FILMOWE INSPIRACJE
Muzeum Kinematografii, Plac Zwycięstwa 1, Łódź
8 października - 16 listopada 2014 r.
Katalog towarzyszący wystawie PDF
1. Maciej Bohdanowicz(ur.1984) Blow up(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x100 cm cena: 1.450,- |
2. Monika Dałek(ur.1981) Nowy film nowa przygoda(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 80x100 cm cena: 1.450,- sprzedane |
3. Teodor Durski(ur.1976) The Misfits [Marilyn Monroe]-4 elementy(2014) sygn.dat.p.d. serigrafia (2/32, 3/32, 5/32, 23/32), 45x45 cm (każda) cena: 570,-/szt. |
4. Beata Jarmuż-Socha(ur.1978) Dwaj ludzie i szafa(2014) sygn.dat.p.d. collage, 40x50 cm (w ramie) (kolekcja prywatna) |
5. Marcin Jaszczak(ur.1975) Parada zombie(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90.5x100 cm cena: 2.550,- |
6. Marcin Jaszczak(ur.1975) Wspomnienia(2014) sygn.dat.p.d. olej, płótno, 90.5x100 cm cena: 2.550,- |
7. Marcin Jaszczak(ur.1975) Pan Wołodyjowski(2012) sygn.dat.l.g. akryl, pilśnia, 86.5x92 cm cena: 2.150,- |
8. Marcin Jaszczak(ur.1975) Żar Marleny(2012) sygn.dat.l.g. olej, płótno, 60x60 cm cena: 1.000,- |
9. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Portret Iwony Karlickiej I(2013) sygn.na odwrociu fotografia (2/10), 51x30.5 cm cena: 700,- |
10. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Portret Mariusza Grzegorzka I(2013) sygn.na odwrociu fotografia (2/10), 39x59.5 cm cena: 700,- |
11. Natalia Anna Kalisz(ur.1988) Portret Mariusza Ostrowskiego I(2013) sygn.na odwrociu fotografia (2/10), 39x59.5 cm cena: 700,- |
12. Roksana Karczewska(ur.1988) Downtrodden(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 89.5x75 cm cena: 1.450,- |
13. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Motyw z filmu „Kobieta we wnętrzu”(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x100 cm cena: 2.700,- |
14. Tomasz Kozłowski(ur.1982) Motyw z filmu „Samochód na drodze”(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 60x100 cm cena: 2.700,- |
15. Roksana Kularska-Król(ur.1982) Big Blue(2014) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 100x80 cm cena: 2.150,- |
16. Karolina Matyjaszkowicz(ur.1980) Aszik Kerib-tryptyk(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 68x157 cm (z ramą) cena: 2.900,- |
17. Wojciech Piekarski(ur.1980) Kingsajz sygn.p.g. olej, płótno, 50x70 cm cena: 1.450,- rezerwacja |
18. Magdalena Połacik(ur.1980) Podróż Georgini i Lili śladami Telmy i Louise(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 70x70 cm cena: 2.900,- |
19. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) Planeta małp-niebieska(2014) sygn. żywica, włókno szklane, mosiądz, miedź, stal, drewno, 152x42x55 cm cena: 3.150,- |
20. Agnieszka Rudnicka(ur.1983) Planeta małp-zielona(2014) sygn. żywica, włókno szklane, mosiądz, miedź, stal, drewno 177x49x45 cm cena: 3.600,- |
21. Sławomir Jacek Siciński(ur.1980) Bez tytułu(2014) sygn.na odwrociu olej, płótno, 50.5x50 cm cena: 1.450,- |
22. Monika Synak(ur.1984) Monroe(2014) sygn.p.d. akryl, płótno, 60x90 cm cena: 890,- rezerwacja |
23. Marta Szarek-Michalak(ur.1979) Ostatnie tango w Paryżu(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x70 cm cena: 2.150,- |
24. Iwona Wilkoszewska(ur.1983) Wild Wild West(2014) sygn.na odwrociu akryl, płótno, 60x90 cm cena: 1.450,- |
25. Dominik Woźniak(ur.1983) Scena 31, ujęcie 7(2014) sygn.dat.l.d. olej, płótno, 100x80 cm cena: 3.500,- |
26. Paulina Zalewska(ur.1981) Safety Last!(2012) sygn.dat.p.d. akryl, płótno, 70x100 cm cena: 3.600,- |
ORGANIZATORZY
PATRONAT HONOROWY
PATRONATY