźniak(ur.1983) Damy polskie(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 100x150 cm cena: 7.250,- |
104. Dominik Woźniak(ur.1983) Siedem figur(2017) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 100x150 cm cena: 7.250,- |
105. Piotr Woźniak(ur.1989) Przeczucie zmiany I(2017) sygn. assemblage, 136x52 cm cena: 1.750,- |
106. Piotr Woźniak(ur.1989) Przeczucie zmiany II(2017) sygn. assemblage, 121x50 cm cena: 1.750,- |
107. Piotr Woźniak(ur.1989) Przeczucie zmiany III(2017) sygn. assemblage, 136x52 cm cena: 1.750,- |
108. Piotr Woźniak(ur.1989) Ciałowięzy(2017) sygn. assemblage, 160x130 cm cena: 1.700,- rezerwacja |
109. Piotr Woźniak(ur.1989) Equinox(2017) sygn. assemblage, 143x98 cm cena: 750,- rezerwacja |
110. Janina Zaborowska(ur.1978) Ogrody VII(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x100 cm cena: 2.900,- |
111. Paulina Zalewska(ur.1981) Folk lokalny(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 130x110 cm cena: 5.500,- |
112. Paulina Zalewska(ur.1981) O świcie w Urbino(2017) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 120x90 cm cena: 5.500,- |
113. Ewa Żochowska(ur.1976) Martwe kwiaty-Bloody eyes(2016) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x100 cm cena: 2.900,- |
114. Ewa Żochowska(ur.1976) Afekty-Dziewczyna i pies(2017) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 100x50 cm cena: 2.100,- |
115. Dominik Janyszek(ur.1990) Transfiguracje projekcja, mapping 2D/3D, obiekt 220x400 cm |
RELACJA Z WERNISAŻU NA NASZYM FACEBOOKU