ROMAN MODZELEWSKI
ARTYSTA. KONSTRUKTOR. WIZJONER
9 - 30 stycznia 2018 r.
wernisaż: 9 stycznia, godz. 17:00
1. Kompozycja II(1968) sygn.dat.l.d. technika własna, pilśnia, 68x108 cm |
2. Kompozycja II(1970) sygn.dat.l.d. technika własna, pilśnia, 68x105 cm |
3. Kompozycja fakturalna(1988) sygn.dat.p.d. technika własna, pilśnia, 50x61 cm |
4. Kompozycja fakturalna(1991) sygn.dat.l.d. technika własna, pilśnia, 51x44.5 cm |
5. Kompozycja n.d.(ok.1982) sygn.l.d. technika własna, płótno, 50x61 cm |
6. Kompozycja fakturalna(1991) sygn.dat.p.d. technika własna, pilśnia, 61x50 cm |
7. Tragon(1959) sygn.dat.p.d. technika własna, płótno, 61x50 cm |
8. Żelazny las(1956) sygn.dat.l.d. technika własna, pilśnia, 68x114 cm |
9. Kompozycja(1986) sygn.dat.p.d. technika własna, pilśnia, 67x65 cm |
10. Kompozycja(1957) sygn.dat.p.d. technika własna, płótno/pilśnią, 73.5x100.5 cm |
11. Kompozycja(1959) sygn.dat.l.d. technika własna, pilśnia 68.5x109.5 cm |
12. Kompozycja(1949) sygn.dat.p.d. technika własna, deska 17.5x21 cm |
13. Bez tytułu - rzeźba sygn. technika własna wys. 95 cm |
14. Biżuteria technika własna |